Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... Archiwum 1.

Polecane posty

Gość gość
co niby takiego powiedział Schetyna ? Ano powiedział słusznie że błędem było wyjście posłów PO z obrad sejmu i późniejsza niefrasobliwość, ano słusznie powiedział że Petru jest pompowany przez media bo świeży i póki co nie skompromitowany jak PO, ano słusznie powiedział że należy ostro walczyć o demokrację na ulicy jeśli będzie trzeba. Przypominam że PIS wyprowadzał ludzi na ulicę właśnie w obronie demokracji. Więc co się tak trzęsiecie nad tym co zostało opublikowane ? Wiadomo że w każdej partii język wewnętrzny jest inny niż ten co płynie do mediów i jest ostrzejszy kiedy dochodzi do rozliczeń. Na zebraniach PIS na pewno jest nie mniej "ciekawie" a może i ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A to oznacza,że powinna być adresowana do wszystkich." na pewno za kadencji Jacka Kurskiego będzie adresowana do wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie mogły być takie jak u Sowy z prostej przyczyny. PiS nie był u władzy." Ale mogą być inne. Sikorski mówił o "murzyńskości Polaków" . Potrafię sobie wyobrazić że jakiś wysoki rangą członek PIS w ostatnich paru latach mówił o "ciemnym ludzie" itp. Swoją drogą słowa pana Jacka sprzed lat warto teraz nagłaśniać bo on będzie wciskał kit ciemnemu ludowi w TVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abonament to chyba niewielka część potrzebnej kasy. Co by nie pisać, jest finansowana z budżetu. Czyli z kasy nas wszystkich. Jeśli TVN pokazywała Peru 24godziny na dobę nic mi do tego. Nadmiar tego polityka w stosunku do innych to po prostu skandal. A tam występował nie tylko Petru z tej partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Petru nie był pokazywany 24h na dobę w żadnej telewizji natomiast prawdą jest że promuje się go tak jak promuje się polityków prawicowych w mediach prawicowych. Media niezależne to fikcja i jak ktoś pisze że niezależne media istnieją to się ośmiesza. "Nadmiar tego polityka w stosunku do innych to po prostu skandal." Nadmiar PIS-u w TVTrwam to też skandal . Ogólnie skandalem są polskie media a w zasadzie mendia , czy to prawicowe czy inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto spojrzeć na USA. Tam jest stacja Fox News posługująca się niezbyt fajnymi zagrywkami i wspierająca określoną opcję polityczną. Dla mnie media prywatne mogą i mają prawo być stronnicze - kwestia wyboru, jednak w moich oczach tracą wtedy na wiarygodności tak jak TVN w Polsce na przykład. Ja nie jestem odbiorcą który chce słuchać samych rzeczy zgodnych z moim stylem myślenia i tylko informacji które dany dziennikarz "ubogaca" swoim komentarzem i podsumowaniem podsuwając mi co mam myśleć. To skandal. Ostatnimi czasy Wiadomości w TVP mimo wszystko na tle innych wydawały mi się najlepsze , też nie idealne ale jednak lepsze. Więcej info ze świata mniej info o biednych pieskach itd. czyli wiadomości lokalnych jakimi karmi nas np TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie na Zachodzie nie ma niezależnych mediów publicznych ani tych głównego nurtu. Przykładem stronnicze BBC. W USA jest 6 koncernów medialnych, wszystkie ćwierkają z tego samego klucza. Jak przyjdzie rozkaz z CIA żeby robić jakąś kampanię za albo przeciw komuś to robią. W Zachodniej Europie jest podobnie. A w Polandii nie inaczej. Widział kto kiedy w mediach głównego nurtu w Polsce krytykę USA? Przecież to jest święta krowa. Krytykę Izraela? To są jaskrawe przykłady. Media ogłupiają. Na jednych szczują innych wybielają. Przewinienia jednych eksponują innych są przemilczane. Nie ma już wolnych mediów (z tych większych), to są tylko wydziały propagandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x :classic_cool: dlatego pisałem że nie ma niezależnych mediów w Polsce i zastanawiam się czy to w ogóle jest możliwe do wypracowania tym bardziej w kraju gdzie brak społeczeństwa obywatelskiego i brak rzeczywistych elit będących autorytetami dla ludzi np dla dziennikarzy którzy ulegają pokusom okazywania dyspozycyjności władzom czy partiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale już coś takiego jak misja tv publicznej rozumiana jako programy edukacyjne, historyczne ( rzetelne ) powinna istnieć i nie powinna odbywać się tylko w godzinach nocnych czy wczesno-porannych i to da się zrobić. Chyba że zrezygnujemy z abonamentu całkowicie i wspierania TV - już niedługo narodowej , pieniędzmi z budżetu, sprywatyzujemy ale wtedy to już nie będzie ani narodowa ani publiczna ani ludowa telewizja :-P Może trzeba wprowadzić kilka "pasm" telewizyjnych dla różnych opcji politycznych :classic_cool: TV narodowa dla prawicy, TV ludowa dla lewicy, TV publiczna dla centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z sieci
