Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Wiola ,dzieki 👄 Pracujesz moze w sluzbie zdrowia ? .Pytam ,poniewaz proponowalas kroplowke z glukozy na kaca :-) Przepraszam ,ze tez pytam ,masz dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wiola :) dobrze że to nie glukoza i że nie trzeba po kropelce :D l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier :) szerokiej , odśnieżonej drogi;):D o Saam:) ciekawe co byś powiedział gdybym napisała, że ,,zakład się powiększa,, a nie rozrasta ?:P:D dębie Bartku :D o Daa:) jakoś ze mną się spotkałaś w autobusie i powiem Ci, że miałam zupełnie inne wyobrażenie o Tobie zanim Cię zobaczyłam. Oczywiście rzeczywistość mnie mocno zaskoczyła ale pozytywnie ;) o Wiola :) już dalszych szczegółów rodzinnych nie ma sensu pisać na forum bo i po co? i tak za dużo tu ,,nachlapałam,, jęzorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi wnuk do dziadka. - Kiedyś to mieliście źle. Nie było internetu, komórek, czatu ani gadu- gadu.... Jak Ty w ogóle babcię poznałeś? - No jak nie było? Wszystko to było - odpowiada dziadek - Ale jak to? - No przecież babcia mieszkała w internacie, jak wracała ze szkoły to ja stałem na czatach, wychodziłem i z babcią na gadu-gadu, a jakby nie komórka to i Ciebie i Twojego ojca by nie było. :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) powiedziałbym że ja też czasem się powiększam ale bezpośrednio z zakładem nie ma to związku. Nawet jeżeli dzieje się to na jego terenie ;) :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Daa ja byłam za leniwa do nauki:-) mój brat ma z tym doczynienia.Mam już dorosłego syna ma już 20 latek:-) Caal już będę grzeczna nie będę ciągła Cię za język:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ,oj to dobrze ,ze masz juz syna w tym wieku :D:D,bo myslalam ,ze jestes bardzo mlodziutka dziewczyna :D. Tak ,czy siak ,ja jestem staaarsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam 🖐️, Olivier🖐️, to wyglada ze my jeszcze troche wolni pozostaniemy:D, ech zycie, zycie:) korzystajmy z wolnosci poki ja mamy:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry jest ten zart o babci i dziadku ,gdzie to babcia wysyla dziadka po zakupy . -Pamietaj ,masz kupic dwie rzeczy ;chleb i maso ! Tylko dwie i nic wiecej ! Dziadek -dobra,dobra . Babcia caly czas powtarza ;tylko chleb i maslo ,chleb i maslo ! Dziadek w koncu poszedl ,a babcia za nim krzyczala z okna - -dwie rzeczy ,pamietaj ,dwie rzeczy ! Dziadek wraca po dwoch godzinach z wiadrem farby ,a babcia ; -oj ty,ty ,przeciez mowilam -dwie rzeczy ! Gdzie masz pedzel ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię łóżko i idę już w stronę łazienki bo za dużo wrażeń dzisiaj miałam :D ale jeszcze pewnie zajrzę z dobranocką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Danusiu, jest okolo 0° C i troche sniegu:D, okej, ale po plazach chodze bez;)...stroju kapielowego:D. X Pewnie pingwinek ma co tam trzymac:)...ja juz nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi, Ty jednak chyba masz nosa co do Saama:), nie ma to jak sobie wychowac synowa:D, a ja cos nie mam szczescia do drugiej przyszlej synowej:(, mam powazne watpliwosci i powiem to dyplomatycznie "jestem gleboko zaniepokojony":), mozesz mi mowic dziadku:classic_cool:, a co mi tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz powiem szczerze, ze nie lubie, nie cierpie nawet rzec bym mogl swojego imienia i dlatego oglaszam konkurs na imie dla mnie:), jak chcielibyscie mnie nazywac? Moze to byc nawet najbardziej szalony pomysl na imie:), tak wiec smialo:D X I tak moi Drodzy:), czas do lozeczka, spokojnie spijcie i slodko snijcie:D Dobranoc https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/03/b3/4b/03b34b60e7b87b8868775a1c901c93f1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dluuuuugo rozmawialam przez telefon :-) Klawy ,przeciez saam sobie imienia nie wybierales ,wiec moze Ci sie nie podobac ,ale nam moglbys powiedziec jakie to nosisz imie ,moze wcale nie jest takie zle :-).Jesli chcesz to mozemy Cie przechrzcic :-).Pochodzisz bodajze Slaska ,wiec moze masz na imie Bercik :-)czyli Hubert ,a moze Achim ,czyli Joachim :-) A moze Bernard ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 l dobranoc .... l kolorowych szarlotkowych ..... