Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Cal, a to jeszcze sobie pofantazjuje o Tobie w tej koszulce:P Dabranoc Calinessa, niech Twoj M weznie Cie za piers:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy ,jesli musisz ,to idz ,a ja jednak sobie odmowie nawet tego jogurtu ,napije sie wody :D Zamykam te strone kulinarna ,bo mi jezyk do duszy wpadnie :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz juz bo Ulan marznie;), ja chyba tez juz pojde. Dobranoc wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy :) l kolorowych dowolnych ..... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza! o Dzień dobry:) o He he...w kalendarzu święta żadnego ale dzisiaj każdy może mieć swoje indywidualne o ile Saam coś nie wyciągnie ze swoich osobliwości;) Imieniny obchodzą: Agaton, Jan, Wilhelm oraz Anna, Dobrosław, Egidia, Grzegorz, Idzi, Kolumba, Leonia, Marcjan, Mojmir, Nikanor, Nikanora, Paweł, Piotr Przysłowie: „Gdy słońce przygrzewa na Jana Dobrego spodziewać sie można lata pogodnego” Saam :) przygrzewa u Ciebie słonko? bo nie wiem gdzie planować urlop? w Polsce nad Bałtykiem czy w Słowacji?:D U mnie już słonko na czystym błękicie ale w nocy był mrozik. o Zapodam śniadanko by siły były na sobotę http://img.liczniki.org/20130525/kawa__herbata__niadanie_large-1369470453.jpg o miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha...zapomniałam napisać co mi się śniło na podusi od Daa :D sama jestem zaskoczona:D otóż śniło mi się, że koleżanka z pracy zaproponowała mi, że mnie odprowadzi do domu bo było już ciemnio i niebezpiecznie. Było chyba lato bo byłyśmy lekko ubrane bez rękawków. Trzymała mnie za rękę jak dziecko ale ja w pewnym momencie tak gdzieś w połowie drogi powiedziałam, że już dalej pójdę sama (obawiałam się M :D) a ona mnie mocno przytuliła i zaczęła całować po szyi szeptając ,,przecież kobieta wie najlepiej czego potrzebuje kobieta..., :D wyszarpnęłam się i się obudziłam... he he...koleżanka jest starą panną i raczej nie powiem jej, że tak mi się śniła bo może coś w tym jest? :D zawsze taka miła dla mnie... a w szatni przechodząc obok mnie(mam szafke w przejściu) zawsze jakoś miło mnie lub moją garderobę komplementuje :D o dzisiaj mam mocno zalatany dzień więc już zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge zakomunikowac, ze w Londynie jest 8°C, niebo zachmurzone, wiadomo jak to na wyspach a godzina jest 9 30, ciekawe na ile moja pogodynka mowi prawde:D. We Wroclawiu swieci slonko od rana i mamy cos okolo -3°C, natomiast w okolicach Slupska jest pochmurno i az +3°C, ciekawe czy lodowisko sie utrzymalo do dzisiaj:)? Moj syn pojechal do Polski i mowil ze w okolicach Trojmiasta jest troche sniegu i okolo -10°C, wiec cieszmy sie tym co mamy:)...idzie wiosna:D X Cal, idzie ocieplenie globalne:)...przyjedz na wakacje do mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolędowe dzień dobry! :) l cześć Celinko 🌻 l hej Klawy l U mnie już stół pod białym obrusem i na stole też wszystko gotowe. Trzeba się ładnie ubrać i czekać na wizytę proboszcza. Pewnie aż do saamego wieczora. I to czekanie jest najbardziej uciążliwe :D l udanej soboty wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko właśnie u mnie się pokazało. Przygrzewa i osusza to co już zdążyło się roztopić. Jest odwilż i lodowisko przepadnie raczej. Chyba że w nocy znowu przymrozi. l Celinko :) trzeba było się nie wyszarpywać. Chętnie byśmy posłuchali jak potoczyłaby się akcja ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mamy Dzień Ligi Ochrony Przyrody i Dzień Kierowców Ciężarówek. Niektóre kalendarze podają że także Dzień Lewatywy ale nie będę zachęcał do świętowania :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca Was
