Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dobry wieczór:) o Właściwie wszystkie obowiązki już mam za sobą więc siadłam sobie przy laptopie zajadając gorzką czekolade nadziewaną wiśniami. o Wszystkiego najlepszego Dziadkom obecnym i przyszłym🌼 o Ferdzi:) trochę inaczej wygląda babciowanie i dziadkowanie gdy babcia czy dziadek są jeszcze ,,młodzi,, :D i czynni zawodowo. Trzeba wówczas korzystać z asertywności bo młodzi nie mają litości:D a co do spotkania z Olivierem to nic nie jest przesądzone zważywszy na to, że już chyba 2 lata ,,usiłujemy,, to uskutecznić :D A żeby okoliczności się zbiegły to trzeba trafu jak w totka:D Wiadomo każdy z nas jest ciekawy rozmówców na forum. I raczej na ciekawości się kończy bo przecież mamy swoje rodziny. Młodzi i wolni mogą sobie pozwolić na więcej😭;) Fakt mam trochę łatwiej bo do sklepu może przyjść każdy:D Z Olivierem to najchętniej bym poszła do salonu gdy już będę zdecydowana ostatecznie na nowy telefon by mi nie wcisnęli kitu:-O :D o Wiola :) i jak? zakwasy nie dokuczały po figlach na lodzie?Mój sąsiad w zeszłym roku po długiej przerwie poszedł na lodowisko z wnuczką i musieli go składać :-o pół roku się zrastał a drugie pół rehabilitacje przechodził. o Klawy:) pewnie masz imprezę albo jakiś full serwis Ci się trafił :D żeś taki zajęty😭 Ale ciekawa jestem tego ,,śmiesznego,, imienia i teraz przeleciało mi przez głowę, że to może Kostek? czyli Konstanty?zgadłam? ;) a daj sobie np. Robert albo Dorian a co? :D o Saam :)dziadek Tadek może być tylko aby wnuczę nie było Tadkiem niejadkiem bo to straszne utrapienie i dla rodziców i dziadków. o Zuzia:) byłaś ? witaj ;) No i jakoś pisanie poszło a przyznam się, że siadłam z pustką w głowie :D o miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jest i Daa👄 ano też jakaś wypalona się czułam a zajmowała mnie praca jak zwykle. Ale dzisiaj jestem hepi :D bo dostałam urlop latem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dziewczyny Klawy czy Tobie musi wszystko się wszystko kojarzyć z fikołkami?:-D:-D:-DJakoś cienko bym się widziała robiąc takie cudeńka.Malutka próba pewnie skończyłaby się na izbie przyjęć:-P http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24273/bandaz_szpita_chory.jpeg Caal troszkę czułam mały ból ale szybko się rozeszło,albo szybko zapomniałam o nim bo troszkę miałam dziś biegania.To sąsiad nie źle musiał fikołki robić,że długo dochodził:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - zagladam ale widocznie sie mijamy. Planujecie jakis spacer albo wycieczke na jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro mam popołudniową wycieczkę do pracy;) he, he a przed chwilą wróciłam z wycieczki z pikantnych stron:P taki niewinny link kliknęłam na kafe:D i wcale nie na erotycznym dziale a tam fikołki na sto dwa i ostra jazda :P:D o Dobrej nocy życzę wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kolorowych wszystkim , ktorzy juz ida spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,Ty ,Ty ,Ty ,gdzie wedrujesz ? :D Ja sie zaczytalam w felietonach na Fochu :-) Ide juz do loza ,moze przez noc wypalenie sie wypali :-) Chyba kapciuszeje ,widze niepokojace oznaki ,musze to przyznac :-) Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) może coś by się ruszyło gdybyś zamiast kapci częściej zakładała szpilki l dobry wieczór :) l I ja nareszcie w kapciach. Późno wróciłem bo po długiej pracy byłem na zakupach służbowych. Czemu ja? A kto lepiej wie czego mi trzeba? Z zaopatrzeniem trudno się dogadać. A poźniej byłem na prywatnych spożywczych i między innymi przyprowadziłem do domu całkiem duże stado.. Jak to dobrze że nie muszę włączać budzika. Będę spał aż się wyspię. l Nie mam laski więc nawet nie mogę dziadka poudawać. Laska już śpi. Idę i ja w tamtą stronę l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych dziadkowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Jolu ,ales mnie przestraszyla tym awatarem ,myslalam ,ze mam zwidy po nieprzespanej nocy :-) Spicie Mili ? ,spijcie ,a ja juz gotuje dla Was zupke ,poki co gotue sie wywar ,a ja sie jeszcze zastanawiam co dorzucic :-).Moze byc szczawiowa z jajem w koszulce ? ,a moze zurek z kielbasa i jajem ? :-),a moze barszcz czerwony ?:-) Slonce juz swieci wiec i na sercu jakos lzej . ..Jeszcze doniose ,ze dzis Dzien Bez Opakowan Foliowych :-) Nie wie czy to dzis bedzie wykonalne :-),bo potem wybieram sie na male zakupy :-) Znow tydzien smignal ,ajajaj ,jak ten czas szybko umyka ,strach sie bac ,coraz blize setki :D. Zycze dobrej soboty 🌻 .....Dobre sobie ,dopisalam o dzisiejszym Dniu na koncu posta a to znalazlo sie prawie posrodku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Dziwnie mi się zaczął dzień.... I had a dream a beautiful dream.... Miałam sen, piękny sen.... Śniło mi się, że właśnie dowiedziałam się, że mój tato dawno temu wybudował dla nas inny dom, gdzieś w innym miejscu. Pojechałam tam i zobaczyłam piękny dom. Kiedy weszłam do środka, okazało się że dom wymaga remontu i wyposażenia, ale tynki są położone i kuchnia, węglowa, ale działa. Pamiętam, że kiedy stanęłam w drzwiach wejściowych patrząc na otoczenie domu, to poczułam taką radość. Było tak pięknie. Dom stał w odległości jakichś 20 metrów od drogi głównej za którą widniała ściana lasu. Po obu stronach domu nie było żadnych zabudowań, tylko uprawne pola, zieleniejących zbóż. Byłam zachwycona i poczułam, że to jest moje miejsce na ziemi i muszę, koniecznie muszę w tym domu zamieszkać... Sen się skończył..ale uczucie, które mu towarzyszyło, zostało we mnie i w tym jest problem, bo teraz bardzo tęsknię za tym miejscem, za tym domem....eh...myślicie ,że jest szansa że zapomnę ten sen, jak wiele innych? Nie wiem skąd akurat taki sen do mnie przyszedł, może to wewnętrzna tęsknota za zmianą miejsca zamieszkania? Przepraszam, że zaczęłam swój dzisiejszy post, takim sennym tematem, ale zdominował on wszystkie moje myśli, więc z kim się mam nimi podzielić jeśli nie z Wami? . No ale teraz trzeba zejść na ziemię i popatrzeć w kalendarz. Mamy już 23 dzień stycznia. Imieniny obchodzą: Ildefons, Rajmund, Rajmunda. Przysłowie: „W styczniu łów łatwy na kuropatwy” Myślistwem się nie param, ani dziczyzny nie lubię, więc niech sobie kuropatwy latają wolno:D Dziś fajne święta do świętowania; Dzień Najbardziej Kochanych Dzień Pisma Ręcznego Dzień bez Opakowań Foliowych . Mogę świętować dzień najbardziej kochanych, bo często tak się czuję:D Bez opakowań foliowych też potrafię się obejść. Niestety z ręcznym pismem mam niewiele wspólnego, albowiem najładniej piszę wyłącznie na komputerze :D:P Jest też do przemyślenia na dziś fajna sentencja Władysława Biegańskiego i obyśmy się do niej stosowali wszyscy; „Jest to złota zasada w życiu: wymagać mało od świata, a dużo od siebie.” -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak długo pisałam, z kilkoma przerwami...