Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

Ci te bidoki z PO ciągle machają swoimi egzemplarzami konstytucji czy już po wszystkim??? Oglądałam dwa wystąpienia posłanki Krzywonos. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowoczesny Petru odkrył, że Piłsudski żył w 1936 r., oraz, że był Sejm Gluchy. Jutro odkryje, że II wojnę zakończył pokój westfalski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak zupełnie na marginesie to pragnę przypomnieć, iż tę konstytucję, o ktorą tak walczą PO z Nowoczesną napisało dwóch nieuków z średnim wykształceniem, sekretarz PZPR, agent Moskwy, minister PRL Kwaśniewski i poseł PRL Mazowiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w historycznym tramwaju Heni tramwajarki, obecnie Pani Poseł Krzywonos, zabrakło prądu i dlatego stanął. Nie dlatego, że postanowiła strajkować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat z Heni Tramwajarki: „jak zobaczyłam Jaruzelskiego na ostatniej sprawie, to stwierdziłam, że ich wszystkich p****ało" Lapidarność stylu oraz chrześcijańska postawa rzucają na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ I tak zupełnie na marginesie to pragnę przypomnieć, iż tę konstytucję, o ktorą tak walczą PO z Nowoczesną napisało dwóch nieuków z średnim wykształceniem, sekretarz PZPR, agent Moskwy, minister PRL Kwaśniewski i poseł PRL Mazowiecki. } o Swietna pointa... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto było orać ten Trybunał chociażby tylko po to, żeby przekonać się, jak olbrzymią pomyłką demokracji był sędzia Rzepliński. Pomijaac zupełnie fakt, iż awantura dotyczy reliktu stanu wojennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demokratyczny i niezawisły Rzepliński udał się do tv aby tam samodzielnie wyrokować w sprawie :p Dno i 5 metrów mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw komuchy zapewniły sobie (sejm kontraktowy) 60% .. a potem zrobili zapis że tyle trzeba by zmienić ich prawo. :D No czy dziś jest w stanie narzucić 60% posłów z jednej opcji politycznej? I dla tego uważam że konstytucję należy zmienić. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn załapałam się na wypowiedź pani posłanki z Nowoczesnej, która w swoim wystapieniu powoływała się na demokratyczny autorytet Tadeusza Mazowieckiego. W tej partii nie wiedzą iż pan premier był aktywistą stalinowskim swego czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiS ma większość i nie obawia się jej użyć. I to jest dyktatura. Ale i tak w TK większość będzie miała przegrana PO. I to jest demokracja :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ W tej partii nie wiedzą iż pan premier był aktywistą stalinowskim swego czasu??? } o Ja tam myślę że oni wiedzę tylko udają. o Ale to wszystko pikuś... o Teraz tak. Jeśli partia Petru to faktycznie jakieś novum i och i ach.. ludzie z bo jakaś idea... :D Każdy kto tak sądzi, niech stworzy partię ( :classic_cool: :D ) i w takim (jak Petru) czasie znajdzie się w ogóle w sondażach. Niech będzie pytany w wielu istotnych i ważkich kwestiach przez główne media. :D No stoją za tą partią nieznane siły (czyt. sekretne ) a więc służby. Spekulacja, ale tak działają służby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornel Morawiecki: Trybunał, który sam łamie konstytucję, powinien sam ustąpić . Jestem fanką tego Człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Pertu to wygląda na ćwierć inteligenta. Nie zdziwiłabym się gdyby chodził na smyczy jakiś służb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tym wszystkim mina JarKacza bezcenna: pocałujcie mnie w doopę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blisko półtora miliona złotych – na takie pieniądze z państwowej kasy może liczyć Jakub Karnowski, który w poniedziałek zrezygnował z kierowania grupą PKP. Kumpel Sławka Nowaka. Się ustawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Dariusz Rosati zarejestrowany jako TW pseudonim "Boyer" też miał dzisiaj egzemplarz Konstytucji w ręku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś >>> Co ty porównujesz ! Czy to żart ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech się demontuje demokracja! Niech PiS łamie prawo, mam to gdzieś. Tak jak mnie miały gdzieś, Mazowieckie, Geremki, Kuronie, Tyski i inne wszystkie ruski. Może wreszcie zrobi się z wami porządek. > hej faciu, czy ciebie pogięło czy za duzo zatankowales (?) , bo trudno mi uwierzyc, że wierzysz w to, co mowisz. facet kiedys pisałeś, że mleka juz pod nosem nie masz :P ps a Kaczyński to gdzie ciebie ma ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz posłowie PO wiedzą jak się czuli, wtedy, posłowie PiSu. x nie musimy sięgać tak daleko. W czerwcu przecież PO przepchnęło swoich 5 sędziów przy całkowitym sprzeciwie PiSu. Teraz mamy po prostu odwrotną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnica jest taka, że PO nigdy nie miało takiej władzy jaką ma obecnie PiS. Przez 8 lat musiało lizać tyłek chłopakom ze wsi, by móc coś przeforsować. PiS może sam, bez niczyjej łaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ a Kaczyński to gdzie ciebie ma ! oczko.gif } Oj.. tam oj tam... :classic_cool: Jednak postawa Kamińskiego podczas ścigania korupcji jest mi po prostu bliższa niż Pitery. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: póki co to mi się krzywda nie dzieje. Czy tak będzie dalej - nie wiem. Natomiast ogromnie bawi mnie ten spektakl zaorywania PO. Pisiaki robią DOKŁADNIE TO co robiłaby KAŻDA inna partia posiadająca taka władzę. Pięknie rozprawia się z tymi frajerami, którzy 8 lat żyli w przekonaniu, ze są nie do zdarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to, cytują RAZa, spektakl z boku wyglada tak: przyszła policja i złodziejom zabrała łupy. No to złodzieje drą pyski na cały kraj: złodzieje!!!!! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałaś, że konstytucję przyjeto w drodze referendum czyli ukochanej formy rządów ludu, otulonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna inna partia po 1990 roku nie łamała prawa i konstytucji jak to robi pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet komuszki z sld tego nie robiły co oznacza, że pis jest gorszy od komuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ zapomniałaś, że konstytucję przyjeto w drodze referendum czyli ukochanej formy rządów ludu, otulonej } o Ale już w drodze referendum zmienić jej nie można.. także... [ziewam} Dobrej nocy... 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×