Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Z mojego rozeznania wynika że dziś mamy najdłuższy dzień w roku a najbliższa noc będzie najkrótszą. Wniosek z tego taki że Dzisiaj rozpoczyna się astronomiczne lato. Kalendarzowe jak zwykle 22 czerwca czyli jutro. Natomiast Noc Świętojańska jak od wieków będzie celebrowana noc poprzedzającą św Jana czyli będzie to noc z 23 na 24 czerwca. I Dzisiaj jest Dzień Uchodźcy czyli dzień osób które musiały opuścić miejsce swojego zamieszkania ze względu na zagrożenie życia lub zdrowia. I imieniny dzisiaj mają: Dina, Bogna i Florentyna. I Złota myśl na dziś: Lepiej mieć niż nie mieć I przysłowie ludowe na dziś: Baba z wozu koniom lżej I interpretację przysłowia pozostawiam innym, oczywiście z braku czasu a nie żebym się uchylał :p I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Ferdżi,Saam Ja swój wóz opuściłam przed dziewiątą,to na pewno jest mu lżej:-P U mnie brzydka pogoda,no i zimno się zrobiło:-( Normalnie to widzę,ze dziewczyny z zazdrości to nawet schody na głowie zrobią swoim panom:-D:-D:-Dmusicie poszukać lokalu,gdzie faceci strzygą,ponoć są lepsi w tym niż panie;-)u mnie niestety nie ma panów fryzjerów,szkoda:-(nawet łokciem bym potarła gdzie trzeba:-P Jak tam Daaduś wyspałaś się?Strzeliłaś focha na Ułanka za tego walenia?:-D:-D:-Dco do numerów to już do Caal;-) Udanego startu w nowy tydzień;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Cal ,Ferdzi ,no widzicie jakich macie kochajacych mezow :-),nawet przy strzyzeniu nie potrafia lapek utrzymac przy sobie :-) Kurcze ,a Ulan chodzi strzyc sie do fryzjerki ,musze to obadac :-) Wiolka ,noz gdziez bym smiala strzelac focha na Ulanka ,na wszystkich wokol to tak ,ale nie na niego :D,poza tym mowil prawde :D. Wracajac do postrzyzyn ,ja moze nie strzyge Ulana ,ale gole wloski :D ....z szyi ,tylko z szyi :-),raz na tydzien :-) Saam ,no juz zejdz na ziemie ,bo widze ,ze jeszcze lewitujesz :D ,22 jest za dwa dni ,no chociaz z drugiej strony moze i masz racje ,bo jutro tuz po polnocy zacznie sie 22 czerwca :-). Wiolka ,spalam w nocy ,ale dluuuugo nie moglam zasnac i jakos zapomnialam ,ze mialam myslec o szczytach zdobywanych przez Saama :D ...Moze powiem dowcip ktory przypomnial mi sie poczas robienia surowki :D 'Przychodzi baba do fryzjera z trzema wlosami na glowie i mowi - -prosze zrobic mi warkocz -dobrze ,odpowiada fryzjer -po chwili jeden z wlosow urwal sie ,baba mowi ; -trudno ,prosze zrobic z dwoch wlosow -drugi wlos rowniez sie urwal , -baba mowi 'to prosze zrobic mi koka Sprobuje ,mowi fryzjer -oj niestety ostatni wlos tez wypadl -trudno ,mowi baba ,pojde w rozpuszczonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Daduś Tyle razy już ten kawał słyszę a i tak banan na twarzy:-D:-D:-DA skoro o bananach to może to: Jola z Gabryśką jadą pociągiem.Jola częstuje Gabrysię bananem i zaczynają jeść i w tym momencie pociąg wjeżdża do tunelu.... Po kilku sekundach Jolka krzyczy! -Gabryśka!Jadłaś już banana? -Nie jeszcze nie zdążyłam. -To go kur....nie jedz!Nie jedz go Gabryśka!Ja od swojego oślepłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz budzi sie po poludniu po ciezkiej popijawie .Cala posciel mokra .Ze wstydem mowi do zony 'przepraszam ,ja tutaj ... Zona przerywa i mowi 'no juz uspokoj sie .W nocy przytargales balwana i ja do rana zwijalam sie ze smiechu obserwujac jak probujesz go wydup ...ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