że nie widziałam wcześniejszych wpisów. Witaj Joluś, skoro jesteś w pracy a zaglądasz do nas to znaczy, że masz w telefonie internet i w wolnej chwili do nas zaglądasz. Może uda Ci się napisać czy zmieniłaś miejsce pracy, tz nie firmę, tylko stanowisko i czy teraz masz trochę lżej ? Skąd pomysł na taki tajemniczy avatar ? Daa, no widzisz, nawet Ciebie przegapiłam:O Dzisiejsze Twoje dylematy były wczoraj moje :D Z mojego wywaru wyszła pomidorowa na dziś a barszczyk na wczoraj :D a mała i tak jadła na obiad podpiekane ziemniaki z piekarnika a wieczorem miała ochotę na frytki , też z piekarnika :D Jeśli chodzi o opakowania, to masz rację, jak chcesz nabrać warzyw czy owoców, trzeba niestety użyć foliowych woreczków, ale przynajmniej przy kasie, już nie pakuję wszystkiego w reklamówki, bo zawsze zabieram ze sobą torby na zakupy. Dziś jednak nigdzie się nie wybieram, więc spokojnie mogę świętować dzisiejsze święto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Awatar Joli zrobił wrazenie i na mnie ;) Cześć Jola :) chyba pniesz się w górę jeśli już możesz machnąc do nas z pracy :) super!!! tak trzymaj!;) o Daa :) ja wczoraj wieczorem pichciłam żurek na białej kiełbasie. Kiełbasa dla M a ja wolę jajeczka. A słoiczek szczawiu też już czeka na swoją kolej. o Ferdzi:) cieszę się, że mimo dużego księżyca Ty sobie pięknie śniłaś. Takich snów się nie zapomina i być może będzie on dla Ciebie motywacją. Myślę, ze odwagi do zmian Ci nie brakuje:) o miłego lajtowego dnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:)ja tez juz na nogach, ale musze leciec:) Hej Jola🌼, ach te oczy:D X Danusiu🌼, ugotuj szczawiowa, bo po ostatnich wyczynach tez jakos skapcialem i przydalby sie zastrzyk:D...energi. Tak sie zastanawiam, czy do opakowan plastikowych mozna zaliczyc gumowe:D?... Teraz widze jeszcze Ferdzi🌼 X I Calinessa🌼 https://www.youtube.com/watch?v=D9QkoPtlHQE Milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że będę świętować wszystkie dzisiejsze święta :) w pracy bez opakowań foliowych ani rusz, pisać ręcznie też muszę np. swój login, nr kasy i date na przyjętych talonach, bądź wypełniając formularz dla chętnego lojalnego klubowicza;) najbardziej kochanych mam w prawdzie w sercu cały czas ale dzisiaj można bardziej to uczcić np.piosenką o miłości ;) https://www.youtube.com/watch?v=p0C91w1MUkE Potęga miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l Witam Najbardziej Kochanych ludzi w całym świecie wirtualnym 🌻 l Wyspałem się dzisiaj porządnie, całe dziewięć godzin. Pewnie sobie to wieczorem odbiję co by sobota nie była zbyt krótka. l Opakowań foliowych postaram się dzisiaj nie zużywać zbyt dużo. Jednak przyzwyczajenia nie tak łatwo zmienić. Pierwszą czynnością którą dzisiaj zrobiłem było zapakowanie do foliówki pustych puszek (nie tylko po piwie]. Właśnie trzeba to wynieść dalej a przy okazji się przewietrzyć. Mróz powoli odpusza więc może będzie przyjemnie się przespacerować. l udanej soboty wszystkim życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie coś drobnego prószy i niewielki mrozik trzyma. Trzeba będzie się zakapturzyć wychodząc z domu. Saam:) mam nadzieję, że nie niesiesz tych puszeczek do lasu? lepiej do skupu, chociaż pare groszy będzie;):D o Muszę wyciągnąć z zamrażalnika kawałek słoninki by M zawiesił dla sikorek bo ziarnka słonecznika już wysypałam dla wróblaszków :) a Wy nie zapominacie o skrzydlatych w te mrozy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
