Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
Aniala a Ty sie boisz cos tej cesarki, stresujesz czy spokojna podchodzisz bo wiesz co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Tynka najważniejsze, że z dzieckiem wszystko dobrze, szyjką itp. a wyszło Ci coś niepokojącego w badaniu moczu? ja jak byłam w szpitalu to była dziewczyna z kłębuszkowym zapaleniem nerek ale bóle miała okropne i bardzo wysoką temperaturę. Jeśli masz możliwość do podejdz do lekarza - ja zawsze tak robię. k25i w tym kroczu właśnie tak ciagnie, boli, jakby rozpycha. A laktator miałam od siostry pewnie gdybym nie miała zrobiłabym tak jak sepik kupiła po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Baby ono to w ogóle chyba nic fajnego nie ma ,ostatnio oglądałam poduchy rogale to do niczego wyglądała choćby czołg po niej przejechał wg mnie do niczego a ja miałam laktator Avent ręczny ,używałam go tylko dlatego żeby nie stracić pokarmu bo na wykłady jeździłam i późno wracałam ,odciagalam pokarm tylko wtedy gdy nazbierało mi się dużo pokarmu . Nie straciłam pokarmu a odciagalam 12 m-cy czyli funkcje swoją spełnił ale ciężko to szło nie wiem, nie miałam porównania z innymi ,może popristu tak to wygląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Ja też piżamy wypralam w dziecięcym ale naszej pościeli nie . Ja jak kladlam dziecko do naszego łóżka to zawsze w rozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Niby baby ono to dobra firma ta hurtownia w ktirej kupuje to aytoryzowany sklep baby ono a wiekszosc rzeczy nie polecali. Kupie chyba ten avent zeby miec spokojna glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Luiza te poduchy rogale to chyba wszystkie taki kicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Sąsiadka ma z motherhood i jest zupełnie inna taka nabita twarda ,która z pewnością podtrzyma kręgosłup a rampa to w sumie nie wiem jakie miała spełniać zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja mam motherhood i nie wiem czy sie przyda. Ale moze okaze sie spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Czytalam gdzies odnosnie prania podzial na ,,mamy" ze są ekomsmy, mamy te ktore piora w tych dzieciecych i niemieckie mamy co nie piorą osobno a ze swoimi w normalnych srodkach bo uwazaja ze dziecko i tak bedzie miec z tym stycznosc:) dlugi byl ten tekst i fajnie pisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Swoje rzeczy piorę w zwykłym proszku nie ma co przesadzać jeszcze koszule to rozumiem ze można w dziecięcym:) trochę sie boje tej cesarki mimo ze niby wiem co mnie czeka, jednak to operacja. Dziś dzidziuś spokojny wiec Dziewczyny przepraszam za określenie jak nie urok to s...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Tak to z nimi jest . Ja z kolei jak chodzę to nie czuję w ogóle ruchów muszę usiąść albo się położyć wtedy za parę minut się wierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Luiza też tak zazwyczaj mam, że jak coś robię jestem w ruchu nie czuję dopeiro kładąc się lub siadając wyczuwam ruchy ale w niedzielę dziecko fikało prawie non stop nawet jak chodziłam to czułam a dzis dużo bardziej spokojne - moze to tak jest że czasem ma bardziej leniwy dzień już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny a jeśli chodzi o higieniczne rzeczy dla nas typu majtki poporodowe czy podklady to polecacie jakaś firmę? Czy wszystko jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja kupilam to co polecali w hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A wkladki laktacyjne to juz eiele wytestowalam najlepsze z chicco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i a jakiej firmy kupowalas? Pamiętasz? Jakos wszędzie rzucaja mi sie w oczy te z firmy canpol babies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Te podklady poporodowe mam wlasnie z campolu, w tej churtowni polecala i