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) 🌻 l Widzę że wszyscy z otworzeniem filtrowni czekają na dziadka. Więc otwieramy! Dzisiaj mogę być Dziadek Tadek :classic_cool: trzeba się powoli przygotowywać do tej jakże zaszczytnej funkcji. l Po babciach dzisiaj świetują dziadkowie. Gratulacje im składamy a także wnuki z życzeniami posyłamyśli Ja pamiętam tylko jednego dziadka. Zostawiałem codziennie u niego rower w drodze do szkoły. Drugi zmarł w czasie wojny na nieokresloną chorobę. Nawet nie ma zdjęcia. l Dzisiaj w pracy nieco luźniej ale i tak pracuję dluzej l udanego dnia wszystkim :) l l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piątkowo Jestem trochę późno, ale i tak jestem pierwsza, reszta towarzystwa zajęta bardzo i na kaffe nie ma czasu:( Ja też trochę popracowałam w kuchni, nastawiłam na rosołek, z którego powstanie pewnie albo barszczyk albo żurek :D jeszcze się zastanowię. Bulgocze też bigos, ale to taki szybki bigos, bo kapusta kiszona gotowała mi się razem z gołąbkami :D Po ugotowaniu gołąbki zebrałam a kapustę wykorzystuję do zrobienia bigosu:D Wczoraj zrobiłam gulasz, więc idzie do niego porcja gulaszy, a także kawałki szynki i boczku (wszystko swojskie) myślę że bigosik będzie prima sort :D Dziś 22 dzień stycznia. Jak wiecie, topikowych dziadków jeszcze nie mamy ale dla tych dziadków podczytujących nasz topik (zapewne tacy są :P) składam najserdeczniejsze życzenia🌼 Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty a przysłowie takie znowu pogodowe ; „Kiedy Wincenty posypie pierze to nie ustanie aż do Gromnicznej (02.02) w pierwsze pacierze” Wychodzi na to że u mnie będzie sypać przynajmniej jeszcze tydzień:D Teraz widzę że pokazał się Saam i otworzył topik w imieniu wszystkich dziadków:D Saam, zapewniam Cię że na bycie dziadkiem nie musisz się przygotowywać :D wejdziesz w rolę jak w masło :D O to jestem spokojna, tym bardziej że jesteś bardzo wrażliwym i uczuciowym facetem. A jeśli do tego zostaniesz dziadkiem wnusi, to masz szansę zgłupieć na jej punkcie jak ja na punkcie swojej :D Miło czytać że masz mniej pracy, ale co z tego jak i tak będziesz tam tkwił do późnych godzin:( Chyba naprawdę musisz postawić sprawę twardo, że potrzebna Ci jest pomoc, bo jak sam piszesz zakład się powiększa, nie wydolisz na dłuższą metę. Bardzo jestem ciekawa co się produkuje w Twoim zakładzie, ale pewnie na to odpowiedzi nie dostanę :P Fajnie mi się Was dziś czytało, tyle uścisków, buziaków ....że aż chciało się też do kogoś przytulić i dać buziaka :D Na razie mam jeszcze wnusię, myślałam że będzie do dziś, ale wczoraj mnie i ją doinformowano, że zostanie u mnie do soboty :D Nie muszę Wam chyba opisywać jej radości z tego faktu :D No to tyle o mnie a teraz zapraszam na kawusię ; https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTWU4V-QGeaTg0F_CMhtVqkBf9pg53LerhupQGLy9haj0QZpvuB i zieloną ; http://kobietamag.pl/wp-content/uploads/2012/10/Dieta-zielona-herbata.jpg i jeszcze śniadanko; http://w-spodnicy.ofeminin.pl/g/Kobieta.obiekt3.aspx/0/460/Kobieta/8ca9d605-ec42-4220-819e-7b2dbdab19cf_20110120111609_Kanapki641.jpg zapraszam. Miłego dnia życzę wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ferdzi 🌻 zgadłaś, nie powiem. Ale podpowiem że z pewnością to masz bo każdy ma. Oczywiście niekoniecznie z tej firmy bo konkurencja jest duża. Natomiast z pomocnikiem nie jest prosta sprawa bo roboty jest dla 1 i 1/4 osoby. Znajdziesz kogoś kto da się poćwiartować ? :D Dziękuję za kawkę i postne śniadanko. Ja mam na stole własnej roboty śledzia z duszoną cebulką i z rodzynkami. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Saam, z tego co piszesz to ręce masz pełne roboty, zostajesz po godzinach i takie tam...więc może przyjmą kogoś choć na pół etatu na razie, przecież pisałeś że zakład się rozrasta, więc pracy będzie coraz więcej. Chyba nie warto aż tak bardzo kalkulować że 1/4 , bo przecież w razie Twojej niedyspozycji, a przecież każdemu może się zdarzyć...co zakład zrobi ? zamknie swoje podwoje ? Myślę, że brakuje tam racjonalnego myślenia. Prawdę mówiąc w czasach kiedy ode mnie zależało jak i ile pracownik pracuje, było to nie do pomyślenia i walczyłabym o każde pół etatu, żeby było sprawiedliwie i zgodnie z przepisami. Wiem że łatwiej jest upominać się o czyjeś a