Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Sprawdze jeszcze przechodzenie na nastepna strone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj post byl juz 14 ,to nowosc :-) ,chcialam jeszcze edytowac post i sie nie dalo ,niby podany adres nie istnieje na kafeterii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy filtrującym :) l kolorowych drugich .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Jestem trochę onieśmielona na nowym miejscu, jeszcze po takim otwarciu Saama. Nie wiem czy potrafię dostosować się do tego otwartego frontu:O No, ale na razie i tak mnie nie będzie, bo wylatuję do dzieci, na razie mam bilet w jedną stronę.Nie wiem kiedy wrócę.:D Na dzisiejsze dzień dobry zrywam kartkę z kalendarza; Mamy już 5 dzień stycznia; Imieniny obchodzą: Edwarda, Emiliana, Szymon Jakichś innych okazji do świętowania nie widzę...chyba że Saam pomoże bym zobaczyła. Przysłowie: „Gdy styczeń burzliwy z śniegami lato burzliwe z deszczami” Nie wiem czy lato będzie burzliwe, bo styczeń burzliwy ale w temperatury. Wczoraj u mnie było -18 a dziś tylko -8 ale za to zrobiło się biało. Nie ma tego śniegu za dużo, no ale pierzynka jest na tyle duża, że wszędzie jest biało. a jeszcze cytat dnia; „Porządek trze­ba ro­bić, nieporządek ro­bi się sam.” - Tadeusz Kotarbiński No i coś w tym jest, wciąż sprzątam, nie bałaganię ani nie brudzę, a znów sprzątać trzeba:D Zapraszam na kawusię ; http://www.tapetus.pl/obrazki/n/208453_kawa-filizanka-ciasteczka-ziarna-yzeczka.jpg I zielona z cytrynką ; http://www.tapetus.pl/obrazki/n/206684_herbata-cytryna-cukier.jpg Dodam jeszcze pyszną pizzę na śniadanie; http://www.tapetus.pl/obrazki/n/206001_pizza-jajka-sadzone.jpg Teraz już znikam, życząc wszystkim fantastycznego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) l cześć Ferdzi 🌻 l witaj Zuziu 🌻 l Wystarczy na dzisiaj, już się napracowałem. Czas na odpoczynek i świętowanie. Ale po prawdzie odpoczynek bardziej jutro bo w domu czeka sporo obowiązków. Niestety jeszcze bez małżeńskiego. l Dzisiaj Dzień Walki ze Złem. Może lepiej powiedzieć że dzień szczególnej walki bo przecież złu trzeba stawiać czoła każdego dnia. l "Zło , jedna z podstawowych kategorii etyczno-filozoficznych i religijnych, używana także w różnych odcieniach znaczeniowych w języku potocznym, opisująca to, co negatywne, a więc niewłaściwe i niepożądane z punktu widzenia danej hierarchii wartości, pewnych potrzeb lub założonego planu." z portalu Onet.wiem l l udanego wtorkowego popołudnia i wieczoru wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie po pracy i zakupach:) o Dobry wieczór! o Umęczyłam się drogą do domu😭więcej niż samą pracą:D a to dlatego, że piechotą, w śniegu. Samochody rozjeździły śnieg i jeszcze bardziej ślisko było. Nikt nie odśnieża, nie posypuje teraz bocznych dróg. Krajobraz zupełnie naturalny;) Jutro muszę wyjść choć na krótko w plener pstryknąć parę zimowych fotek bo na mojej tapecie w lapku widnieją jeszcze moje urodziwe pomidory malinówki na krzaczku:D o Ferdzi:) a przypominam sobie, że w zeszłym roku też zimowałaś na wyspach:) ano jak trzeba to trzeba, życzę udanego pobytu wsród rodzinki i wracaj do nas prędko:) Słowa Saama w powitaniu potraktuj z poczuciem humoru:D przynajmniej ja tak potraktowałam. Przecież jakiś początek musiał być. Nasz Saam przywiązuje wielką wagę do przeszłości i tradycji i pewnie chce upamiętnić w tym wstępie wszystkie miło przeżyte chwile ;) a że coraz ich więcej to wstęp coraz dłuższy:D o Zuzia :) Pulchny chyba bardziej nieśmiały od Klawego bo go jeszcze nie widać u nas :) o Saam :) moja walka ze złem polega bardziej na propagowaniu dobra niż na skupieniu się i tępieniu jakiegoś konkretnego problemu. No chyba, że zwrócenie uwagi komuś, że robi źle to też walka. Raczej bezpieczniej to czynić w rodzinie bo wśród obcych można jeszcze oberwać :P :D o Daa :) dalej jesteś nie w sosie?:)obiecałaś poprawe... o musze wyskoczyć do siostry i brata bo M zgarnął cała pocztę ze skrzynki i trzeba im doręczyć. o miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zaglądam, a tu