Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dzien Dobry 🖐️ Wiolka ,dzisiaj mam bardzo opieszale dochodzenie :-),do wieczora moze dojde :-) Ferdzi ,cosik dzis posepnie brzmisz ,a myslalam ,ze to moja domena :-) Cal ,snilasmi sie ,bylas u mnie w domu ,siedzialas przy stole taka jakby zdziwiona ,a ja chcialam wypasc jak najlepiej i tak sie zmieszalam ,ze nawet nie zaproponowalam Ci kawy (niepijesz ,ale we snie tego nie wiedzialam :-) )i sernika ktory akurat mialam (tez we snie ) :-),porazka na calego .Przyjechalas do mojego miasta tak przy okazji ,z synem ,ktory mial tu jakies interesy . Snily mi sie tez jakies koszmarne rzeczy ,bylam w niebezpieczenstwie (nie pamietam o co chodzilo )i chcialam krzyczec ,ale wydawalam tylko takie krotkie ,ciezkie dzwieki i sie obudzilam w tym czasie . Kompletnie sie nie wyspalam .Ja to ja ,ale Ulan ,ktory kiedys zasypial gdy jeszcze mial glowe w polowie drogi na poduszke ,od dluzszego czasu tez nie moze spac i dzis o 2;00 proponowal kawe :D. Zalozylam sobie na dzis zrobienie porzadku w szafce z butami i musze teraz zabrac sie za to ,bo czas ucieka . Czym wykladacie polki na buty ,jesli wykladacie ,bo juz mialam roznosci i po czasie wszystko sie zwija . Spokojnego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam Na temat szyjek też by można było dłuuuugo gadać:-D Ja przeszłam etap tarcia ziemniaków na tarce i o dziwo palce całe:D Caal jak to ślimaki bleeee:-(troszkę mnie zawiodłaś.Teraz sprawdź w praktyce jak M będzie wysuwał łepek,też jak ślimak:-Dwie kiedy ma pokazać łepek,i co w tedy też mówisz bleee?:-P Daa nie widziałam,że byłaś:-( Ja mam takie maty anty gumowe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Daa o tych matach mówiłam,tylko ja mam troszkę sztywniejsze:-D Zaraz poślę do Ciebie pocztex bo mam jeszcze w szufladzie parę sztuk,jaki chcesz kolor?:-D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast robic porzadki ,zeszlam do skrzynki pocztowej i wciagnela mnie sasiadka na pogaduchy :-) Wiolka ,jak juz to chce koralowe jak korale ktore kupil krol Karol Karolinie :D Musze sie rozejrzec za tymi matami ,moze w sklepie budowlanym typu Castorama .A Ty gdzie kupilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daa cos czesto o tej Cal masz sny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiala ktora z tym saamem ? czy to aby na pewno facet jest bo faktycznie dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A one Daduś są łatwo dostępne,wdepnij do pierwszego lepszego sklepu z art.przemysłowymi.Ostatnio widziałam takie różne kolory w pepco.Moje przyjechały do mnie zza Odry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,jak jestem na miescie ,to zapominam o wielu rzeczach potrzebnych ,a karteczka w torebce :-) Ktos ma ochote na Saama ,tylko zle sie zabiera za rozpoczecie znajomosci ,powiedzialabym dosadnie ,ale zmilcze :-) Moze Cal to facet :D:D ...Gdy nasi dzisiaj wygraja ,a wygraja ,nie ma innej opcji ,to zjem dwa muminki ,jak mowi Ulan na muffinki :D:D,ale bedzie przyjemnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cal jest bardzo kobieca w tym jak pisze, wiec spox :D natomiast ten saam budzi watpliwosci, ale jak wam to pasuje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, przegońcie stąd tego saama. Może być szpiegiem z Krainy Kobiet .... znaczy szpiegszką wtedy chyba. Dla niepoznaki zapuścił wąsy i maskuje piersi. A to czego akurat nie maskuje jest atrapą. Z pewnością jest agentką bo szyję ma jak żyrafa od zaglądania wszędzie. Musicie uważać na nią (niego) bardziej niż na faceta bo nie wiadomo czego się można po takim spodziewać. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz bierzemy gleboki oddech i przezywamy emocje :-) Saam :-),zlocisty napoj przygotowany ? :-) Podoba mi sie hymn Ukrainy ,taki melodyjny ,falujacy :-) ..W internecie Niemcy -Irlandia Polnocna ..no kurka ,wreszcie gol !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Mecz wygrany ale wbrew wcześniejszym przewidywaniom łatwo nie było. Wiele niewykorzystanych sytuacji po obu stronach. Ale przecież liczy się wynik. Ja typowałem 2 : 1 dla naszych ale aż tyle bramek nie padło. Przechodzimy dalej a następny mecz gramy ze Szwajcarią. I Danusiu :) jak rzadko kiedy siedziałem cały mecz przed telewizorem. Oczywiście przy sporcie wiadomo że organizm trzeba nawadniać więc przygotowane było co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest zle ,ale spodziewalam sie czegos wiecej ,nasz kapitan dzisiaj nie wykorzystal dobrych sytuacji z poczatku meczu ,a potem byl pilnowany .Wazne ,ze Blaszczykowski wszedl i strzelil pieknego gola :-).Muminkow jednak nie zjem :-),moze zrobie to w sobote gdy bedziemy grac ze Szwajcarami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Emocje za nami. Mecz oglądałam od 70-tej minuty i fajnie, że nareszcie możemy się cieszyć i być dumni z Naszych:) Nawet kupiłam sobie Karmi na dzisiejszy wieczór ale jakoś nawet nie otworzyłam i zostawię tę butelkę na następny mecz;) o Daa:) jesteś bardzo wrażliwą osobą. Wczoraj zbyt długo nie gadałyśmy przez tel. a już Ci się przyśniłam:D tylko szkoda, że w parze z horrorem :-O:D o Wiola:) no to żeś przyrównanie zrobiła z tym ślimakiem i moim M:D:D wiem o co Ci chodziło:P ja raczej porównywała bym do rozkwitającego kwiata, rosnącego pręcika...;):D:P o Miłego wszystkiego bo już nie wiadomo co? a może letniego wieczoru:) a może jeszcze żyrafi dowcip ....Żyrafa: -Wiesz zajączku, Ty nigdy nie będziesz miał takich rozkoszy jak ja. Gdy jem liście, czuje ich smak długo, długo. Połykam je, a one powoli spadają do mojego żołądka. W długim gardle czuję ich smak, tak długo, długo. Gdy piję wodę, leci ona długo przez gardło i się tym tak długo, długo rozkoszuję. Ty nigdy tego nie doznasz. Zajączek: - Żyrafa, a rzygałaś kiedyś? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,wiem skad ten koszmarny sen .Mowilam kiedys ,ze boje sie mojej intuicji .Choc wczoraj nic mnie takiego nie niepokoilo ,a dzis pozamiejscowy syn powiedzial ,ze wczoraj wieczorem jakis niezorientowany chyba w terenie pirat drogowy zajechal mu droge i nagle bez wlaczenia kierunkowskazu skrecal i syn chyba hamowal ,juz dokladnie nie pamietam ,bo sie zdenerwowalam ,no i syn z pierwszego pasa znalazl sie na czwartym .Cale szczescie ,ze tam nikt nie jechal ,ani nie szedl .Stad ten sen i te steki zamiast krzyku :-),a pamietam ,ze tak chcialam wolac pomocy i nie mialam sily .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej, przespanej i miłych snów Daa:) Mnie coś zaczyna boleć gardło :(, chyba łyknę polopirynę na noc o ile ją mam. Dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma powiedzieć żyrafa gdy boli ją gardło? Przecież to promieniuje na całą szyję :D I dobrej nocy wszystkim życzę :) I kolorowych długich ...... I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie z rana Dziś mam wolne, ale za to od jutra ciężki maraton przede mną. Pięć kolejnych dniówek po 12 godzin, już mi jest ciężko a teraz jeszcze zapowiadają upały powyżej 30 st😭 Odpocznę dopiero w przyszłym