Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

5 minut przerwy ,bo jakos dzisiaj jestem bez sil . Wiolka ,muminki d...ę urywaja :D ,juz jednego skonsumowalam :-),dzisiaj daje sobie odpust i pewnie do popoludniowej kawki zjem jeszcze jednego :-) .Ja kombinuje z muminkami ,daje do nich co popadnie .Dzisiaj wsypalam do suchych skladnikow zalegajaca kawe w proszku Marcepan-Capuccino ,ktora ktos mi dal ,a ja takiej nie pijam .Do mokrych wlozylam serek homo biszkoptowy i jeszcze dyzurujacy deserek dla dzieci Bobo Vita ,takze co mam pod reka to do muminkow wedruje :-).Do srodka wlozylam kawalki tych batonikow z Lidla ,okrutnie pyszne :D No dobra ,ide kroic surowke z pekinki ,moge ja konsumowac codziennie :-) ...Wiolka ,u mnie tez jest baaaaaardzo goraco ,ale piekarnik wlaczony na te np.pol godzinki tak bardzo temperatury nie podnosi .A ,wiesz ,ja pieke zawsze na termoobiegu i sa ladniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Daa mnie prowokujesz się pytam,co?:-Djeszcze szczujesz,że dooooope urywają😭szkoda,że daleko mieszkasz:-D:-D:-Dmówisz,że lubisz pekinkę,ja znowu sałatę bym jadła co dzień.Teraz wiem,że od kapusty Cię wydyma:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,otoz ja od rana jestem wydymana :D ,nawet na glodniaka :-) Zrobilam probe i na jakis czas zrezygnowalam z dan 'wydymajacych 'i bylam dalej wydymana :-).Mam ta przypadlosc po 'przewrocie ubieglorocznym i stad ten wydymany brzuch :-). Wiolka ,no przeciez wiem ,ze masz ochote na muminki ,wiec Cie mobilizuje ,no :-),to taka szybka robota :-),dalej :D Ide obierac ziemniaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! :) wyprawiłam M do pracy. o Wiola:) dzięki:) ale zrzuty nie trzeba, moje zobowiązania spłacam honorowo sama bo K wszedł mi na pensje:( Masz racje z tą kapustą i wydymaniem Daa :D o Daa:) nie, to nie to o czym myślisz :) chodzi o abonament tv, który przestałam płacić gdy wykupiłam Neostrade z tv, netem i telefonem. Potem coś się zmieniło, że jednak trzeba było płacić abonament mimo płacenia za kablówki i inne. Tusek obiecał to uregulować więc czekałam. Jednak nie uczynił tego i tym sposobem obecne władze rozwiązały to w ten sposób, że wszystkie zaległości wszystkich obywateli w tej kwestii skierowano do urzędów skarbowych. A te szybko działają. Moi znajomi z pracy których też to dotyczy zapożyczyli się by szybko oddać ,,należność" a ja postanowiłam tak szybko im nie oddawać:D tak więc 4 pensje mam umniejszone o ok 3 stówki i już. A w Neostradzie zrezygnuję z tv bo bez sensu płacić podwójnie skoro abonament jest obowiązkowy. Jeśli operatorzy też nie rozwiązali tego to muszą stracić niestety wpływy z usługi telewizyjnej. Przecież biorą spore pieniądze więc mogli by odprowadzać te abonamentowe tam gdzie trzeba. ale się uśmiałam teraz bo widzę terazx ostatni post ... Daa:) a może to Ułan tak Cię dyma?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko w ramach przepychania strony ,ale juz uciekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,a to taka sprawa ,cwaniaki .To teraz pewnie mnostwo ludzi ma na karku ,a raczej na pensjach komornika za tv.Ja mam zwolnienie ,jeszcze stare ,ale czy to oni beda wiedziec i respektowac ,ciekawe . Musze isc do kuchni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello all:) Witam Wszystkichvserdecznie 👄 Ja dzisiaj mam wolne i ciesze sie z tego bo u nas w cieniu jest 35 stopni ale zavto jutro ma byc jeszcze cieplej, alr coz mam zrobic