Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

Gość dziwne to wszystko
6200 brutto? Toż podobno Jaruzelski miał 7tysi to co ona tylko trochę gorsza od niego była? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja bieńkowskie
to przesłuchiwaniami zasłużyła na wysoką wysoką emeryturę a nie długą pracą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście musiała być na liście płac żydo-sbecji , skoro tyle jej naliczyli 'Posłanka PO jest zwolenniczką przechodzenia kobiet na emeryturę dopiero w wieku 67 lat - a jej partia straszy, że jeżeli ten wiek będzie niższy, wypłacane kwoty będą nikłe. '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
gość dziś gość dziś >>> hahaha NO PEWNIE jak nie ma się do czego przyczepic to oczywiście kij zawsze się znajdzie. Tutaj wysokośc emerytury ! hahaha Każdy ma taką emeryture na jaka sobie zapracowal , więc podjudzanie na wysokośc emerytury to chwyt poniżej pasa. Henryka Krzywonos jest opozycjonistka, narażała swoje zycie żeby ktos taki jak ty, takie zero, moglo pisac to co piszesz. Dla twojej wiadomości nędzny robaku napisze tobie, że Krzywonos była przesłuchiwana w tak brutalny sposob, katowana, kopana w brzuch, że straciła dziecko i ... nie mogla juz miec swoich dzieci dupku. więc zamilcz smieciu. } o Cały ten post to manipulacja emocjonalna. Żeby nie było ja nie wiem czemu ona ma taką emeryturę. Na pewno za katowanie przez komunistycznych oprawców nikt takiej nie dostał. Za to za "utrwalanie władzy ludowej" już na pewno. Mordercy Popiełuszki też mają coś pod 4000 zł emerytury. Chyba nikt nie ma wątpliwości że sobie "wypracowali" te emerytury. Jest takie powiedzenie, "pycha kroczy przed upadkiem". Nie mogłaby po prostu powiedzieć mam taką emeryturę bo prowadzenie rodzinnego domu dziecka to duże dochody? Ponoć i 2000 zł na jedno dziecko się dostaje. Nie, wolała powiedzieć (nie dosłownie) że ma opinie publiczną w doopie. No to teraz ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Henryka Krzywonos jest opozycjonistka, narażała swoje zycie żeby ktos taki jak ty, takie zero, moglo pisac to co piszesz.} o Ale ja jej o to nie prosiłem. Naprawdę nie musiała tego robić. IMHO zrobiła to wbrew mnie i nawet, śmiem twierdzić, wbrew większości narodu. Tak, tak. No przecież Kwaśniewski dwa razy pod rząd był prezydentem, SLD rządziło też z niezłym poparciem. Wniosek te wszystkie zmiany dokonały się wbrew woli narodu. Ekonomicznie oczywiście nie było już innego wyjścia, socjalizm właśnie zbankrutował. Nie mieli innego wyjścia jak to zmienić, ale po swojej myśli. Więc pisanie że ta pani coś dla mnie zrobiła, ja niczego od niej nie oczekiwałem, to zwykłe gówniarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W procesie norymberskim skazano Juliusa Streichera - wydawcę "Der Stuermer", współorganizatora eksterminacji Żydów. Ciekawostką jest fakt że ów człowiek nie zabił nikogo osobiście, natomiast judzil i szczół... Powiesili go... Precedens jest, kandydatów sporo, lis, michnik,itd.itp Czas te kanalie wyeliminować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
Kadarka dziś "Protesty" PO i Nowoczesna w Polsce 5.12.2015: Warszawa 13 osób Łódź 6 osób Kraków 5 osób Poznań 6 osób p tlumy,az hejjj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U rydzyka udającego zakonnika była impreza.Jednym z wazniejszych gości, oprócz Jarosława K. był agent esbecki ojciec (nie wiadomo kogo bo nie powiedział) Konrad Hejmo.Jak to ciągnie swój do swego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław K....x- Przed nami trudna droga pod górę. Przejdziemy ją razem wbrew wszystkiemu, wiedząc, że nie ma Polski bez Kościoła. Każdy, choćby nie miał łaski wiary, musi to przyjąć - mówił prezes PiS.xxStyl komuszy, wykonanie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