dziś słabo piszecie:( Byłam na występach mojej wnusi, pięknie śpiewała przy akompaniamencie gitar. Byłam też na małych zakupach, choć jak podliczyłam paragony to wcale nie małych, no ale w CCC była obniżka cen obuwia, więc skorzystałam, co prawda nie dla siebie, ale żonkilowi zakupiłam buty 30 % taniej:D Szkoda, że dla siebie nic nie wybrałam, choć podobały mi się takie jedne z Lasockiego, niestety nie było numeru, a szkoda bo tu był upust aż 50 % . Calinessa, wiesz że ja zawsze z uśmiechem podchodzę do tego co się dzieje na kaffe, ale czasem nachodzą mnie wątpliwości w rodzaju...co ja tutaj robię ...no co ja robię tu.... I myślę że idę pod prąd i innych ściągam w złym kierunku...i takie tam przemyślenia. Myślę, że taka przerwa dobrze mi zrobi a i topik odżyje i będzie weselszy, zresztą mój pobyt na wyspie szybko zleci, bo nie będę tam tak długo jak ostatnio, a raczej przed ostatnio:D Fajne masz pomysły na tapetę na komputer, ja ściągam z tapetus.pl tam wystarczy wejść, wybrać tapetę i prawym klawiszem kliknąć i wybrać opcję -ustaw na pulpit - gotowe. Tuż przed świętami miałam tapetę świąteczną a już dziś zmieniłam na taką ;http://www.tapetus.pl/obrazki/n/166429_filizanka-kawa-napis-grafika.jpg Daa, no gdzie jesteś ? Saam pewnie ogarnia chatę, więc nie ma co liczyć że przyjdzie pogadać. Czas wolności się kończy, więc trzeba wszystkie ślady pozacierać :P Klawy tak intensywnie zajął się strzyżeniem fryzurek, że zapomniał o całym świecie :D a tu Wam zostawię coś ; http://animatedgif.biz/mpeg-creation2/temp/kbj21bbmujimtd6ome7me26su2/indexweb.htm i trochę do poczytania i przemyślenia; http://www.youtube.com/watch?v=_VuemUy_AS8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️, dziewczyny 🌼, Ferdzi, poczatek roku:)...dopiero sie rozkrecamy:D https://www.youtube.com/watch?v=DynmjYUGuRw X Ferdzi, jak tak mozesz oszczedzac na zonkilu:D?, zeby 30% zaszczedzic, toz to majatek, ale tak to jest jak sie od zonki odseparowuje:P, pisze to oczywiscie w zartach, zeby nie bylo:D. I pytasz co Ty tu robisz? Tu jest odpowiedz:D https://www.youtube.com/watch?v=fPpRCppmARg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ędward
O czym w ogóle tu p*******icie bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami nie wiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, Daa robi u mnie zakupy :D ale chyba już zakotwicza się w domu. o Miał być Pulchny a zawitał jakiś niegrzeczny Ędward:D, Ty, Ty !!! bez przywitania i z brzydkim słowem to nie do nas Edziu! no ale jeszcze możesz się poprawić ;) o Ferdzi :) ja też czasami mam takie przemyślenia typu ,,co ja tutaj robię,, itd. mam przemyślenia i ciekawi mnie jak by to było gdyby mnie tu nie było z jakiegoś powodu. Ale wkręcam się w tryb tematów, muszę wrzucić swoje ,,trzy grosze,, i tak się miło kręci... Przypadkiem trafiłam na kafeterie kilka lat temu w zupełnie innym celu i masz :D wpadłam w miłe towarzystwo które stało się jakby nieodłączną częścią mojego życia:D jak jakiś nałóg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor 🖐️ A co ja tutaj robie ? Chyba chryje :-) Ferdzi ,oj jak sie ciesze ,ze Cie widze :-).Myslalam ,ze juz bujasz w przestworzach :-).Nigdzie nie lec ,zostan z nami :-) Ja na tapecie mam pliki zdjec z wesel :-) Wiecie ,ze juz nigdzie nie bylo chleba .Cal ,w T byly tylko te z ziarnami i kilka bulek Poznanskich . U mnie nie ma sniegu ,ale jest -12 stopni mrozu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Pulchnym to jest mala nie wiadoma, jak sam pisze o sobie, to lubi tak z do skoku, to tu to tam, wpadnie kiedy wpadnie:)...poki co musimy posilac sie wlasnymi trunkami:P. A wiecie co, u mnie spadl snieg, az sie zdziwilem:), co prawda lekko popruszylo, ale zawsze to snieg. Pamietam takie lata, a raczej zimy:), tyle sniegu spadlo ze w radiu podawali komunikaty aby pozostac w domu. A niektorzy to jak wyjechali z domu to juz nie dojechali do celu, auta staly na autostradzie zasypane sniegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Klawy, no ładny mam pierścionek i zapewniam że nie tylko :P:P a zaoszczędzić chciałam