Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

mówię na nią różnie,przeważnie Tosia (bo ma na imie Antonina) a pyza to jak z kimś pisze np z wami albo ze znajomymi na whatsappie Mówię też tosik, glutek i szczypiorek hehe poza tym misio, słoneczko, żabeczko itp a ona sama mówi żeby na nia wołać :mamy malutka córeczka hehe Ja mówię pyza a mąż klucha hehe wiem dziwnie to brzmi ale nie robimy tego non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to brzmi bardziej smiesznie w pozytywnym slowa tego znaczeniu niz dziwnie:) ale fajnie:) Moja siostra na synka wola smerfik- bo tylko by smerfy ogladal:) Za to jej maz gdy maly sie urodzil mowil na niego klusek- bo maly byl dlugi i drobny jak taka kluska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania2
Hej. Witam nowe kolezanki. Czytam was caly czas wiec jestem w temacie ale czasu brak zeby sie odezwac. Cora daje teraz popalic ostatnimy nocami potem praca w domu tez trzeba cos ogarnac i nie mam kiedy cos naskrobac. Ja na swoja tez mowie pyza pyzocha szogun jak jest nie dobra albo sie wscieka he he Powiem wam ze w tamtwj ciaz od dnia zblizenia wiedzialam ze cow jest inaczej tzn ze sie udalo a teraz juz przez ta cala robote i te nocki nie przespane to juz sama nie wiem jak ja sie czuje chyba wogole sie nie czuje he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety @przyszła. minka23 prosiłbym zmienić mnie w tabelce. następna @ ok 13 luty. alinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka jak będziesz zmieniać tabelkę to jeszcze przenieś czytelniczke do ciężarnych :) chciałam to zrobić ale kafe oznacza mi ten post jako spam i nie chce dodac... Alinka pomysl ze zaczyna sie kolejny przyjemny czas staranek i nowe nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda super pomysł z przyjęciem niespodzianka :) my w tym roku kończymy po 30 ale tydzień po tygodniu więc pewnie będzie jakas wspolna imprezka a ze to lato to jakis grill na ogrodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola oki pozniej sie tym zajme:) Kasia polamania piora ma egzaminie!:) trzymamy kciuki!:) Ania i jak z mala? Spala do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej z samego rana. Mała spała do 5:40 więc spoko, pykneła prawie 11 godzin :) jeszcze lezymy w łózku i obserwujemy jak tatuś szykuje się do pracy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nakręcalam się bardzo na ciążę. mam już wspaniałego 3 latka w domu a to był pierwszy cykl starań o drugiego bobasa. pozdrawiam i miłego dnia życzę Alinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK....CIĄŻA.....TERMIN @ alinka...........35..........2...........ok 13.02 gośćania2.....21..........2............22.01 minka23.......23..........1............23.01 nova31.........31..........2...........ok 24.01 anka_32.......34..........3............25.01 Kasiaa654......23..........1............28.01 Aniaa_H.......23...........1............02.02. india9..........30..........2..............ok 5.02 viola150.......30..........2.............ok 7.02 Dzwoneczek 85..30......2...........ok14.02 Malinka108...28...2...24.01 NICK........WIEK..........CIĄŻA ......TERMIN PORODU magda.........34............4..............28.08.2016 Czytelniczka24......23......1...............09.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziendobry z rana :-) u mnie pada , zawiozłam małego do szkoły , i mam pełno papierów do zrobienia :-/. Kasia połamania pióra !