Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anatratol

Decyzja zapadła i jestem jej wierny, muszę się Wam pochwalić:)

Polecane posty

Gość gość piąteczkowy
No wiem :) Miałem ochotę zrobić to ponownie, lecz nie zrobię. Tylko podejrzewam, że to raczej nie będzie rezygnacja, a ograniczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
3 dni brawo! x U mnie, bardzo rzadko kończyło się na jednym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra, u faceta jeden orgazm silnie rozładowuje napięcie - chyba silniej niż u kobiety. Co nie znaczy, że nie można zrobić tego po kilku minutach przerwy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość piąteczkowy
:o To znaczy grzeczny jestem, ta mina obrazuje, jak się czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Nie daj się - będziesz miał większy szacunek do siebie:) Silna wola, to coś, z czym można w dzisiejszych czasach wiele osiągnąć - właśnie dlatego, że jest ona niedoceniana...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość piąteczkowy
Kiedyś miałem silną wolę - dziś nie jestem już tego taki pewien. No nic. Trzymam rączki z dala od fletu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopaku, nigdy nie mów: "kiedyś, to ja...", bo to bardzo negatywnie o Tobie świadczy - taka rada od starszego faceta. Kiedyś kochałem się z najpiękniejszą kobietą na globie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość piąteczkowy
Negatywnie? Oczywiście, osłabiona wola nie jest niczym dobrym, ale może miałeś na myśli coś jeszcze? Skąd masz pewność, że jesteś starszy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Gościowi wyżej pewnie chodziło o to, że często się słyszy "kiedyś to ja...", a w rzeczywistości "krowa, która dużo ryczy...". Zawsze można powiedzieć, czego to ja kiedyś nie zrobiłem. Grunt to pokazać, udowodnić... 50. dzień mija... Nie do wiary!!! Mam nadzieję, że dotrwam do 2 miesięcy. Nie wierzę, po prostu nie wierzę... Często nachodzą mnie marzenia... Jakby fajnie było zrobić to... A co się dzieje, kiedy wyobrażam sobie siebie w akcji z kobietą... Yhhhhh...:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość piąteczkowy
Ja już naprawdę nie wiem, co dzieje się z moim libido ;) do szału mnie doprowadza. Dziś złapałem się chyba z 10x z palcami w gatkach - to było takie mechaniczne, nawet nie zauważyłem, że je tam wsadzam :D W każdym razie wyjąłem. Ogólnie to jajka mnie bolą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi 7. dzień mija, gdyby nie ten jeden raz byłoby tych dni 18. Zastanawiam sie jednak po co ja to robię, po co sobie odmawiam. Na kobietę nie mam szans, przechodzą obok mnie obojętnie. W ciagu ostatnich 2 lat, dostałem kosza kilkukrotnie. Także życia towarzyskiego nie mam, a seksualne ograniczało sie właśnie do masturbacji, z którą walcze. Ale po co? Jedyne co mi daje to silną psychikę, pewność siebie (poza kontaktami z kobietami) i pozytywne myślenie. Mam nadzieję, ze Bog mi wynagrodzi kiedyś tą wstrzemięźliwość. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja dzisiaj zaczynam pierwszy dzień. Nie wiem czy dam radę ale spróbuję :) po 3 dniach od wstrzemięźliwości gdy budzę sie rano chce mnie rozsadzić testosteron... Penis mi stoi jak maczuga herkulesa w parku widokowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Witamy:) Mnie mija 52. dzień, w co sam nie mogę uwierzyć...:0 Jeśli jest silne postanowienie i jesteś facetem z krwi i kości z silną wolą, dasz radę. Jak będzie trudno, pisz na forum, a do niego zaglądaj tylko, kiedy pora na siku lub mycie. Ja mam niebywale silny popęd tak mówiąc generalnie i powiem Ci, że zaprzestanie jest możliwe. Ile masz