Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Magda0816 na krwawiące dziąsła hymm ja nie wiem ale może pukaj szałwią usta, ja tak robię bo mi się ropa zebrała przy 8;( U mnie w mieście mało second hendów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwoneczek 85
Ja ze swoim mezem juz prawie 9 lat po slubie ,mamy coreczke 4i pol letnia ktora juz tak bardzo pragnie rodzenstwa . Tak bardzo zaluje ze tyle czekalam z decyzja o drugim dziecku ale myslalam ze pojdzie tak szybko jak z corka ktora poczelismy za pierwszym razem .4 cykle nie udane za nami. A ja coraz bardziej sie nakrecam i denerwuje bo za trzy miesjace bedziemy z mezem oddzielnie bo ja juz jade do polski maz jeszcze zostaje za granica wiec bedziemy malzenstwem na odleglosc a tak to juz calkiem bedzie bez szans na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Widzę, ze nie tylko ja lubię kupować na ciuchach. :) powiem wam ze ciuchy z tamtąd dłużej mi się trzymają niż kupione w sklepach, nie farbują, nie spierają się. :) X Również byłam dziś u dentysty, leczę kanałowo. Poprzedni ząb prywatnie wyniósł mnie 600 zł. Teraz próbuje na fundusz, gdzie dopłacam 90 zł. Zastanawiam się czy będzie jakaś różnica. X Madzia zazdroszczę Twojemu mężowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka23
Kasia ja w ciagu roku wydalam na moje zeby 3000zl:O tyle ze ja oprocz wyrywania, leczenia to jeszcze prostuje zeby- lecze wade zgryzu aparatem takim sciaganym. Dzwoneczek teraz to Ty musisz wyluzowac, bo twoj mozg juz sobie zakodowal ze szybko musisz zajsc w ciaze bo pozniej bedzie problem z nieobecnoscia meza- wyluzuj bo jak bedziesz o tym myslec to nie zajdziesz. Psychika odgrywa tu niesamowita role. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minka 23 wiem doskonale ze nie powinnam sie tak nakręcać ale nie umiem sama siebie oszukiwać ze nie zależy mi tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej tu Alinka !nadal nie mogę się zalogować. U mnie termin @na około 16.01. od kilku dni boli mnie brzuch raz prawy raz lewy jajnik . robiłam test ale niestety jedną kreską. dziś zauważyłam małą plamę na wkładce i myślałam ze już się rozkręca @ale od 13 nic więcej nie ma. mam uczucie ze już jest .@ale wkładka nadal czysta . cZyli ciągle jest nadzieja.☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoneczek dasz rade, kazda z nas musi dac:* Alinka ja zawsze sprawdzalam patyczkiem kosmetycznym czy @ juz sie rozkreca w srodku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie że wkładka cała zalana już a tu nic.muszę spróbować tym patyczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie że wkładka cała zalana już a tu nic.muszę spróbować tym patyczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość India9
Alinka, to czekamy na Twoja nie @ :) Jestem bardzo ciekawa, ktora bedzie trzecia :) moze akurat Ty Alinka ? :) Dzwoneczku nie przejmuj sie, masz jeszcze 3 miesiace -to duzo czasu. Prawie dwa razy tyle ile sie starasz. :) trzymam kciuki, zeby sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alinka ja jak bylam w ciazy tez mialam krew i myslalam ze sie nie udalo ale ze byl wieczor wlozylam tampon i poszlam spac na drugi dzien na tamponie nic nie bylo wtedy zrobilam test i byly dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Alinka ja takie uczucie mokrosci mialam e drugiej ciąży. Bylam pewna ze okres juz sie zaczal a tam czysto. Xxxxx Kurde dziewczyny jest 18 a moja mala pyza juz mega śpiąca. Z doświadczenia wiem ze jak teraz zasnie to wstanie jeszcze i pół nocy bedziemy balowac. Zadzwoniłam po dziadkow moze przyjada i uratują sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania z reguly dziadkowie maja jakies swoje magiczne sztuczki na wnuki:) takze mala na pewno nie zasnie przy nich:) A wlasnie co kupujecie swoim babciom, dziadkom z okazji ich zblizajacego sie swieta? Ja mam tylko juz jedna babcie i totalnie nie mam pomyslu na prezent dla niej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoneczek a jak masz na imie? Kilka postow wczesniej jest nasza tabelka, dopisz sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoneczek nie jesteś zapisana na naszej tabeli wiec nie wiem ile masz lat ktotra to ciąża itd ..