Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
U mnie na glowie az za ciezko od klaków:) nogi daly mi urlop... a biki ciezki temat, lemarz powiedzial by przystopowac z depilacja a ja golilam max co 2dni, nic mnie tam drapnąc nie moglo, perfekt gladko musialo byc a teraz staram sie te 3,4dni nie golic. A Maz sie boi ze jak lekarz tak powiedzial to ze moge sobie krzywde goleniem zrobic:) Tylko teraz zawsze sie waham jak mam tam wyglądac na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ania 05 Ty to masz super dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Mi już wyskoczył brzuszek:) wszyscy mi mówią, że widać, że jestem w ciąży, ale ze i tak mam malutka piłeczkę:) za kilka dni zacznie się 5 miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja z włosami też raczej nie mam problemu. Ale wydaje mi się, że na brzuszku mam dłuższe i jak podnosze bluzkę to tak jakby elektryzowaly się:D czuje takie łaskotanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik ka tez mam meszek na brzuchu naelektryzowany:) a dzis w związku z lupiezową desperacją umylam wlosy plynem do h.intymnej, ciekawe jaki da efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i zastanawialam się czy ten meszek jest u kobiet spodziewajacych się chlopca:) bo jakoś tak kojarzy mi się z tym ze pojawiły się u nas jakies hormony męskie. Ale chyba nie jest tak, bo Ty masz mieć dziewczynke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja mam miec dziwczynke ponoc. A co do meskich hormonow to ja mialam przed ciazą ciagle duzo testosteronu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja tez mam meszek i ma byc chłopak ale w pierwszej ciąży też miałam i jest dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Hehe to tylko takie moje gdybanie:) we wtorek mam wizyte. Ciekawe czy się potwierdzi, że to chlopczyk:) jakos narazie z przymrużeniem oka traktuje rozpoznanie płci przez lekarza:) wydaje mi się, ze to zbyt wcześnie, żeby stwierdzić to w 14 tygodniu. A z drugiej strony wcale go nie Pytalam o płeć, sam powiedział, wiec czy można być aż tak pewnym w tak wczesnej ciazy? Czy to nie jest tak, że raz się uda odgadnac a raz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sprzety są tak dokladne ze moze to jest poprawna plec, moj robi te przerozne usg, kobitki z innych miadt przyjezdzają a ja sie boje ze ta pleć pewna nie jest. Tym bardziej ze lekarz kazde moje zaniepokojenie lagodzi jakims zarcikiem. I tak spinam sie, ufam mu ale przed wizytą duzo gdybam czy sie bic nie zmienilo. A co do tego meszku to czy on nam zniknie po ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Wydaje mi się ze ten meszek zniknie. Oby:) ja NARAZIE mam jasne włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
U mnie tez jasne ale brzuszek to teraz puchata kuleczka:) rety mam zgage i odebki:( fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Ja też mam meszek :)i też małą piłeczkę :)teraz tylko czekam z niecierpliwością na ruchy tego maleństwa ♡ miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Tak! Ja też bym już chciała poczuć te laskotki w brzuchu, bulgotanie itd:) Weekend a mi od 7 już spać się nie chce. W nocy co chwile się budzilam, ale byłam wieczorem na kawie i ciastku z koleżanką to może dlatego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja uwielbiam late ale cięzko mi cos po niej w brzuchu będąc w tej ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Normalnie jestem zszokowana! wchodzę dziś na wagę a ta mi pokazuje, że od początku ciąży mam tylko 0,9kg więcej :D Mimo to brzuszek już dobrze widoczny, wagą się nie przejmuję, że za mało czy coś bo przed ciażą miałam nie małą nadwagę więc pewnie jak zmieniłam teraz nieco styl odżywiania to ubywa z moich zapasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja nigdy dobrze nie czulam się po kawie, ale i tak raz na 2 miesiące napilam sie latte z jakimś syropem smakowym. Na mnie ogólnie kofeina bardzo działa:) czuje mocne pobudzenie, taki niepokój:) tak i było w nocy, ale czasami się skusze, bo lubię ten smak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) jesli chodzi o kawe..to ja wczoraj i przedwczoraj musialam zrobic sobie kawke z mlekiem po poludniu..bylam znow tak zaspana i bez energii...bez kawy bym usnela ( a nie mialam takiej mozliwosci ) sepik.. u mnie nadal nic nie widac :P alewydaje mi sie, ze za 2 tygodnie brzuszek wyskoczy.A dzis juz dzien 16+5...(jesli nie przytylabym dodatkowych 4 kg w styczniu..to bym nadal super plaska byla.. teraz wygladam jakbym za duzo zjadla :O ) Teraz usg jest tak dokladne, ze mozna juz stwierdzic plec w 12 tygodniu(Przynajmniej tak bylo w mojej pierwszej ciazy, ginekolozka powiedziala, ze na 100% dziewczynka- corcia sie wtedy bardzo ladnie ulozyla)A teraz moje drugie dziecie ciagle bokiem siedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mnie dzis zimno z rana, zakladam szlafrok a tu on nawet sie nie uklada, smieszne:) zaskakuja mnie te ciuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
a ja właśnie się zorientowałam że dziś zaczynam 17 tydzień :D za 12 dni wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
I can mi tez dzisiaj mija 16+5 tc :) termin mam na 9 października:) Ty tez?:) mi tez na początku wydawało się ze mój brzuch wygląda jakbym się najadla, ale teraz wypycha go juz do przodu:) spokojnie, wszystkim nam urośnie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
sepik- cóż za sprawiedliwość... ja jestem do przodu o 3 dni a termin mam na 14 października :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
a nieeee źle policzyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na 4 pazdz. Wiecie..lekarze wyliczaja wielkosc dziecka,dlugosc cyklu i od tego kiedy byla prawdopodobnie owulacja.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blad, u mnie jest 16+4, nie 16+5 :P ide zaraz sprzatac mieszkanie, wczoraj po plywaniu i wiekszych zakupach juz na nic nie mialam ochoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Termin chyba i tak może się jeszcze zmieniać w trakcie ciąży:) to moje dziecie może malutkie będzie:D chociaż moja mama przed samym porodem ze mną wazyla z 56 kg a urodziła mnie SMOKA WIELKIEGO:D ponad 4 kg 4,300 czy jakoś tak. I nic mi z tego nie zostalo.... teraz nie wiem czy ważę 50 kg.... niestety nie mamy wagi na mieszkaniu. Jak podjadę później do rodzicow to sie zwaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Moja mama brata urodzila dwa tyg wczesniej, siostre w 35tc a o ciazy dowiedziala sie w 4mc bo do do tego czasu miala normalną miesiączke a mnie przenosila prawie dwa tyg. A kazdy mowi mi ze pierwsze dziecko sie przenosi. I moja tesciowa rozmysla kiedy przyleciec czy kolo terminu czy troche po terminie:) a myslicie ze upaly mogą wplynąć na szybszy poród? Ze będzie nam np cięzko i moze sie przyspieszyc? Mozliwe to czy to nie ma wplywu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
ja tez mam termin 9 pazdz. ale zawsze wychodzi ze bedzie wczesniej. ciesze sie z tego bardzo. poinformowalismy juz rodzicow i brata o nowym dzidziusiu. Standardowo cieszyl sie najbardziej brat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ewna dzis chyba na wesele idzue jak pamietam co czytam. Jesli fobrze pamietam to udanej imprezki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ola684 u mnie termin na 5wrzesnia:) a tak marze o sierpniu:) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×