Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dzisiaj mamy bardzo dziwne święto. Nie mogę się nadziwić i pewnie Wy też się zdziwicie że mamy Dzień Dziwaka. Żeby zostać dziwakiem trzeba się trochę postarać. Należy znaleźć nietypowe ubranie, wyrobić sobie ekscentryczne poglady, niesztampowo spędzać czas oraz mieć stosunek do ludzi i świata odbiegający od ogólnie przyjętych. Myślę że to wystarczy. Tylko czy ktoś chce zostać dzkwakiem? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że mają nas za dziwaków? - pyta żona męża. - Ciekawe dlaczego, przecież nic takiego się u nas nie dzieje. Nie kłócimy się, nie zdradzamy, nie rozwodzimy... - No właśnie. :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcalinessa1
Dzień dobry :) o Saam :) szkoda, że wcześniej nie napisałeś, że dzisiaj czwartek bo ja poszłam do pracy jak w piątek :D czyli zamiasr na 8 to na 10:-o z bLogiej niewiedzy wyrwał mnie telefon z pracy. O ósmej jeszcze smacznie spałam ;) ale już za pół godziny miał mnie obudzić mój budzik w telefonie. I tym sposobem będę dziś później w domu :( Tak więc dziwactwami zajmę się wieczorem :) o miłej pracy i dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 to rzeczywiście trochę nawydziwiałaś z samego rana. Trzeba być bardziej za "pan brat" z kalendarzem. U mnie w pracy też dziwactwo. Pomimo że jest czwartek to godziny pracy jak w środę. Czyli pracuję długo. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Cal ,zaspalas przez te zgolone wasy Twojego M :-),ganial Cie wczoraj i pewnie dogonil :-) Jesli chodzi o dzisiejszy Dzien Dziwaka ,to mysle ,ze kazdy na swoj sposob jest dziwakiem :-).Dziwactwem moga byc nasze przyzwyczajenia i np.sposob odzywianie ,ubierania itp.Oczywiscie mozna tolerowac czyjes dziwactwa dopoki 'dziwak 'nie probuje ich nam narzucic ,przeciez mamy swoje :-) Spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l hej Danusiu 🌻 l cześć Zuziu 🌻 l Idzie odwilż. Już zamiast minus piętnastu jest minus pięć. Mam nadzieję że moje lodowisko utrzyma się do późnej soboty lub niedzieli. W sobotę mam kolędę więc będę musiał cały dzień siedzieć i czekać na wizytę Dobrodzieja. Nigdy nie wiadomo o której godzinie przyjdzie. Ale raczej po poludniu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) to nie byki tylko zwykłe literówki l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że to wielkie i rzadkie dziwactwo tak chodzić za Zuzią i codziennie powielać "spadaj". Chyba że Zuzia sama siebie codziennie prześladuje to jest to jeszcze większe dziwactwo :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak! Byk to mój M :D no to wkleję Kaczke Dziwaczkę bo jakoś nie mogę się przyznać do własnych dziwactw :P o Kaczka Dziwaczka o Nad rzeczką opodal krzaczka Mieszkała kaczka-dziwaczka, Lecz zamiast trzymać sie rzeczki Robiła piesze wycieczki Raz poszła więc do fryzjera: „Poproszę o kilo sera!” Tuż obok był apteka: „Poproszę mleka pięć deka”. Z apteki poszła do praczki kupować pocztowe znaczki. Gryzły się kaczki okropnie: „A niech tę kaczkę gęś kopnie!” Znosiła jaja na twardo I miała czubek z kokardą, A przy tym, na przekór kaczkom, Czesała się wykałaczką. Kupiła raz maczku paczkę, By pisać list drobnym maczkiem. Zjadając tasiemkę starą Mówiła, że to makaron, A gdy połknęła dwa złote, Mówiła, że odda potem. Martwiły się inne kaczki: „Co będzie z takiej dziwaczki?” Aż wreszcie znalazł się kupiec: „Na obiad można ją upiec!” Pan kucharz kaczkę starannie Piekł, jak należy, w brytfannie, Lecz zdębiał obiad podając, Bo z kaczki zrobił się zając, W dodatku cały w buraczkach. Taka to była dziwaczka! o Jan Brzechwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wieczorowo 🖐️ Zrobilam sobie wychodne ,pochodzilam miedzy innymi tez po sklepach :-).Nic szczegolnego nie kupilam ,ot takie podstawowe produkty jak maka taka i siaka :-),twarozki ,maslanka ,ziemniaki ,chleb ,kawa ,mieso ,wedlina ,chusteczki Dada ,mrozonki ,kiwi :-). Dlaczego to wyliczam ? ,bo jestem dziwaczka :D.Tak w ogole to mi dzisiaj tak jakos smutasowato 😭 . Ferdzi odleciala :-),mam nadzieje ,ze nie pogniewala sie na moja emotikonowa reakcje odnosnie sernika ,przeciez mnie zna i wie ,ze lubie pozartowac :-) ,ale pomyslalam sobie ,ze gdy wykonczymy babke puchowa to i ja upieke ten sernik zebre ,ciekawa jestem jak mi sie paski uloza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie ogarnia jakaś dziwna senność:D Daa:) nie, Ferdzi na pewno się nie obraziła, nie miała na to czasu;)ale swoją drogą to ma nowy telefon, pewnie z netem więc może nam machnie czasami :) Ja na razie mam dosyć sernika, pewnie dopiero na Wielkanoc upiekę, teraz koniec z ciastami! wystarczy jakaś drożdżówka od czasu do czasu od naszego piekarza i kwit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pieke ,ale jem niewielkie ilosci ciasta i mimo to cos mi sie brzusio uwypukla ,a ja nie chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis tez w bibliotece i przytachalam 6 opaslych ksiazek ,wiec ide sobie poczytac przed snem ,moze cos fantastycznego mi sie przysni :-). Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie widzę by ktoś kto jada często ciasta miał płaski brzuszek:D no chyba, że dzieci bo szybko spalają ;) może Daa nawet te małe ilosci Ci nie sprzyjają..znaczy sie sprzyjają rośnięciu brzuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie udało mi się wyeliminować mojego dziwactwa i tradycyjnie pójdę późno spać. Dobrze że chociaż przed północą zdążę do łóżka .... znaczy mam taką nadzieję. Tymczasem dobrej nocy wszystkim życzę :) oraz kolorowych nietypowych ... l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos musi byc pierwszy :-) Dzien Dobry 🖐️ Ale u mnie bialo ,snieg w tej chwili pada dosyc intensywnie ,a na termometrze ok - 2 ,takze nie jest zle :-) Przerazajace jest to ,ze juz mamy piatek i to 8 dzien stycznia ,niedlugo znow bedziemy urzadzac swieta :-) W kalendarzu ,bynajmniej moim nic nie wypatrzylam ,Saam cos zapewne znajdzie :-) Spokojnego Dnia Mili 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktos drugi:P Witam wszystkich🖐️ weekend-owo, jak tam czy buzie sie juz ciesza, ze bedzie sie mozna pomiziac dluzej z partnerem/ka:D, to bardzo dobra wiadomosc dla tych co lubia jeszcze pod kolderka polezec 5 min, tym bardziej ze chlodno za oknem i snieg nareszcie spadl. Milego popoludnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, ja tam nigdzie nie przepadlem:), obowiazki malzenskie, zreszta jak Twoj M zgolil wasa, to jakos Ci sie dziwnym trafem zaspalo:P, jednak my dokladnie wiemy, co sie tam wydarzylo. Nastepnym razem niech goli wasa, jak beda wolne dni od pracy:D. Widze, ze masz jakies szczegolne ciagotki do Oliviera:), moze to i dobrze, ale jako grupa nie zgadzam sie na indywidualne romanse:P, ale jak upieczesz jakies ciacho dla mnie, to oko moge przymknac:D. X Daa, jak tam Ci idzie czytanie ksiazek?, widzialas takiego mola ksiazkowego:D https://www.youtube.com/watch?v=7PQstnnLscU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie sobie cos poczytac przed zasnieciem:), cos co moglbym zastosowac w praktyce, najlepiej nad ranem:D:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam przedweekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do wiary ile mnie nie było na kafe:-( Kochani.Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roczku! No lepiej póżno niż wcale;-) Caal gorąco całuję,nie wiem czy uda mi się nadrobić zaległości,co tutaj się wyrabiało:-) Wiolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Wiola ... Wiola ... Wiola ... la ... la.... Chyba rzeczywiście Wioli dawno nie było bo trudno mi skojarzyć. Ale pamiętam że Wiola na topiku kiedyś była. Ale czy to ta saama??? Dziękujemy za życzenia i zapraszamy do ponownego filtrowania ;) l Dobry wieczór wszystkim ! :) 🌻 I zasypało na biało.,Wreszcie i u mnie też. Na szczęście niezbyt grubo. Zmiotka w dłoń! Trzeba odsnieżyć auto i ruszyć do domu na zasłużony odpoczynek. To był ciężki dzień. Ale nic to, weekendunio przed nami. l Miłego i ciekawego wieczoru życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :)....po pracy:classic_cool: o No i nie ma mojego postu z pracy😭 a pisałam z nad miski pysznej sałatki jako druga :) o Klawy:) jakie tam romanse? to przyjaźnie forumowe. Ty mądralo, pisałam, że będę piekła dopiero na Wielkanoc ;) A Ty nie napisałeś czy masz wąsy ;) o Wiola:) witaj też mi trochę trudno skojarzyć...troche popisz to się nam przypomnisz. Czy to Ty piekłaś ciasta i z miłym sąsiadem je konsumowaliscie?:D o Saam :) nareszcie zobaczyłeś trochę śniegu tej zimy . Niestety na drodze już on tak nie cieszy:( u mnie trochę już wytopniał ten na drogach bo było dziś na plusie i wskoczyłam już na rowerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba przysiąść i porobić przelewy na opłatowe rachunki bo wypłaty już wpłynęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×