Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kiedys ludzie wstydzili sie konkubinatu

Polecane posty

Gość gość
Oboje wiemy, że jesteś kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisze narzecona jako sławek. Kobieto lecz głowę. To 19 lecie macie w końcu czy 25 lecie? Masoni to szatan wartości masz z nikąd, i guzik wiesz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Delikatna
PRAWDA JEST TAKA: Na konkubinat godza sie zakompleksione kobiety,naiwne,majace niskie poczucie własnej wartosci,zdesperowane do granic wytrzymałosci,samotne do bolu ,takie ktore zatraciły poczucie własnej godnosci. Jesli same sie nie szanuja to trudno sie dziwic,ze mezczyzni ich nie szanuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatna sama to wymyśliłaś czy z matką straganiarą i babką kierowniczką magla? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta i sławek
gość dziś To 19 lecie macie w końcu czy 25 lecie? Masoni to szatan wartości masz z nikąd, i guzik wiesz na ten temat Jesteśmy razem 19 lat, a czekamy na 25 lecie, okrągła rocznica. Masz 13 lat czy nadal nie nauczyłeś/aś się czytać ze zrozumieniem? Co do Masonerii - akurat na ten temat wiem dość dużo i z pierwszej ręki (mamy w rodzinie wujka, przyjęty we Włoszech), ty zaś możesz korzystać co najwyżej z pierdół znalezionych w sieci na portalikach jarających się UFO, NWO i reptilianami, więc cóż mogę powiedzieć - w d***e byłeś, g... widziałeś. Co do szatana - nie jesteśmy wierzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzeczona, nie rozumiem, masz dzieci, masz faceta, a siedzisz tu i wypisujesz brednie jako gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Delikatna
do gosc 14,22,},widac ,ze juz kobieta wiekowa jestes ,bo z młodych ludzi mało kto pamieta co to był magiel,na straganach tez nie kupuja .Mało rozumku masz jak na swoj wiek. Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta i sławek
gość dziś Oboje wiemy, że masz skłonności do bycia domorosłym detektywem, ze skutkiem mizernym, powiedziałbym nawet że ch...wym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatna - 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację gościu.Zgadzają się też kobiety bogate, którym pieniądze przysłoniły szacunek. Nie chcą ślubu ponieważ facet jest mniej majętny od nich. Relacja polega na tym, że każda osoba siebie utrzymuje. Mężczyzna w tej sytuacji jest wygrany, on nie musi nic. Jest jakby z mamą, której nic nie zapewnia tylko dorzuca się do rachunków. Jeśli mają wspólne mieszkanie, to płaci tylko także za swoją część. Tą część w każdej chwili może sprzedać. Konkubina nie może się sprzeciwić, on może zawsze wynająć, sprzedać zapisać na nową żonę o ile się ożeni. To jest własność gdzie każdy ma równy udział i w każdej chwili bez zgody innej osoby może z tym udziałem zrobić co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macierz kowariancji
gość Delikatna dziś Za to u ciebie, jak widać, pełny wykład księdza proboszcza i katechetki zakończony sukcesem. Co za mocherowate myślenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darianna33
Dupisz gość dziś Ja mam z konkubentem kredyt na mieszkanie wspólny. Kasę mamy wspólną. Do małżeństw jestem zrażona po tym, co widziałam w dzieciństwie. Jakoś nie przeszkadza nam to wychowywać dwójki dzieci i żyć normalnie. Wy chyba na siłę próbujecie udowodnić, że nam jest źle, a wam jest dobrze. Czemu - próba potwierdzenia sobie czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Delikatna dziś do gosc 14,22,},widac ,ze juz kobieta wiekowa jestes ,bo z młodych ludzi mało kto pamieta co to był magiel,na straganach tez nie kupuja .Mało rozumku masz jak na swoj wiek. Bez komentarza. xxxxxx hahahaha jestem wiekowa mam 27 lat, niektórzy wiedza trochę o świecie i przeszłości, nie każdy żyje "Klanem" i "M jak mdłości" tak jak ty :P a z tym straganem to w ogóle poleciałaś :P PRAWDA JEST TAKA jeżeli chcesz wiedzieć: Na świecie jest 3.588.000.000 kobiet i trzeba być kompletnym kretynem bez wyobraźni żeby wypowiadać się na nie wszystkie w sprawie tego czy chcą ślubu czy jakiejkolwiek innej kwestii oraz orzekać, że wszystkie myślą w tej sprawie tak samo :) To tak na logikę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah, gość dziś , 10/10 prawdy. Tacy moraliści jak ona zawsze wiedzą co myśli kilka mld ludzi na Ziemi, jej światopogląd nie potrafi wyjść poza ramy tautologii "ma być tak bo ... ma być tak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Delikatna
