Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Ferdżi ;) domyślam się, domyślam które to Twoje miasto...;) i bywam bardzo często, bo przez nie przejeżdzam prawie co tydzień ...;) oczywiście tu tego nie napiszę, niech pozostanie to w domysłach...;) Tak, byłem na Pomorzu (Trójmiasto) i dotykałem tej lodowatej dziś wody! :D na szczęście nie wiało az tak bardzo ...:) Hm, a przerwa w pisaniu jest podyktowana odwykiem od życia wirtualnego, lub, bądź, nastrojami nostalgicznymi które nieraz mną rządzą ...;) a Ferdżi ma rację, unikam pisania będąc w domku ...ze względu na szacunek dla mojej Rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, witaj 🖐️ :) Dziękuje za zaproszenie, dziękuje ;) i masz rację, lubię babeczki smakować ;):D podwójnie dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk a czy ja tez moge sie wprosic na babeczke?:) Hej Wszystkim🖐️, dziewczyny🌼, nie teskniliscie za mna?:D nie, a to dobrze:P Mam troche pracy w domu, trzeba zrobic to i tamto, bo jak zostawilem w zeszlym roku to do tej pory samo sie nie zrobilo:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Wszyscy teraz ciezko pracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie jest jakies swieto dla mnie:D, bo ja to jak ten kocurek, chodze wlasnymi drogami:D, tu mnie poglaskaja a gdzie indziej nakarmia:D...i zaspokoja te intymne potrzeby takze:P. Moja Droga Ferdzi, powiem Ci w zaufaniu, tylko nie mow nikomu:D, kupilem wibrator, taki z cyberskory a mi Baa walnela zebym wyrzucil ta proteze:D, ze swietnie sobie radze bez takich zabawek:classic_cool:, to chyba dobrze, ale mi sie marzy troche urozmaicenia:P. No pewnie ze warto uzywac takie produkty:D, bo po to one sa:P, w koncu mamy XXI wiek i mechanizacja wdziera sie do kazdej dziedziny zycia:P. A swoja droga milo Cie widziec czesciej na topiku:D, czyzby zastrzyki dzialaly?:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Klawy ,Klawy ,gdybym byla na miejscu Twojej Baa ,to najpierw usmialabym sie do rozpuku z Twojego pomyslu ,a potem wyrzucilabym Cie razem z tym wibratorem :D:D:D.Madra dziewczyna . Babeczka jedna zostala ,wiec kto pierwszy ,ten lepszy :-) Odwiedzil nas serwisant od kasy fiskalnej i sie zasiedzial :-),a ze fajny facet ,to go nie poganialam do wyjscia ,a poczestowalam babeczka i kawka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) tak długo pisałam...a tu i Klawy i Daa już nadają:) o U mnie co jakiś czas pada deszcz ze śniegiem i gradem i jest jakoś lodowato. Kota nie wyprałam bo trafiło się inne pilniejsze zajęcie. Może i dobrze bo mój kot nie lubi mokrości i czuł by się ukarany takim świętowaniem:D o Daa:) oj Ty babko od babek:D faktycznie można powiedzieć, że masz hooby-pieczenie ciast;) pewnie byś się sprawdziła jako biznes-women otwierając cukierenkę;) o Saam:) akurat nie mam w pobliżu Netto ale gazetki z promocjami tego sklepu czasem widuję wetknięte w płocie. Co do pasty z ciecierzycy to czuję, że jak dla mnie to najsmaczniejsza była by z jajkiem na twardo. Ja często cieciorkę, groszek i kukurydze puszkową używam jako bukiet a'la surówkowy na talerz z obiadem. Jako, że jestem kobieta pracująca, często w biegu więc sama sobie wybaczam takie pójście na łatwiznę:D ważne, że mojemu M się to podoba bo ładnie wygląda i smakuje:D bardziej wyszukane surówki robię gdy mam wolne. o Ferdzi:) już była przejażdżka Mundkiem ale był już wieczór i bardzo nieswojo