Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Witam przedwieczorne,popracowo i pozakupowo I Hej Danusiu 🌻 I Witaj Zuziu 🌻 I Robert to dopiero czwarte moje imię i dlatego jest rzadko używane. Jednakowoż częściej niż Odrowąż. I synoptycy znowu się dzisiaj pomylili, miało po południu padać a do wieczora jest słonecznie. To dobrze, może jeszcze coś zdążę zrobić na podwórku po powrocie do domu. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Pusto dzisiaj. Srodek tygodnia. Ludzie zajeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór po pracy o Daa:) aż nie wiem co napisać:(przykro mi, że tyle problemów ze zdrowiem Was spotyka:( tak się wczułam, że aż dzisiaj źle widziałam i kłuło mnie coś w oczach. Zaraz sobie zakropię oczy takimi oczyszczającymi kroplami. o Saam:) synoptycy się pomylili ale co do terenów na mapie Polski. Bo u mnie po południu zdrowo lało. Dopiero niedawno przestało. Ale mi to nie przeszkadzało bo siedziałam w pracy a Tobie pogoda się przydała bo coś tam sobie porobiłeś w obejściu:D o Zuzia:) ano nie samym wirtualem człowiek żyje;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarze mistrzost dopiero na koniec meczu zdobyli pierwsza bramke z Albania ,jeczcze moment i koniec meczu .Wiem ,ze to Was nie interesuje :-) Cal ,od wczoraj u Ulana juz rozwinal sie stan zapalny ,okulistka wyciagnela z oka obce cialo ,ktore tam wlecialo :-).Musi cztery razy dziennie zakraplac krople i zakladac do oka masc -antybiotyk . Nic takiego nie robilam ,a jestem umeczona ,wiec czas przygotowac sie do snu ,oby przyszedl szybko :-) Dobrej nocy 🖐️ he,he 2:0 ...U mnie dosc mocno popadalo wieczorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zycie szybko staloby sie nudne gdyby ludzie zyli tylko wirtualem. Kolorowych tym , ktorzy juz ida spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na paszczu więc wypada szybko powiedzieć dobranoc I dobranoc:) I Kolorowych bezwiatrowych ..... I I P.S. Wszystkiego najlepszego dla Joli z okazji imienin 🌻 y rzeczywiście dzisiaj Jolanty ale wolałem zaczekać na potwierdzenie tego faktu cukierkami przez znajomą Jole I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
😘😘😘 Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo Mam dziś wolny dzień od pracy, ale już tam rano byłam:D Wczoraj w rozmowie z Daa, pamiętałam że mam w chłodni zostawiony łój wołowy i ...oczywiście zapomniałam:( Musiałam więc dziś świtem się tam wybrać, bo koniecznie chciałam go przerobić i zacząć stosować. Podobno jest to cudowne lekarstwo na moje kolano :) Właśnie już się wytapia. Nie wiedziałam jak to zrobić, bo w necie są różne wersje i poszłam do sąsiadki, która poleciła mi tą metodę. Okazało się że jest jeszcze jeszcze sposób nie opisany w necie. Otóż trzeba łój zmielić na maszynce, włożyć do garnka a ten garnek do drugiego garnka z wodą. Łój sam się rozpuści, bez smażenia czy gotowania. Podobno miał strasznie śmierdzieć a nic nie śmierdzi, nawet nie wiem że coś mi się tam wytapia :D Ciekawe tylko czy będzie skuteczne, bo łapię się tej metody jak tonący brzytwy. Jeśli to nie pomoże, to już pewnie tylko trzeba się będzie zdecydować na artroskopię😭 Przy okazji że wyjechałam z domu, połaziłam trochę po targu ale w sumie niewiele kupiłam, bo wszystko wydawało mi się za ciężkie.. Kupiłam drobiową wędlinę, no ale to takie minimalne ilości, że ich nawet w torbie nie czułam. Myślałam, że zapoluję na czerwoną torbę, bo akurat rozkładali się z towarem (byłam tam po 6 rano) i choć stałam i oglądałam, to nikt mnie nie zapytał czy chcę coś kupić. A podobała mi się jedna. Może nie rzucała na kolana i do mojej poprzedniej czerwonej się nie umywała, no, ale mogłaby być. Skoro jednak klientka nie zainteresowała sprzedających, to sobie poszłam i nie zrobiłam żadnego zakupu. Może następnym razem:D U mnie wczoraj solidnie popadało, tak więc dziękuję naturze, że mnie wyręczyła w podlewaniu. Za to dziś nie bardzo jak wejść do ogródka, bo jest za mokro. Chyba jednak będę musiała przesadzić truskawki pnące, bo chyba mają za mało słońca. Te co wiszą w pojemnikach, są ładne duże a te w ziemi jakieś marne. Zobaczę co da się w tym temacie zrobić. Teraz za oknem pełne słońce i pewnie będzie tak do wieczora. Wiecie mam w sadzie młodą czereśnię. Te czereśnie są jasne z rumieńcem czerwonym, chyba to jest odmiana Vega. Niestety, choć było ich dość sporo na drzewie to nie zerwałam nic. Wszystko zeżarły szpaki Koniecznie muszę zakupić siatkę przeciw tym wstrętnym ptaszorom, bo nigdy nawet nie skosztuję czereśni jeśli tego nie zrobię. Niestety w tym roku już za późno, ale w przyszłym muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że