lat? Fajnie by było, jakby każdy miał swój nick, żeby łatwo było odróżnić kto mówi, bo widzę, że już kilka ludzi podjęło inicjatywę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24, a ty po tylu dniach nie miałeś polucji? to jest nie możliwe żeby tyle dni wytrzymać bez wytrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Nie, nie miałem, chyba że był, a ja nie spostrzegłem i rano nie pamiętałem, ale to raczej bym zauważył chociażby zaschnięte plamy. Podejrzewam, że organizm radzi sobie inaczej z nadmiarem tych płynów. Wydzielina prostaty, której udział objętościowy w s*****e jest zdecydowanie największy jest kierowana do pęcherza moczowego, a stamtąd wraz z moczem zostaje wydalana z organizmu. Czasem, w różnych sytuacjach, już od jakiś 14 dni od zaprzestania masturbacji odczuwałem w różnych sytuacjach takie jakby miniskurcze prostaty (namiastka tego, co podczas orgazmu), podejrzewam, że wtedy właśnie wydostawał się z prostaty ten płyn do pęcherza. Po czymś takim sprawdziłem i mocz faktycznie był jakby taki bardziej lepki - ciągnęła się nitka między palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to gratuluję, tym bardziej jeśli twoje życie stało się lepsze? Dla mnie to chyba nieosiagalne, od ponad 10 lat nie mialem tyle czas bez przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Dzięki... Taka władza nad sobą daje sporą pewność siebie i ogromną satysfakcję. Dodatkowo znacznie większe ciśnienie na poznawanie osób płci przeciwnej, co mi się bardzo podoba i w tych relacjach daje większą pewność siebie. Wierz mi, że ja właśnie biję swój rekord, bo od gdzieś mniej więcej 10. r.ż., a może nawet jeszcze wcześniej, przerwa w masturbacji powyżej 5 dni była dla mnie czymś niewyobrażalnym i myślę, że te przerwy w ciągu całego życia możnaby policzyć na palach 2 rąk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak napisałem ,spróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość piąteczkowy
Ech, zwłaszcza po tym Twoim tekście, Anatrol, głupio (jeśli... jesteś facetem z krwi i kości z silną wolą, dasz radę), ale przyznaję się, że liczę do nowa :o Dziś drugi dzień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość piąteczkowy
*Anatratol - przepraszam, źle napisałem pseudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie. Poczytuje Was od jakiegoś czasu, jestem kobietą z dużymi potrzebami Tak jak wy ,staram się poskromić swoje rządze :) ..ponieważ chciałbym kogos znaleźć na dłużej, nie rozpatrując tylko w kontekście seksualnym. .. Wytrzymuje juz tydzień :) Ale dzisiaj w nocy obudzily mnie przyjemne skurcze ... dosyć mocne i baaardzo przyjemne. Jak tak dalej będzie to nie wiem jak długo dam rade. W grupie siła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Witamy:) Nie tylko panowie są wśród nas. Były też Panie, ale została (mam nadzieję) jeszcze jedna - Libra, chociaż faktycznie od kilku dni się nie odzywa. Dobrze trafiłaś - tutaj nie ma ludzi z małymi potrzebami - tacy nie mają problemów z zaprzestaniem masturbacji, jeśli w ogóle potrzebują to robić. Te skurcze, to pewnie nic innego, jak namiastka nocnego orgazmu, jakie zdarzają się również u kobiet, jeśli nie są one odpowiednio zaspokojone. Często wiążą się z nimi sny erotyczne. Po takim nocnym orgazmie powinnaś być spokojniejsza jakiś czas. Faktycznie, wstrzemięźliwość daje dużą pewność siebie w kontaktach z płcią przeciwną, a to przy zdobywaniu partnera bardzo ważne. Ile masz lat? Fajnie by było, jakbyś używała jakiegoś stałego nicka na tym wątku, będziesz rozróżnialna:) Trzymamy kciuki i wspieramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 28 lat :) Ten temat jest idealny