Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W seksie bez zobowiązań kręciłoby mnie gdyby

Polecane posty

Gość gość

kobieta spotykała się z innymi nawet na seks.Dorośli ludzie powinni rozumieć w co się bawią i,że bez zobowiązań znaczy bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak chce. Lubie się walic z Kim popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesteś atrakcyjną kobietą i ciekawe skąd jesteś,pomagałbym ci np.w przygotowaniach do seksualnej randki,ludzie powinni wiedzieć w co się bawią i nie wkopywać siebie i innych w sytuacje,które nie są dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie warunkami seksu bez zobowiązań są - nie spać do rana z facetem, seks i każdy do swojego pokoju oraz nie powtarzać z tym samym facetem. Powiedziałam to facetowi tuż po serii numerków, jak namawiał, żebym została do rana. Rozbawił mnie drugiego dnia szkolenia jak znaleźliśmy się w kręgu zupełnie innych osób i przeprowadził ponowny proces przedstawiania się i zapoznawania jakbyśmy się wcześniej nie zetknęli. Bardzo mnie to rozbawiło i zrobiłam wtedy wyjątek - drugie spotkanie. Ale bez ustalania zachowaliśmy cały ceremoniał ponownego uwodzenia. Wszystko było zresztą inne - pierwszy wieczór w sceneria i stroje wieczorowe, drugi sportowe jeansy, dla zaskoczenia i inności na gładko zlikwidowałam paseczek włosków nad, tak że wszystko było jakby na nowo. Ale to powtórzenie było absolutnym wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez to kręci: Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×