:-D:-D:-D Stoi wkurzony facet w łazience i wyrywa sobie garściami włosy łonowe,rzucając nimi na prawo i lewo.Wchodzi żona i pyta. -kochanie co ty robisz? Mąż na to: -nie chce chu.....stać,to nie będzie leżeć na miękkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz Daa jeszcze jeden i idę do roboty:-D Wraca pijany mąż do domu,a jego żona z kochankiem w łóżku.Żona do kochanka. -szybko właź do szafy! Kochanek wlazł do szafy,ale przez niedomknięte drzwi wystawał jego fiutek .Mąż wchodzi do pokoju i mówi: -cholera brudno tu wszędzie!Cholera kurzu pełno!O cholera nawet grzyby w szafie rosną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już druga przerwa. Znaczy że jest już mocno z górki. I Cześć Wiola 🌻 czy już wszystkim rozdałaś numer telefonu do mnie? Będzie wypadało podzielić się z Tobą zyskami. Tylko trzeba zrobić grafik co by wszyscy na raz się nie zjechali bo zabraknie miejsca do spania. I Hej Danusiu 🌻 rzeczywiście niby o jeden dzień się pomyliłem, lato kalendarzowe zacznie się pojutrze. Ale po prawdzie jeżeli rano się wstanie i dotrze już do pracy to tak jakby był dzień zaliczony więc w sumie do środy został jeden dzień. Na temacie szczytów to nie używaj liczby mnogiej w odniesieniu do mojej osoby. W moim wieku to wystarczy jak w trakcie nocy na wierzchołek jednej z góry się wdrapię :p I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
Spoko Saam:-D My malutkie babki jesteśmy,to spokojnie w jednym łóżku się pomieścimy.Ty będziesz spał samym środku cyklonu:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień:) leje u mnie od rana ale jest ciepło. Ja już po pracy i po zakupach. Biorę się za placki ziemniaczane, na które język mi już wisi od kiedy chyba najpierw Daa smażyła a potem Saam. Szczegółowiej zawitam tu wieczorkiem gdy wyprawię M do pracy;) o miłej reszty dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Caal Caal już zajada smaczny obiadek,a ja dopiero mam przystawke ze ślimaków:-D Kurcze opanowały mi skalniaka skubańce Jutro ja zrobię placki,bo przy Was nie da się powstrzymać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,slabiutko :-) ,ale jest na to wytlumaczenie :-),przekwitasz bracie :-).Mezczyzni ,tak jak kobiety tez przekwitaja i przechodza andropauze ,co przejawia sie spadkiem formy .Okres ten zaczyna sie juz po 30-tce ,a najwiekszy kryzys przychodzi w wieku ok.50 -ciu lat ,takze wszystko sie zgadza :-),dluzej i trudniej wowczas mezczyzna wspina sie na Szczyt (juz nie mowie o szczytach :-) ) Smacznego dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello all:) Ja juz wreszcie jestem po pracy;) ciezki dzien byl bo lalo i zmarzlam troche przez te 10 h. Jak to jest ze pogoda nie pasuje jak sie chce: D ale taka nasza natura juz jest:P X Cali nie tak !atwo jest szybko strzelic zdjecie w takiej chwili.Bylo to smiszne i zarazem dziwne. Powiem tak ze takiej zmian temperatury jak wtedy byly nie spotkalam sie, ze co kilka minut wiatr raz byl zimny i za chwile goracy, tak trwalo ponad godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) przychodzę z plackami... http://static.smaker.pl/photos//3/3/8/3380029b28860d83396b060a06f82ce8_350177_56a9f02bcb588_wm.jpg i powiem, że łakomstwo to straszna rzecz:-o napchałam się jak gęś. Zaparzyłam mięty z rumiankiem na wypadek niestrawności ale jakoś nic. Może dlatego, że zamiast mąki pszennej dodałam tę cieciorkową?:D o Ferdzi :) małpiszon do Ciebie poszedł:) dzisiaj do wszystkich piszę:) o Jola:) to rzeczywiście jakieś tornado u Ciebie przeszło. Dobrze, że kasy z forsą nie wywiało;):D o Wiola:) oj, zbiorowe figle Ci w głowie:P ciekawe co wymyślisz na te ślimaki? może to dobry pomysł by je do gara?:D:D ...bleee... o Saam :) a co to za tajemnicze znaki o 15:40? a może z tej lekkości obce języki opanowałeś?:D więc może tłumaczenie?;) Ja się właśnie zastanawiam którym językiem się zająć i się go nauczyć tak na cacy:)imponuje mi angielski ale nie wiem czy opanuję te gęganie. Bardziej podoba mi się hiszpański. o Daa:) z Tobą to może pogadam zamiast poczty w odpowiednim momencie ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,czyzbys polubila wszystko co francuskie ? :D Cal ,trzymam za slowo :-) Teraz musze oddac laptop Ulanowi ,bedzie sledzil mecz Slowacja -Anglia ,a w TV oglada drugi Rosja -Walia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) I Ja dotarłem do domu i zjadłem obiad. Dopiero teraz jestem