Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

India chcialabym, ale to malo prawdopodobne. Chyba wezme sie za prasowanie, moj P w pracy, caly dzien siedze sama. Dobrze ze chociaz do kota moge sie odezwac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Ja Cos czuje ze minka twoja kolej !!! :-) Przed okresem musi być mokro i śluz to pierwszy znak ! O prasowaniu nawet nie mów ja mam gore prasowania :-S masakra !! Zrobiłam placek , zaraz jedziemy przejechać się na sklepy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego masz kota? Ja mam dwie kotki - dachowce :) Robiłaś kotu testy na tokso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
India pewnie ze robilam, inaczej bym do domu nie wpuscila:) Ja mam mieszanca, moja kotka sie "puscila" z persem sąsiada:) kotka mamy sie okocila tyle ze nikt nie wiedzial gdzie,pamietam ze szukalam czegos w garazu i patrze a tam sie cos rusza i zobaczylam malego kociaczka:) od tej pory jest ze mna, byl tylko jeden wiec musiala go przyniesc bo brzuch miala za wielki na jednego kociaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
India.. 1,5 kochamy się bez zabezpieczenia, czyli poniekąd starania można liczyć od wtedy. Gdzie ta tabelka?:)karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola chyba na 37 stronie jest tabelka:) skopiuj ja w swoja odpowiedz i sie dopisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
cześć dziewczyny :) sporo mnie nie było... ja pierwszą ciąże też wspominam nie najgorzej, zamiast okresu dostałam plamień, pozniej powiększone piersi, nudności, ale szybko mineły :) poród też ok, 2,5 h ,byłam lekko nacinana, najgorsze bóle krzyżowe były dla mnie, nie szło wytrzymać, to chyba tyle :) A teraz..., kurcze cisza, żadnych objawów, czasem sobie wmówie ze piersi większe, ale pozniej widze już je jako "normalne", ehh. Śluz biały nie za dużo go, humorzsta strasznie jestem, ale to nie objaw raczej ;) Minka a Ty jakieś objawy masz? ja kierując się kalendarzykiem, to równo tydzien temu miałam owulacje, nie wiem chyba zwariuje :) co do karmienia piersią, ja krótko karmiłam, moje dziecko tylko spało przy cycku, miałam nawet wizte laktatorki powiedziała że dziecku jest tak błogo przy cycku że nic nie pomagało,żeby go obudzic... chwile odciagałam aż później przestałam... Miałam bardzo dużo mleka, i takie piękne białe :) szkoda że ta mała gadzina nie chciała, teraz inaczej bym postąpiła, nawet jakbym miała 24h nie spać to bym zmusiła do tego ssania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova:) nie mam objawow w sumie, do @ mam tydzien ale juz mam wiekszy apetyt na jedzenie, i humorki juz mi sie uaktywnily- takie jak przed okresem wiec moje nadzieje z kazdym dniem maleja. No ale niech @ przychodzi, i zaczne nowy cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczka24
Hej laski :D Ja tą gorszą stronę dopiero poznaje. viola ja miałam ten biały śluz czasem myślałam że to @ a tu patrze śluz. Powiem wam że doktorka mi powiedziała że mam grzybicę chociaż nie mam żadnych objawów. Obecnie lubię sałatę i owoce a odrzucają mnie te KFc, MacDonald, Mag Burgery itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Pisałam już z Wami tu dawno,kiedy pytałam o to czy z wyniku beta hcg jestem w ciąży. Niestety moja nadzieja powoli umiera..Dziś byłam w szpitalu,bo miałam plamienia..Lekarz mnie załamał stwierdził,że jak na 6 tydzień to za mały jest zarodek :( Istnieją dwie opcje..Pierwsza to taka,że miałam późno owulacje i do zapłodnienia doszło później i jest to wczesna ciąża a druga to najgorsza..Nie rozwija się :/ Narzeczony mnie pociesza,a Ja płaczę..Zamiast luteiny zapisał mi duphaston.Jeśli beta w pn i śr nie wzrośnie do 3 tys to mam przyjść do szpitala..Co mam począć?Jest nadzieja? Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu a jaką miałaś betę ?? Nic się nie martw, odpoczywaj i dbaj o siebie! Minka to za tydzień II :D ja też mam kotka :d Dachowca Tygłyska:D Madzia jak po zakupach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnią betę z 7 stycznia miałam 115..Wzięłam teraz nospe na ból i duphaston..Chyba mi nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
