Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość Domisssa
Gruszka najgorsze jest to ze większość moich znajomych nie ma dzieci, niektórzy pracy życie jak w Madrycie i doprowadzić się do tego stanu to jest grzech. Ja rozumiem że można się akceptować ale dla własnego dobra i zdrowia choć ćwiczyć się powinno... One są młode a co będzie za 10 lat? Obudzi się z ręką w nocniku i będzie się uzalac nad sobą i zastanawiać skąd jej się wzięły te kg :-) lepiej walczyć na starcie gdy widzimy ze zaczynamy tracić kontrolę nad własnym ciałem. Odkąd zaszłam w druga ciążę juz w trakcie ciąży postanowiłam wrócić do formy a nawet lepiej, i do tego dążę i chce tego z całego serca, chcę dać innym przykład ze mimo dzieci ciąży i pracy można i trzeba o siebie dbać :) mam nadzieje że coś to da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meentosik to gratuluje rychłego zamążpójścia jestem przekonana że będziesz pięknie wyglądała w tej wymarzonej sukni, bo wszytki dziewczyny które są tu na forum są skazane na sukces tak więc 10 zleci zanim się obejrzysz Domisssa w pełni się z tobą zgadzam jak mówi stare przysłowie lepiej zapobiegać niż leczyć a w przypadku odchudzania to leczeni jest mega trudne. A wiecie co ja to się odchudzam w sumie bo bardzo bym chciała żeby moja córcia była dumna zemnie że ma taką fajną mamę. Pozdrowionka miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Meentosik, dasz rade.. ja zeszlam z 62kg na 51kg w 3 miesiace.. jem piec pelnowartosciowych posilkow w ciagu dnia i nie chodze glodna. Zdarzy sie i czekolada, i budyn, i nalesniki, ciasto czy lody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZYPTA CHILLI ja planuje to 10 zejsc w 2 miesiace bo w sierpniu jade na urlop do Pl i chcialabym juz jakos tam wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre miejsce, aby kupic Xenical lek na recepte, który dziala swietnie. Nie musisz poprzedniej recepty (ich internetowe konsultacje lekarza jest latwe) http://www.europetablets.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Meentosik to krzyzyk na droge jesli chcesz 10kg w 2 miesiace schudnac.. Zeby potem nie bylo placzu, ze efekt jo-jo jednak istnieje;) Ja dzis 50.9kg. We wtorek mam wizyte u dietetyka:) moze z rozpedu uda sie schudnac do rownych 50kg:p a jesli nie.. to ja i tak juz jestem bardzo zadowolona ze swojej sylwetki i dumna z siebie:) Trzymam mocno za Was kciuki- a Wy trzymajcie swoje za moje wychodzenie z diety.. Na jutrzejsze sniadanie zaplanowalam komose ryzowa z mlekiem ryzowym, truskawkami, karobem i odrobina wiorek kokosowych :) ah juz mi slinka leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Melduje sie po swietnym sniadaniu! Bardzo polecam! :) Dzis 50.8kg, ale ostatnio cos "nieregularnie" chodze do toalety :0 U mnie szykuje sie pracowity dzien. Dzis sroda- trzeba dzis cala gore ogarnac.. jutro dol.. a od piatku szykowanie;) Na dworze jest calkiem przyjemnie ale mglisto. A jak u Was pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) ja też już po śniadaniu ale zjadłam za dużo ! Czuję się ociezala . U mnie pogoda na razie ok . Zobaczymy co będzie później . Zaraz jadę do szkoły z córką i na zakupy do Biedry ;) wszystko się pokonczylo więc listę zakupow mam zrobiona konkretną ! Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złą mi ta wage aktualna pokazuje :/ musze później na komputerze zobaczyć ci mi się tam poprzestawialo ! CHILLI to kiedy idziesz od pani dietetyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Blanka, wiec na drugie sniadanie moze zjedz cos lzejszego? We wtorek mam dietetyka:) Nie moge sie doczekac piatku kiedy maz mnie zobaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie u mnie za oknem dzisiaj pochmurno i pada lekka mżawka, ale jest ciepło to może jeszcze wyjrzy słonko, mam taka nadzieję. Ja wczoraj kiepsko jakaś taka ciągle nienajedzona chodziłam i ciągle coś skubałam. Jutru ma mi się zacząć okres i taka jestem byle jaka – sama nie wiem czego chce. Dziś obiecuje wziąć się w garść trzymać się planu i nie marudzić. Chilli możesz mi coś napisać więcej o komosie? Dużo przepisów widziałam właśnie z komosą nie mam zielonego pojęcia jak się że tak powiem, z nią obchodzić . Jaki ma smak? Kupujesz w sklepach ze zdrową żywnością czy w marketach też jest bo do tej pory nie zwróciłam uwagi. A co myślisz o produktach sojowych? Zaczęłam zwracać uwagę na skład i wyczytałam, że np. kotlety sojowe mają dużo białka i całkiem sporo błonnika, ja swoje ugotowałam z rosołkiem i już ich nie smażyłam tylko zjadła takie z odsączone z wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Gruszko, osobiscie lubie smak soji ale .jest ona przetworzona niestety. Wcale nie jest taka zdrowa jakby sie wydawalo a mezczyzni powinni jej raczej unikac w swojej diecie.. Ale raz na jakis czas- czemu nie. Wszystko jest dla ludzi:) Komosa ryzowa inaczej quinoa jest bardzo smaczna. Mozna ja gotosac na wodzie chociaz ja takiej nie lubie. Zdecydowanie wole ja w wersji na slodko- gotuje szklanke mleka np ryzowego (125kcal), wrzucam do niej 30g komosy (105kcal) i gotuje przez 6 min co jakis czas mieszajac. Pozniej dosladzam lyzka karobu (26kcal) (o wiely zdrowszy zamiennik kakao), posypuje np wiorkami kokosowymi (30kcal) i dorzucam 100g truskawek (30kcal). Wersja komosy z rodzynkami cynamonem i startym jablkiem tez jest swietna! Konsystencja troche ala kasza manna. Smak tez calkiem podobny. Bardzo polecam. Komose ugotowana w wodzie mozna jesc np z warzywami ale zdecydowanie wole wersje na slodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Gruszko- z karobem spotkalam sie tylko w sklepach ze zdrowa zywnoscia ale komose kupuje w markecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. I ja rozpoczęłam odchudzanie. Jestem z chłopakiem 2 lata i przytyłam jakieś 6-7 kg. Wzrost 164, aktualna waga 64kg. jakiś 1 kg udało mi się zrzucić. Cel1 to 57kg. Teraz jeżdżę do pracy rowerem (jak nie pada). W jedną stronę jadę jakieś 45-50 min (11km) przez Warszawę. Mam taki cel by codziennie robić na rowerze minimum 20km. Dodatkowo zapisałam się na yogę. Byłam już dwa razy. Jestem bardzo zadowolona. Wiem że joga to nie aerobik, i nie schudnę po niej jakoś szybko ale ta formą sportu mi się podoba. dodatkowo moge sie zrelaksowaći zapomnieć o nużącej pracy. Kupię dziś baterie do wagi i będę na bieżaco kontrolować. chciałabym zrzucić w 3 tygodnie 3 kg. Jade na chrzciny do hiszpanii i chciałabym chodź odrobinę lepiej wyglądać. Prośba Macie może do polecenia jakiegoś dietetyka w Warszawie, najlepiej z Bemowa, Woli, Ochoty, Ursusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb32
Ptaszek w klatce-polecam dr Olge Paluchowska,przyjmuje w Warszawie.Ja korzystam z jej uslug i jestem bardzo zadoeolona-a to nie pierwszy moj dietetyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) nie pisałam kilka dni, ale czytam wasze wpisy codziennie. W weekend nagrzeszyłam... i to konkretnie. Ale miałam @ no i czas spędzony z chłopakiem, ze znajomymi, i sporo piwa... Wszystko co osiągnęłam w ciągu tygodnia poszło na marne. No cóż, wstyd mi :p Wczoraj zaczęłam liczyć kalorie tego co jem, może akurat to mi pomoże ogarnąć ilość jedzenia. Ale powiem wam że jak zobaczyłam ile kcal ma np. łyżka mąki bądź śmietany to mnie zamurowało... matko, ile niepotrzebnych kalorii w siebie ładowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jestem i ja -dietę trzymam. W poniedziałek basen plus sauna a wczoraj zaczęłam swój 6 tydzień treningowy i biegłam 30 minut i poćwiczyłam a dziś mam jedynie biegać 30 minut. Więc, żeby nie było jestem jestem wieczorem wpadnę zdać relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie dzis juz melduje. Mam dzien wolny od pracy i mialam takie mega plany na sprzatanie ale mi wypadlo spotkanie i dom musi poczekac. U mnie dzis pogoda taka jaka lubie najbardziej tzn jest sloneczko ale bez upalu tylko taki wietrzyk wieje pachnacy deszczem. Dla mnie pogoda idealna. SZCZYPTA CHILLI mam nadzieje ze efekt jojo mnie nie dopadnie ,bynajmniej zeszlym razem jak sie odchudzalam i spadlam to 10 kg w 2 miesiace to pozniej bylo ok tylko jak przestalam sie odchudzac i pochlaniac wszystko co w domu to efekty sa zaraz. Ja po prostu nie umiem wyjsc z diety umiejetnie i to jest moj problem. A Tobie zazdroszcze ze potrafisz jesc takie rzeczy jak komosa i wgl. Ja tego nie moge do ust wlozyc. Raczej wszystko tradycyjne, jak sie zmusze to jem bez tluszczu ale wtdey musze sie bardzo psychicznie nastawiac ze jest dobre robione na parze. I ja mam jeszcze taki problem ze nie znosze warzyw. Tzn zjem owszem pomidor na chlebie,ogorek tak samo ale zeby jesc warzywa w salatce badz surowce tak solo to jest dla mnie kosmos. Za owocami tez nie przepadam szalenie. Taki ze mnie dziwny czlowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo za kontakt. (Saska Kępa to jednak bardzo daleko ode mnie), jednak może się skuszę Póki co dużo przeczytałam o NatureHouse, może warto i tam zajrzeć, przynajmniej na pierwsze wizytę. Nie widzi mi się jednak jedzenie drogich zapychaczy! Kiedyś udało mi się schudnąć 10 kg w 11 miesięcy ale na siłowni byłam 10h tygodniowo. dietę miałam tez dość restrykcyjna. Wyglądałam świetnie, sporo mięśni, sześciopaczek na brzuszku. A teraz na brzuchu mam taka oponkę, że dwiema rękami ją łapię. Jednak przejrzałam na oczy. Nie chce się roztyć do takiego momentu, z którego odwrót będzie wyzwaniem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meentosik wczoraj Witam Was usmiech.gif ja juz po pracy, rowerek 7km. Tak wgl to mam taki dziwny problem z tym rowerkiem bo mnie niesamowicie biodra bola Może zmień ustawienie wysokości siodełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszek-_w_klatce mam kolezanke ktora zaczela sie odchudzac w natur house. Schudla owszem ale ile kasy na to wydala bo wizyty sa za free ale od razu dostajesz jakies zapychacze w cenie okolo 100 zl i to masz do nastepnej wizyty, na ktora idziesz oczywiscie dostajesz jadlospis, waza Cie i wgl i kolejny zapychacz za jedyne 100 zl wiec nwm czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azkaa zgadzam się z Tobą . Czasem jemy nie świadomie takie ilości kcal , a jedzenia nie jest znowu za wiele . Ja też czytam etykiety i mniej więcej sie kontroluje . Że śmietany zrezygnowałam całkiem . Jogurt naturalny jest za to świetny do mizerii podbijania zupy i wogole pyszny . Ja uwielbiam . Ptaszek witamy :) Mentosik ja też nie przepadam za takimi zamiennikami . Boję się ze jeśli będę je jadła a później po wyjściu z diety zacznę jeść normalnie to kg wrócą . A jechać na takich zamiennikami do końca życia chyba bym nie dała rady ! Fili gratuluję wytrwałości przy treningu :) efekty na pewno będą widoczne raz dwa ! Chilli już wysprzatalas pieterko ;) kurczę mąż chyba steskniony za Tobą ! A jak zobaczy taką laske to z ramion Cię nie wypuści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azkaa zgadzam się z Tobą . Czasem jemy nie świadomie takie ilości kcal , a jedzenia nie jest znowu za wiele . Ja też czytam etykiety i mniej więcej sie kontroluje . Że śmietany zrezygnowałam całkiem . Jogurt naturalny jest za to świetny do mizerii podbijania zupy i wogole pyszny . Ja uwielbiam . Ptaszek witamy :) Mentosik ja też nie przepadam za takimi zamiennikami . Boję się ze jeśli będę je jadła a później po wyjściu z diety zacznę jeść normalnie to kg wrócą . A jechać na takich zamiennikami do końca życia chyba bym nie dała rady ! Fili gratuluję wytrwałości przy treningu :) efekty na pewno będą widoczne raz dwa ! Chilli już wysprzatalas pieterko ;) kurczę mąż chyba steskniony za Tobą ! A jak zobaczy taką laske to z ramion Cię nie wypuści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