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniczka , wsadziłem cię do tabelki ale poród cieżko mi odliczyć , chyba miesiąc po mnie , bo ja termin @ miałam na 19 grudnia a ty na 02/01 czyli 2 tygodnie po mnie . Z mojego obliczenia ci wyjdzie 19/09/2016 bo odejmuje się 2 tygodnie od terminu okresu i dodaje 9 miesięcy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej znajomej wczoraj minął termin porodu a ona jeszcze chodzi. Kurde mnie to wzielo z zaskoczenia tzn wg badania mialan urodzic po terminie a kilka godzin po badaniu odeszly mi wody i po 40stu godzinach urodzilam :) a tu dziewczyna wyczekiwala dnia porodu i nadal wyczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale z was ranne ptaszki ,my z córa to po 9 dopiero z łóżka wyłazimy,ale to tylko tu bo w Polsce to tez rano zawsze córka wstaje. Do Polski jezdzimy tylko raz w roku na wakacje ale takie dłóższe bo na ok 4 miesiące. Ale teraz na wakacje wprowadzamy sie do swego domu tylko ze maz jeszcze na rok bedzie musial wrocic tu zeby juz do konca wykonczyc dom.Corka od września do szkoły w końcu pójdzie bo tutaj nie chciałam jej puszczać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alinka przykro mi wiem co czujesz ja wczoraj mialam to samo :-( a juz objawów ciaży sie dopatrywałam bardzo bolały mnie cycki co nigdy przed okresem mi sie zazwyczaj nie zdarzało a tu zonk. Jak byłam z córką w ciąży to tez od razu wiedziałam poprostu to w jakiś sposób czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam obiad i przebiegła do mnie córka przytulila się mówiąc mamusiu jestes najlepsza mama na świecie i pobiegla dalej sie bawić :) i dla takich chwil warto starac sie do końca :D dziewczyny przegrywamy bitwy ale wygramy wojne i bedziemy mieć małe maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania masz racje , dziecko to najwspanialszy dar jaki mozemy otrzymac w zyciu . Musimy miec nadzieje ze kazda z nas otrzyma jeszcze taki dar !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczka24
Anka_32 to dobrze że mała przespała całą noc:) i tak obyśmy wszystkie doczekały takich chwil jak Ania:) Madziu dziękuję Ci bardzo :* Ale ja jeszcze na usg nie była, nie wiem czy jest serduszko, nic nie wiem ;( jutro dopiero wizyta. Ale i tak dziękuję, że o mnie pomyślałaś :* Alinko i dzwoneczku najważniejsze to nie odpuszczać:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wróciliśmy juz z miasta i jestesmy po kawce. Teraz biorę sie za ogarnianie mieszkanka, jutro zostanie gotowanie. Na szczęście mam urlop wiec wszystko na spokojnie :) Ja przenosilam małego 12 dni... Nic bardziej nie chciałam niz żeby się samo zaczelo a i tak miałam cc. Ania to ładnie Ci córa pospala- Fifi nigdy mi tak wcześnie nie zasnął ale tez tak wcześnie nie wstawał :) hehe młody lubi przyjść i z nienacka sie przytulic i powiedziec "ja kocham mamę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka23
U Was tez dzis tak zimno? Taka slizgawka wszedzie ze nie idzie w ogole przejsc. Dzisiaj caly dzien mam uczucue "mokrosci" ale wkladka czysta. Kasia jak egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi niedobrze:O tak jakby mi cos w gardle stanelo:O chyba sie czyms zatrulam i chyba mnie bierze przeziebienie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Dziś 20dc a ja mam jakieś plamienia... Miewalam takie plamienia okoloowulacyjne ale chyba nigdy 3 dni po.... Jak byłam na usg w poniedziałek to mialam jakąś plame krwi w macicy więc moze to ta krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka23
Ania może to plamienie implantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chcemy zacząć z mężem starać się o dziecko :) ale zrobiłam TSH, które wyszło 3,0 byłam u endo i biorę euthyrox 37,5 i tak się zastanawiam bo dzisiaj wziełam ostatnią tab anty, czy zacząc starania już teraz czy czekać do zbicia tego TSH? Niby dużo podwyższone nie jest no i biorę już leki. Wolałabym już teraz bo moja gin powiedziała, że im szybciej po odstawieniu tym większa płodność... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie bierz już tego duphasfon No :-/ Minka może plamienie implantacyjne ? Ja tylko miałam raz plamienie implan.tylko w pierwszej ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×