~TurboLeming - 26 min temu Pan prezydent Duda obiecał że do 6 listopada zeszłego roku złoży do Sejmu projekt Ustawy zapewniający przewalutowanie kredytów frankowych według cen z ich zaciągnięcia. Mamy dzisiaj 4 stycznia i projektu ani widu ani słychu. Oszukał kilkaset tysięcy kredytobiorców, a sobie zapewnił zwycięstwo w wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rzeczpospolita": PiS daje sobie pół roku Prawo i Sprawiedliwość planuje w ciągu najbliższych sześciu miesięcy przeprowadzić wszystkie najważniejsze obiecane Polakom w kampanii wyborczej zmiany i reformy - informuje "Rzeczpospolita". x blisko 26 lat III RP rozwalone w pół roku a w zasadzie 7 i pół miesiecy licząc stary rok. To prawdziwy rekord :classic_cool: świata i zasługuje na wpis do księgi rekordów :-P dadzą pińcet jak obiecali w końcu to była cena demokracji a jak to na lichwie źle się wychodzi w dłuższej perspektywie wyjdzie nam to bokiem bo zapłacimy więcej za kredyty, opłaty bankowe i w sklepach itd. itp. cieszy się gawiedź i niejeden powie "tamci kradli, ci są wariaci ale przynajmniej kasą sypią" :D Błaszczak dał 200 zł podwyżki policjantom, wszak to oni w pierwszej kolejności z resortów siłowych lojalni być powinni. Potem przyjdą sądy ludowe oby nie takie jak pół wieku temu w pewnym Państwie nad Renem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof Czabański w Radiu ZET przyznał, że "mała ustawa medialna", przedłożona do podpisu prezydentowi Andrzejowi Dudzie, jest sprzeczna ze słowami Lecha Kaczyńskiego na temat mediów publicznych. – My robimy krok tymczasowy – tłumaczył wiceminister kultury. Krzysztof Luft: to czarny dzień w historii polskich mediów Dziennikarka prowadząca program przypomniała słowa Lecha Kaczyńskiego, który krytykował ustawę PO, w której zarządy mediów publicznych powoływał minister skarbu. Lech Kaczyński mówił wtedy, że "rządzący nie powinni mieć wpływu na wybór władz telewizji publicznej", a PO wycofała się z krytykowanego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wstydu nie macie" mówiła pani Lichocka do PO a słowami tymi podniecano się na topie shatyna. Okazuje się że liczyli sie ze słowami prezydenta z innej opcji politycznej. :classic_cool: więc wstydu trochę mieli poza tym jeden fakt jest też istotny: " Piotr Grzegorz Farfał (ur. 18 maja 1978 w Głogowie) – polski polityk, publicysta, prawnik. Od maja 2006 wiceprezes TVP. Pełniący obowiązki prezesa TVP od 19 grudnia 2008 do 19 września 2009." PO pomimo wielu "bezeceństw" nie odwołało pana Farfała , dlaczego ? Mianował go PIS ... może jednak PO miała trochę wstydu którego nie ma za grosz PIS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała errata " PO pomimo wielu SWOICH "bezeceństw" "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amatorszczyzna MSZ io polityka PIS ( szabelka i kapiszony w dłoń ) doprowadzi nas wkrótce do tego że będziemy członkiem Unii II kategorii i członkiem NATO II kategorii co do tego nie mam wątpliwości. A miało być inaczej, miano się z nami liczyć , mieliśmy powstać z kolan. No ale jeżeli o tak delikatnych sprawach jak np "coś za coś" w relacjach z UK i Cameronem mówi się w mediach a nie w zaciszu dyplomacji to nie ma co się dziwić. Czekam przy okazji na wrak Tupolewa, za to PIS wielokrotnie krytykowało PO. Kiedy powróci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Amatorszczyzna MSZ io polityka PIS ( szabelka i kapiszony w dłoń ) doprowadzi nas wkrótce do tego że będziemy członkiem Unii II kategorii i członkiem NATO II kategorii co do tego nie mam wątpliwości. A miało być inaczej, miano się z nami liczyć , mieliśmy powstać z kolan. No ale jeżeli o tak delikatnych sprawach jak np "coś za coś" w relacjach z UK i Cameronem mówi się w mediach a nie w zaciszu dyplomacji to nie ma co się dziwić. Czekam przy okazji na wrak Tupolewa, za to PIS wielokrotnie krytykowało PO. Kiedy powróci ? X Można było krócej napisać: będziemy członkiem. X Otulona, kiblarko, nie jestem Edkiem. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to musztarda pisze :o :o te jej emoty po kropce są tak typowe, że aż boli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musztarda to shatyn?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 stycznia odbędzie się zamknięte posiedzenie Komisji Europejskiej poświęcone sytuacji w Polsce. Komisarze będą się zastanawiać nad tym, czy działania nowego rządu są na tyle niepokojące, że należy wszcząć kolejne kroki. Jak mówił w poniedziałek rzecznik KE, debata ma mieć "charakter orientacyjny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczyński to Bruno, sprawdzone und potwierdzone, temat uważam za zamknięty :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem "ona" , shatyn ani też nie używam słów "kiblarka " itd. :classic_cool: , domyślajcie się dalej :-P 🖐️ tylko nie pomawiajcie proszę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można było krócej napisać: będziemy członkiem. x masz ubogi zasób słownictwa :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdu pierdu, se pogadasz, co niektórzy widzą tutaj IP, miernoto :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igulka777
Miałam postanowienie noworoczne. Dać szansę PiSowi, oczekać, może jednak będzie lepiej, ale nie da się. Oglądałam wczoraj Woronicza 17 na TVP Info i minister Jaki się wypowiedział, że zmiany w kierownictwie TVP są bardzo potrzebne czyt: obsadzenie stanowisk swoimi bo telewizja pokazuje dużo pana Petru a pana prezydenta mało. Toż to argument z piaskownicy. Wymiękam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzą IP,a Edek,palant dalej brnie.:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musztarda, gdzie się najlepiej w Wwie zmumifikować? Szukam czegoś dla prababci, pomyślałam, że możesz pomóc swoim doświadczeniem :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×