się czułam z tego powodu. Pojeździłam po okolicy, pojechałam trasą do pracy i z powrotem. Syn wyłapał, że trochę nie tak używam sprzęgła i gazu tzn chodzi o wyczucie momentu kiedy i na jakiej wysokości sprzęgła dodać gazu. Robiłam to tak jak na nauce i egzaminie i się okazuje, że jak tak dalej będę robiła to szybko coś tam będzie do wymiany:-o i musimy to przećwiczyć. o Olivier:) dobrze, że się pokazałeś, mimo, że tak daleko Cię wywiało;)bo już myślałam, że pewnie niezbyt ciekawie Cię ugościłam w moim City. Ale wiadomo było, że spotkanie "na szczycie":D może się odbyć tylko w mojej pracy. Idąc tropem szacunku dla rodziny poprzez niepisanie wygląda na to, że my tu totalnie olewamy rodzine:-o a tak nie jest, przychodzimy tu dla odpoczynku po zajęciach domowych i dla i wirtualnych przyjaciół. Myślisz, że to jednak coś złego czyli uzależnienie? czasem niezauważalnie można przekroczyć tę granicę normalności... o Klawy:) no jak nie tęskniliśmy? jeśli wspominamy to znaczy, że tęsknimy. A co do zaległości to one zawsze będą póki człowiek musi zostawiać wszystko i lecieć do pracy. A jeszcze jak się ma dom to robota zawsze się znajdzie. o miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, ubawilas mnie z tym postem na poprzednim topiku:D:D:D, czyzbys jednak imieniny swietowala:D, bo to juz nie pierwszy raz:P. Bronisz sie ze nie swietujesz, a babeczki sie pieka:P, chetnie bym byl tym kociakiem co sie kreci kolo Twoich babeczek:D...i Ciebie tez:P. Wiesz, mysmy widzieli takie sylikonowe foremki, sa one o tyle wygodne, ze latwo sie wyluskuje:D... taka babeczke:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Klawy:)...teraz czytam o tej cyberskórze:D jeśli to wspólny zakup to jasne, że to wszystko dla urozmaicenia a nie na "zastępstwo". Zastępstwo to kobieta sama sobie załatwia:P:D jeśli jest taka potrzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, juz Ty sie tak nie tlumacz, ze tesknilas za mna:D:D, widzialem jak donosilas na mnie:D:P, a powiedz mi tak szczerze, na prawde kupilas ta zabawke? Pisalas ze to dla dwojga, a tymczasem to jest przeznaczone, faktem jest ze tez ogladalem ta zabawke ale pomyslalem, nie, to nie w Cal stylu:D, zwlaszcza ze pisala kiedys tam, ze nigdy nie kupi takich zabawek. Dlatego stawialem na bielizne, bo wiem ze lubisz takie rzeczy:D, i chociaz kobieta zaklada bielizne to tak na prawde jest to dla faceta:P...wiec dla dwojga:classic_cool: X Cal, ale to byl zakup dla urozmaicenia:D...przeciez ja jeszcze duzo moge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,ja moge piec ale takie nieskomlikowane wypieki ,bo nie chce mi sie piec jakis tam pracochlonnych ,kremowych .Kiedys ,dawno temu to pieklam np.karpatki ,metrowce itp ,teraz mi sie nie chce ,a po drugie nie ma chetnych na takie wypieki .Takie babkowe ciasta i drozdzowe moze polezec kilka dni . Klawy ,no tak to moze wygladac ,ze chodze nawalona i bladze :-) Glowa mnie troche rozbolala po wizycie serwisanta :-),wiec wylaczam moje pudelko . Dobrej ,spokojnej nocy Mili 🖐️ U mnie pada snieg i jest juz bialo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Daa:) o Klawy:) sam chlapnąłeś jęzorem:D ja tylko powtórzyłam;) A co Ty lepszy? a kto kupił zabawke z cyberskóry?:D Nigdzie nie pisałam, że nie kupię takich zabawek. Kupiłam z ciekawości:P Moja zabawka jest dla dwojga ewentualnie dla mężczyzny bo go to trochę smyra ale