Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Trochę już się odrobiłam, obiad się gotuje, a raczej ziemniaczki, bo reszta tylko do podgrzania. Calinessa, tak, przeszarżowałam. Ta wizyta w grocie, była w czasie kiedy mnie dręczyły nawracające anginy😭 na 12 miesięcy w roku, miałam ich 10 :O Usłyszałam o nowo otwartej grocie w pobliskim miasteczku, więc pojechałam i zakupiłam karnet w nadziei że pobyt tam mi pomoże. Owszem jak weszłam, było ciepło, ale kiedy leży się tam nieruchomo prawie godzinkę, to zaczęłam odczuwać chłód. Nie było żadnego kocyka do przykrycia. Mało tego, mimo że pani wpuszczająca, pouczyła, że należy oddychać normalnie, to ja robiłam głębokie wdechy, by "mocniej zadziałało" :O Nie zdawałam sobie sprawy z konsekwencji. Na drugi dzień już były pierwsze niepokojące objawy:( Oj wtedy to się działo, nawet pogotowie zabrało mnie do szpitala :( eh, głupota moja granic nie zna:O dobrze że się dobrze skończyło. Klawy, rzadko używam mleczka kokosowego, najczęściej kiedy robię malibu :D ale kilka razy użyłam do zupy pomidorowej i nie skończyło się to dla mnie dobrze :D Oleju kokosowego używam w kuchni ale też jako balsam na suchą skórę:D Podesłałeś piosenkę z nutką patriotyczną, to ja też wchodzę w te klimaty :D https://www.youtube.com/watch?v=RoidjHh1W2w Jest jeszcze wersja Pietrzaka, ale Marta ma lepszy głos:D https://www.youtube.com/watch?v=RoidjHh1W2w Aaaa, miałam jeszcze się pochwalić że wczoraj uraczyłam gości, pierwszy raz pieczonym kwiatkiem drożdżowym z przepisu Kaśki, który kiedyś tu wklepywałam. Mój był z dżemem wiśniowym z własnych wiśni. Trochę dałam ich chyba za dużo, ale ogólnie ciasto zaskakująco dobre. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! jaki wiosenny awatarek Ferdzi :) super :) A ja właśnie rozpoczynam seans w grocie.Troche czasu tu nie byłam i widzę, że jest nowa atrakcja bo puszczają dodatkową mgiełkę jonów...cholercia już nawet mglisto się zrobiło.Jestem tu sama jak palec ale może to i lepiej bo jak są jakieś dzieciaki to żaden relaks. 45 minut kosztuje 13zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popoludniowe hej l Ja słyszałem teorię że najlepiej jest jeść produkty które natura przynosi na teren na którym się mieszka. U mnie nie rosną palmy tylko krowy. Używam więc krowiego mleka i smietanki od krasuli. Natomiast chleba z reguły nie smaruję. Ale wczoraj zrobiłem paste którą Ferdzi polecała więc kilka dni będę smarował. Oczywiście na wierzch szynka, kielbaska lub boczuś bo wegetarianizm jakoś mnie nie pociąga. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dzień dobry Ja jeszcze smaruję bo bez smarowania jakoś mi nie wchodzi:-D U mnie za oknem wiosna i to pełną parą.Koty taki koncert dają,że chwilami ciężko wytrzymać:-(Chyba mój kocurek też tam sobie harcuje bo go dzisiaj jeszcze nie ma w domu.Nawet deszcz im nie przeszkadza:-D:-D:-D Miłego wieczorku wszystkim życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klawy, dzięki 👄 a może taki motylek bardziej by Ci się spodobał? http://naszetatuaze.pl/tatuaz/576/tatuaze-motyl-566_4.jpg Calinessa, 45 minut relaksu...sama rozkosz. Mam nadzieję że wyszłaś z groty rozluźniona i zrelaksowana, nasączona dobrymi jonami i ozonem. Może kiedyś próbuję jeszcze raz, bo wiem że było mi tam bardzo przyjemnie, tyle że trochę zimno, ale przecież może do tej pory wyposażyli już grotę w koce. Saam, ciekawe jak posmakowała Ci pasta. Ja też zrobiłam nawet wczoraj taki humus, ale jak zawsze po swojemu. Tym razem miałam cieciorkę, fasolę czerwoną, kukurydzę, czerwoną cebulę i 4 ząbki czosnku, sól ziołowa i pieprz. Wszystkim smakowało, tyle że podawałam z krakersami, albo waflami ryżowymi. A ja sobie przypomniałam, że oprócz