Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Musiałem uciekać z podwórka bo wyszła chmura i zaczęło padać. Ale sianokosy już zdążyłem zrobić. Przerwa się przydała bo przynajmniej zorganizowałem sobie obiad. Ja takich rarytasów jak leczo to niestety nie mam. Muszę się zadowolić kupnymi pierogami z kapustą i z grzybami. Ale nie narzekam bo są nawet dobre. I nawet własnoręcznie zrobiona mizeria do nich pasuje chociaż się obawiałem takiej kombinacji. I polscy piłkarze już wrócili do domu. Ale Euro się jeszcze nie skończyło. Na kogo przenosicie trzymanie kciuków. Ja chyba na Francuzów ale jeszcze się zastanawiam I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie juz nic nie chce ,nawet na pieska ,czy wilka :-) Po obiedzie znow nawiedzili nas goscie i co bym im podala do kawy gdybym nie miala muminkow ? chyba paluszki (nie kupuje ich ):-) Kurcze ,jednak musze podpierac sie kartka ze skladnikami ,bo juz drugi raz zapomnialam o oleju i trudno odchodza od papilotek ,ale za to jest zabawa :-) Saam ,gdy nasi juz wrocili do domu ,to stawiam na Portugalie ,mam do nich sentyment od wielu ,wielu lat :-) Ja nie przepadam za leczem tzn.kiedys je robilam ale z samej papryki roznokolorowej ,cebuli ,kielbaski i ryzu ,na ostro :-) Chyba znow pojde polozyc sie na boku i poczytam :-) ..Dzisiaj o 21;00 bedzie grala Belgia z Walia i bedziemy ogladac .Bardziej pochylam sie w kierunku Belgow ,ale wszystko mi jedno kto wygra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Ale się urobiłam na własne życzenie😭. Syn wymienia meble kuchenne i pokojowe bo im się znudziły i chcą mieć bardziej ekstra. Np. synowa sobie umyśliła mieć kuchnie biało-czarno-czerwoną. A że u mnie są antyki zwłaszcza u M w pokoju więc wymyśliłam by pojechał do swojego ojca go odwiedzić bo niby teść dzwonił. Tylko M wyszedł zrobiliśmy z synem szybką akcję:D Opróżniłam szafki, regały i półki, syn od ręki i nogi:D je połamał i wyniósł. A wnieśliśmy ładniejszą meblościankę z komodą, barkiem, witryną więc nawet w podobnym zestawieniu co poprzednie. Tylko kolor mebli jasny. Poprzednie były takie grobowe w wiśniowym kolorze. Wszystkie klamoty, ciuchy, szkło, poukładałam w nowych szafkach, upiększyłam jeszcze wazonem z kwiatami, nową serwetą na stoliczku aż miło:). M wrócił i zdębiał:D ... z początku jęczał i fochał ..co wyście zrobili, gdzie moje meble, jak tak można bez jego zgody". A my pękaliśmy ze śmiechu na jego reakcje:D Ale teraz już mu się podoba i nie może wyjść z podziwu jak można w tak krótkim czasie zmienić pokój. Z wrażenia już śpi;) o Co do Euro to teraz po wczorajszym zupełnie przestało mnie interesować. Nic nie oglądam i nikomu nie kibicuję. Ja jestem kibicką tylko wtedy gdy grają nasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,ale sie usmialam :-) .Faktycznie to musiala byc szybka akcja :-) ,dobrze pomyslalas ,masz nowe meble za friko :-) ,a M nie byl zly ,ze go oszukalas ? :-) Musialam pojsc do sasiadow z wizyta ,bo ciagle mowia ,ze sie nie pokazuje ,a mieszkamy visavis i wzielam ze soba kilka babusiek ,no bo jak isc z pustymi rekami :-) i juz sie ciesze na nastepne pieczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja go nie oszukałam tylko zadziałałam by odwiedził własnego ojca co bardzo rzadko i z musu robi. Gdy jechał zadzwoniłam do teścia, że synek jedzie do niego w odwiedziny i wiezie mu leczo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Dobrze to zorganizowalas :-) Beda jeszcze jakies przemeblowania ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, najważniejsze zrobione. Kurcze, zepsuł mi się odkurzacz😭 coś zaśmierdziało, zapierdziało i koniec! już wcześniej dziwnie warczał ale działał. W końcu padł po 6 latach. U Was też tak gorąco? u mnie jeszcze wentylator chodzi... Trzeba się ewakuować w kierunku spania. Kołysankę zagram;) https://www.youtube.com/watch?v=1bVYgYW6410 dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skype mnie odciagnal . No to masz znow wydatek ,ano szkoda . Wiolka chyba na randce ,no i dobrze ,bo kiedy jak nie za mlodu :-) Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam marino