Witam i ja wszystkich cieplutko,bo u mnie cudna pogoda Caal to prawda pół roku mnie nie było w domku,a reszta czasu uciekła.Sama nie wiem gdzie i kiedy:-( Saam rozbawiłeś mnie troszeczkę,bo lekko po 40tce to już pora raczej pomyśleć o wnuczętach:-)Ale zaraz się wybieram na zakupy to porzucam trochę główkami kapuchy to może coś znajdę?:classic_cool: U mnie kolęda była już zaraz po Świętach:-) Miłej soboty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Z racji ,ze jest sobota ,to wiadomo ,jestem mocno zajeta :-) Ulan rozbiera choinke ,a niech ma przyjemnosc rozbierania :D Klawy ,oszukujesz :-) ,w Gdansku jest 2 stopnie w plusie :-) ,u mnie ok .3 . Cal ,no nie wiem czy podsylac Ci takie poduszki ,czy tez nie :-).Jesli taki mialas sen ,to znaczy ,ze musialas myslec na jawie podobnie :-p Zycze dobrego dnia ,a ja leeeeece do kuchni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam,🖐️ nie jestes saam w Twoich oczekiwaniach, ja mysle, ze Cal celowo:) zrobila smaczka i zostawila nas z domyslami na caly dzien, wieczorkiem po wszystkich obowiazkach opowie nam do podusi wszystko ze szczegolami, to i nam sie tez cos fajnego przysni:classic_cool:. Saam nie sadzilem, ze Ciebie pociagaja takie historie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daa, czy moglabys mi tez podeslac jakas fajna podusie:P...bo nic mi sie nie sni:(. A zaraz sprawdze jaka jest temperatura u Ciebie:D X Masz racje, idzie ocieplenie a nawet sloneczko wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo. U mnie ladnie ale zimno. Malownicze widoki idealne dla artystow , ktorzy chca to piekno uwiecznic na plotnie lub papierze. Olowkiem chyba latwiej bo na tym mrozie farba zamarznie zanim zostanie naniesiona na plotno. Jak Wam mija dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz po obiedzie i nie byly to placki ziemniaczane ,a zapiekanka ziemniaczana ,pychota :-),a tak mowiac wprost bylo czyszczenie lodowki z nadmiaru zapasow :-) Klawy ,nie wiem kiedy to slonce ma u mnie sie pojawic ,ale juz nie dzis ,caly dzien jest ponuro . Bidna choinka juz na dworze ,zal mi jej ,a w pokoju zrobilo sie tak bez niej szaro :-) Nie chce mi sie ,ale chyba jednak wybiore sie na malutenkie zakupy :-),bo widze male braki :-) Klawy ,pomysle nad magiczna podusia dla Ciebie ,ale wieczorem ,bo teraz za wczesnie na takie sny :-) Do pozniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy ,ja w zasadzie tez nie snie ,a jesli juz to sie zdarza ,to sa to jakies koszmarne sny ,po ktorych jestem wystraszona . Mowia ,ze tylko schizofrenicy nie snia :-) Na pocieszenie mam podusie dla Ciebie i jesli tak bardzo chcesz ,to juz Ci ja dam ,prosze bardzo :-) https://sgigfoto.g12.pl/sgig000405/3.jpg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popoludniowe hello l cześć Wiolu 🌻 nie brakuje mam tuż po czterdziestce, nie byłabyś wyjątkiem. Zwłaszcza że wiek w którym kobiety zostają pierwszy raz mamami coraz bardziej się opóźnia. Poza tym rzeczywiście niekoniecznie dla siebie można szukać. Wyręczyć bociana też można ;) l hej Danusiu 🌻 jak byłem mały to płakałem podczas rozbieranie i wystawiania choinki. To najdawniejsze wydarzenie jakie pamiętam z dzieciństwa więc musiały być dużym przeżyciem. l l witaj Zuziu 🌻 u mnie niedawno mróz malował przepiękne obrazy na szybach. Wystarczyło podziwiać i uwieczniać to na fotkach. l Klawy :) o wiele fantazji ja saam siebie kiedys nie podejrzewałem. Dopiero jak słyszymy bądź czytamy jakąś erotyczną historię to orientujemy się że zaczyna nas wciągać. Ale trudno przewidzieć czy by nam się to podobało gdybyśmy realnie brali udział w takim wydarzeniu l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - Sam powiedz czy piekne krajobrazy nie nastarajaja pozytywnie ? Bo mnie tak. Natura ma swoj niezastapiony urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam teraz chwilę odpoczynku przy