Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
podrozniczka95

czy jemu chodzi tylko o seks ?

Polecane posty

Witam! na przełomie sierpnia wrzesnia byłam na rowerze z przyjaciółką zagadał do nas chłopak. K 26 lat fajny młody wysportowany. wymieniłam się z nim nr telefonu. odezwał się dopiero w listopadzie. pisaliśmy ogólnie co słychać chcial sie spotkać. bardzo nalegał umowiliśmy się o 21. bo wczesniej mial basen i saune. byl bardzo mily otworzyl drzwi przede mna pytal co u mnie co w pracy jak mi sie pracuje ( on pracuje w urzedzie czesto mi doradzal w sprawie stazu )bylismy nad stawem przytulil mnie jak bylo mi zimno. wrocilismy do samochodu dalej rozmawialismy o wszystkim i o niczym az w koncu sie pocalowalismy zupelnie niespodziewanie. on chcial chyba czegos wiecej. strasznie sie podniecil i mial erekcje. do niczego nie doszlo gdyz ja nie chcialam bo to dla mnie za szybko . po spotkaniu napisal ze ma nadzieje ze mnie w zaden sposob nie urazil ze jestem ladna i symaptyczna ( i ze podoba mu sie moja pupa!) na nastepny dzien napisal co slychac pisalismy chwile ale nie spotalismy sie. spotkalismy sie dopiero w nastepna sob zupelnym przypadkiem ja jechalam z kolezanka na rowerze a on sam do nas dolaczyl. jechal caly czas kolo mnie wjezdzal we mnie iny przypadkiem ciagle sie patrzyl. ja go w sumie troche olalam. i teraz mi glupio. od tamtej soboty ( 14 lis 2015) nie odzywa sie zaakcpetowal zaproszenie na fb po paru dniach i cisza zero smsow czy innej wiadomosci. czy jemu chodzilo tylko o seks ? nie chce mu się też narzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×