Ja tez bylem na randce :classic_cool: z tym że była to randka poprzez łącze elektroniczne. Pikanterii tej sprawie nie dodaje fakt iż była to randka z własną małżowinką. Nie muszę chyba wyłuszczać że w sprawie pieska mogłem tylko zrobić chał chał. Zresztą nawet gdyby to w domowej kamasutrze końskie pozycje mają zdecydowaną przewagę nad pieskimi :p W tym miejscu muszę a raczej chcę wyrazić głębokie ubolewanie iż nie załapałem się na propozycję Celinki. Pluję sobie teraz w brodę że jak dzieje się coś ciekawego to mnie nie ma 😭 Niemniej pocieszam się tym iż za rok w kalendarzu będzie znów okazja by pokazać się na pieska ;) Tymczasem życzę dobrej nocy, póki co to tej trwającej :) i kolorowych weekendowych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamba
p.s. Celinka wrzuciła interesującą piosenkę. Tylko dlaczego to była wersja bez klipu? Nie czekając na odpowiedz bo do rana daleko dodam drugi link i i ATB - Ecstasy l https://youtu.be/xFhZSo0dbao i "Co ty mi zrobiłeś? Nigdy nie będę taka sama, tego jestem pewna Jesteś naprawdę moją ekstazą Moją życiową fantazją, o tak...'' i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam kiedyś tu bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Spicie ? ,to spijcie :-) ,wszak sobota ,a robota nie zajac ,nie ucieknie :-).Gdy ktos chce ,to zadnej roboty moze nie przerobic :-),zawsze cos sie znajdzie ,ja nie szukam :-) Wstalam skoro swit ,bo mnie cos bralo ,a zaraz jedziemy do szpitala odwiedzic szwagroszczaka i wesprzec go walowka :-) Zapowiadaja na dzisiaj po poludniu zalamanie pogody ,ulewy ,burze ,wiatry i co tam tylko :-) Spokojnego dnia mimo wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie tylko wstałem ale już nawet jestem po śniadaniu. Trzeba teraz nastawić wodę na kawę by mieć jakieś rozruch. I sobotnie dzień dobry! :) I Cześć Danusiu 🌻 pogoda oczywiście może się załamać ale miejmy nadzieję że będzie to tylko regionami, oczywiście omijając nasze. I żeby to dużych szkód nie zrobiło. U mnie jak na razie słonecznie i 28 w cieniu. Przy sobocie i takiej pogodzie pewnie nad morzem będzie tłoczno. Nie mam nastroju a nie czasu by się tam wybrać bo ja przeciwnie do Danusi szukam wciąż nowej roboty roboty. Zresztą bez szukania czeka pranie prasowanie sprzątanie gotowanie. O robotach garażowo podwórkowych też wspomnę. Ale ręce tylko dwie dwie więc spokojnie i po kolei. Najpierw kawa I udanego dnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie Kiedyś Tu Byłam 🌻 :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taddammm a ja wszystko porobione już mam:-Pno prawie wszystko jeszcze muszę okap wyszorować:-D Doberek Daaduś dawaj buziola😘 U mnie też zapowiadają załamkę pogody,oby nie taka jak ostatnio:-( Saam jak byś się za bardzo rozpędził z prasowaniem,to i moje przy okazji byś poprasował,co?:-DDużo tego nie mam,no ale jednak:-D Mojej teściowej dzisiaj jeszcze nie było:-D:-D:-D Ferdżi machnij no łapką😘 Miłego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiola 🌻 moje prasowanie leży już od tygodnia i czeka na zlitowanie. Następne wisi na sznurku a kolejne czeka na wrzucenie do pralki. Nie do wiary jak ja się brudzę, jak dziecko w piaskownicy :p Swojego prasowania mi raczej nie podrzucaj bo co ja zrobię jak wśród ciuszków