Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość karola8912
K25i w pierwszej ciąży tez sie bałam cukrzycy teraz po prostu czekam co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A ja w nd juz grillowalam:-P tesciowa zaraz pojedzie i bedą tylko rady na skype... to juz wole rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja sie boje bo u mnie w rodzinie jest duzo cukrzycy typu II i nawet mame to insulina uczulala:( ciezkie przypadki u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
To jedz najzdrowiej Jak potrafisz i zobaczysz co przyniesie los. ▪;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A ja sobie teraz wlasnie folguje w tym odzywianiu. Ach ciezki los... moze juz w przyszlym tyg pojde to badanie zrobic bo skierowanie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Nie zamartwiaj sie na zapas. A z tym lezeniem na plecach to prawda. Kilka razy odjechalabym na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Jutro wizyta. Trzymajcie kciuki. Czy Ey tez macie obsesję wazenia sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
ja to na poczatku sie wazylam i cieszylam ze nic nie skacze. a teraz to juz mi wszytsko jedno niestety, mam nadzieje ze to chwilowe, nie chcialabym szalec a potem sie martwic. ojoj az ide po wage..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
ups i jestem na zero. czyli teraz bedzie szlo tylko na +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! :) karola...ja w sumie kiedys mialam obsesje wazenia...moglam wazyc sie co dwa dni.. Teraz troche nabralam cialka..i juz nie chce mi sie tak wchodzic na wage... ;) Ale staram sie troche ruszac..bo inaczej bedzie zle :O Zaraz ide na spacer..5 km...moze wiecej. Wy wczoraj o zupkach.. a mnie naszlo na arbuza...zjadlam prawie 3/4 arbuza...nie moglam sie opanowac. No ale lepsze to niz czekolada ;-) Kurcze poszalalam sobie od grudnia z jedzeniem..no i opona mi sie zrobila na brzuchu. :O ( nie,nie, to nie brzuch ciazowy :P ) No nic..ide zaraz sie rozruszac.. Czy u was jest tez tak zimno?..U mnie niby slonce swieci, ale wiatr jest niezbyt przyjemny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja jeszcze 0,5kg na minusie.obsesje wazenia sie to mialam jak zaczelam cwiczyc jakies dwa lata wstecz. Na rozmiarowce spadlam, a 7kg na plus. Ale np rece umiesnione u kobiet są brzydkie. I wtedy jadlam non stop to samo, tylko biale miesko, nabial, maslo orzechowe. Serio az tak zle Ci bylo na usg rety ja uwielbiam lerzec ba plecach tylko moze to nie jest na plasko zupelbie tylko mam duza i mniejsza poduszkszke pod plecami to tak troche wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ja ostatnio zjadłam zupę pomidorową z papierka ale smakowało:D u mnie chyba zaczyna waga iść w górę byle tylko teraz za szybko i za dużo nie szło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dzis strsznoe wieje u mnie wiatr a przed ciązą gdy bylo wietrznie bolala mnie glowa i wymiotowalam. Dzis pobolewa mnie glowa. Czy mozna cos lykac pewnie i tak nie wezme bo musialabym po to isc do apteki ale tak na zas zebym wiedziala. Ewentualnie przy wizycie dopytam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2710
Ja kupiłam sobie Amol na ból głowy na razie pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2710
Mnie jeszcze na zmianę pogody strasznie rwa nogi ból już od dzieciństwa się ciągnie. Dawniej tabletki pomagały teraz nic. Do tego kończę 17 tydzień I już mnie plecy bolą macie jakieś sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
a wiesz ze amol to 96 % etanolu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja tez amolem w sumie kiedys skronie nacieralam. Wiec dobrze ze mi przypomnialas:) kregoslup mnie boli szczegolnie gdy stoje np w kolejce w sklepie czy jak makijaz robie, bo robie na stojaco w lazience, musze sobie jakis kącik zorganiziwac chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2710