moja siostra tez je miala, majtki siateczkowe wielorazowe i podklady na lizko z baby ono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Tynka ja tez bym zadzwonila po jskims czasie chociaz staram się nie wydzwaniac do mojej szanować jej czas ale jak mam cos waznego to dzwonie. Bylam dzis na wizycie i wszystko ok. Szyjka nawet daje rade nie skraca się a tego sie balam. W ogole usg dzis pokazalo ze to 32 tyg juz a maly ma tylko 1500 ale miesci sie w normie wiec sie nie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Tynka Ty się nie przejmuj wagą tym bardziej że jest w normie na te pomiary trzeba patrzeć z przymrużeniem oka dużo się słyszy że małe a potem to dzieci duże się rodzą ,sama tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola a poza waga wszystko ok bo u mnie mala waga ale sie miesci tylko chuda obwid brzuszka maly i sie martwie. Mam nadzieje ze urosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Tak wszystko ok. \wszystkie pomiary, przepływy są w porządku. Usg w ogóle pokazało tp na 24 września. Ale zobaczymy. Nie nastawiam się. Łożysko już jest całkowicie wysoko, na tylnej ścianie takze to też mnie uspokoiło, no i mały się już odwrócił główką do dołu bo niby jeszcze czas jest,ale to też mi nie dawało spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Mamy ,a jakie macie wozki? Jakie kola skretne czy w lini prostej na styl staromodny? Jakie polecacie zwlaszcza,ze to zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Ja nie mam jakiegoś markowego, ale koła przednie są skrętne z możliwością zablokowania. Pompowane mają fajną amortyzację co na pewno na zimę będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tez chetnie poczytam o wozkach bo ja kupie po porodzie:) bo kazdy mi mowi ze wozek kupuje sie po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Na pewno wózek jest potrzebny bez względu na to, że rodzimy na zimę. teraz zimą tez się chodzi na spacery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dziewczyny mocz nie wyszedł mi jakiś tragiczny ale są jakieś bakterie i leukocyty. Mam zrobić posiew. Ginekolog się odezwał, widocxnie byl zajęty, albo zapomniał. Jutro idę oddam mocz i zrobię sobie morfologie i crp. Zobaczymy co będzie... W końcu zamówiłam łóżeczko i pościel. Ciesze się, ma być w piątek :) to mąż będzie skręcał. Kurcze mąż ma urodziny 9.08 a ja nie mam prezentu. Mam już wybraną kamerkę do samochodu, ale muszę po nią pojechać do sklepu a od kilku dni nie wychodziłam i nie chce wychodzić bo nie czuje się dobrze. :/ nie chce się przemęczać żeby znowu coś mnie nie złapało. W przyszłym tygodniu mam zamiar pojechać do rossmanna i porobić sobie zakupy. Kupić te wszystkie podkłady majtki płyny do prania itp. Eh ... nie mam na to siły jakoś powiem wam... Niby mam zmienione leki na serducho ale też guzik to daje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Tynka nic się nie martw. Ja też rzadko chodzę na zakupach. Dzisiaj kupiłam 3 szt bodów na długi rękaw, bluzkę i taką zapinaną jakąś jak bluzę czy coś :D Jak gdzieś się wyruszę to po prostu staram się coś kupić. A i kupiłam oliwkę nivea ale to bardziej dla siebie bo używam do smarowania brzucha. Luz luz luz przede wszystkim. Ostatecznie można wszystko zamówić online.Wyprawka to nic, wystarczy nam stresów związanych z dzieckiem, ciążą itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K25i a jaki Ty planujesz kupic wozek? Bo mam dylemat wszyscy wkolo odradzaja skretne kola ze wzgledow praktycznych ,a mi sie wlasnie podoba taki ze skretnymi i jestem ciekawa Waszych opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
skrętne koła są o wiele praktyczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Tynka ja miałam bardzo liczne bakterie w moczu a później nic nie wyszlo. Zgadzam sie ze skrętne kola bardziej praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×