kobieta sama z niej nie ma jak skorzystać...musi być nadziane na coś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy, odpowiem Ci już bez edycji:D kupiłam w markecie, było na półce z prezerwatywami i żelami. Dobranoc, pchły na noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zrobiło się biało. Trochę mnie to martwi bo będę musiał rano wstać pięć minut wcześniej. Mogło zaczekać do weekendu. l Wcale się nie dziwię gdy facet w związku kupuje wibrator. Znaczy że chciałby swojej lubej dać jak najwięcej. Doskonale rozumie że natura wyposażyła go tylko w ru/ch posuwisto-zwrotny. A swoją drogą ciekawe kiedy przyjdą czasy gdy faceci będą sobie wszczepiać włączane dyskretnie z pilota silniczki powodujące wibracje. Trochę to byłoby bardziej skomplikowane niż silikonowe piersi ale czego nie robi się dla kobiet. A kobiety jak wspomniała w dow/c/ipie Ferdzi są coraz bardziej wymagające. l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych kocich .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness :) ależ oczywiście, że tak...czułem sie bardzo dobrze ugoszczony i wyróżniony zarazem, bo poswieciłaś mi naprawdę dużo czasu...zważywszy przecież (właśnie zrozumiałe dla mnie i oczywiste, że tylko tam mogłem Cię spotkać) , że byłaś w pracy ;) czułem sie naprawdę wyróżnionym (a Twoja koleżanka obok tak mi sie przyglądała, nie widziałaś bo byłaś odwrócona plecami ) jak zawsze zresztą jak tylko mowię, że jestem w Twoim City... Co do jazdy nowym samochodem, to sie nie przejmuj, a na pewno nie zrażaj! bo każdy wsiadając do nowego (innego) samochodu, dopiero sie go uczy i poznaje...stąd te nie do końca zsynchronizowane Twoje ruchy pedałami itd. :) ja widzę za to inny "problem" z którym musisz sie zmierzyć...a mianowicie, przyjdzie moment, że zostaniesz sam na sam ze swoim autem i ulicą... nie będzie wsparcia znikąd...ale na pewno i z tym sobie doskonale poradzisz :) A co do moich tam przemysleń i zachowań co do forum...to nie bierz tego do siebie zupełnie ...każdy tu przychodzi kiedy ma czas, ochotę, i możliwości ku temu dogodne ...ja mam kiedy mam, Ty masz kiedy masz...i tego sie trzymajmy ;) żadnych negatywnych wniosków ;) Dobrej nocy Wszystkim 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Poczytałam Was i jakoś wszystkie myśli mi gdzieś uciekły, chyba poczułam się pusta?:( Za oknem znów szaro, buro i ponuro, więc energii nie mam wcale. Mam nadzieję że bliżej południa się wypogodzi i wyjdzie słońce, bo fizycznie odczuwam jego brak:( Kopara mi się uśmiechnęła kiedy zobaczyłam wpisy Klawego, Oliviera, dawno tu nie zaglądających. Olivier, tak myślę, że tak niewiele masz czasu dla rodziny, że chyba normalnym jest że chcesz jej poświęcić 100% swojego czasu, więc nic dziwnego że na kaffe czasu nie masz. Stany nostalgiczne u faceta ? dla mnie to jakaś nowość...za kim, za czym tęsknisz ? Klawy, pomyliłeś osoby jeśli chodzi o zabawki erotyczne:D To ja jestem pod tym względem zacofana :D Tyle że jakoś do tej pory nie czułam potrzeby ani urozmaicenia ani jakichś braków, więc o tym zupełnie nie myślałam:D A po drugie, to chyba ja musiałabym wystąpić z taką propozycją, ale partner chyba poczułby się urażony :D On uważa, że takich zabawek używa się wtedy kiedy samemu jest się kiepskim, a on się do takich nie zalicza:D Tak że w moim przypadku, prawdopodobny zakup podobnych gadżetów wchodzi w grę dopiero kiedy nie będę miała