Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość mb32
Robilam kiedys taka nutelle jako zdrowy deser Dla mnie pyszny po schlodzeniu(ja bez miodu mialam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Mb prawdziwy lasuch nie ma czasu na chlodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka33
Chilli mojej starszej córce zrobię ta butelkę bo ona trochę z nadwagą ale nie mogę jej przegadać żeby się za siebie wzięła. Ona nie widzi problemu. A ja siedzę w domu na l4. Zagipsowali mi rękę do łokcia. I jak się w końcu zmobilizowałam do skakanki to nie mam jak skakać. A i mam@ normalnie coś za mną lazi do jedzenia. Tylko nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Oj, dzieci lepiej za wczasu pilnowac z jedzeniem.. mi dieta duzo pomogla- teraz to taki sposob na zycie- mam ogromna frajde z pomykania po sklepie ze zdrowa zywnoscia i wyprobowywania nowych i zdrowych przepisow. Czasem zgrzesze ale w wiekszosci znalazlam zamienniki niezdrowego jedzenia. Niedawno np robilam chipsy z mlodej marchewki i buraka:) Teraz jeszcze musze liczyc kcal podczas wychodzenia z diety ale mam nadzieje, ze za dwa-trzy miesiace bez liczenia bede w stanie komponowac posilki na "oko" tak aby waga sie juz nie dzwigala;) Dzis drugi dzien bez cwiczen. Ciesze sie, ale troche tak dziwnie- za duzo czasu nagle mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara
hej dziewczyny FREDKA to spóźnione 100 lat dla Ciebie kobietko! Spełnienia marzeń i sukcesów na polu zawodowym i prywatnym. Kuruj rękę! ja tez mam siostre bliźniaczkę i tez mam dziś urodziny, hehe ;) AZKAA gratulacje pani mgr! CHILLI co do wagi, GRUSZKA ma rację- ty najlepiej wiesz ile chcesz ważyć i z jaką wagą najlepiej się czujesz. Jednak najbliżsi Tobie czyli mąż też się martwią i czasem warto poświęcić te 2-3kg które u Ciebie podejrzewam niewiele zmienią, a uspokoją najbliższych ;) Będe niepopularna ale jak mnie jesteś troszkę za chuda, podziwiam determinację i motywację i cały Twój wysiłek. Ale to moje zdanie i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić :) DOBOD mnie sie marzą inne zabiegi kosmetyczne, zbieram na laser ;) hehe x Co do odchudzania bo widze że wczoraj się wypowiadałyście. Ja zrzucam kg dla siebie. tylko i wyłącznie. Nie chce nic nikomu udowadniać, podobać sie bardziej lub mniej. Wiem że mój mąż będzie ze mną czy będę wazyć 70 czy 56 (mniej to i ja bym nie chciała). Nie zalezy mi tez na opinii innych, zazdrosnym wzroku "koleżanek" czy podziwie mężczyzn. Chcę się czuć dobrze sama ze sobą i tyle. GRUSZKA, AGULA fajnie napisane. Amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny- nie chce byc niegrzeczna ale raz ze nie pytalam Was czy uwazacie mnie za chuda czy nie, a dwa ze juz od kilku dni pisze Wam ze rozpoczynam wychodzenie z diety. Nie wiem dlaczego na mnie wsiadlyscie. A uwagi ze inni chudna z 80kg a ja mam tyle ile mam sa nie na miejscu. W przeciwienstwie do wiekszosci z Was- jestem pod opieka dietetyka i chudne zdrowo, nie glodzac sie. Schudlam wiecej niz chcialam. Mam nadzieje, ze waga podniesie sie do 50, 51kg. Wam zycze powodzenia i zegnam sie, moja obecnosc tutaj juz nie ma sensu. Pozdrawiam ;) Chilli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb32
Chilli powodzenia. Wiesz ja jak po 3ech miesiacach przestalam cwiczyc(a cwiczylam dosc intensywnie) to w 2 tygodnie mi 2.5kg zeszlo-to pewnie woda,ktora zatrzymywaly miesnie ale roznica w obwodach spora jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ojojoj ale się tu jakoś dziwnie zrobiło dziewczyny Chili powodzenia z wychodzenie z diety, Wczoraj nie ćwiczyłam i zjadłam nadprogramowe ok 300kcal heh waga się podniosła ale spokojna jestem bo należności zejdzie. Dziś już planuje ćwiczenia i ścisłą dietę :) miłego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta999
hej dziewczyny jestem tu nowa :) moze macie jakies propozycje diet :) powiem tak... musze duzo schudnac.. okolo 10kg :( ... nie wiem czy stosowac do diety jakies tabletki? macie jakies doswiadczenia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Marta999 dolaczaj. Podaj swoje wymiary to się zobaczy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb32
Czy to koniec naszego watku??? Gdzie sie wszystkie podziewacie? Meldowac sie prosze,dzis poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre miejsce, aby kupic Xenical lek na recepte, który dziala swietnie. Nie musisz poprzedniej recepty (ich internetowe konsultacje lekarza jest latwe) http://www.europetablets.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaem
Witam, Można dołączyć? Brakuje mi motywacji wiec może jeśli będę z wami pisać to będę ciągle przypominać sobie o tym ze jest na diecie a nie poddawać się każdego dnia i znowu następnego próbować. Ważę 70kg i mam 170 cm. Mam niespełna 4 letnie dziecko , pracuje i dom tez jest na mojej głowie wiec niestety nie mam czasu na gotowanie jakiś wyszukanych potraw. W naszej kuchni często goszczą kotlety i ziemniaki ;) ale staram się też z uwagi na dziecko wprowadzać bardzo dużo warzyw owoców i ryb. Niestety jak wracam z pracy to zaczyna się totalne zmęczenie i znużenie a na to oczywiście najlepszym lekarstwem jest co pół godzinne podjadę nie- chipsy słodycze itd. Musze się w końcu za siebie wziąść bo naprawdę nie podoba mi się to co widzę w lustrze. . Myślę że dorzucę do tego jakieś 20 min ćwiczeń dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisssa
kiniea zapraszamy na inny watek ten juz jest nieaktualny Dieta- zdrowie na talerzu,, zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jasne dołączajcie :) przynajmniej będzie nas więcej i motywacja lepsza :) coś się to forum wykruszyło, dziewczyny pouciekały. Kiniaem - ja też często zaczynałam dietę każdego dnia od nowa, a wieczorem wszystko się sypało... ciężko się zmotywować i trzymać postanowień. Ale skoro masz dziecko to może warto, powinnaś mu dawać dobry przykład, od małego uczyć zdrowego trybu życia (zdrowe jedzonko i dużo ruchu), żeby później za kilka lat potrafiło o siebie zadbać. Rodzice często zapominają o tym, że są wzorem dla swoich dzieci. Piszesz że pracujesz, do tego rodzina, dom -rozumiem więc że masz raczej niewiele czasu na ćwiczenia czy jakąś aktywność fizyczną, ale uwierz mi że warto sobie wygospodarować kilka chwil. Jeśli tylko masz chęci to walcz :) Warto o siebie zadbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaHanka
Hej dziewczyny, a znacie jakąś dietetyczkę, która przyjeżdża do pacjenta? Nie lubię chodzić po lekarzach ani poradniach. Znalazłam w necie taką stronkę http://www.mobilnepd.com. Mają dobre ceny i fajne promocje, darmową konsultację no i przedewsyztskim pani dietetyk dojeżdża do domu. Co o tym myślicie, macie już jakieś doświadczenia z tzw.mobilnymi dietetykami czy wolicie raczej pójść do poradni dietetycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaHanka
Hej dziewczyny, a znacie jakąś dietetyczkę, która przyjeżdża do pacjenta? Nie lubię chodzić po lekarzach ani poradniach. Znalazłam w necie taką stronkę http://www.mobilnepd.com. Mają dobre ceny i fajne promocje, darmową konsultację no i przedewsyztskim pani dietetyk dojeżdża do domu. Co o tym myślicie, macie już jakieś doświadczenia z tzw.mobilnymi dietetykami czy wolicie raczej pójść do poradni dietetycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a znacie jakąś dietetyczkę, która przyjeżdża do pacjenta? Nie lubię chodzić po lekarzach ani poradniach. Znalazłam w necie taką stronkę http://www.mobilnepd.com. Mają dobre ceny i fajne promocje, darmową konsultację no i przedewsyztskim pani dietetyk dojeżdża do domu. Co o tym myślicie, macie już jakieś doświadczenia z tzw.mobilnymi dietetykami czy wolicie raczej pójść do poradni dietetycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguTka89
Czesc dZiewczyny! Trochę poczytałam zaległości i gratuluję spadków wagi i takiej cierpliwości i zaparcia. Nie odzywalan się tak mi czas leci, jestem u mamy ale za pare dni jadę do siebie, maz wraca i ja wracam do codZienności. Mały już chce chodZić, ciągle by latał za piłka trzeba to prowadzić no i wszędzie w chodziku zajdzie i otwiera wszystkie szafki, także zaczyna się :-P ja ogólnie to też staram się nie odpuszcZać, biegam praktycznie codziennie ale nie dużo 2,3 km ale zawsze coś. I nie jem już od 18 albo 19 także nie jest tak ze zrezygnowałam z odchudzania. Narazie się nie waze ostatnio w domu wazylam 68.8 także jak wrócę to zobaczymy ile ubyło albo przybyło. Narazie kończę bo Marcel się budzi i idziemy na polko do kurek i królików to co u dziadków najlepsze, nie wiem co on w domu zrobi bez tych stworzonek, chyba się zanudzimy. Postaram się coraz czesciej zaglądać. Pozdrawiam i udanych wakacji, kto może niech korzysta i odpoczywa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hipnozę 665 13 64 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre miejsce, aby kupic Xenical lek na recepte, który dziala swietnie. Nie musisz poprzedniej recepty (ich internetowe konsultacje lekarza jest latwe) http://www.europetablets.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc warszawa
Najlepiej w Calej Warszawie odchudzaja Panie w gabinecie FizjoBell na ulicy Kasprzaka 11 A. Maja tez cudowna rehabilitacje, ktora rowniez wspomaga proces odchudzania poprzez stymulowanie odpowiednich punktow na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianka192
Ja chodziłam do dietetyka i jakoś nie mogę powiedzieć ,że jestem zadowolona bo schudłam w miesiąc 2 kg a to bardzo mało jak dla mnie a później przytyłam 4kg więc jaki to miał sens. Żaden... Ważyłam 114kg a teraz 74,a to tylko dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl nigdy nie schudłabym tyle ;) a tu jedzenie regularne i suplementacja,a waga spadała. Jestem 2 miesiące po kuracji i efektu jojo nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×