Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dobry wieczor ]czesc] Dzis dam buziaka kazdemu chętnemu ,wiec kto pierwszy ? :-) http://elementarz2.blox.pl/2012/09/Ruchome-gifyDzieci.html Dzis mialam znow kiepski dzien ,wiadomo ,globus .Duzy globus ,duzy bol . Mowia ,ze wraz z nadejsciem menopauzy ,migrena ustepuje ,chyba to nieprawda :-) Klawy znow prowokuje :-),a ja kompletnie nie mam polotu mysli ,tak jakby wszystkie szare komorki zasnely :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna bywalczyni
Hello wieczorowo :) Saam👄 Klawy👄 Dla dziewczyn cmok, cmok, cmok X Klawy jaki kolor dla mnie;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna, bierz ktore jeszcze sa, bo zaraz zleca sie dziewczyny i wszystko zniknie:D:P...takie chetne:P Daa, To jak Ci pomoc? Jeszcze wczoraj pomimo zmeczenia, cialkiem krecilas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu ,nie mam na szczescie powazniejszych problemow z kregoslupem ,nie liczac 'korzonkow',ale to inna bajka :-) Klawy ,kto wie ,moze i dzis tez zatancze ,jesli nadazy sie taka okazja :-p Pomadki nie w moim typie ,chociaz ta 'pink'ładna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa ale bole korzonkow to tez jest zwiazane z kregoslupem. Korzonki sa powiazane z nerwem kulszowym a on z kregoslupem. Daa ja jestem specem z neurologii i endokrynologi z wlasnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Dobry wieczór ;) prosto z pustej pracowej stołówki... o Daa :) miałam esemesować do Ciebie do południa ale ... Ciekawe pomadki znalazłeś Klawy :D ale ja wole swoją różaną wazelinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, czytalem i widzialem:D, Jola Ty wstawilas CARRIE (Europe) a Calinessa The Final Countdown (Europe ), ale fajnie bo ich lubie:D X Cal🖐️, pewnie ze wolisz Twoja, ale zyciu trzeba dodac smaczku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko:D, czy juz popatrzyliscie na zdjecie ze Stockholm?:D... to dobrze, bo mogliscie zobaczyc moja Baa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jutro kolejny dzien pracy. Nie siedzcie dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×