najwięcej na sobie bo aż 50 % :D a na żonkilu ledwie 30 % ale tylko dlatego że gdzieś mi się zapodziała karta klienta, bo było by 40 :D Calinessa, wiesz teraz mam trudny okres, pewnie dlatego, że słońca brak a przy problemach z tarczycą, to taki brak szybko się przekłada na nastrój. W dodatku wciąż myślę o swoim bracie, który ma spore kłopoty zdrowotne:( i tak wciąż coś mi przybywa do głowy a nic nie schodzi...eh...o innych problemach nie będę już pisała, bo zapisałabym pewnie kilka stronek :P a przecież każde z nas ma swoje , które też go dręczą ... Zaraz będzie M jak mdłości, więc się pożegnam, bo go lubię oglądać. Życzę wszystkim dobrej spokojnej nocy. i trochę dopasowując się do nowej aury napiszę jeszcze wiersz, tyle że nie mój, znaleziony gdzieś w necie. Na dobranoc--- Serce już drzemie,dusza już śpi, sen cicho puka,do moich drzwi. Więc zanim usnę,by znów wstać rano, wpadam by szepnąć,słowo DOBRANOC. Oczy się kleją,wyciszam myśli, niech dzisiaj ,piękny sen Wam się przyśni. Zaśnij,zapomnij o świata wadach, bo noc już,cichym kroczkiem,się skrada... DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Ferdzi, kolorowych i spokojnych, jak bedziesz na wyspach to wiedz ze tam tez jest internet, moze nawet szybszy:)...wiec chetnie Cie tu widzimy:D A swoja droga, chcialbym zobaczyc te inne rzeczy tez:D...pewnie pokazesz z czasem:P, chyba tez zaczne pisac wiersze:) X A zaspiewam Ci jeszcze piosenke:D https://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo. Ale zimno. To tylko u mnie czy u Was tez ? Ten topik jest chyba jednym z niewielu na kafe gdzie jest caly czas w miae spokojnie i towarzystwo jest dorosle. Dlatego przetrwalismy tyle czasu. A kafe wciaga. Zwlaszcza jak towarzystwo jest mile to latwo sie przyzwyczaic. No i wirtualny swiat jest latwiejszy do utrzymywania kontaktow towarzyskich. Wystarczy wlaczenie komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Ferdzi:) fajny wierszyk dobranocny;) a to Ty nic nie bierzesz na tę tarczyce? trzeba łykać suplementy z algami/jodem i wit D(witamina słońca) i... życie staje się znowu piekne;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nie tak mialo byc :-),ale to nieistotne . Tez ogladam M jak mdlosci :-) Klawy ,macie z zona tez jakies ulubione tasiemcowe seriale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, tak, mamy taki jeden tasiemiec:)...ja ciagnie a ona mnie:D, nie, tak naprawde nie mamy, zreszta nie zauwazylem aby byly jakies tasiemce, chyba zeby liczyc amerykanskie sitcomy, nic nie warte i szkoda mojego czasu:), wole robic cos innego. Ale do tasiemcow moze mozna zaliczyc programy w rodzaju "Rolnik szuka zony" albo "Zony Hollywood". Niektore sa bardzo smieszne i warte zobaczenia:D...znany i lubiany Ullared https://www.youtube.com/watch?v=68TFmaYa698 X Gwiazdeczki z Ullared, Daa, to jest tam gdzies w Waszych regionach:P https://www.youtube.com/watch?v=kZOtJIBYR9s X albo Böda Sand:D, jedno z najbardziej odwiedzanych plaz https://www.youtube.com/watch?v=K0nkjSAXQFU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal, prosze Cie tylko sie nie upij:D...bo znowu bede musial Cie do lozka zaniesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od szczęśliwego dnia
Wpiszę się na starcie nowej xięgi. Szczęśliwego nowego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy :) ostatni link z Böda Sand najlepszy!!! jeśli sie upiję tym Karmi:D to możesz mnie zanieść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Gościa od szczęśliwego dnia wprawdzie nie wiem kto to ale zdaje się, że Saam wie ;) Przyjaciele naszych przyjaciół są naszymi przyjaciółmi...tak jakoś to brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale badz pewna, ze do spania tez Cie rozbiore:D...i pupcie przykryje zeby Ci nie zmarzla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie bym się przytulił do miłej dziewoi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy, he he...no to jak? tu rozbierzesz a tam przykryjesz? :D niestety piwem Karmi nie daa się upić 😭:D a silniejsze M wydoił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×