dla mnie w tym momencie. Nie mam problemu ze znalezieniem mężczyzny, jestem bardzo atrakcyjna i takich mężczyzn wokół mi nie brakuje. Z tym ze przy zapoznaniu, kierują mną głównie hormnki :) Bardzo chce to stłamsić, tylko czy nie będzie efekt odwrotny od zamierzonego? . Spróbuję, co mi tam ;) Wolnej chwili się zaloguje i wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Ja również nie należę do tych, wobec których dziewczyny przechodzą zupełnie obojętnie, ale jak dotąd kręcą się dziewczyny, które nie koniecznie mnie interesowały. No i tak właśnie poszukuję sobie odpowiedniej. A wracając do tematu, najgorsze są 2 pierwsze tygodnie... Później każdy kolejny dzień przychodzi coraz łatwiej. Dodam tylko, że taka kobieta o dużych potrzebach w domu, to skarb i niestety moja wyobraźnia troszkę poszybowała...;))) ale daję radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
wczoraj Na kobietę nie masz szans, bo? Skąd takie przemyślenia? dziś Uśmiałam się z tego opisu! :) dziś W końcu nie będę jedyną kobietą :) x U mnie mija 40 dzień bez... Wiecie, ze dalej nie miałam nocnych orgazmów! Przydałby się choć jeden no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8. dzień, 19 dni, jeden raz. Nie mam szans na kobietę, bo mam sztuczne oko. Uleglem wypadkowi w dzieciństwie, ale to dłuższy temat. Po dwóch latach probowania, zignorowało mnie kilka kobiet. Juz teraz dałem sobie spokoj z jakąkolwiek inicjatywą. Nie wyobrażam sobie kiedy kobieta patrzy mi w oczy... Nie rozpisujcie sie na ten temat :) Wyjasniam tylko i pokazuje, ze mój problem nie jest urojony. Życzę wszystkim wytrwałości, zarówno tym którzy trwają 50 dni, jak i tym którzy zaczynają od dzis. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Spokojnie Adam, trafisz na swoją... Libra, a myślisz, że ja bym wiele nie dał za taki wystrzał podczas snu? Kiedyś tego nie lubiłem, bo kto by się lubił budzić z mokrymi majtkami, kiedy robił sobie to wielokrotnie w ciągu dnia. Widać organizm dojrzał i oczekuje zaspokojenia w inny sposób...;) Inna sprawa, że sterczy z 50% czasu, kiedy jestem sam w pokoju... Do niedawna nie miałem świadomości, że istnieją dziewczyny, które również mają tak silny popęd... To BARDZO budujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Przykre, ale zapewne nauczyło Cię to pokory, a to jest bardzo wartościowa cecha, ceni się :) Jeśli chodzi o kobiety, szukaj MĄDRYCH, i nie mam tu na myśli wykształcenia, ilorazu inteligencji, chodzi o mądrość życiową. Rozglądaj się za taką, która zdaje sobie sprawę z tego, ze każdy z nas, a właściwie większość posiada jakieś ograniczenia fizyczne/psychiczne, każdy z nas ma jakąś 'skazę'. Ale tylko ktoś, kto potrafi kochać, tak prawdziwie, nie będzie zważał na to, bo będzie w Tobie widział człowieka, będzie widział Cię jako całokształt,a nie tylko jedną część ciała. Z Twoich komentarzy, widzę że jesteś wierzący, możesz się modlić, prosić Boga o taka partnerkę, czytałam na forach, że nie jedna osoba wymodliła sobie dobrego męża/żonę, modlitwa ma ogromną siłę, ale szczera i systematyczna. Jako kobieta, powiem Ci, że Twoje oko to nie problem i pamiętaj 'jesli szczęście jeszcze do Ciebie nie przyszło, to znaczy że jest WIELKIE i idzie powoli' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Anatratol, jak widzisz po tym temacie niejedna taka kobieta na tym świecie, z takim samym libido jak Twoje ;) Mój były miał małe, ja mogę 2 razy pod rząd, trzy, więc jak po seksie 'dobierałam' się do niego, to usłyszałam, że jestem niewyżyta(seriously?!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Jeeejkuuuu, no.....;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×