tego że chlebuś smaruję serkiem, to jeszcze musztardą, ale też masłem, bo lubię masło i jestem jego zwolenniczką:D Nie cierpię suchych kanapek, musi być coś klejącego, bo nie ma nic gorszego jak wypadająca wędlina :O Daa, obudzisz się wreszcie czy nie ???? Nie wiem czy dobrze dojrzałaś, te foremki co podesłałam są silikonowe, ale są świetne, bo można je podać od razu na stół, bez wyciągania i elegancko wyglądają, tyle że jeszcze są drogie, bo to niby nowość. Wiolka a Ty gdzie się zapodziałaś ? Ciekawe jak spędzasz tak ponurą niedzielę ? Hehehe., jest Wiolka ściągnęłam Cię myślami:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,hej ,nie tak glosno .bo tylko cisza moze nas uratowac :D Dzien Dobry 🖐️ Ja nie sypiam w dzien ,no moze sporadycznie oko mi sie przymknie gdy poloze sie na boku ,ale trwa to kilka minut . Jakos dzisiejsza niedziela tak szybko mi smignela .Byl miejscowy syn i prowadzilismy rozmowy Polakow :-),miedzy innymi o spadku i testamentach :D.Nie ,nie ,jeszcze sie nie wybieramy na tamten swiat ,ale trzeba byc przygotowanym i przygotowac rodzine :-),aby potem sie nie szarpali .Temat wyniknal stad ,ze akurat znajomi sie sadzili ze swoimi dziecmi .Ja mam nadzieje ,ze moi synowie nie beda sie klocic ,bo dyspozycje co do naszego 'majatku'juz rozdysponowalam ustnie i mysle ,ze tego beda sie trzymac :-) Ferdzi ,tak wiem ,ze tamte foremki sa silikonowe ,a ja takich nie chce ,bo nie cierpie silikonu ,smierdza guma i nie mam zaufania do silikonu .Jutro zloze zamowienie na forme muffinkowa ,papilotki ,ekstrakt waniliowy i moze cos jeszcze ,ale w innym sklepie ,nie w tym o ktorym wczesniej pisalam . ...Klawy ,sprawiles mi ogromna przyjemnosc piosenka zespolu No To Co ,bardzo ich lubilam ,eh mlode ,bardzo mlode lata 😭 ..https://www.youtube.com/watch?v=QqIhixbTYCk Moj stary dom -No To Co Choinka ,zaraz sie pobecze 😭 Kurcze ,zeby moc tak wrocic choc na jeden dzien do domu ,dawnego domu ,z mama ,nawet z niejednokrotnie dracym sie ojcem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Wiola:) oj tak, po kotach najlepiej widać wiosnę. Dobrze, że moja kotka wysterylizowana ale kocurek harcuje ile wlezie. o Ferdzi:) pewnie, że zrelaksowałam się. U mnie są kocyki. Jeśli nie ma kompletu ludzi to można sobie pożyczyć z innego leżaka jeden pod siebie a drugi na siebie bo od dołu też jakoś ciągnie... Specjalnie spróbowałam poleżeć przez pierwsze 10 minut bez koca i przekonałam się, że można zmarznąć. Potem się okryłam.Ale po pół godzinie już nie mogłam wyleżeć i wstałam i pofikałam swój zestaw ćwiczeń:D Nikogo nie było to nie było krępacji:D Ferdzi, ja myślę, że Klawy już pokazał jakiego motylka by wolał:P:D ale poczekajmy co sam powie;) Saam :) też słyszałam, tę teorię ale jednak egzotyka pociąga. Jednak do oleju kokosowego jeszcze się nie przekonałam. Raz, że cena a dwa to źle mi się kojarzy bo do margaryn dodawany jest olej palmowy i to okazało się niezdrowe. Ale może dlatego, że utwardzali ten olej. Co do past to ja już przeszłam okres pastowy, teraz mam etap jak najmniej przetwarzać i nie łączyć ze sobą wszelkich darów natury, w miare możliwości oczywiście:D a na maseło też nieraz mam chrapkę i są etapy, że sobie nie żałuję dopóki ...osełka się nie skończy:D A dla Daa trzeba puścić to co lubi to może zajrzy:);) oczywiście po polsku.. https://www.youtube.com/watch?v=gc3xaCnKd7Y o, już widzę jest Daa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,dziekuje ,ale teraz to juz musze puscic potok ,lez 😭 Wiesz ,juz wieki nie sluchalam Zdzisia ,moze go odslucham i sie posmieje :-) .Cal 'hej Mariolka j.....c Bolka :D ...Przy tym Zdzichu nie warto zyc :D ...Chyba wyjde stad ,bo mnie cos bierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Ferdżi