partnera :D Masz rację, moje zdrowie się znacznie poprawiło, wczoraj wzięłam ostatnie zastrzyki, teraz przechodzę na tabsy, ale jest naprawdę dużo lepiej. Daa, no widzisz jak trafiłaś z tymi babeczkami :D Serwisant poczuł się mile ugoszczony a Ty miałaś z kim na żywca pogadać, bo jednak takie wirtualne kontakty nie zastąpią przecież takich osobistych. Calinessa, popieram Oliviera w całości jeśli chodzi o jazdę innym autkiem. Tam był inny model, wszystko w nim było inne, choć pozornie jest to samo, tyle samo pedałów w podłodze i kierownica, ale jednak, trzeba czasu by poznać to którym obecnie jeździsz. No i właśnie, jak słusznie Olivier zauważył....musi być kiedyś ten pierwszy raz bez towarzystwa....ale wierzę, że dasz radę👄 Saam, czyli to do Ciebie przyszła zima a nie do mnie .. Lepiej by było dla wszystkich, żeby faceci nie musieli się wspomagać silniczkami:D Lepiej zadbać o swoją kondycję od młodości, wtedy radość z igraszek będzie można przeżywać do późnego wieku.Choć jak tak się zastanawiam nad tym zagadnieniem, to wydaje mi się że wiele z możliwości faceta uwarunkowane jest genetycznie:D i czasem mimo jego chęci, niewiele z tym da się zrobić.. O matko zaczynałam pisać przed 8 a już 8 30 , wszystko przez przerwę na telefon:O Teraz muszę przyspieszyć, czyli zrywam kartkę z kalendarza; Mamy dziś 18 lutego, Imieniny obchodzą: Konstancja, Sylwan Przysłowie: „Dzionki mroźne i dni pluty, słowem zwykły miesiąc luty” Swoje święto ma dziś Bateria. teraz kawusia; https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR9EvAWjz0Nj3BVo8DxqRUC7sL9QqY1Vrf8BOaBpTMi34obYDxQHQ i jeszcze herbatka; https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcROA1p0XSi-OJRdEVvyRKjleefDgaH9E1gQmmRP7DqGkeJAyX0n Już kończę pisanie, muszę jeszcze wejść na @ a tam czeka na mnie od wczoraj 7 listów, na które muszę odpisać :O Trzymajcie się cieplutko, miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że Ferdzi łyżeczki znalazła na torach. Ale nic to, wyglądają awangardowo. l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 mówiąc o silniczkach miałem na myśli dodatkowe funkcje o których Stwórca nie pomyślał. Albo pomyślał tylko nie chciał aby cały świat kręcił się tylko wokół sexu. Dzięki za kawkę. l Nie bardzo wiem czy chodzi o baterię z zapasem energii czy może o baterię jako jednostę organizacyjną w wojsku. A może o baterię przy wannie lub zlewie. Spróbuję się dowiedzieć. l udanego czwartku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim Wpadam na chwilę bo zaraz lecę do pracy i odpowiem Zuzce na zadane pytanie:) Zuza syn już jest po pełnej kuracji antybiotykowej, brał leki przez pół roku i wyniki teraz wyszly bardzo dobre choroba cofneła się i nie ma zmian na płucach. Za pol roku znów do kontroli a poxniej po roku czasu. x Milego dnia wszystkim życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Saam rzeczywiście te łyżeczki nietypowe są :D ale jakieś urozmaicenie w życiu przecież być musi :D Też nie wiem o jaką baterię chodzi ale raczej skłaniam się ku zwykłej baterii magazynującej energię, dzięki której poruszają się zegary, radia, telefony..itd, ale czekam na efekt Twoich poszukiwań. Wiesz że Twój wpis był 1400:D, gratuluję, popatrz jak to leci :D No ale za to dzisiaj stawiasz :D:P tylko nie piffko :D Hej Jolu miłej pracy Ci życzę, i nie tak długiej jak zwykle. A ja miałam dziś zabrać się za pierogi, bo ser