Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Viola - znam ten ból nocek u męża. Nie wiem dokładnie jak to jest ale mój mąż ma zawsze tak skonstruowany grafik, że w dniu owulacji go nie ma:( Dzisiaj mój mąż wróci z pracy ok. 20 a jutro rano idzie na 24h. A na teście owulacyjnym 2 grube krechy... życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola mowisz tak jak Madzia:) ale szczeze to watpie we mnie, ja stawiam na nasza Anie:) Umowmy sie ze co miesiac ktoras bedzie zachodzic w ciaze:D Nadziejka co u Ciebie?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34
Witam, czytam was od jakiegoś czasu i chce się dołączyć ;). Mam już 2 dzieci , chciałabym 3. W tym roku kończe 34 lata, od sierpnia prubujemy i nic. Właśnie mam @ i załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie pobolewa mnie podbrzusze momentami- myslalam ze sobie to wmawiam, no ale nie. Chyba zwariuje przez te 6 dni do @:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam udalo Ci sie:) w pore, nastepnym razem to wiesz, tak Cie zasypie ze z domku nie wyjdziesz:) Gosc zaloz sobie nicka:) opowiedz Nam jak dlugo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka z tym zasypaniem to może jednak nie najgorsze rozwiązanie ;) Ja obstawiam Anię i zaraz potem Ciebie w kolejce :) Pamiętajcie kobietki - pełna mobilizacja. W tym roku każda z nas widzi 2 kreski na teście - i wcale nie chodzi mi o testy owulacyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam ooo tak! Mobilizacja!:) dobrze powiedziane:) do konca roku jeszcze ponad 11 miesiecy, wszystko moze sie zdarzyc:) Oby spelnily sie nasze marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, moja ciekawosc nie zna granic:) kucnelam nad lusterkiem, aby sprawdzic co z ty sluzem, no i jak tak spielam miesnie to wylecial sluz, ale jakis taki dziwny. Taki wodnisty, zabarwiony lekko na brazowo, ale lekko. Dobrze widac ten lekki braz jak wytarlam o bialy papier toaletowy. No i cooo? Juz glupieje powoli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIOLA teraz sprawdziłam i mój miał 46mm i to był 4 tydzień ciąży licząc od dnia zapłodnienia a od ostatniego okresu to 6 tyd . Bo rożnie niektórzy liczą , No i miał 46mm. Czyli tyle samo co u ciebie i widac było bicie serca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia wydaje mi się że straszysz Mariolę. U mnie gin nic nie mówiła ani ile mm ma pęcherzyk, ani na który tydzień . Chyba z badań zobaczyła że 6 tydz. Ponadto wyliczyła termin na 16.09 nie wiem czy dobrze jak ostatnia @ była 02.12 Ja nie wiem kiedy mam wizytę, musze się umówić sama. Zapytała gdzie będę prowadziła ciąże powiedziałam że nie wiem. Ciaże może lekarz z NFZ prowadzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniczka ale mi gine nic nie mówiła tylko jak robiła usg to dała mi potem zdjęcia i je mam i widzę pisze 46mm pęcherzyk a zarodek 3,4 mm. Mowię o faktach nikogo nie straszę , dlatego pisałam np by jechała do szpitala, bo plami . Mi np nikt nie powiedział przy tamtej ciąży ze jak ostre bóle brzucha lub plamienia to do szpitala , a wolałabym żeby mi ktoś to powiedział , i mnie np bolał brzuch bardzo i to było poronienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniczka , Ja nie wiem jak z NFZ ja chodzę prywatnie , do takiej ginekolog co pracuje tez w szpitalu . Musisz się umówić na wizytę , ja po każdej wizycie umawia mnie odrazu na następna , tylko teraz wyjątkowo byłam 2 razy , raz w 5 tyg raz w 7 tyg . A teraz już raz na miesiąc , następna wizytę z usg mam na 18lutego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