do gosc 14,28} do "mohera"mi daleko. Wiem,wiem nie lubicie kobiet z charakterem tylko usłuzne słuzki ,naiwne i zakompleksione bo nimi mozna dyrygowac i zrobia wszystko dla faceta.Kobieta ktora sie szanuje jest malo wygodna ,szczegolnie dla pana ktory zwiazku nie traktuje powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katolskie matolstwo uważa, że kobiety siedzą w konkubinacie, bo nie mają wyjścia, bo facet się nie spieszy do ślubu, bo facetowi wygodnie, bo facet to i tamto... Można walić młotkiem po głowie i nie dotrze, że kobiety nie biorą ślubu, bo nie i już i jest to ich własna decyzja. Moim zdaniem nie szanuje się mężatka, która utrzymuje małżeństwo w którym mąż się nad nią znęca, ale trzyma się męskich gaci "bo dzieci muszą mieć ojca". Moje dziecko będzie miało ojca, który nie jest moim mężem, ale wiem, że na mnie ręki nie podniesie, a nawet gdyby, to odeszłabym, bo mam dokąd i za co, a moje dziecko niech patrzy na rodziców, którzy się kochają, a nie na to jak ojciec nawala matkę, a ona "niesie swój krzyż". To jest właśnie brak szacunku do siebie, a nie brak ślubu jako takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Delikatna
14,33,- to siedz z facetem na "kocia łape"kto ci broni i po co sie tak rzucasz-wypij nerwosol lepiej .Nie nadajesz sie do powaznej dyskusji .Moze nikt ciebie za zone nie chce?To przykre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darianna33
gość Delikatna dziś Nie, ty jesteś zafiksowana na punkcie swojego ego, niech zgadnę, pani menedżer? :] W naszym związku akurat mój partner coś tam wspominał o zaręczynach, a ja wolałam konkubinat. Był bardzo zdziwiony, że są jeszcze takie kobiety. Tak, są, kobiety, które mają gdzieś wasze konwenanse, robią to, co uważają za stosowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Delikatna
Klan i inne seriale-widac apropo kto co oglada i czym zyje.Ja nawet nie wiem,ze cos takiego istnieje.No ale co robic na bezrobobiu,niektorym tylko Klan i inne bzdury w tv pozostaja.Zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Delikatna
14,46,,cos za duzo sie chyba patologi naogladałas skoro slub i małzenstwo kojarzy ci sie z patologia. Nie kazdemu psu na imie burek. Ogarnij sie i siebie puknij w glowe mlotkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14"46 ojciec nawala matke ,co to znaczy? po sposobie wypowiedzi widac skad pochodzisz i co soba reprezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzeczona tobie małżeństwo kojarzy sie tylko z biciem zony i siedzeniem na sile małżonków bo nie mają gdzie isc. Myślisz ze małżonkowie nie mogą miec kilku mieszkań ? Mają. To raczej o konkubinatach sie słyszy, że piją, dzieci biją a kobieta siedzi z obcym facetem bo nie ma gdzie isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka katowice
Zwłaszcza wzorowe są małzeństwa katolickie, np. Waśniewcy - poznali się w oazie. Ci, co dzieci zakisili w beczkach - księdza rok w rok przyjmowali po kolędzie i do kościoła chodzili co niedziela. Na moim osiedlu im bardziej religijni tym większe sukinsyny, kłamią, oszukują na podatkach, szkodzą innym... Dziękuję, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Delikatna sama to wymyśliłaś czy z matką straganiarą i babką kierowniczką magla? x matkę straganiarę i babkę kierowniczkę magla to masz ty patologio konkubencka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Delikatna
Do gosc 14,27} logiczne jest ,ze jesli kobieta jest majetna,dobrze usytułowana a mezczyzna z ktorym sie spotyka w gorszej sytuacji materialnej to nie zdecyduje sie na slub.W takiej relacji facet jest tylko zabaweczka ,a jesli jest jeszcze mlodszy to juz na sto proc.tylko do spełniania zachcianek seksualnych. Do powaznego zwiazku czy małzenstwa poszuka sobie faceta na swoim poziomie.Chyba,ze chwilowo jest w kiepskiej sytuacji fin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.07 Nie myl mnie z narzeczoną. Dziesiąty raz powtarzam, że nie tylko ona się z wami nie zgadza. To nie jest tak, że małżeństwo kojarzy mi się z nawalaniem żony, ale są małżeństwa które tak właśnie wyglądają i kobieta właśnie siedzi w nich na siłę, bo nie ma pola manewru. Wam mogę zarzucić generalizację, bo dla was każda konkubina chce ślubu i się nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam męża i jakby podniósł na mnie rękę, też bym miała dokąd odejść. Nie jestem wierząca, ale wzięłam ślub (cywilny), bo chciałam, żeby dzieci miały klarowną sytuację, a nie zastanawiały się, dlaczego moi rodzice nie są małżeństwem, może z dnia na dzień jedno z nich zdecyduje się wyprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
delikatna skąd ty znasz kilka miliardów kobiet na świecie, że wież iż każda chce ślubu? czy ty się czytasz? dziewczyny na kilometr widać, że to wariatka!!! nikt normalny nie ma odwagi wypowiadać się za jedną osobę, której nie zna, a co dopiero za miliony. no pomyślcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOHERY DO BOJUUUU Beret na głowę, różaniec w dłoń nie-katola goń, goń, goń!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregmisc
gość dziś Lepsza patologia konkubencka niż być synem i kochankiem księdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×