jak mam taka prace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jola Oby do poniedziałku,ma się ochłodzić,gorzej bo burze zapowiadają,a po takich upałach może nie źle walić:-( Ja wiem co muszę zrobić Daa,żeby zjeść a nie piec babeczek:-D Proste:-Dmuszę zaprosić Ciebie do mnie w odwiedziny,to by mi się lepiej opłacało,bo Ty zawsze z wałówką jedziesz:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro niby ma być u mnie groźnie w lubuskim i u Caal też mają robić zdjęcia.Od niedzieli niby w całym kraju;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak gorąco na mieście! Właśnie wróciłam ale żyję i nawet nie rozbolała mnie głowa. Teraz już się nie ruszam nigdzie. Nie ma to jak wentylator i zimny arbuz. Basen tez już działa w ogrodzie ale dzisiaj nazjeżdżała się rodzinka synowej i pełno dzieciaczków dokazuje. Jedno z nich jest z próbówki i niczym się nie różni od innych, biega i urwisuje jednakowo:D Też czuję, że coś nie teges u Saama, to do niego nie podobne by tyle czasu się nie odezwać. No chyba, że zabrakło mu neta, energii z baterii w tel. i z domu się odezwie. Ale jak rezerwy w baku nie uzupełnił to troche potrwa;) Wiola:) fajnie nazwałaś zjawiska burzowe:D zdjęcia z lampą błyskową? :D W sumie od Daa do tego Lubuskiego Wioli to rzut beretem, co? Pomyślcie coś dziewczyny w te lato;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :-) Jestem umeczona ,padam ,padam :-) Cale popoludnie ,az do 19;00 mialam gosci i kilka babusiek zniknelo :-) Wiolka ,no tak ,gdybym Cie nawiedzila ,to przyjechalabym z walowka ,to pewne :-),ale za daleko mieszkasz mila ,za daleko mieszkasz ...:-) Saam ,bracie ,kuzynie ,daj jakis malenki znak :-) ..Cal ,sadzac po odleglosci jaka musi pokonac Wiolka nad morze ,to mieszkamy od siebie tak ok 260 km.:-) Tak goraco ,nawet gdy sie chodzi w samym staniku ,ale gdy ktos jest w domu (oprocz Ulana )to nie chodze w samych cyckach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry przedwieczór :) I ja dopiero wracam z pracy do domu. Dzień był ciężki długi i bardzo gorący. W pracy temperatura utrzymywała się około 37 stopni. Jeszcze teraz na dworze jest 29 stopni. Dzisiaj się napracowałem ale za to jutro nie muszę jechać do pracy. Na szczęście zakupy i mam już zrobione. Jak skończę loda to jade do domu. I miłego piątkowego wieczoru wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam:) widać, że klimatyzowane wnętrze sklepu podczas zakupów, dodatkowo schłodzenie lodami daje efekty...wracasz do życia ...i do nas ;) A ja skończyłam już podlewanie bo na południowej stronie mocno wszystko wyschło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wzięłam kąpielek,wypiłam skoczek z zielonego ogórka,natarłam się skoczkiem z ogórka i czuję super lekko:-D:-D:-D Saam się znalazł;-)Saam a to nie wiesz,że środa jest dniem lizania loda?:-Dale liż,liż:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to nie wiedziałam Wiola o tej środzie:P. Niestety przez te ostatnie kłopoty z gardłem nie kupiłam lodów i nie mam w lodówce. Ale ten cieplejszy niedługo wróci z pracy:P:D tylko co za przyjemność lizać ciepłego przy takim upale?