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoneczek wszystkie jedziemy na podobnym wózku i to co mozemy robić to gdybać, planować i mieć nadzieję. Dziś rozmawialysmy z moja ginka ze teraz medycyna jest tak bardzo do przodu ze ratuja nowonarodzone dzieci i robia przeszczepy juz chyba wszystkiego ale nie ma metody na to zeby w ciazy pozamacicznej popchnac zarodek kilka centymetrów dalej. Lezalam w marcu w szpitalu to na oddziale wiecej bylo po poronieniu i z różnymi problemami niz rodzących. Nawet w mojej sali na 6 lozek tylko 2 były rodzace z czego jedna lezala juz miesiąc w szpitalu. Moja 50letnia ciocia mowi ze ona zaszlaby w ciaze szybciej niz 20latka..... A patologia to nie ma z tym problemu! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez Ania , jestem pierwsza i sama w całej mojej rodzinie która poroniła. Dawniej takich rzeczy nie było , w ciąże się zachodziło i ciąża trwała , a teraz poronienia i trudności z zajściem nie mogę tego pojąć , ja zwalam winę ze przez 10 lat paliłam , nie pale od 2 lat . I na kawę tez zwalam winę , kofeina jest okropna i na komórki które trzymamy w kieszeni zwłaszcza faceci same promieniowanie !! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam zaraz spróbuje dopisac sie do tabelki a co do palenia to nie wiem czy ma az taki wplyw bo ja palilam tez sporo czsu i gdy palilam w ciaze zaszlam za pierwszym razem teraz nie pale od poltora roku i nie moge moze to juz wiek tez swoje robi bo teraz mam 30 a wtedy 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nigdy nie pisalam na forum i troche mi glupio ale nie wiem jak sie dopisac gdyby ktos mogl to mam 30 lat ciaza 2 termin @ 14 luty( hm fajne walentynki mi sie szykuja )a na imie mam edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK....CIĄŻA.....TERMIN @ alinka...........35..........2...........ok 16.01 gośćania2.....21..........2............22.01 minka23.......23..........1............23.01 nova31.........31..........2...........ok 24.01 anka_32.......34..........3............25.01 Kasiaa654......23..........1............28.01 Aniaa_H.......23...........1............02.02. india9..........30..........2..............ok 5.02 viola150.......30..........2.............ok 7.02 Czytelniczka24 ...23........1.............. ok 02.0 Dzwoneczek 85..30......2...........ok14.02 NICK........WIEK..........CIĄŻA ......TERMIN PORODU magda.........34............4..............28.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka108
jeszcze ja malinka108, lat 28, cykl starań 6, data @ 24,01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka23
NICK...........WIEK....CIĄŻA.....TERMIN @ alinka...........35..........2...........ok 16.01 gośćania2.....21..........2............22.01 minka23.......23..........1............23.01 nova31.........31..........2...........ok 24.01 anka_32.......34..........3............25.01 Kasiaa654......23..........1............28.01 Aniaa_H.......23...........1............02.02. india9..........30..........2..............ok 5.02 viola150.......30..........2.............ok 7.02 Czytelniczka24 ...23........1.............. ok 02.0 Dzwoneczek 85..30......2...........ok14.02 Malinka108...28...2...24.01 NICK........WIEK..........CIĄŻA ......TERMIN PORODU magda.........34............4..............28.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka Ty się starasz o drugie dziecko tak? Bo napisałam w tabelce że o drugie, bo nie pamiętam:) ale jak nie to napisz i zmienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyza padła o 19:10 bez mycia i bez kaszy... dopiero teraz dałam jej kasze przez sen. I teraz wszyscy trzymamy kciuki zeby spała chociaz do 6 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj chyba jednak tym razem nic z tego. przy siusianiu brązowe krwawienie nie wielkie ale było. teraz niby wkładka czysta więc pewnie w nocy się rozkreci. W poprzedniej ciąży nie miałam nic takiego. alinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alinka nie masz zywej krei tylko brazowe plamienie, jeszcze nie wszystko przesadzone Kochana:* Ania to ja tez trzymam kciuki aby mala spala do 6:) A czemu mowisz na nia pyza?:) na mnie kiedys tak mama mowila- bo bylam grubiutka jako dziecko i takie pyzate poliki mialam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×