Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Samotny_93

Szukam romantyczki ze Śląska :)

Polecane posty

Witaj. Jestem introwertykiem, co oznacza, że szukam ciszy w tym krzyczącym świecie. Nie znajdziesz mnie na żadnej mniejszej czy większej imprezie, próżno również szukać wśród ludzi. Ale jeśli zobaczysz w parku mało uczęszczaną alejkę, masz ogromną szansę mnie tam zastać. Takie miejsca to prawdziwe elektrownie - to z nich introwertycy czerpią energię, siły potrzebne do działania. Kałuża, w której widzimy odbicie drzewa, pojedynczy listek na gałęzi, szum wiatru czy delikatne przenikanie promieni słonecznych przez leśną koronę – to są rzeczy i zjawiska, które potrafią wprowadzić mnie w stan wewnętrznego spokoju i wyciszenia. Właśnie w tym stanie czuję się najlepiej. Kontakt z ludźmi (z większą grupą) doprowadza mnie do "wypompowania", zmęczenia psychicznego. Jestem dobrym słuchaczem, troszkę gorszym mówcą (nieśmiały i małomówny). Ale chętnie porozmawiam z Tobą na wszelkie mniej lub bardziej istotne tematy - od oceny utworu muzycznego czy wnikliwej relacji z filmu aż po temat dotyczący gęstszych (niż pozostałe) cząsteczek tworzących jeden z pierścieni Saturna. Tak, astronomia to jedno z moich dwóch zainteresowań. Drugim jest konsola przenośna, ale spokojnie - nie gram całymi dniami! ;) (Nie)stety jestem bardzo wrażliwym romantykiem. Chciałbym w końcu przeżyć kolację w blasku świec. Spacer pod gwiazdami. A także wśród gwiazd, w dosłownym znaczeniu. W związku jestem raczej uległy, lubię jak kobieta dominuje (decyduje o prawach, obowiązkach, zarządza czasem, pieniążkami, jest stanowcza, wymagająca. Hm, taki fetysz...), więc miłe by było, gdyby zostało to zaakceptowane ;) Oczywiście potrafię też tupnąć i powiedzieć zdecydowane "nie". Jazz to coś, co mnie uspokaja. Electro swing dodaje mi energii. Czasem bywa, że sięgam po poezję śpiewaną - to z kolei regeneruje moją duszę. Na koniec może Cię zaskoczę - NIE wiem co to jest spalony, nie wiem jak smakuje piwo czy wódka, nie mam pojęcia co jest teraz modne ani kto jest na topie. I wiesz co? Nie mam potrzeby się tego dowiedzieć ;) Aktualnie studiuję informatykę, dorabiam w serwisie laptopów. Jeśli miałabyś ochotę się poznać, masz 18-29 lat (i różnica wieku Ci nie przeszkadza, bowiem ja mam 22 lata), napisz :) Mail: adamek141@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×