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caal to pomuldaj go w zębach,jak masz jeszcze problem z gardłem:-Pzawsze to jakaś namiastka lizania:-D:-P Ja dzisiaj już zaliczyłam loda:-D Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot dziewczyny ,sobie pofiglowaly :-) Wazne ,ze Saam dal znak :-) Pora na piekny sen 😭 ,oby . Dobrej nocy Mili 🖐️ ...Szkoda ,ze dzisiaj nikt nie zajrzal do kalendarza :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!!!! a zajrzał ktoś Daa:)trochę późno ale zajrzałam no i proszę...Daa miała imieniny. Wszystkiego naj, naj, naj,,,zdrowia, pomyślności i dużo radości;)🌼 a ponieważ był/ jest też dzień przytulania to przytulam mocno👄 o przy okazji wszystkich przytulam:P i spokojnej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocne mocne hej I Ja nie zaginąłem. W pracy było tyle zajęć że nawet przerwy nie było. Śniadanie zjadłem dopiero około 14 i to w biegu. W pracy byłem częstowany imieninowymi słodyczami i od razu wtedy pomyślałem o naszej Danusi. Jednak nie było czasu by usiąść i napisać życzenia. Dlatego dopiero teraz naszej sympatycznej koleżance Danusi składam serdeczne życzenia imieninowe: zdrowia szczęścia radości oraz wszelkiej pomyślności. Do życzeń dodaję bukiecik róż ani trochę nie przywiędnięty z powodu upałów 🌻 🌻 🌻 I Wracając z pracy, pomimo późnej pory byłem jeszcze w odwiedzinach u solenizanta. Odbyło się to w wielkiej ciszy bo choć jeszcze ciemno nie było to na cmentarzu byłem zupełnie sam .... znaczy sam z żyjących. I Moje bieżące życiowe problemy nie są dużymi problemami ale trochę wyprowadzają z równowagi. Dotyczą spraw rodzinno - mieszkaniowych. Znowu pieniądze biorą górę nad zdrowym rozsądkiem i potrzebami rodziny. Chociaż dzieje się to w dalszej rodzinie to dotyczy w pewnym stopniu również mnie. I wieczór był taki piękny że skusiłem się na drzemkę na podwórkowej ławce odpoczywając po podlewaniu i i całym dniu. Wcześniej oczywiście zastosowałem ogólne znieczulenie dwiema puszkami płynu chmielowego. Ale teraz trzeba już pędzić na wygodne poduszki I dobrej nocy wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Wczoraj już nie udało mi się tu zaglądnąć a dziś czytam i oczom nie wierzę. Przecież wczoraj rozmawiałam z Daa i nawet slowkiem się nie zdradziła że imieninuje:-( a ja gapa jedna, rzeczywiście nawet nie zaglądałam do kalendarza. Daa, kochane nasze słoneczko. Wybacz że spóźnione ale z głębi serca płynące życzenia dla Ciebie. Życzę Ci kochana wszystkiego co najlepsze. Życzę zdrowia, szczęścia, oraz wszelkiej pomyślności, spełnienia wszystkich marzeń i wielu radości każdego dnia. Jeszcze raz przepraszam za swoje gapiostwo. Wczoraj miałem naprawdę ciężki dzień. Upał mnie strasznie zmęczył a po pracy pojechałam jeszcze na małe zakupy, tz kawe lody i coś słodkiego dla małej, by w nagrodę za piękne świadectwo nie była tylko sama koperta:-D Calinessa, to dla mnie szok, że aż takie konsekwencjie nieplacenia abonamentu. Ja na szczęście nigdy nie przestałam płacić, ale wiele osób tak uczyniło i teraz problem. Na gardło pomaga gryzienie goździków, teraz lodów nie polecam, nawet tych ciepłych :-P Wiolka,kurcze tak obrazowo opisalas kwestiie ciepłych lodów, że padlam:-D Sory muszę kończyć. Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja to powinnam mieć na imię Tradycja,bo tradycyjnie ostatnia😭 Daaduś kochana wybaczysz?Ale już nadrabiam zaległości i składam najlepsze życzenia imieninowe.Spełnienia marzeń;-) http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/w_dniu_imienin_98.jpg A masz jeszcze Daa,dziabnij sobie na wieczór z Ułankiem:-D http://www.iceis.pl/wodka/wodka_smaku,353x550px.jpg 😘😘😘 Może teraz wklei http://bazarek.gallery/226471/14679/2048385/2908739134d51d5924e314.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×