o swoje trudniej, więc czasem też pozwalałam się wykorzystywać, ale swoich ludzi skrzywdzić nie dałam i stałam za nimi murem. Teraz sobie przypomniałam że Klawy prosił o zmianę swojego imienia i tu mam zagwozdkę. Nie wiem czy chodzi o nick Klawy, czy o prawdziwe imię zapisane z DO , lub paszporcie. I jedno i drugie nie jest problemem by zmienić. Nick nie jest łatwo wymyślić , ale myślę że dla takiego spryciarza jak Klawy to nie jest trudna sprawa. Jeśli chodzi o realne imię, to już trudniej, choć ja niegdyś nie miałam z tym kłopotu:D Kiedy poszłam do średniej szkoły zmieniłam swój look :D Obcięłam włosy, zmieniłam styl ubioru i zmieniłam imię na Ewa :D Długo przy tym trwałam, nawet wykładowcy tak się do mnie zwracali :D i wciąż mam znajomych , którzy tylko tak się do mnie zwracają :D Prawdę mówiąc tak przywykłam do tego imienia, że ciężko było wrócić mi do tego oficjalnego :D. Tobie Klawy będzie chyba trudniej tak radykalnie się zmienić i pewnie nie bardzo jest szansa, by w realu znajomi do Ciebie nagle przestali mówić Jurek i zaczęli mówić Grzesiu :D A jeśli jednak miałeś na myśli nick, to szczerze mówię, że mnie się on podoba i pasuje do Ciebie, bo naprawdę jesteś KLAWY, czyli fajny facet. Miałam jeszcze zapytać Daa, czy ten robot jest z misą czy bez ? Od zawsze miałam bez misy, ale teraz wiem jaka to wygoda i często ją wykorzystuję :D Olivier też przeleciał wczoraj, o matko tyle kilosów w jeden dzień:O byłabym strasznie zmęczona, zwłaszcza przy takich kiepskich warunkach atmosferycznych, współczuję. Myślę Olivier że Wasze spotkanie jest nieuniknione :D Na pewno zdarzy się taka sytuacja że Calinessa będzie w pracy a Ty akurat będziesz poszukiwał warzywnego soku na półkach jej sklepu:D Czego zresztą Wam życzę 👄 Wiolka i jak ? wypróbowałaś łyżwy ? Ja się przyznaję bez bicia, że nie umiem jeździć i na pewno już się nie nauczę :D nawet na rolkach nie próbowałam i też nie spróbuję, ale Ty kiedyś jeździłaś, więc z łyżwami to pewnie tak jak z jazdą na rowerze, nigdy się nie zapomina:D No i żonkil chce nauki na kompie:D muszę się przedzierzgnąć w srogą nauczycielkę :P tylko pejcza poszukam :D:P Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dzień dobry Ferdżi masz rację myślałam,że będzie gorzej ale dałam radę.Troszkę z początku kaleczyłam,ale przy młodym szybko nabrałam pewności no i poszło:-DNie mam tak dużego lodowiska jak Saam ale wystarczy żeby sobie troszkę pojeździć i przypomnieć szczenięce lata hehe:)a no i byłam w pełnym umundurowaniu:-D:-D:-D Domyślam się Ferdżi,że masz anielską cierpliwość,ale mąż pewnie szybko przyswoi naukę i do ręcznego tłumaczenia nie dojdzie;-) http://thumbs.dreamstime.com/z/angry-teacher-wooden-stick-school-blackboard-background-32685495.jpg Lecę do kuchni bo młody głodny:)Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej "dziadki"🖐️, dziewczyny🌼 Ferdzi chodzi mi o takie imie jakie sie ma w realu:), jeszcze w kraju to dziwnie to brzmialo zwlaszcza do takiego faceta jak ja:D, tu jest lepiej, ale nie zmienia to faktu ze go nie lubie. Dzisiaj jestem baardzo zajety i prawdopodobnie jutro tez:D, zostawiam nutke:) dla dziadkow https://www.youtube.com/watch?v=wcLNteez3c4 Bawcie sie dobrze:), i podarujcie odrobine luksusu Waszym dziadkom:D X A tu Wiola na lodowisku:D:P http://stream1.gifsoup.com/view6/2494367/figure-skating-jump-o.gif X A tu Wiola troche sie wahala i musialem ja ciagnac na lodowisko:D http://sadgirlsguide.com/wp-content/uploads/2015/12/giphy.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ale sie tu wyludnilo. Wszyscy poszli na bal karnawalowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor 🖐️ Dzis od rana cierpie na syndrom wypalenia wszelakiego :-).Jest to zwiazane z przeciazeniem emocjonalnym .No ale jutro jest sobota ,a jak juz wiadomo ,w sobote mam sporo zajec ,wiec nie bede miala czasu na rozmyslania :-) Dziadka wsrod nas nie ma albo jest i sie nie chce przyznac :-),ale i tak zycze im wszystkiego dobrego . Wiolu ,no ,no ,ale smigasz na lyzwach :-) Ferdzi ,mnie sie wydaje ,ze Saam pracuje ponadprogramowo ,bo chyba tak chce :-).Moze ucieka od domu ,moze chce sie dorobic fortuny ,a moze jest Japonczykiem :D Ciekawa jestem co tak dzis zajmuje Klawego ? Cal ,a Ciebie kto zajmuje ,hę ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×