http://vpx.pl/i/2013/12/31/d71e4ac9de50faf5d473213c4a2f168f_th2.jpg bo jak Cię widze na kafe to micha sama się uśmiecha;-) Miałam pytać Caal jak sobie radzisz ze swoim pupilkiem:-D Mówisz Caal,że jesteś zrelaksowana i naładowana nową energią na cały tydzień?No to super;-) Ja dzisiaj miałam dzień lenia.Odwiedziłam siostrę i byłam na cmentarzu. Daa super,że wszystko przebiegnie bez żadnych zgrzytów,bo u mnie była Sajonara z domem:-(Co przeszłam to tego nikomu nie życzę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pośmiej się Daa, na zdrowie:) właśnie a co do zdrowia przypomniało mi się, że podpytałam panią obsługującą grotę(okazało się, że to sąsiadka z sąsiedniej ulicy) że w grocie można głęboko oddychać ale przez nos bo wrażliwsze gardła mogą być podrażnione. To tak do wiadomości dla Ferdzi. Wiola:) tak sobie radzę, że sobie nie radzę:( Teraz gdy zniknął na 3 dni to nawet/wreszcie M stwierdził, że chyba trzeba go wykastrować bo szkoda kota gdyby zginął. Jest piękny i powinien leżec w domu na poduszce i pachnieć a nie się włóczyć i wracać skąpany nieraz w jakimś rowie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ,pewnie mowisz o domu rodzinnym ,tak to sie zazwyczaj dzieje ,w mojej rodzinie nie bylo problemu ,bo dom byl sluzbowy i gdy rodzice poumierali ,a nawet wczesniej to my dorosle dzieci juz bylismy na swiom . Jak bedzie z moimi synami to nie wiem i pewnie sie nie dowiem bo juz mnie i meza nie bedzie na tym padole ,ale mysle ,ze bedzie tak jak powiedzialam i nie beda sie klocic :-) ..Czasem ludzie majac kilkoro dzieci i nie znajacy przepisow ,zapisuja np.dom czy mieszkanie jednemu z nich ,a po czasie chca zmienic zapis ,a to juz nie tak latwo ,chyba ,ze w gre wchodzi razace znecanie sie nad rodzicem .Nie moge za duzo pisac ,ale na klatce wlasnie mamy taki przypadek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jesteś Daa 👄 za oknem ponuro, to przynajmniej Ty nam tu mogłabyś rozświetlać topik 👄 Ja tam jeszcze nie myślę co będzie gdyby co ...nawet jest mi wszystko jedno co będzie to będzie. Mieszkam w tak nieciekawym miejscu, że nie wiem czy chcę by któreś z dzieci tu mieszkało i truło się tym miejscem:O Co prawda wnusia twierdzi że ona chce tu mieszkać , nawet przeprowadziłaby się natentychmiast :D gdyby tylko zgodę od rodziców dostała:D no ale to dziecko przecież, nie wie jak tu czasem jest do kitu:( Coś jest na rzeczy z tymi formami silikonowymi, mam jedną i bardzo rzadko używam. Może nie z powodu gumowego zapachu, tylko tej wiotkości, ale te kubeczki , filiżanki są grubsze właśnie i koleżanka bardzo sobie je chwali. Wiolka , mam nadzieję że uśmiech do mnie nie ze mnie :D http://www.tortownia.pl/src/art/duze/opl_m_kubus_osiol.jpg Fajnie że miałaś w sumie spokojny dzień. Calinessa, tak właśnie było, nie było kocyków, bo to były pierwsze seanse po otwarciu, więc jeszcze chyba nie przewidzieli że jednak ciągnie od spodu i od góry, mogłam choć kurtkę mieć ze sobą:( Jak czytam co piszesz, to powiem Ci że zachciało mi się jeszcze raz spróbować. Muszę tam zdzwonić i popytać kiedy są dla dorosłych, bo z dziećmi jak sama piszesz, żaden odpoczynek. Piszecie o kotach, a mój twardziel , twardo siedzi na poduchach w piwnicy :D wychodzi tylko za potrzebą i znów do ciepełka :D ale pewnie już niedługo. Calinessa, jeśli myślisz że kot po wykastrowaniu , nagle stanie się poduszkowcem to się niestety mylisz. Może jakby był malutki, to tak, ale dorosły kocur, ma swoje przyzwyczajenia, ma obczajony swój teren, który i tak będzie strzegł, a jak polował na ptaszki to nadal to będzie robił. Jedynie nie będzie biegał za kotkami, ale kocury w pobliżu wyczuje od razu i wojnę będzie z nimi toczył zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,zalozylas juz letnia sukienke ,a jeszcze jest zimno i snieg ma sie ukazac :-).Takze mysle ,ze jeszcze sie przebierzesz nie raz ,nie dwa :-) Chodzmy na lekka kolacje i bez smarowania ,ja nie smaruje chyba ,ze raz w tygodniu gdy pozwalam sobie na bulke wielozbozowa ,czy ze slonecznikiem i wowczas zjadam ja z serem zoltym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, smacznej kolacji Ci życzę. Zmieniłam avatar, bo już mi się znudziły te szare kolory, potrzebuję czegoś energetycznego. Tym bardziej że ...nie wiem jak u Ciebie ale u mnie Wiosna idzie !!:D Niech ten kolorowy motyl, przypomina że za chwilę będzie nam znów kolorowo i za chwilę, będziemy narzekać że ....znowu słońce lampi na całego, że za gorąco, uffff kiedy się ochłodzi :D Cieszmy się więc z tej pory jaka jest, ale miejmy na uwadze że już niedługo się to zmieni :D Nie przeziębię się :D a w razie co, to mam imbir pod ręką, to mnie osłoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi:), ho ho zmienilas nie tylko ubranko:D, motto takze, zapowiadaja sie zmiany:D. Cal, Ty lepiej mnie nie prowokuj:D:P, bo motylka nie trudno pokazac:P X Daa, no tak nie chcialem Cie rozrzewnic:), ze 12 mialas jak No To Co grali i spiewali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,kolacja byla smaczna bo bylam glodna :-).Zjadlam wafla ryzowego z kr**** szynka ,polowe opakowania lekkiego serka grani firmy Cal i 5 winogron :D ..U mnie bylo dzis slonecznie ,a teraz pada deszcz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo tych , ktorzy jeszcze nie spia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy, tak zapowiadają się zmiany:D a raczej większa determinacja w działaniu :D Daa, eh taki wafelek, to raczej przekąska nie kolacja, ale jak tak lubisz..to czemu nie. Ja już kolację jadłam o 18 a teraz tylko woda...a mam jej wypić jeszcze pół litra:O później zamiast spać, będę biegać do łazienki :P Teraz się już pożegnam, bo nie wiem jak Wy, ale ja czuję się trochę zmęczona intensywnością dzisiejszego dnia. Nie dość, że pożegnałam gości, posprzątałam chatę, poodkurzałam, to jeszcze wzięłam się wreszcie za prasowanie :D Gdyby nie to, że synio zadzwonił na skypa, to pewnie miałabym już wyprasowane wszystko, a tak to mi przerwał i skończyło się na 8 koszulach :D I jeszcze trochę marzycielsko przed nocą; Moc gwiazd i księżyca blask, o Wasze sny dziś się zatroszczą, radością ugoszczą, pięknością napełnią, czułością obejmą, ciepłem nakryją, Wasze sny umilą. Dobrej nocy Wam życzę👄 miłych kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal, skad wzielas moje zdjecie:P, co? X Yes:P, a jednak dobrze celowalem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Ferdzi :-) Klawy ,ale tak mozesz mnie rozrzewniac ,myslami wrocilam do fajnych lat .Moze nie mialam 12 lat ,a 13 :D ..Oj Cal ,cos ciezkawy ten motylek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę Klawy, że net podbijasz?:D tak łatwo Cię znalazłam:) Daa:) ciężkawy bo pewnie duuuużo szczęścia daje, prawda Klawy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość osaamotniony
Ja jeszcze zagram po ojczystemu i tym akcentem zakończę wolny weekend. Trzeba pomyśleć o tym że jutro trzeba wstać przed słońcem l "I jeszcze miejsca trochę mam Na wybuchy, słowa skruchy Na ten niepokoju stan I jeszcze znajdę więcej sił Będę walczył, będę kochał Będę się o ciebie bił" l Antek Smykiewicz - Pomimo Burz l https://youtu.be/BtfGG8dhMNc l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych poweekendowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siuup.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hyyyyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×