Mnie boli jak siedzę i jak wieczorem do łóżka się kładę masakra a co to będzie później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jak duzo pochodze a potem usiade to wlasnie boli, plus mnoe jest problem z biodrami a zawsze zapominam lekarzowi powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Witajcie, zastanawiałam się dlaczego skóra głowy mnie swędzi no to już wiem dlaczego,ja też nabawilam się łupieżu czy to juz jakąś plaga wśród kobiet w ciąży? Z wiki tego nie miałam,no normalnie oszalec można. Poczytałam i owoce szczególnie banany,Wyciąg z pestek grejpfruta i ocet jabłkowy naturalnie pomogą w łupieżu. Z tym octem to trzeba płukanie na włosy i skórę głowy zamoczyc w tym. Jeśli któraś z dziewczyn ma wizytę u lekarza to zapytajcie co można stosować. Mnie w niedziele ubierając mała strzyklo coś w plecach i do dziś boli,kiedyś przykleilam plaster i było po krzyku a teraz nie wolno. Można jeszcze raz wkleić link z Facebooka? Gdzieś mi umknal dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Dziewczyny a ja mam kolejną schizę po toxo czyli listeriozę:/ a zdarzyło mi się jeść w ciaży pasztet z puszki, fast foody, mieszankę sałat z torebki itp. oszaleć można... nawet czytałam, ze w wędlinie moze byc listeria to kurcze co jeść? wszystko podgrzewane gotowane? a co z serkiem almette? można bo często go jem co Wy jecie na śniadania itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja juz pytalam nic nie mozna nic typu Nizoral. Pisalam juz o tym. Ja wlasnie mam swedzącą skóre i lupierz na skorze a na wlosach go nie widac. Myje wlosy co dwa dni czasem plukam wida z cytryną i wtedy mam bardzo swieze wlosy dluzej. Myje zwyklym szamponem lub h&s classic bo na ich stronie pisze ze te szampony są bardzo delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala sery ktore są dopuszczone w unii są pasteryzowane wiec nic nam byc od tego nie moze. Ja czesto jem te mixy salat powiedzialabym non stop. Bez przesady nie potrujemy sie tak latwo. Dlaczego sie az tak martwisz? A moze tak sie boisz jak ja cukru? Ja sie bohe tez dzien przed wizytą wtedy to wszystkiego sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja w lozku jem danio i bulke albo rogalika czy cos. Potem jeszcze leze lub siedze. Wychodze z pokoju myje zęby biore prysznic i robie sobie poekne kanapeczki:) jem wzrokiem:) jedyne czego nie jem to jajrk smazonych bo mi smierdzą. I unikam jajek z marketu. Od czasu do czasu siostra sie dzieli jak dostanie ze wsi i jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Kiwi nie jem bo sie boje rozwolnienia hardkorowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Po co się tak nakręcacie na jakieś choroby? Przeciez nie warto zamartwiać się na zapas. Co ma być to będzie. Ja od początku jestem z wagą na plus ale dla to nie jest jakiś problem. To jest moja trzecia ciąża i wiem że najważniejsze jest aby dziecko dobrze się rozwijało. I tyle. Więcej luzu mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
właśnie co jakis czas mam takie paranoje , że oszaleć można:/ no ja tych sałat niestety juz nie płukałam bo napisane, że umyte:/ a juz tekst, ze w wędlinie może być ta bakteria to co jesć na chlebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a planujecie wogule wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalaa
Witajcie przyszłe mamy. Też niedawno spodziewałam się dziecka i pisałam na tematycznym wątku a tu już synek ma 7 mcy... Mam do odsprzedania mnóstwo ubranek po synku i po coreczce. Jakby któraś z Was była zainteresowana to zachęcam do przejrzenia biurobud.nazwa.pl/ubranka.pdf Trzeba dodać www na początku i skopiowac link do przeglądarki. Może którejś z mam będę mogła pomóc skompletowac wyprawkę a i ja uzyskam trochę miejsca w szafach... Więcej nie przeszkadzam i życzę Wam wszystkim szczęśliwych ciąż i rozwiązań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×