tygodniu, ale zamiast zamierzonych 4 dni, będę miała tylko 3 dni wolnego :( No, ale dość marudzenia, chciałam to mam :D:P Dziś trochę odreaguję, ale nie za dużo, bo mam gości zapowiedzianych na poranne godziny, więc szybko wyjęłam z zamrażarki ciacho i jeszcze coś treściwszego do przekąszenia. Goście będą przejazdem w drodze do Zakopca. Widzę że wczorajszy dzień był i dla Was bardzo emocjonujący. I koszmary Daa, i mecz....na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Syn Daa, uniknął kolizji, koszmar senny się skończył no i wygraliśmy mecz:D Szkoda, że tak niskim wynikiem, no ale trzeba się cieszyć i z tego, tyle że Niemcy też wygrali 1 :0 , więc wynik punktowy jest taki sam. Czyli zaciskania kciuków ciąg dalszy, a z każdym meczem emocje coraz większe. U mnie za oknem dalszy ciąg słonecznej pogody i pewnie już dziś zacznie się ten gorąc :( no, nic, jakoś przeżyć muszę. Calinessa, dziękuję za @ . Wiolka, dziękuję za namiary. Daa, sprawdziłam w swojej szafie, to nie mam żadnych mat. Buty trzymam w pudełkach, a te które są obecnie używane stoją albo na pudełku, albo pod wieszakiem:D Saam, bardzo mi się podoba Twój stosunek do gościa, tak trzymaj. Niestety nie podoba mi się stosunek gościa do nas a szczególnie do Saama, ale cóż, widocznie niektórzy czerpią przyjemność w gnębieniu ludzi:O Wiecie że dziś już 22 czerwca? Jutro moja wspaniała wnusia przyniesie świadectwo z czerwonym paskiem:D Choć rodzice w to absolutnie nie wierzyli, walczyła jak lwica :D choć jest zodiakalnym koziorożcem :D i ma wszystkie oceny na 5 :D Babcia oczywiście doceni odpowiednio jej zaangażowanie i determinację :D Imieniny obchodzą: Paulin, Tomasz, Paulina Przysłowie: „Gdy słońce w Raka z grzmotem wschodzi, to posuchę zwykle przynosi” Dodatkowo do świętowania; Światowy Dzień Garbusa Dzień Kultury Fizycznej I jeszcze mądre słowa S. Mrożka; „Głupota jest zawsze wystarczająca, mądrość nigdy” Na tym kończę dzisiejszy wpis, nie wiem o której pojadą goście, może mi się uda jeszcze do Was zaglądnąć. Trzymajcie się w cieniu i chłodzie. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! I :-) I Cześć Fergie 🌻 wszędzie najbliższe dni mają być gorące ale pewnie na Pomorzu będzie trochę chłodniej. Przemyśl więc czy nie byłoby dobrym wyjściem zapakować "budę" na lawetę i przewieść nad morze. Nie dość że klimat latem bardziej odpowiedni dla człowieka to pewnie klienteli też byłoby zdecydowanie więcej. I U mnie nawet przerwa niespokojna i muszę już kończyć. Udanego środowego popołudnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ U mnie juz tez jest bardzo cieplo ,ale w mieszkaniu jeszcze da sie wytrzymac ,a moje niebo :-)jest takie niezdecydowane ,troche slonca i troche chmur. Na szczescie dzisiejszej nocy nic mi sie nie snilo (chyba )i zadna zmora mnie nie gnebila :-) Oczywiscie tez dosc dlugo dochodzilam ,a potem wzielam sie za polerowanie rodowych sreber :-) Ferdzi gratuluje tak zdolnej wnusi i ciesze sie ,ze ma taka babcie ktora w nia wierzy :-) Ale coz sie dzieje z nasza corcia Wiolka ,moze poznala jakiegos Hiszpana ,bo coraz bardziej brakuje jej czasu dla nas :-) Wiolka ,przywoluje Cie do porzadku ,na pierwszym miejscu jest rodzina ,czyli my ,a Hiszpanow mozesz miec wiecej ,takze nie skupiaj sie na tym jednym :D Jolka wiadomo ,zapracowana ,takze gdy tak sie ugania za fruwajacymi kalafiorami ,to potem pada ze zmeczenia :-) Wiolka ,kiedy pieczemy muminki ,bo moje chyba juz dzisiaj 'wyjda ':-) Spokojnego dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×