naprawdę saam. Ale już zauważyłem że przybyło mi obowiązków. Garnki same nie chcą się umyć, jak je wstawiłem do zlewu tak stoją. I Celinko :) Wbrew pozorom to nie był żaden szyfr. Zwykłe przepychanie strony a przy okazji sprawdzałem które znaki się zapisują. I Danusiu :) z tego co ja wiem to już od 24 roku życia możliwości mężczyzny ulegają stopniowemu osłabieniu. Myślę że dużo zależy od tego z jakiego pułapu następuje spadanie. I oczywiście od tego jak się dba o kondycję. Nie bez znaczenia są też okoliczności,osoby i możliwość współpracy. I Wiola :) może lepiej zamiast się przejeść od razu zużywając zapasy lepiej byłoby rozłożyć prowiant racjonalnie do potrzeb. Z drugiej strony często jest tak że lepiej jest zrobić dzisiaj to co mamy zrobić jutro ;) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadałoby zacząć nadrabiam zaległości w śnie jakie się namnożyły w ostatnich dniach. Dlatego już powoli dbam o to aby jak najszybciej zawędrować na poduszki. Dlatego już życzę wszystkim dobrej spokojnej nocy oraz kolorowych letnich. Do jutra I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten saam to jakiś niemęski taki,bleeee,flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlist
wcale nie, saam jest bardzo fajny. po prostu jest soba, sympatycznym, milym facetem, nie udaje jakiegos macho i cwaniaka, jak wielu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, zaraz się tu zrobi forum o Saamie;) jest jaki jest i fajnie się z nim rozmawia:) jak ktoś miły to zaraz nie męski?:D o Dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Jeśli tak zaczynam wpis to znaczy że jestem w pracy. :-D Niby nic się nie dzieje, ale jakaś przygaszona jestem :-( Przyszłość nie nastraja optymizmem. W dodatku, ktos mi pomieszał szyki i mój planowany czas z wnusia został bardzo skutecznie okrojony :-C Pochwale się Wam, że wczoraj zerwałam pierwszą truskawkę z pnacych. Byla pięknie wybarwiona soczysta i slodziutka. Pomidory i ogory zaczęły kwitnąć. Jeszcze tydzien i zacznę kopac swoje ziemniaki :-D Tak że idzie ku dobremu :-D Nie rozumiem goscia, po co i dlaczego tu wchodzi i krytykuje. A to nikt nie pisze a to Saam nie taki.. Jaka to satysfakcja tak przyjść w gości i grymasic:-( U mnie zapowiada się ładny dzień, ale straszą upalami, więc już się boję. Wiolka o slimakach już pisalam. Najskuteczniejszy jest snacol. Niestety muszę kończyć, bo weszło mi kilku gosci. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzieńdoberkowo:D o Jestem na wylocie do pracy a zajrzę tu dopiero wieczorem więc machnę tylko i zostawię dużo uśmiechów by wszystko Wam grało jak trzeba ;) :):):):) Ferdzi:) to dzisiaj razem kończymy pracę. Ja nawet później bo o 18:15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek Ferdżi Ty od razu z grubej rury''OGÓRY'':-Djuż ogóreczek nie wystarczy;-)wiem Ferdżi od razu pomyślałam,że pisałaś o środku na ślimaki,gdy je zobaczyłam😘ale co będę jadła jak sobie pójdą ode mnie:-(hehe.Kupię coś jutro na te szkodniki bo jak się rozmnożą to będzie nie ciekawie;-) Ja tam nie wiem jak smakują flaki z olejem,więc jak dla mnie Saam jest:classic_cool: Dadus jak tam,doszłaś?Śniadanko masz zjeść pamiętaj! Ludu pracy hehe Ferdżi,Caal,Saam mam nadzieje,że spokojnie Wam minie dzionek;-)Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem że na topiku też koniec roku szkolnego. Oceny już dostałem. Kiedy można odebrać świadectwo bo chcę wyjechać już na wakacje? :D I dzień dobry! :) I Cześć Ferdzi 🌻 I Hej Celinko 🌻 I Witaj Wiola 🌻 I Ja dzisiaj odpoczywam od słońca. Zachmurzyło się,kropi deszczyk i jest chłodniej. I dzisiaj pozdrawiamy i przytulamy wszystkich długoszyjowców bo jest Dzień Żyrafy. Także jest Dzień Jogi. 21 czerwca ma być również Dniem Przedsiębiorcy - tak uchwalił sejm. Poza tym podobno dopiero po północy zaczęło się lato i dzisiaj mamy pierwszy jego dzień. I udanego życzę wszystkim :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×