ktoś był przede mną, ale go nie widać, teraz mojego wpisu też nie widać, czyli nowa stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, miałaś rację, mój ksylitol jest chiński. Czyli w T handlują chińszczyzną Jak nie lubiłam tego sklepu, to teraz go nie lubię jeszcze bardziej. Przykro że Ułan tak cierpi. Coś wbite w oko, to niebezpieczna sprawa. Dobrze że jednak dostał się do okulisty i zapisane ma leki. Mam nadzieję że powikłań nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę jeszcze że moje nadzieje że dzieci jednak są w Pl, zostały wczoraj całkowicie rozwiane. Rozmawiałam z nimi przez messengera i widziałam palmy i morze, więc są w Grecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę i piszę a tu wciąż strona się nie pokazuje. Sory , mama przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o U mnie też słonecznie i ciepło a po wczorajszym deszczu wszystko rośnie jak w dżungli. No nie, na razie nie da się pisać. o Miłego dnia Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Wiolka 👄 wracaj ,pieczenie czeka :D Ferdzi ,a wiesz ,ze chcialam dac Ci cynka odnosnie tego łoju ,poniewaz mialam takie przeczucie ,ze zapomnisz go odebrac ,ale pomyslalam ,ze najwyzej pojedziesz jeszcze raz do miasta :-).Troche ,a nawet bardzo troche :-)boje sie tych moich przeczuc ,bo czasem sie spelniaja ,a wiecie ,ze mam czesto 'czarne' mysli . Ferdzi ,nie ma co sie tak bardzo obrazac na T ,bo tak moze byc w kazdym sklepie ,po prostu trzeba brac okulary ze soba i czytac ,czytac i jeszcze raz czytac :-).Ten prawdziwy z brzozy wyglada tak ; http://www.ksylitol.com/images/stories/ksylitol/ksylitol-1kg.jpg Od kilku lat zamawiam w sklepie 'aka'. Poki co musze zmykac ,zycze spokojnego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie pozbierałam z podłogi tysiąc kawałków szklanej pokrywki rondla bo robię sosik ze sznycla indyczego. Najpierw jęknęłam...ooo...siet!!! ale szybko zamieniłam myśl na ...na szczęście:)...zwłaszcza te meczowe:) To już ostatnia szklana pokrywka w tym rozmiarze, na szczęście została jeszcze niezniszczalna metalowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,no szkoda :(,ale pociesz sie ,ja wytluklam juz duzo naczyn ,szczegolnie tych z Arcorocu ,ktore tez sie tluka na tysiac kawalkow :-).Coz trudno ,mozna dokupic ,ale szkoda plytek na podlodze gdyby sie obily ,a u mnie tak sie zdazylo na ledwo polozonych plytkach . Jade do apteki i zahacze o jakis sklep ,bo chleb mi wyszedl :-) i moze kupie chleb tostowy na zapiekanki dla chlopakow ,beda sie wzmacniac w czasie meczu :-),tylko jeszcze nie wiem czy przyjada :-),no i wez tu planuj cos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z kolejki! :) I I bynajmniej nie jest to kolejka na torach. Czekam bo nie udało mi się wskoczyć na fotel prosto z progu. A że fryzjerka ma coś z żółwia to pewnie uda mi się wreszcie przywitać. Witam topikowe koleżanki kłaniajác się nisko .... :classic_cool: 🌻 I W pracy zajęć całe mnóstwo i nawet śniadanie w biegu. Dobrze że tylko osiem godzin bylo. I Dzisiaj Dzień Meczu więc nie ma sensu wyszukiwać innych świąt.Wystarczy jak się skupimy na jednym. A tu nawet nie wiadomo kto nas bedzie bronil .... znaczy kto będzie bronił naszej bramki. I Udanego popołudnia czwartkowego :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna bywalczyni
Hello all:) Saam ja jakieś pół godziny temu weszlam do domu z pracy. Te 10 godzin siedzenia w tym upale , w słońcu pewnie było panad 30 stopni daje mi w kość i na domiar złego jestem meopatą tzn. mój organizm buntuje się przed burzą :P chodzę jakbym wypiła coś mocnieszego:P Nie wiem jaka pogoda jest u Was , ale u mnie od 13 zanosi się na burzę tylko nie chce padać. x Jaki typujecie wynik na dzisiejszy mecz Polska - Niemcy? Bo ja 1:0 dla naszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedługo idę wymoczyć swoje członki w wannie i do wyrka. Nie wiem czy wytrzymam do meczu nie zasypiając w czasie jego trwania. x Zyczę Wam udanego wieczoru kicerskiego i spokojnej nocy Do znów 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Jolka ,snij o wygranej naszych :-) Jak tam ,przygotowani do przezywania emocji ? Cal ,czy chcesz abym Cie informowala o przebiegu meczu ?:-) Saam ,zlocisty napoj w pogotowiu ? :-) Ferdzi ,zatyczki w uszach ? :-) No to za 26 minut zaczynamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Dobry wieczór :) o Daa, pierwszej połowy nie zobaczę więc proszę w razie gola możesz informować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dziewczyny - Jak dlugo jeszcze te rozgrywki pilkarskie beda trwaly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×