zawieruszy się Twój stanik albo majtki? Oddać nie wypada a zatrzymać głupio. A może i na odwrót ;) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.Tego wykluczyć nie mogę:-DChoć staram sie nie prać mojej delikatnej bielizny razem z innym praniem:-P Eeech i polegaj na pomocną dłoń mężczyzny:-P:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj święto Matki Boskiej Jagodnej. Wbrew pierwszemu wrażeniu tradycja mówi że dzisiaj nie należy jeść leśnych owoców takich jak jagody maliny poziomki. A to dlatego aby nie pozbawiać pożywienia wędrującej do swojej krewnej Elżbiety Matki Boskiej która w tym czasie była brzemienna. Właściwie to obie były brzemienne. W zamian można otrzymać opiekę od złego i czarów oraz liczyć na pomoc w przyjściu na świat zdrowego i silnego potomstwa. I dzisiaj także Dzień Dziennikarza Sportowego i Międzynarodowy Dzień UFO Z racji że odpadliśmy z Mistrzostw Europy nasi dziennikarze sportowi mają zdecydowanie mniej roboty więc mogą sobie poświętować. A w sprawie UFO nie pozostaje nam nic innego jak tylko rozglądać się rozglądać rozglądać .... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocna dłoń mężczyzny zdecydowanie bardziej woli zajmować się damskimi majtkami kiedy te są w użyciu ;) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry jeszcze pogodny :) i nie jagodny:D t bo mimo, że znowu mamy razem z M wolne i planowaliśmy wcześniej jechać na jagody to jednak nie jedziemy. Narobiłam mu roboty wczorajszą akcją i musi sobie co nieco po swojemu poukładać. A ja tymczasem jadę na zakupy. Wczoraj jak nigdy nie byłam na żadnych zakupach, nawet koło domu. Co do prasowania to raczej majtek i staników się nie prasuje. One prasują się same w użyciu albo jak czytam podpowiedź, męską ręką :D A Ty Saam myślisz, że te które oczekują pomocnej ręki to wolą zajmować się saamymi slipkami?:P też wolą gdy coś w nich jest:D o Wiola :) czyżbyś takie porządki przed wyjazdem czyniła? no proszę, wybacz ciekawość:) ale jak jest teściowa to i mąż...a nic nie wspominałaś dotąd:) o Daa:) daa się wyczuć w Twoim pisaniu nerwowość. Pewnie jeszcze całkiem nie doszłaś a tu trzeba było jechać do szwagroszczaka. Ano na rodzinne układy nie ma rady...i przywoź dobre wieści od pacjenta:) o Saam:) odpowiadam: wczorajsza piosenka była bez klipa bo mi się nie podobał:) Dla Was była muzyka a clip do tekstu miałam swój własny w głowie;):D he, he, dobrze, że tłoczno nad morzem, niech mi wode grzeją;) A UFO łatwiej będzie nocą dojrzeć, wszystko przed nami. o miłej soboty wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Caal Ja tam też wolę zajmować się tym co pod majtkami:-P:-DA nie certolenie z gaćmi:-P Caal mówiłam o mojej kochanej Ferdżi:-Dgdyż Ona mówi o mnie jak o synowej.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już mocno pada i zaczyna wiać. A miałam jechać na kręcone lody😭:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mili :-) Wrocilismy godzine temu ,po drodze oczywiscie robilam zakupy .Szwagroszczak czuje sie bardzo dobrze ,no moze taczyc jeszcze by nie mogl ,poniewaz byl krojony :-) ,ale w kolko graniaste moze by sie zabawil . U mnie zaczyna sie robic niebezpiecznie ,wieje ,pada i zaczyna sie grzmocic ,a niebo granatowe ,musze chyba sie rozlaczyc . Saam ,ja roboty nie szukam ,bo ja ja mam ,tym bardziej w sobote . Juz smaza sie zeberka do duszenia i smaze nadzienie do zapiekanek . A ,muminki zjedzone i rozdane ,ale sie ciesze :-),znow bedzie pieczenie :-). Nie ma zartow ,rozlaczam sie ,bo jak piz...e w laptop ,to jednak byloby szkoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki co uspokoilo sie ,wiec popcham :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×