IMHO, impreza z rozmachem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ciekawe dla wielbicieli pisowych....xNotowania franka wobec euro powinny spadać. To zasługa ostatniej decyzji Europejskiego Banku Centralnego i spodziewanego odpływu kapitału ze Szwajcarii. Oznacza to ulgę dla frankowiczów? Może, ale nie musi. Przeszkodzić temu może nieodpowiedzialna polityka rządu i problemy warszawskiej giełdy.xWśród walut Europy Środkowo-Wschodniej najgorzej w ostatnim czasie radzi sobie właśnie złoty. Według Marka Rogalskiego z Domu Maklerskiego BOŚ, trudno zgodzić się ze słowami wicepremiera Mateusza Morawieckiego, który w jednym z wywiadów tłumaczył, że słabość naszej waluty to wynik czynników zewnętrznych i geopolityki.x- Widać wyraźnie, że zagraniczni inwestorzy żądają po prostu coraz większej premii za ryzyko polityczne - tłumaczy ekspert walutowy. - Sytuacji nie poprawia fakt, że resort finansów zaczyna"luźno" podchodzić do rygorystycznego utrzymywania deficytu sektora finansów publicznych poniżej 3 proc. PKB. Nowelizacja tegorocznego budżetu o 3,9 mld zł deficytu sprawiła, że zdaniem resortu może on sięgnąć 3,0-3,2 proc. wobec 2,8 proc. szacowanych wcześniej. W kolejnym roku sytuacja może wyglądać podobnie, lub gorzej.xxxAle na to głosowaliści własnymi rączkami to teraz będziecie za to płacic.Po wczorajszej demonstracji pod Pałacem Prezydenckim widac wyraźnie, że Maliniak ma was w doopie.Tak trzymac Maliniak i nie popuszczac!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komuniści mówili że nie ma Polski bez kościoła? :D No, no, przeholowałeś z towarem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu wasz stronnik sie odezwał...xMarian Kowalski, kandydat Ruchu Narodowego w ostatnich wyborach prezydenckich, zapowiada, że aktywiści organizacji nacjonalistycznych "staną w obronie suwerenności ojczyzny". To odpowiedź na zapowiadaną przez Komitet Obrony Demokracji (KOD) manifestację przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego.x- Wzywamy prezydenta i rząd do zdecydowanej rozprawy z siłami zdrady i anarchii. Na pewno nie pozostaniemy bierni -zapowiedział w sobotę Marian Kowalski. xZdjęcie stronnika pisowego: http://skroc.pl/c5806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś Komuniści mówili że nie ma Polski bez kościoła? smiech.gif No, no, przeholowałeś z towaremxxNapisałem wyraźnie, że "styl komuszy: i wykonanie również.Nie pisałem o czym mówili komuniści.Rozumiem, że to pokaz twoich omamów poalkoholowych.Ale po co to prezentowac publicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to komuniści mówili, że bez ZSRR i socjalizmu nie ma Polski.I o taki styl mi właśnie chodziło i takie wykonanie czyli głoszenie bzdurnych "prawd" głównych...:D:DNie chlej tyle człowieczku....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś Shatyn ma jakieś omamyu znowu... do kogo on pisze wy?xxNo to zacytuj post w którym do kogoś napisałem "wy"...I zaraz zobaczymy kto ma omamy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W oczekiwaniu na cytat zacytuję Jarosława K.x"„Muszę powiedzieć, że nie byłoby tego zwycięstwa bez rodziny Radia Maryja. Nie byłoby! Zwycięstwo potrzebowało prawdy i ludzi, którzy prawdzie służą. Którzy służą Polsce, którzy są patriotami. "xxCzyli jak widac do zwyciestwa nie potrzeba było m.in. Jarosława K. bo on za kłamstwa był wielokrotnie skazany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcieliście gó no, to je macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś Już się rozpędziłem i biegnę się tłumaczyć. xxTo oczywista oczywistość, że nie będziesz sie tłumaczyć.A ja nie prosiłem o tłumaczenia jeno o zacytowanie tego o czym napisałeś we własnym poście.A więc czekam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac wyraźnie Myrevin nie wie co pisze i dlaczego pisze.Jedynym wyjaśnieniem jest to, że opisuje własne omamy bo z rzeczywistościa, to co on wypisuje, nie ma dużo wspólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×