Gość, bądź dobrej myśli, będzie dobrze :) Czytelniczka, a jak Ty się czujesz? :) Minka, a tam okres, może akurat II kreski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniczka chcialabym:* jak sie czujesz? Mariola kochana nie trac nadziei:* jeszcze wszystko moze skonczyc sie dobrze, my tytaj wszystkie bedziemy mocno trzymac kciuki za Ciebie i malenstwo!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
115? jejku ja to się nie znam u mnie w 6 tydz 25167,52 nova ja dobrze :D apetytu brak ;/ a jak u Ciebie? Jakieś objawy ? Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła:) U mnie termin na 16.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
Czytelniczka, ciesze się, że u Ciebie wszystko OK :) odpoczywaj dużo :) u mnie żadnych objawów niestety... teście zabrali mi młodego do jutra, więc ja czekam na męża i jakiś romantyczny wieczór sobie zrobimy :) teraz oglądam kabarety w tv :) ja na becie się nie znam niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro jadę do koleżanki do pracy pobrać pierwszą betę.Dziękuję za słowa otuchy,są tak bardzo teraz potrzebne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola nie trac nadziei. I koniecznie daj nam znac jak wynik bety:* X Czytelniczka w ogole nie masz apetytu? X Dzisiaj moj P mi powiedzial ze zrobi wszystko abysmy zostali rodzicami, jakos podnioslo mnie to na duchu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejka96
Ja też mialam problem z beta ktora mi zaczela spadac w 8 tyg ciazy i rowniez lekarz mi powiedzial ze zarodek jest za maly jak na wiek ciazy i ze wlasnie moga byc 2 opcje albo pozna owulacja albo bedzie poronienie ale nie dostalam od razu lekow na podtrzymanie tak jak Ty tylko tydzien pozniej krwawienia i poronilam niestety i mialam zabieg . Ale nie martw sie Ty dostalas od razu leki a mi idiota nic nie przepisal a zakonczenie moglo byc inne ale on powiedzial ze jak bedzie krwawienie to do szpitala i niestety . Bardzo duzo jest przypadkow ze duphaston czy luteina jednak dziala cuda wiec nie zamartwiaj sie kochana wszystko bedzie dobrze;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Mariola a dlaczego wzięłaś nospe ? Co cię boli ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poroniłam w 8 tyg tez , poszłam na pierwsza wizytę i usg , i nie było bicia serca wiec na zabieg 3 dni pózniej , dzień przed zabiegiem zaczęłam krwawić . Mariola a czy serce biło dziecku ?? W 6 tgd już widać bicie serca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka i Mariolu Wam powiedział lekarz , że zarodek jest mały. Ja się boję , że mi lekarka nic nie powiedziała. I tak się martwię cały czas. Co prawda nie mam krwawień ani plamień ale i tak bardzo się boję, bo beta mi się mała wydaje ... Minka mam mały bardzo dziś do 17 zjadłam tylko 2 bułki i loda. Później trochę frytek i 3 kanapki w siebie wmusiłam ale masło takie tłuste mi się wydaje ... Bardzo dobrze , że Twój P Cię wspiera i też się stara :) Nova wybacz , pisałaś wcześniej , że nie masz żadnych objawów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo uważajcie na bóle brzucha podobne do miesiączkowych , ja z 4 ciąż tylko w jednej tak mnie ciagle bolał brzuch jak na okres i ta ciąże poroniłam ! W zdrowej ciąży brzuch nie boli troszkę są tylko takie rozciągające macice bóle i w pachwinach nic wspólnego z bólem na okres !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula mi też lekarka coś pokazywała , że serce pika ale to takie małe i była zaaferowana że nie widziałam . Ale mam nadzieje ze za 3 tyg będzie lepiej to byłby 9 tc. A mam pytanie czy Wam lekarz daje posłuchać jak bije serce maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×