Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Gość gość
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :) link: http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
ja zawsze byłam blondynką :) jak urodziłam syna, poleciałam przefarbowałam się na czarno :D potem długo ciemne, z refleksami to rudymi to jakimiś tam innymi ;) pozniej zeszło znowu na blond balejaż i to dłuuuugo, w pażdzierniku zeszłego roku przefarbowałam się na ciemniejszy, i mam taki lekki brąz, a dół lekko jasny minimalnie. Myślę o kolejnym farbowaniu bo już mi się kolor znudził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja-gość z 19:09 :) Mam na imię Alicja,mam 28lat,nasz syn ma 6 lat.Badałam się,niby wszystko ok.Miałam robione hsg-wyszło ok.Mąż robił badanie nasienia w październiku i wyszło,że ma mało *****iwych plemników...Za radą giną-od razu rzucił palenie ;) Okres miałam 26 grudnia -cykle 28 dniowe. Zaraz założę jakiś nick :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda0816 gdzie jest ta tabelka :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojawiają sie moje posty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_28
Jestem już :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_28
Gdzie mam założyć konto,żeby być na niebiesko ? Pisze z tel i nie mogę znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala Twoj maz nie dostal zadnych "wspomagaczy" na poprawe *****iwości plemnikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_28
Minka-nie :( Gin powiedział,że ma rzucić palenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Alicja , opowiedz o tamtej ciąży tz o tamtym zajściu , czy łatwo było czy liczyłeś dni płodne w którym cyklu ci się udało itd .. To może pomożemy i damy ci może jakieś rady :-) Ja nam dwoje dzieci , i jestem w 8 tyg ciąży , mamy w naszym wątku dziewczyny co starają się o pierwsza ciąże i tez takie co o 2 lub 3 . Także pisz i opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_28
Matryca mi poszła w laptopie i jest w drodze do naprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala plemniki regeneruja sie co 3 miesiace pamietaj:) To ze rzucil palenie Twoj maz jest jak najbardziej na plus, ale wedlug mnie powinien brac jeszcze jakies witaminy. Pogadaj o tym ze swoja ginka, lub na necie cis znajdz, ja nie mialam takiego problemu wiec nie bardzo Ci doradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_28
Z tamtą ciążą poszło jak z płatka...Planowaliśmy i już w drugim cyklu się udało.Początki były ciężkie -na luteinie,ale ostatecznie wszystko było ok :) Teraz coś nie idzie...Byłam na HSG (bolało jak cholera) - niby wszystko ok. Biorę kwas foliowy,witaminy,odżywiam się zdrowo. Teraz jest mój 23 dzień cyklu,bolą mnie pierś strasznie :o Nie wiem czy to na okres czy co...Doszedł też świąd "od środka" jak nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_28
* piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam juz trzeci dzien nie moge wstawic postu pisze pisze i nic moze teraz sie uda. U mnie 5 dc @ juz sie prawie skonczyla i jakos tak mi sie dluzy juz bym chciala zaczac dzialac a tu trzeba jeszcze czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w koncu sie udalo ja swoja coreczke urodzilam w 36 tygodniu w ciazy najbardziej dokuczaly mi plecy a na koniec mialam kamien w nerce i okropny bol nie do wytrzymania wiec pojechalam do szpitala dawali mi leki przeciwbolowe ktore wcale nie pomagaly az w koncu po kilku dniach odeszly mi wody ale jako traume wspiminam karmienie piersia bo mala bardzo sie krztusila potem mocno ulewala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_28
Ja naturalnie -ciemna blondynka.Od zawsze farbowałam na ciemniejszy,najczęściej na paloną kawę.Od półtora roku nie farbuje wcale i wszyscy to chwalą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja , czyli już przedtem były problemy jakieś , bo jeśli przed pierwsza ciąża już brałaś luteinę to nie bez powodu . A jak często się kochacie ? Masz dobrze wyznaczone dni płodne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam segregacje zabawek małej i odlozylam dwa duże worki!!! Juz raz taka partia poszla do piwnicy.... a jeszcze mamy w piwnicy pudelko zabawek "zamiennym" co jakis czas robimy jej podmianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola150
hejka anka32 u nas to samo, tyle zabawek że szok. a jeszcze wczoraj na urodziny dosatał. a Fifi należy do takich dzieci - niestety- które sie same pobawią przez 5-10 min a potem jest mama chodz, tata chodz. i najbardziej to mu wygłupy w głowie a nie zabawki ;) Ja jestem szatynka, farbuję sobie sama tzn ja teściowej a ona mi :) Minka podziwiam że nie chcesz testować, ja za każdym razem co m-c obiecuje że nie będe ale jak już wynajdę jakies objawy ciąży to zmieniam zdanie :P kurcze myślałąm że teraz "będę mądrzejsza", że nie bede sie nakręcac, w koncu wiem jak to było w pierwszych starahniach. a tu du***, mam to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe tak jak piszecie - wszystkie w 2016 roku damy radę - tylko byle sie tak nie nakręcać :) ja sie teraz zajmę przygotowywaniem bukietu dla mojego brata,bo chce mu dać z 18-stoma kuponami totka, a nóż widelec... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania2
Moje piersi zaraz eksploduja do tego bola a raczej tak mrowia... Do @ jeszcze jakies 5 dni a ja juz bym chciala wiedziec ale jutro do gina i tak ide a noz moze cos sie dowiem he he. Ja tez teraz teoche zajmuje sobie mysleniem czym innym bo teoche w pracy zmieniem zasad itp i musze sie tym zajac na spokojnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku mnie cycki nic nie bolą, nawet nie mam nabrzmiałych...ale mnie nigdy nie bolą pierni, nawet przed okresem, Teraz leze i jedyne co to promieniuje mi"coś" od brzucha przez pachwiny i rozchodzi sie na udach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×