Ja mam gina od ponad 10 lat, zna mnie na wylot ;) w pierwszej ciąży, było tak że jak zaczne plamić mam jechać do niego do szpitala i tak miałam w 10 tyg. jakoże jak mieszkałam u rodziców to lekarza miała na miejscu, ale jak wyprowadziłam sie do meza to mimo że wielkie miasto nie zmieniłam i nie szukam innego gina, to zawsze mam go na telefon i wtedy też tak było, wrócilam wieczorem z pracy, miały być pyszne hamburgery zrobione przez mojego męża, a jak poszłam do wc to mało nie padłam bo dostałam plamien, wystrachana zadzwoniłam o 22, kazał przyjechać. 3 dni w szpitalu i pozniej leki na podtrzymanie, może akurat u mnie było to tylko plamienie, ale moj lekarz dmucha na zimne. Nie wróciłam juz do pracy, mimo że ciąże przeszłam bardzo dobrze. No i sam fakt, kiedy jedziesz w strachu lekarz milczy, a za chwile mówi "dziecko żyje" tego jak ktoś nie przezył to nic tak naprawdę o tym nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniczka wiem wiem, juz mnie moj P sprowadzil na ziemie:) czekam cierpliwie do @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny dziekuje Wam bardzo i mam nadzieję ze wszystkie w tym cylku zobaczymy dwie krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
Minka, ja mam niby za tydzien dostać okres... fajnie jakby nie przyszedł ;) wkładkę mam coś przybrudzona, hmm. Ale nie chcę się nakręcać bo poźniej te rozczarowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda a dlugo bolal Cię ten brzuch? Jak mi pekl krwiak i dostalam krwotoku to nic mnie nie bolalo ale jak 3 dni pozniej zaczelo sie poronienie to mialam normalnie bole porodowe ale u mnie to bylo tak ze zachcialo mi sie spac i po 40 minutach obudzil mnie ból i mocno krwawilam. Zaraz poszlam na usg i okazalo sie ze szyjka sie juz otwiera. To byla godz 20 a w nocy poronilam ale w pierwszej ciazy tez mnie bolal brzuch i to był całkowicie inny ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Ania32 , mnie brzuch przy tej ciąży ciagle bolał trochę a tak w 5 tyg zaczął bardzo bolec jak na okres i w 6 tyg miałam usg pierwsze i nie było akcji serca , 2 dni pózniej bóle jak na okres i jak na poród i 3 dni pózniej zabieg . A w tych 2 ciążach gdzie urodziłam moje dzieci No tak bolał btzuch ale to jest inny ból taki jakby się macica rozciągała trochę jak klocie jajnika , nic wspólnego z tamta ciąża . A w tej obecnej tak mam takie ciągnięcia macicy i taka wrażliwości ale to noe jest jak na okres aniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tak odbiegajac od tematu:) ktora z Was to blondynka?:) Dobrze sie czujecie w tym komorze? Wlasnie sie zastanawiam nad blondem, mam taki sredni braz, i chce cos zmienic w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova ja tez mam za tydzien termin @, ale czuje ze przyjdzie duzo wczesniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny ! Mogę się dołączyć ? Staramy sie z mężem o drugą dzidzie od listopada 2014 ... Cały czas nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka ja jestem blondynka już od lat robię balejaż blond taki mam kolor beżowy , a naturalny mam średni blond , nie zmieniłabym na nic innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość , zapisz się do naszej tabelki , jak masz na imię , ile masz lat , która to ciąża , kiedy termin okresu , i czy badalas się ? Bo rok to jednak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość , zapisz się do naszej tabelki , jak masz na imię , ile masz lat , która to ciąża , kiedy termin okresu , i czy badalas się ? Bo rok to jednak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie krosty na twarzy jak 17latka, chyba przed okresem nie mam takich jak teraz. Zostawiłam na chwile męża z dzieckiem i usneła mu po 17!!! Myślałam, że go zabije.... Musiałam obudzic ją o 18 bo inaczej noc z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×