U mnie skrzydlaci maja sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu jesteś nawet zabawny w tym gonieniu za Zuzanna ,ale masz coraz bardziej opożniony refleks :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Ja z żalem muszę sie przyznać że w tym roku nie dbam o ptaki, oczywiście poza jednym. Ale to oczywista oczywistość jak mawiał klasyk. Nawet dzisiaj myślałem o tym czy nie wyciągnąć karmnika. Ale z tego co mi wiadomo to dokarmianie wymaga systematyczności a z tym z powodu chronicznego braku czasu może być problem. Wsypanie ziarna raz na jakiś czas podobno nie jest dobre dla ptaków. Poza tym Zula wykazuje duże umiejętności łowieckie i raczej nie jest dobrym pomysłem przyciąganie skrzydlatych pod jej nos i pazurki ostre jak brzytwa. Może jakimś rozgrzeszeniem dla mojej postawy będzie fakt że kilka dni temu uratowałem jednego ptaka, prawdopodobnie wróbla. Chyba uciekł z objęć Zuli już w budynku gospodarczym. Wniosła go przez swój właz. Gdy tam wszedłem trwał pościg. Otworzyłem drzwi i ptak odzyskał wolność. Skoro fruwał to chyba przeżyje to bliskie spotkanie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - Ja mysle , ze jesli jest zimno to ptaki wola cos nawet od czasu do czasu niz nic. Wiec nawet jesli nieregularnie cos im wysypiesz to i tak beda zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :-) Kilkanascie lat temu Ulan zbudowal ladny karmnik dla ptakow i umiescil go na rogu balustrady balkonu :-).Dalej mozna sie domyslec :-).Ptaszki ,a raczej ptaki zas...y caly balkon nasz i mieszkajacych pode mna sasiadow .Do wiosny jakos wytrwalismy ,ale juz nastepnej zimy karmnika nie wystawialismy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) ja nie widzę tutaj winy ptaków. Chciałaś je mieć blisko to trzeba przyjąć z całym "dobrodziejstwem" :D Karmniki stawia się na palikach na otwartej przestrzeni na przykład na środku trawnika aby ptak miał szansę dostrzec drapieżnika. Albo wiesza się na drucie pod drzewem. Wtedy sprawa odchodów nie jest uciążliwa. l Zuziu :) ptaki szybko się przyzwyczajają i poźniej w przypadku braku pożywienia w karmniku czekają. Trudno im przychodzi wyruszyć na poszukiwania. Przemyślę jeszcze sprawę i może znajdę czas na kupienie ziarna. Trochę jeszcze mam z ubiegłej zimy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chlopaki nie dali rady ,przegralismy z Norwegami .W poniedzialek gramy z Chorwacja ,moze sie poszczesci . Wiecie ,ze sa trzy typy brzuchow :-),alkoholowy ,tarczycowy i zestresowany .A to jest naciekawsze ,brzuch zestresowany moze zaczynac sie juz pod biustem :-).Musze sie dobrze przyjrzec mojemu brzuchowi :-) ...Przegladalam sie w lustrze i stwierdzilam ,ze mam brzuch wzdety :D Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) wreszcie dobrnęłam do domu, dosypało świeżego śniegu i mimo nocy jest jasno. o Mój brzuch jest głodny bo nie chcę się napychać na noc i nawet źle nie wygląda ;) lepiej niż najedzony:D zjadłam tylko jabłko. o dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×