leży już długo w lodówce i ...co? ... w ostatniej chwili zmieniłam zdanie :D Postanowiłam upiec sernik :D To wszystko przez Daa:D, bo ciągle coś piecze i kusi :D A tak na prawdę, to dostałam cynka, że jutro będę miała gości, więc coś świeżego się przyda, choć w zamrażarce różne ciasta siedzą :D W pierwszej chwili pomyślałam o tym by upiec zebrę, no ale jak znów ma mi wyjść, takie nie wiadomo co , ni pies ni wydra:D to zrobiłam szachownicę :D Czyli ciasto białe na przemian z kakaowym, ale w pasach. Na razie siedzi w piecu i nie kwiczy :D jaki wyjdzie zobaczymy. Calinessa, nie chcę zapeszać, ale pomysł z liściem w bucie, to strzał w dychę :D dziś wypróbuję jeszcze w kolekturze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Musze sie pokazac aby dac znak ,ze zyje choc z rana bylo nieciekawie ,mialam kreciola w łepetynie i moje 'niebieskie' chyba wybawily mnie z tej karuzeli . Nie powinnam chyba tego pisac ,ale co mi tam :-),wyjelam przed chwila babeczki .Ulan wpadl do domu na kawe i zjadl ostatnia wczorajsza babeczke :-)i powiedzial ,ze smakuje lepiej anizeli wczoraj i poprosil abym upiekla je znow ,a ja na to jak na lato :-) Gdy przestal palic fajury ,to myslalam ,a wrecz czekalam kiedy rzuci sie na jedzenie ,jak to zazwyczaj rzucajacy palenie robia ,a u niego to nie nastapilo ,wiec z wielka ochota robie to na co ma ochote :-) Z obiadem dzis tez nie mam wiele roboty ,odmrozilam kotlety miesno-kapusciano-ryzowe i tylko ugotuje ziemniaki . Zaraz tez zloze zamowienie w sklepie internetowym na te kokilki w ksztalcie serca i moze cos jeszcze :-) Dobrego dnia Mili [kwiat ]-Narcyz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o A ja właśnie mam półmetek w pracy i zajadam sobie obiadek z pracowego bistro :) Pogoda szara i dżdżysta u mnie ale i tak jestem w pracy. Jestem saama na stołówce więc parę zdań skleciłam...ale już nadeszła rozmówczyni :D o miłego czwartku wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frdżi skoro zrobiłaś sernik w pasy , to proponuję potem sciąć jeden z rogów i kroić po skosie , też będzie fajnie wygladało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem po polodniowej kawie:) ktora wypilem z pierniczkami:P, poprostu mums. Hej Wszystkim zagladajacym i na mnie czekajacym:D:D:D:P🖐️🌼 Ide dalej cos robic;), bo zaplanowalem byc gotowy w tym tygodniu:D, to widzimy sie pozniej, moze tez Wiola zajrzy:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Dzisiaj mam napięte plany aż do dwudziestej pierwszej a może i dłużej. Na szczęście to prywatne zajęcia a nie nadgodziny w pracy. Tak więc trzeba kończyć ładowanie osobistej baterii głównie kawą i michałkami i ruszać dalej. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) dziękuję za wyłapanie tak doniosłego faktu. Ja nie zaglądam do licznika bo mam cały czas otwartą filtrownię. Za gratulacje również dziękuję :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Klawy:-DUwaga!Zaglądam no i nie tylko http://id.joe.pl/sub_images/pictures/b51143a5b62e71d2c1464043d7c482b2_th2.gif Wieczór dobry dla każdego Ale u mnie zimnica nawet jeszcze śniegu troszkę zostało.Zmarzłam strasznie mocno wracając do domku. Ferdżi jak czytam co dobrego pieczesz z Daa to od razu jestem głodna;-)mam jeszcze makowca w zamrażalce to sobie zaraz go wyciągnę,oby się szybko rozmroził:-D:-D:-D Miłego wieczorku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×