A gdzie tam.. robie calkowity porzadek- segregacja ubran, zmiana poscieli itp. Caly dzien zejdzie.. Nie wiem jak On ale ja bardzo steskniona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to porządki konkretne u Ciebie :) ja od poniedziałku zabieram się ze mycie okien i zebrać się nie mogę może z rozpędu umyjesz i u mnie ;) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś pochmurnie zbiera się na deszcz - zresztą koło tego mi to lata bo jestem już po bieganiu dziś 30 minut. No ja dziewczyny także miałam problemy z wychodzeniem z diety bo zaczynało się jeść normalnie. Teraz jestem zadowolona z mojej diety jem normalnie tylko zdrowo i w rozsądnych ilościach. Na obiad miałam kasze gryczaną + ryba z piekarnika +kapusta z marchewką i chrzanem. Na podwieczorek mam pomarańcze a na kolacje mam warzywa z patelni. Zresztą w końcu w domu jemy wszyscy jedno. Muszę tylko popracować jeszcze przy ilościach bo łapie się że za dużo kupuje. Blanka :) jestem na 6 tygodniu a plan 12 więc zbliżam się do półmetku . co do efektów to bieganie zaczyna mi dawać radość Szczypta :) oj ja także muszę się zebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chilli dzięki za informację, dziś wybieram się na zakupy więc się rozejrzę za komosą bo tak sobie myślę że skoro mówisz (piszesz) że smak zbliżony do manny to na słodko i mojej małej będzie smakowało. A kuskus, warto zakupić do sałatek warzywnych albo do obiadku zamiast ziemniaków? Azkaa mi też już czytanie etykiet weszło w nawyk i dużo mi to daje bo ja nie znam się na tym co ile ma kalorii, tłuszczu, węgli itp. posiłkuje się jeszcze kalkulatorami kalorii z netu. Jak sobie przypomnę mój sposób odżywiania sprzed diety to aż sama się sobie dziwię że startowałam tylko z takiej wagi a nie o wiele wyższej. Staram się dokonywać świadomych wyborów już na etapie zakupów i to dotyczy całej rodziny – oni się nie odchudzają ale pewne zmiany nawyków na pewno wyjdą im na zdrowie. Mentosik to o czym piszesz że nie potrafisz wyjść z diety i po jej zakończeniu zaczynasz jeść co ci w ręce wpadnie to właśnie jest efekt jo jo. Ale jak to mówią co było a nie jest nie pisze się w rejestr, teraz masz ekstra motywację i wiesz już gdzie jest haczyk więc jestem pewna że sobie poradzisz. Witam nową koleżankę, ptaszku ty bardzo zdyscyplinowana kobitka jesteś skoro ćwiczyłaś na siłowni po 10 h tygodniowo, no wielki szacuj. Ja ci żadnego dietetyka nie polecę bo ja z innego województwa jestem, ale skoro już raz miałaś takie wyniki to może po prostu zrealizuj ten poprzedni plan żywieniowo-sportowy jeszcze raz, bo wiedzę na ten temat już masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Ogolnie Gruszko, wszystkie kasze sa dobre. Byleby nie bialy ryz, biala kasza manna itp. Kuskus jak najbardziej- ja uzywam go jednak raczej do salatek ale to dlatego ze smak mi tak srednio podchodzi. Ale polecam Ci zrobisz komose tak jak ja zrobilam. Zamiast karobu mozesz dac lyzke kakao- tego z wiatraczkiem i np pokrojonego banana. Albo rodzynki i cynamon i np starte jablka. Komose dodalam do gotujacego sie mleka (roslinne jest dodatkowo slodkie wiec dosladzac nie trzeba)- i gotowalam 6 min czasem mieszajac. Ja uwielbiam takie dzieciece smaki wiec mysle, ze dzieciom tez posmakuje:) Koniecznie zdaj relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre miejsce, aby kupic Xenical lek na recepte, który dziala swietnie. Nie musisz poprzedniej recepty (ich internetowe konsultacje lekarza jest latwe) http://www.europetablets.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×