Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

haczyk pis 500 zl na dziecko

Polecane posty

Gość gość
UWAGA UWAGA UWAGA! obalam waszą teorie! twierdzicie że dostaną tylko te dzieci które się dopiero urodzą, więc policzmy! W Polsce w chwili obecnej rodzi się rocznie do 400tys dzieci a zatem: 400tys x 500zł = 200 milionów złotych! zatem dlaczego PiS chce na ten cel w przyszłorocznym budżecie zapisać kilka kilkanaście MILIARDÓW? tak samo opozycja wytyka że trzeba będzie na ten cel przeznaczyć rocznie grube miliardy. Zatem to nie może być tylko dla tych które dopiero się rodzą ale faktycznie na każde dziecko do ukończenia 18 roku życia i ta kwota bedzie praktycznie stała bo za rok dzisiejsi 18latkowie już będą mieli 19lat więc ta grupa już nie będzie dostawała kasy, ale za to urodzi się nowe pokolenie, więc tak czy siak rok rocznie kase będzie dostawać 18 grup młodych polaków, niech by średnio na rocznik było 500tys dzieci to mamy 9mln Polaków do 18roku życia, czyli po 500zł na dziecko to mamy 4,5 miliarda rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tematy zakładają osoby ktore glisowaly na kogos innego albo z zazdrosci bo maja juz duze dzueci albo wogole nie maja i z jakichś przyczyn nie dostaną. I jest im przykro. Najbardziej szkoda najbiedniejszych bo bogaci dostana nawet jak zarabiają po 10 tysiecy i maja dwoje i wiecej dzueci a mama z jednym dzieckiem i ktora ma po 900 na osobe to juz nie dostanie. I znam takie ktore byly głosować i wyraznie bylo powiedziane "kazde dziecko" a jak potem dowiedziała sie ze nie kazde to przykro takiej osobie. To naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEDNAK SIE PIZŁEM :D bo ja to obliczyłem jakby tylko raz rocznie dostawać 500zł na dziecko, a to przecież ma być co miesiąc :D więc 400tys dzieci x 500zł x 12mcy = 2,4 MILIARDA złotych więc gdyby wszystkie dzieci do 18roku życia miały dostawać kase to kosztowało by to budżet państwa 54 miliardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9;5o ty im wierzysz ze te dzueci ktore sie urodza dopiero ? Co ty? Oni na temacie jaja sobie robia, dostana dzueci ktore juz sa. Dlaczego nue czytacie ma nety prawdy tylko tutaj temat wymyślony przez kogos. Rece opadaja co wy piszecie. Przeciez tu trol jakis jest co p******i glupoty. Wymyslil by podręczyc a wy wierzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9;54 nic nie wiesz a piszesz bzdury , przeciez to zalosne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś poszedł głosować na PiS, okazalo sie ze nie dostanie kasy i ma teraz żal... No k******. To jest kolejny dowód na to, ze patola poleciała głosować nie tak, zeby w kraju bylo lepiej ale zeby dostać kilka stówek a ze kraj rozp*****la szybciej niz cos wprowadza to juz nikt nie myśli... Ahhh polska mentalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes taki naiwny? Przeciez kazdy poszedl ze wzgledu na te 500 zl , gdyby nie obiecali to wszyscy poszłiby głosować na innych. Pomysl troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:06 no jak to , przeciez ludzie ide głosować na tych ktorzy daja jakies obietnice. To chyba proste jest. Prawie wszyscy ktorzy maja dzueci głosowali na nich by im pomogli, to byl ich priorytet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glownie w Polsce chodzi by pomoc ludziom, sytuacja jest beznadziejna i te 500 zl to wybawienie dla wielu . Ja nie bije sie o to na temacie bo ja nie dostane bo mam duze dzuiecko a mimo tego glosowalam na PiS i nie zaluje . Pozdr. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:06 zal ci d**e sciska ze kasy nie dostaniesz ;) tu cie mamy zalosny czlowieczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.15 tu sie mylisz :D możliwe, ze dostane. Ale nie jestem tak zalosna jak ty, ze siedzę i dogryzam innym, ze dostane, a inni nie itd. Nie bede pluc jadem dla kilku stów. Zarabiam 5 razy więcej, wiec oddam ci moje pińset biedaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory, zle policzylam :D hagahaga nie piec tylko 10 razy, caly czas myślałam o tysiącu. A jakbym nie dostaka to myślisz, ze bolaloby mnie to ze nie distane tych groszy? To ty jesteś żałosna, ze sie cieszysz z kasy na waciki bo na nic więcej nie wystarczy z tego gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli cie, ze nie dostaniesz? Co to za teksty hahahaha jakby mieli wam biedaki rozdawać 5 tysi tyle co zarabiam no to byłbym bardzo zly, faktycznie. Ale jesli to takie grosze, to ja nie mam nic przeciwko absolutnie, jalmuzna dobra rzecz. Ja sam pomagam biednym, wiec myślicie ze boli mnie ze nie dostane takich groszy?.... Proszę was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm a ja mam dzieci, ale w ogóle nie poszłam głosować, bo mam w to wszystko wyj****e:) i mam spokojniejsza głowę, niż większość tutaj. A ogólnie sytuacja w tym kraju jest c*****a, podejrzewam ze wszystko zawsze będzie się kończyło na obietnicach. Dlatego w ogóle się nie ludze, ze będzie lepiej, planuje w********ic z tego kraju. Wam tez radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patola poszla glosowac... X Hmm,sądzę,że patola nawet doopy nie ruszyla na glosowanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslisz ze w innym kraju jest cudownie? Wyjedz zobaczysz, ja bylam i dziekuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ale spróbować można. Niektórzy chwala. Ale ogólnie c*****e czasy i każdy ma ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×