Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćCoRobic

Za nic nie moge zmusic zone do anal.

Polecane posty

Gość gośćCoRobic

Tak mnie wkurza jej postawa. Mowie jej,prosze zaczynam cos tam majstrowac i ciagle slysze nie,nie,nie i nie. Juz nie raz mam takie nerwy ze ja musze przytrzymywac na sile lub jej groze ale i tak nie przynosi to skutkow. Chyba ja zwiaze sznurem i usta zalepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rararaa
Ja mam tak samo, ale jestem kobietą i faceta zmusić nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj sobie takiego samego jak ty, i daj dziewczynie spokój, a ty w dupę dymana kup sobie psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj na sile. Zwiaz Go i nabij sie na jego pale ale zaloz mu kondona. Tylko mu niemow. Zwiaz Go,loda rob,troche ci/pka pojezdzij na nima on podniecony bedzie. Zaloz mu kondona i szybko nabij sie a jak zaczniesz Go ujezdzac to napewno mu sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:47 stul dziob,skoro tak lubieja to ich sprawa. Od zawsze silniejszy wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 9:47 stul dziob,skoro tak lubieja to ich sprawa. Od zawsze silniejszy wygrywa x zapomniałem dodać że ja tak tatę i braci w anala dymałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9;56 a ja twoja dziewczyne tak sobie pukam az star**** jeczy z zachwytu na bolem jak ja nawalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jak nie daje to mowie jej ze ma dzis chleba nie jesc bo na chleb ja robie a nie ona. Akurat ja tylko pracuje a ona nie wiec mysle,ze mam prawo chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A wiesz s********u, który nienawidzi kobiet, że to już przemoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:12 jaka przemoc? To zasady. Kto ma ten rzadzi proste. Tak to jest jak sie jest zaleznym od kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bij bykowcem po nerach az sie zgodzi na anal. To twoje swiete i niezbywalne prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na doprowadzenie do czynności seksualnych używając stosunku zależności i groźby jest paragraf, drogi gwałcicielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tobie szowinistyczna świnio przydałoby się wsadzić dildo wielkości butelki od dezodorantu, aż byś się zesrał, wtedy byś s********u zobaczy, co się robi ze śmieciami, które nienawidzą kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur/wa! Moja zona?! Moje prawo!!! Skoro ja jestem jej a ona moja to h-u-j was to obchodzi co ja jej robie. To nie zaden g**** lecz prawo meza by mial to co chcial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro ty jesteś jej złamasie to niech ona ci w/p/i/e/r/d/o/l/i w du/pe 30cm dildo, przecież może, jesteś przecież jej a ono ma takie fantazje że ci chce du/pe na pół r/o/z/p/i/e/r/d/o/l/i/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś J****y w dupsko gwałciciel i szowinista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie chciala to to zrobi i wje/bie mi dildo i to jej sprawa a nie wasza! Dlaczego ludzie sie wpier/da/la/ja nie w swoje sprawy? Masz swoj ogrodek? Patrz swego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć żonę kretynke ,że sobie takie s****wo jak Ty za męża wzięła. Durna prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co was to obchodzi? Pedalem nie jestem ani pedofilem wiec o co chodzi? Urodzilem sie wolny i jesli drugiej osobie to nie przeszkadza to co was to obchodzi pytam sie? Poprostu wy tacy nie jestescie i dlatego twierdzicie,ze to cos zlego. Sluchaj. Zyc nie bede tak jak wy chcecie wiec ty sie zajmij soba a ja soba. Ona to lubi jak jestem ostry,jara ja to wiec o co ci chodzi klodo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sobie być ostry, ale większości kobiet anal nie sprawia przyjemności. Tak ciężko zrozumieć tepaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli ją straszysz, że jeść nie dostanie, jak nie da, to nie byłabym taka pewna, czy to lubi. Jak człowiek jest zależny od drugiego człowieka, to w bezsilności nawet rękę sobie da uciąć. To przemoc psychiczna i seksualna. A Twoja wolność jest ok, dopóki nie robisz 2 osobie krzywdy, a wywieranie presji nią jest. Mężczyznom, którzy nienawidzą kobiet powinno się ucinać fiuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc co nie znaczy wszystkie rozumiesz tepaku? Kur/wa ale ten narod glupi! Teraz chcesz mi wcisnac tekst ze ona nalezy do wiekszosci? Po nastepne ja robie,ja zywie,ja decyduje,ja zadam!!! Tak jestem meska,szowinistyczna ale nie swinia. Czy za szowninizm idzie sie do paki jak za nazizm,komunizm? Tepaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja kocham baby! I dlaczego ucinac nawet jesli ktos nienawidzi? I kur/wa czy wy nie odrozniacie prowokacji od realnej sytuacji?!!! Pod hu/ja was laduje jak chce! W tych czasach baby sa wyzwolone i one nadaja zyciu rytm. Jedynie maja prze/je/ba/ne te co dziecinstwo mialy przykre. Zgrywam sie bo czym bardziej po mnie jedziecie tym silniej chce wam dopiec hehe. Luz,niema u mnie przemocy a tymbardziej zalowania chlebusia :D;) Wesolych Swiat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×