Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... Archiwum 1.

Polecane posty

Gość pobudka szmatośfiniodzifki
elo elo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, Ty zawsze byłaś taką idiotką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka pyta co za idiota cytuje Engelsa . No jak to kto ! Idiota wg. Myrevina . Engels - syn niemieckiego kapitalisty- przyjaciel Marxa , oprócz tego , że był jednym z wielu twórców socjalizmu naukowego , był też wielkim zwolennikiem odbudowy Polski !!! To On uparcie przekonywał Marksa , że Polska to idealny bufor dla Europy przed wpływami imperium Rosyjskiego . No ale to XIX w. .... kto by o tym pamiętał ... A dzisiaj największe i najsłynniejsze światowe uczelnie mają swoje wydziały z nauk Marksa i Engelsa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co z tego, że mają??? Lewactwo było trendy, zaczyna być pase. Za jakiś czas przestaną mieć. Tak to już jest w przyrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ był też wielkim zwolennikiem odbudowy Polski !!! To On uparcie przekonywał Marksa , że Polska to idealny bufor dla Europy przed wpływami imperium Rosyjskiego . No ale to XIX w. .... kto by o tym pamiętał ... } o No jednak jednoznacznie zrozumieć można że nie czynił tego z sympatii dla narodu polskiego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się z Polakami zrobić bydło Europy bo...? bo ktoś wyższy nad nami ma pieczę :) wyższy niż cała samozwańcza grupa UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość POzdrawia
ten ktoś nazywa się SOROS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten co głosuje na tego typu kreatury i im podobne, nie powinien mieć prawa wyborczego i jeszcze....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara prukwa, jakie Ty masz przesrane życie, szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Recenzentem pracy doktorskiej posła PO R.Kropiwnickiego jest Prezes TK Andrzej Rzepliński. x republika kolesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambasador Niemiec w Polsce tłumaczy dziennikarzowi tvn24, że Niemcy szanują wybór Polaków, a tvn i tak zatytułowało wywiad „Niemcy ostro o Polsce". Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes Zarządu Petru był współtwórcą nowego trój filarowego systemu emerytalnego w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Ambasador Niemiec w Polsce tłumaczy dziennikarzowi tvn24, że Niemcy szanują wybór Polaków, a tvn i tak zatytułowało wywiad „Niemcy ostro o Polsce". Żenada } o Najśmieszniejsze jest to że ci manipulanci tak się (chyba) oderwali od rzeczywistości że sami sobie szkodzą, czy tam bardziej tym grupom interesów, których bronią. Strasznie PiSem, nie działa, większość ludzi, z tymi którymi ja rozmawiałem, nie głosowało na PiS bo to ich "bajka". Głosowali przeciw PO. Ta manipulacja TVN też będzie teraz pewno wyciągana. Nawet Kuźniara przesunięto bo poziom jego wypowiedzi musiał razić nawet ich wiernych oglądaczy. Zresztą po tym jego występie w markecie amerykańskim krążyły po necie dowc**y, że jak się przychodzi do niego do domu to prosi o to by wody w ubikacji nie spuszczać bo oszczędza. :o Takie mamy "elity" dziennikarstwa. Jeśli nawet PiS ma zamiar pogrążyć kraj w dyktaturze, cenzurze i upadku demokracji to ten cały KOD, z arcy moralnym liderem, Petru i jego nowoczesna, walnie się do tego przyczynią. Bo to wszystko zabiegi propagandowe. W dobie netu tu już tak mocno nie działa, łatwo obnażyć że to tylko hasła nie mające pokrycia w realu. A że PiS w to gra... ano, dopóty gra, dopóty nie musi realizować obietnic wyborczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos Kuźniara i jego występu w markecie: x U państwa Kuźniarów, dziś Wigilia była wcześniej. Gospodarz chciał, jeszcze przed 15-tą, zwrócić prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banda drani w białych rękawiczkach i białych kołnierzykach właśnie dostaje z liścia prosto w pysk. Myśleli, że im się to nie przytrafi, a jednak... I aby to zobaczyć warto było zagłosować na PiS, nawet pomimo niezgodności ideowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam czy PiSowi uda się jeszcze bardziej spieprzyć ten kraj. 500 zł na (już nie ) każde dziecko .. to gospodarki nie naprawi.. Ale zgadzam się, ten kwik warto było zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od ustawy medialnej powinni zacząć, na pewno nie jestem obiektywny ale ostatnie programy TVP info, np to kompletny brak czegoś co chociaż próbowało by się otrzeć o obiektywizm. W zamian dostaniemy kompletny brak obiektywizmu mady by Pospieszalski? Nie wiem co należało by zrobić w tym kraju by odpolitycznić TVP, czy TK. :o Zresztą TK powołał Jaruzelski.. won z tym ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukazała się książka "pierwsze życie Angeli M" .. chyba się skuszę.. nie wiem kiedy. Masa wydał parę książek.. siedzi i zarabia pisząc książki. Sumliński na to, "O czym Masa nie powie w bossach mafii" (tytułu dokładnie nie pamiętam). No i policjant, którego Masa był agentem też wydał książkę o Masie.. :D Komu wierzyć? Spieszę z odpowiedzią, nikomu w pełni. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam ostatnio 2 książki RAZa i jedna Piotra Gocieka. Dodatkowo muszę dokończyć Inferno choć nie jest tak fascynujące jak poprzednie tomy tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katuję "Piątą Falę". :classic_cool: Gdzieś w połowie pierwszego tomu jestem. Też moda na aktorów jest, "Dymna", "Trela", "To ja Frączewski", "Gołas" i "Gajos".. Jakoś te mnie nie ciągną, choć Frączewskiego lubię. Czubaszek napisała książkę.. Chylińska bajki dla dzieci.. O-O. Niedzwiecki, "Australijczyka"... no i potężna bukwa o Lechu. Tomy encyklopedii się chowają. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×