Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anatratol

Decyzja zapadła i jestem jej wierny, muszę się Wam pochwalić:)

Polecane posty

Gość Libra88
Wiesz co, chyba w każdym(wiekszości), przychodzi taki moment 'fascynacji' starszym partnerem. Możliwe, ze z czasem Ci to przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libra, mógłbym z Tobą całe niedziele spędzać w łóżku, tak jak lubisz, powolutku, mizi mizi :) Czując ciepło własnych ciał prawdziwie zbliżamy się do siebie, szept do ucha, czuły dotyk, w międzyczasie jakiś ciekawy film. To jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Oj pomiziałabym się, pomiziała mmm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innego dnia pożądałbym Cie od rana, by wieczorem zaliczyć. Kilka słów, muśnięć niby przypadkowych ale na prawdę zaplanowanych, byś czuła że chcę, ale odwlekam i trzymam Cie na smyczy :P Jesteś w kuchni podchodzę od tyłu,przytulam łapię za piersi, całuję w szyję, czuję że szybciej oddychasz, szepczę że świetnie pachniesz i odchodzę. Po chwili wysyłam ci smsa, "Masz być za 10 minut w tym stroju, który lubię", robisz to, robisz to bo nie możesz się oprzeć i czekasz. Wróciłem, podchodzę tak samo i dobieram się do Ciebie, tym razem nie odchodzę, cały czas jestem za Tobą, blisko, związuję Ci oczy. Łapię za rękę i wprowadzam do sypialni. Chcesz wiedzieć co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Idę sobie ulżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Nic nie zrobiłam. Ale licz się z tym, że kiedy zaczynasz pisać takie 'scenariusze', moja fantazja szaleje, w każdym razie możesz kontynuować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu sie odpie*dala, to nie mam pytań. 12 dni. Pozdrawiam, Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libra wymienimy się mailami? :) Skończę Ci tę historię tak, że chyba nie dasz rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo jak sie to skończy. Cumshot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
dziś Komuś się tak bardzo nudzi, ze musi się pode mnie podszywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubby
Mam 22 lata :-) Widziałam haha..ale to były przyjemne fale ;) I jak na razie jest w porządku, zakładam, że jutro niestety już tak kolorowo nie będzie...ciężko u mnie z silną wolą, szybko tracę zapał, więc jeśli udałoby mi się wytrzymać choćby miesiąc to i tak w jakiś tam sposób będę z siebie minimalnie dumna bo przez ostatnio 7/8 lat tak jak mówiłam były to góra 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow sie spuscilem w nocy to 2 raz wciagu kilku dni zobaczymy co dalej ale konia nie wale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę dodać postu z mojego konta(ktoś sobie go przywłaszczył?). Także pora na mnie, spadam stąd. Powodzenia życzę. Libra88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóż inne, ja mam dalszy ciąg, szkoda, że forum uznało mi go za SPAM i nie chce dodać, a tyle się napisałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Peenokio, od Libry, to Ty się odp....:P Przyjąłem Cię miło na ten wątek, a Ty już przeginasz... Libra, załóż sobie konto z jakąś literką na końcu na przykład i już będziemy wiedzieć, że to Ty. Bez Ciebie ten wątek nie będzie taki sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmorka0
Peenokio ty to chyba chcesz doprowadzić do kapitulacji co niektórych :D Libra powinna teraz zafundować Ci podobną akcję aż byś poległ i zaczął się szamotać jak spragniony piesek ;) Tak z innej beczki całkiem dobrze sobie radzisz z opisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmorka0 dziś Dopiero po Twoim komentarzu przeczytałam to, co on tam napisał. X Peenokio, czy Ty chcesz, żeby mi serce stanęło?! Bo tchu juz mi zabrakło. Szkoda, ze nie mam takiego talentu do pisania, jak Ty. Lubisz dominować, co? ;) Libra88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libra mi się spodobała, umówiłbym się z nią. Jak nie wróci to i ja odejdę :D Libro wróć do nas !!! <3 Anatratol też pomyśl o założeniu konta, bo ktoś Cię zaraz podrobi... Zmorka cieszę się, że Ci się podoba, jakby mi odpisała, że przerwała abstynencje przeze mnie to bym się nakręcił :P A tak na marginesie to 3 doby za mną, od rana myślę seksie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominowałbym :) I nie chodzi tu o grę w domino, a o to co też lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmorka0
Peenokio. Oh, to miłość od pierwszej linijki, może będziesz o was książki pisać? :P Trzeba było kontynuować, założylibyście temat kto doszedł więcej razy ;) Libra88 ile już czasu się nie zaspokajasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh, trafiasz w moje gusta ;) Libra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmorka0, dzisiaj jest 44 dzień, ale nie wiem czy wytrwam, przez tego jednego tutaj, młodego z długim nosem. Libra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libra skąd jesteś, nosek mam krótki coś innego mi się wydłuża, bez kłamania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śląsk. Libra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×