Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrze ci życzę

Hej!jak po Sylwestrze,bardzo szalałeś?

Polecane posty

Gość gość sylwia
Piszesz ze to forum Cię dobiło ale ja nie zauważyłam na Ciebie takiej nagonki jak na mnie może własnie dlatego że Ty piszesz z goscia a ja z imienia.Zauwazyłeś jaka się robię okropna:-(Będzie dobrze..jak nie jak tak:-)zawsze mi tak powtarzałeś.To było budujące wiesz?.Trzymaj się i nie daj się !i Pamiętaj masz. jeszcze mnie!.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
00.07Oki już się nie gniewam..Odpocznij..tylko nie rozumiem czemu psychicznie?Oboje jestesmy zdrowi..psychicznie Czasem trzeba po prostu tak normalnie odpocząć od problemow dnia codziennego wyspać się.itpalbo tak normalnie odpocząć od tego na co wpływu nie mamy choćbysmy ..walili głową w mur.Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Tygrysku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
O Jesteś ..lepiej już u Ciebie..chcę wiedzieć wszystko.i Twoich problemach jesli.masz takowe.Nie wiem z czym nie możesz na nikogo.liczyć??Chciałabym móc Cię jakoś wspierać.To był piękny dzień..mama ma dobre wyniki..Chwała Panu.:-)wrog ustępuje.Dobranoc promyczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Mam zły dzień..dałam szczeniakom jeść..i wrociłam do domu ,po chwili wracam a jeden leży martwy zadławił się pastą z twarogu.:-(Nie wiem jak z tym żyć.Zabiłam go ..nieswiadomie ale zabiłam.:-(.Jestem złą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ja też się ostatnio czuję jakbym miała umrzeć.Wszystko mnie boli i jestem słaba .Więcej leżę niż chodzę.Aż boję się iść do lekarza.Ty pewnie wygoniłbyś mnie do lekarza i jakoś pocieszył a tak to nie ma nikogo:-(Ci ja mam w tym domu robić,dzień jak codzień.Słaba jestem.:-(Miłego dnia.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to przejściowe,mam huśtawkę nastrojów :) Już jest ok ;) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tym co usłysałam przed chwilką na radiu..?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbyś żebym wróciła??tam albo chociaż na b.?Czytam wststkie Twoje ..od początku i wzruszam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc..Pamiętaj że jestem.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktoś
Muszę uporządkować swoje życie :) Trzymaj się ciepło przyjaciółko od serca :) Na swojej drodze nie spotkałem nigdy tak szczerej i dobrej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Wzajemnie..kochany przyjacielu od serca.Zalajkowałam Twoją fotę..w Hir...widzę że zmieniłeś look.Nie poznaję Cię.:-)Sorry ze mnie nie było 25.09.Nie wiedziałam..znowu coś fajnego mnie ominęło.:-(.Moze teraz będę..:-)ale jeszcze nie wiem.Dzięki za wszystko..jesteś najbardziej wyjątkową osobą jaką w życiu poznałam .Znowu mi dysk wypadł..strasznie sie meczę ..lejesz miód na moje serce.Dzięki że Jesteś.Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Wyjątkowy..i dobry.Nigdy się nie zmieniaj i bądz zawsze tak uśmiechnięty jak na tej fotce bo innym to się udziela i o to własnie chodzi .Bądz światłem..Bądz zawsze sobą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Proszę Cię poradz mi jak wzmocnić mięsnie grzbietu ?konkretnie na odcinku piersiowym?ok.7-8kręg.Mam ruchomy i lubi wypadać mi dysk.Cholernie boli.Wiem ze znasz sie na tym.Zarzuwam tramal co 8h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ort.zażywam tramal co 8 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Jakkolwiek to zabrzmi ..to chcę żebyś wiedział że marzę o wspólnym życiu z Tobą od samego początku.Też muszę uporządkować kilka spraw w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtrąciłem się w temat,mam nadzieję,że nie myslisz tak o mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomniałem sobie o pokorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Kocham Cię jak nikogo na świecie !i już zawsze tak będzie!.Też wtrąciłam się w tamten temat .To co myslę to temat nie na to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
I..myślę o Tobie w samych superlatywach..zawszę!i od zawsze.Nie rozumiem za co miałabym przepraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie musisz za nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
No to ulga.Co chcesz wiedzieć?Bo ja mam mnostwo pytań.Wysłam kiedyś smsa z pytaniem ale nie odpowiedziałeś.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Wiem że wtedy zraniłam Cię tym tekstem o pokorze ale nie lubię jak się na mnie odgrywaszi fochasz nie wiadomo za co:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam pytanie-dlaczego wkręcasz sobie,że ja mogę tu zakładać takie tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ja nie twierdzę że temat jest Twój i jesli już pytasz to ja chcę zadać to samo pytanie.NIE za kładam durnych tematow.Zareagowałam na jeden Twoj wpis.Ona ma dziś urodziny??:-(Szkoda że ją kochasz a nie mnie bo tak jak ja nie kocha Cię nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko czytam i szukam Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ok .wkręciłam sobie że wpis z 16.13 jest Twój i tylko dlatego zareagowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
22.29.To tak jak ja.Wzajemnie.Tylko smutno mi przez to co czujesz do niej.:-(Słucham teraz..i wiem że to było do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×