laptopie i na 17 znów lecę ale już do pracy😭 o Daa:) chyba będziesz specjalistką od poduszek:D ale może poproszę o inną ;)co do moich myśli to są czasami szalone ale to chyba każdy tak ma:) o Wiola :)czyżby u Ciebie dzisiaj kapuściane gołąbki wpadały do gą(ę)bki ? :D też już fruwają za mną:P A wnuczątko może się pojawić raz dwa, synuś już przecież dorosły;) o Saam :)no też jestem ciekawa co by to mogło być dalej w tym śnie;) ale jednak nawet we śnie wolę towarzystwo mieszane:) Gdyby kolęda przeszła za dnia to jeszcze zdążyłbyś dzisiaj sprawdzić stan "lodowiska"i może pośmigać;) o Klawy :) meteorologu filtrowniany:D to kiedy ta wiosna? bo zapowiadasz już któryś raz...a u mnie w markecie już jest wiosna:) można nabywać wszystko do ogrodu, nasiona, sprzety itd. Dalszego ciagu snu nie będzie bo naprawde się obudziłam. I dobrze bo koleżanka nie jest seksowna tzn. gdyby nie damski głos i biust to wygląda jak facet :D z zachowania też taka babo-chłop:D cholercia!!!coś mi teraz przyszło na myśl...:D o Zuzia :) podziwiaj póki zima trwa bo w naszym klimacie to ostatnio rzadkie widoki :) można też przecież malować patrząc przez okno albo na fotkę zrobioną na spacerze i wtedy farba nie zamarznie:) o W Lidze Ochrony Przyrody nie jestem, z kierowcami ciężarówek też nie mam nic wspólnego, lewatyw też nie robię choć podobno ten zabieg dobrze wpływa na organizm i odmładza :D o miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, jaka sliczna podusia:), tylko czemu dla Wacusia:D:P A gdzie dla mnie podusia, zeby mogla przysnic mi sie Danusia...tzn zonusia:classic_cool: Mi nic sie nie sni, bo spie jak bobasek:), wieczorem zasypiam i budze sie nad ranem, a wiadomo ze sny przychodza nad ranem jak sie drugi raz zasypia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calainessa, moge oswiadczyc wszem i wobec, ze wiosna zaczyna sie od Twojego sklepu:P Wiosna od Celinki sklepu sie zaczyna Tam znajdziesz wszystko do ogrodu, bo znika juz sniezna pierzyna Wiec gdy za wiosna juz tesknisz Tak bardzo kazdy dzien sloneczny cenisz Idz do Celinki sklepu wiosne przywitac aby odzyc na nowo i razem z kwiatami zakwitac https://www.youtube.com/watch?v=HPcgM1MnDnI Prosze Calinessa z dedykacja dla Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy bylem malym chlopcem i chodzilem do szkoly, to nalezalem do Ligi Ochrony Przyrody, ale kto w tamtych czasach nie nalezal:D. Bylo to tak, zbieralismy sie szczegolnie zima na takzwane dokarmianie zwierzat, a polegalo to na tym, ze mysmy sie starali we wlasnym zakresie zebrac od Gospodarzy troche zywnosci i zaniesc do lasu, ale nic wielkiego z tego nie mielismy, no moze dobre sprawowanie. Za to inni z tego powodu mieli wymierne korzysci kiedy upolowali sobie taka sarenke albo inne zwierzatko. Ale coz, mlody to naiwny i tak to mlodziez byla wykorzystywana w czasach Komuny. Tak mi sie teraz przypomnialo takie powiedzenie "Ktos musi dokarmiac, aby upolowac mogl ktos":D X http://zspu.republika.pl/dokumenty/legitlop.jpg X A tu znalazlem swoja dawna legitymacje:D http://static.myvimu.com/photo/53/1315323.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy ,pytasz 'czemu podusia dla Wacusia'? :-) Odpowiadam :-). - zmeczony Wacus nie stawi czola wyzwaniu :-) - poduszka dla Wacusia sprawi ,ze meskosc kazdego faceta nalezycie odpocznie :-) Dam Ci jeszcze opakowanie od tej poduszki ,na ktorym widnieje napis ,albo saam zobaczysz :-),bo troche sie zawstydzilam :-p https://sgigfoto.g12.pl/sgig000405/2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, dobra dziewczyna z Ciebie, co dba takze o mojego "Wacusia":D...dzieki temu teraz bedzie sie zbierac szybciej:P...czym ja Ci sie odwdziecze:). Pewnie tez tak dbasz o Twojego Ulana:D X Hej Zuzia🖐️, co dzis robilas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×