Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwonamala

Mąż chciał nagie fotki dla zysku?Pieniędzy?

Polecane posty

Gość gość
popatrzeć, poślinić się i zrobić sobie przy nich dobrze ręką, czy Ty masz w ogóle rozum kobieto, no po co facetom takie rzeczy?? głupia jesteś i on to wie, dlatego Ci takie kity wciska, dla kasy hahahah, dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty? Ok , załóżmy,ze ma racje. Ale po co mu takie cos, skoro z nia flirtował i mogłby sie z nia rpzespac i zobaczyc NA ŻYWO? A nie durne fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od fotek się zaczyna, poza tym fotki od jednej, bzykanie od drugiej itd. może ta od zdjęc nie chciała się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta od zdjęć...wysłala mu te fotki. On tak mówi, mąż. A potem pokazywał mi maila jak jej tłumaczy:"Gdybym był wiolny, to cos by z tego bylo, masz fajną figurę, ale ja nie z tych co skaczą w bok, jestem wierny żonie" Rozumiecie cos z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wysylajac nagie fotki...liczyla na seks? To ona na cos liczyla, a nie moj mąż. Dobrze mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotko, on chciał tych zdjęć. Boże, współczuję Ci, jesteś tak głupia, ze będziesz zdradzana na potęge a on i tak Ci wmówi, że nic nie robił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąz zdradził Cię emocjonalnie. Mozliwe, ze fizycznie równiez z jakąś inną laską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emocjonalnie:( wybaczę...ale fizycznie nie. Czyli wg was nie nalegał na seks z ta od zdjęć bo ....nie spodobala mu sie nago?? I tylko dlatego nie doszło do seksu i zdrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi by prowo :D Aż tak głupie kobiety nie istnieją (mam nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widzialam tych zdjęc. Dlaczego nie odpowiadasz na moje pytania? To oczywiste,ze zobaczyl nago na fotkach i odechcialo mu sie seksu i stad jej napisal,ze jest wierny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że takie kobiety naprawdę istnieją. Twój mąż jest obrzydliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby był Ci wierny, to nie chciałby oglądać innych bab, bo po co? Skoro ma przy sobie żonę, którą rzekomo kocha. Może zdjęcia mają mu posłużyć do czegoś innego, np szantażu. Kto wie, co taki psychopata ma we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZyli uważacie,ze on ...........chciał mnie zdradzic....byl o krok....ale tej co mu wyslala nagie...spodobala mu sie nago i nie chciał znia tego robic.,tylko dlatego mnie nie zdradził tak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn chciał mnie zdradzic ale jak zobaczył ją nago, to mu sie nie spodobala i tylko dlatego ...mnie nie zdradził?? A chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Ty uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Iwomala on nie chciał Cię zdradzic po prostu w tamtym okresie brał tabletki na przyrost wagi i za duża ilośc testosteronu pomieszła mu w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyraznie wymigal od niej czy od Ciebie? Jak Wasze zycie sexualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłapałam męża na flircie z kobieta, mailowy, chciał od niej nagie , pikantne fotki, prosił o nie. Ponoc miała to byc zapłata za to,ze pomogł jej dostać pracę. JEEZU , jaki CU*UDOWNY ideał!!!! Niessamowite!! Juz po takiej akcji , gdyby mi sie pan porzyznał,ze bedac ze mna w związku, prosił OBCĄ kobiete o jej NAGIE fotografie, miałby przechlapane!!!! CO Ty masz za MENELA i SZUJĘ!!!! Mąż prosi abym mu wybaczyła, on tylko z nia żartował. Ja jestem w szoku. ---- ale dowcipnis sie znalazł!!!! Wzyciu normalnemu człowiekowi by cos takiego do głowy nie przyszło, to chyba szczyty!! Albo twój pan uważa cie za tak głupia,że najwiekszy KIT ci wcisnie, a ty mu uwierzysz!!!! Prawda jest taka,ze mąż był , jest i będzie człowiekiem łasym na pieniądze, liczy kazdy grosz, oszczędza, podchodzi to pod skąpstwo, oprocz pracy, handluje czym sie da. Mąz twierdzi,ze jego flirty wobec kobiet są "udawane" bo ma z tego zysk, im bardziej jest miły i je komplementuje, tym wiecej u niego kupują. - Śłiczna bajeczka, troche bardziej wiarygodna, niemniej nadal do bani. FLIRT , nawet w celu zwiekszenia sprzedaży , NIE POLEGA NA WYSĘPIANIU od obcych kobiet ich NAGICH ZDJĘĆ!!! Upiera sie,ze nigdy mnie nie zdradził. Upiera sie,ze chciał te fotki tylko po to by je ....sprzedac, handlowac. - a czy szanowny małzonek zdaje sobie sporawe, że cos takiego jest karalne i jest na to paragraf??? Oficjalnoie przyznaje ci sie, że chiałby popełnic przestepstwo a ty to masz w 4 literach????? Kobiety, mam mu wierzyc??? NIE< NIE < NIE i JESZCZE RAZ NIE!!!!!!!! - A nawet, jeśłib yłoby tak, jak on mówi, to i tak masz niezła szuje w domu i z niezłym GNOJEM sypiasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo to prowokacja albo nie masz nic do roboty i z nudy skaczesz z tym tematem po kolejnych forach. Nie ściemniaj że nie widziałaś tych fotek bo na innym forum chciałaś nawet je wysyłać zainteresowanym do oceny. Lecz się kobieto na nogi bo na głowę już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sa jednak głupie. nie dziwie sie,że faceci wala imściemy jak dla małych dzieci we wszystko uwierza, wystarczy, jak " misiu" zrobi oczka ze shrerka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wymigał się od niej. Zadowolona? Wasze życie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czymś mu widocznie nie podpasowała, ale nie martw się, będzie szukał dalej :) jak Ty w ogóle poruszasz się po mieszkaniu z takimi wielkimi rogami jakie Ci przyprawia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętne czy to prowo czy nie autorka jest chora psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×