Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Cal, niech moje zdiecie z dawnych lat powie wiecej niz slowa, bo od tamtego czasu nie wiele sie zmienilem:D http://www.allaroligahistorier.se/wp/wp-content/uploads/2015/06/rolig-apa.jpg Z tego co zauwazylem, to was kojarzy sie z prawdziwym Polakiem, ale takze wplywa na samopoczucie i mozliwosci. Teraz jak Twoj M zgolil was, to pewnie mu sie zechce cos wiecej eksperymentowac. Wykorzystaj ten czas i tchnij w niego wiecej sil witalnych:D...nie bedziesz zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) :-) Caal dobre z tym sąsiadem,mógłby mi jedynie rozgryzać orzechy do tego ciasta;-) Witaj Klawy Ciebie nie pamiętam,ale jak mówię dawno nie czytałam Was:-) ostatnio jak Caal zaczynała przygodę z nauką jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy macie z tymi przelewami? Nie ma jakiegos prostszego systemu do placenia rachunkow? Takie podstawowe rachunki jak, czynsz, el lub telefon ja dostaje wypelniona fakture na konto bankowe, tam wchodze i sprawdzam czy wszystko sie zgadza, pozniej zatwierdzam i wysylam potwierdzenie do banku zeby wyslali pieniadze. Wszystko sie dzieje tak jak jest na fakturze, to znaczy data, kwota i nic innego sie nie moze zdarzyc:). Nie raz wyswietlaja mi sie reklamy polskie, ze mozna placic telefonem, czy ktos sie orietuje jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc, bo ja jestem nowy, swizutki i pachnacy:P, niektorzy mowia "swieze ciacho":P...powiedz mi skad jestes, a powiem Ci czy sie znamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klawy lubuskie pozdrawia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy :) u nas też tak można z tymi rachunkami. Trzeba w swoim banku złożyć taką dyspozycję i oni by opłacali rachunki z mojego konta. Ale u nas wciąż się dużo zmienia tzn. wysokość opłat, dostawcy i trzeba by znowu dreptać do banku zmieniać dyspozycje. Wolę sama z własnego konta bankowego w necie robić przelewy. To tylko wpisanie sumy i kliknięcie, żadna filozofia. W porównaniu z chodzeniem na poczte czy do energetyki i stanie w kolejce by zrobić opłaty to pikuś ;) Dużo ludzi w Polandzie jeszcze tak robi, że dreptają od gazowni do administracji no i na poczte. Są to Ci którzy nie dostają wynagrodzenia na konto tylko do ręki albo boją się wchodzić na swoje konto poprzez net bądź nie używają komputerów np. starsi ludzie. A żeby płacić telefonem dotykowo na terminalach płatniczych w sklepach też to trzeba uzgodnić ze swoim bankiem. Nie każdy bank ma taką usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, z lubuskiego raczej nikogo nie znam, albo sie nie przyznaja:D...ale przejezdzalem przez Zielona Gore:D...a jak pochodzisz z Dolnego Slaska, to razem do szkoly moglismy chodzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal, bo widzisz jak ja dostaje jakas fakture i wypelniam dane, to przy wplacie pojawia mi sie okienko, ze oferuja takzwana E-fakture, bo w ten sposob rezygnuje z poczty i druku papieru, i wszystko jest realizowane elektronicznie:D...i bez oplat. X Tak wiec, nie trzeba biegac i sprawdzac gdzie sa najnizsze oplaty, a nawet jak zmienia sie kwota, to takze dostaje fakture z nowa kwota i nie musze isc do banku zeby potwierdzic lub zmienic kwote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola :) czyli rok Ciebie nie było!No i cóż to takiego ciekawego się działo u Ciebie, że nawet nie zaglądnęłaś? Wyjechałaś ? pracowałaś ? a może to Ty szyjesz ? Chyba zajrzę do archiwum topikowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy, dokładnie tak jest i u nas, gdy chcemy to mamy e-faktury i rezygnujemy z papierowych rachunków. Ja też robię przelewy za darmo. Ej :D to może Ty mój kolega z klasy? :D cholercia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal, nie moge byc Twoim kolega z klasy, bo byla bys moja:P...ale i tak jestem starszy od Ciebie X Cal, w jakim wieku masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zaczytałam w archiwum:D Wiola to ,, Czytająca Was,, czyli nas :D Klawy :D jesteś fajnie bezpośredni:P:D ale nigdy nic nie wiadomo ;) może gdzieś się mijaliśmy;)chodziłam do szkoły na Krzykach i na Psim Polu;) wiesz my tu piszemy już kilka lat i nikt nie wie dokładnie ile kto ma lat ani w jakim wieku mamy dzieci. Może dobrze gdy jest trochę tajemniczej kurtynki;) Dzieci mam już dorosłe, córkę i syna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów się licytują kto starszy. Dobrze że ja jeszcze młody chłopak :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ma syna doroslego, ma 25 lat, moze bysmy go ozenili z Twoja corka?:D...bylibysmy rodzina:P X Saam, to oczywiste ze wazne jest kto jest starszy, bo to sie wiaze z doswiadczeniem:D...i podwyzkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor :-) I widzisz Klawy ,tym pytaniem sploszyles Cal :-) ,teraz ona mysli 'odmlodzic moje dzieci ,czy moze jednak napisac prawde ':D Tak ,jestem molem ksiazkowym jezeli fabula jest dla mnie interesujaca ,wpadam jak sliwka w kompot :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daa, 🖐️, co mi poczytasz do podusi?:D X Nie chcialem sploszyc ptaszyny:D...obiecuje poprawe, sama powiedziale ze jestem niebezpieczny:P, nie boj sie mnie jestem milusi jak przytulanka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dlugo pisalam ,obserwuje mecz siatkowki :-) Ja mam doroslych synow ,ale tez jestem mloda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, to oczywiste ze jestes mloda, przeciez brykanie nie bierze sie tak z niczego:D X A dlaczego malej?, ale za to moze byc fantastycznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że Wiola czyli "Czytająca was" w tyn czasie jak jej nie było to szukała dzieci w kapuście. Tak jakoś mi się kojarzy :p ciekawe czy coś znalazła :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz ,ze starsi ludzie juz nie brykaja ? ,to byloby przykre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pozamiatane w siatce ,przes.....li ,szkoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam i juz uciekam ,musze pomyslec nad jutrzejszym obiadem ,tzn .co wyjac z zamrazarki ,konkretnie jakie miecho :-).A moze zrobie placki ziemniaczane ,tak dawno ich nie robilam ,moze chlopaki sie uciesza :D Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, starsi ludzie juz nie brykaja tylko za rece sie trzymaja:D, wiec jak dlugo brykasz tak dlugo mloda jestes:P Dabrej nocy Daa, kolorowych fantazyjnych snow X A wiedzieliscie, ze sex wplywa na hormon mlodosci i szczescia?:D Kochajmy sie jak najdluzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy, to Ty naprawde niebezpieczny jesteś :P wszystkie koleżanki w klasie zaliczyłeś? :P Daa :) ja też chcę podusię co by mi się na niej jakiś gorący romans śnił :P oczywiście ja bym w nim uczestniczyła ;) :D o no i Daa poszła sobie spać😭 dobranoc Daa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciekawski:D a pewnie, że mam takie różne:P akurat przywiązuję do tego wagę;) Daa:) dzięki :) ta podusia ma wąsy i brode na dodatek:D o Zmykam już ...dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, prosze Cie nie na noc, taaaaakie pysznosci:)...chyba zejde do piwnicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×