Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
Ja kupilam poscielke podusie i kolderke i ochraniacz z jakims hipoalergicznym wkladem z kukurydzy. Ale na poczatku dziecko pod tym nie spi. Mam na poczatek spiworek taki z lapkami bo zaraz bedzie brzeciez zimno a podusie klin to taka jakby gabka z dziurkami na dole waska u gory szersza na podusi klin moze spac od poczatku. Kocyki mam dwa malutkie jeden wiekszy i jeden normalnie duzy w razie czego. Tynka jak kupilas kolderke to na niej pisze zaoewne ze mozna prac i ze nalezy wyprac tym vardziej ze to cieniutkie i ze mamy piekna pogode to monebt Ci wyschnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Rozki tez mam dwa wiekszy i mniejszy i jeden z usztywnieniem a drugi bez ale ma kieszonke na usztywnuacz to mozna go przekladac ale chyba to usztywnienie nie praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja wiadomo nie kupilabym uzywanego nosidelka tylko po to by zaoszczedzic bo moze byc powypadkowe. Ja mam od siostry na wyjscie a potem bede miec z wozka a nie ma Ci kto Tynka pozyczyc? A u patrzylas juz wozek bo ja chce kupic w tej hurtowni na wozek sie czeka 3tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
to w koncu ja, juz po urlopie i w domu :) hura Tynka, bez fotelika moga nie wypuscic cie ze szpitala, musisz miec nosidelko. moze pozycz od kogos na powrot ze szpitala? Poduszki dla malucha absolutnie nie, to nie tyle ze niebezpieczne to niepotzrebne. Kolderki tez nie, u mnie tylko spiworek i to nawet do 2 urodzin. ale kolezanka sobie chwalila rozek. Posciel kupilam po roku i tak jeszcze dlugo nie uzywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K25i wyrocznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Witajcie, wczoraj byłam u lekarza no i 28 tc w sumie mały waży 1,5 kg,jak mierzyla brzuszek itp to wychodzili 30 t i parę dni czyli duży dzieciak. Moje dziecię spało na cieniutkiej podusi przykryta kolderka,nic jej się nie stało nigdy nie przykryla się żeby nie mogła oddychać itp. Do dziś zasypia pod kolderka ale zazwyczaj się odkrywa i śpi na niej. Teraz ma zwykła wielką poduszkę jak my mamy bo śpi w swoim,, dorosłym " łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Na początku dziecko spalo w rozku lub pod kocykiem później w spiworku bo się nie rozkopywalo i później kolderka podusia jak juz wstawalo np. na siusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Kurcze dziewczyny... zmartwiłyscie mnie tym nosidełkiem. To taki trochę zakup na chwile bo pewnie mały szybko wyrośnie z niego. Ale skoro potrzebuje koniecznie do szpitala to muszę męża nastawić żeby kupić koniecznie. Kołderkę kupiłam antyalergiczna i jakaś tam ze kurz nie wchłania się itp ale koniecznie popatrzę czy można wyprać. Faktycznie ładna pogoda to wystawie na dwór i szybko wyschnie. Jakby co dzieciątko może spać na kołderce. Nie muszę go przykrywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
U nas też na początek będzie rożek,spiworek też mamy w posiadaniu ,później zakupie nową pościel,kocyk rozmiar do łóżeczka a do wózka śpiwór minky z bawełna. Nosidełko to dla mnie akurat rzecz niezbędna bo musimy przemieszczać się samochodem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka moze pomysl czy ma Ci kto porzyc albo wroc ze szpitala taksowką ktora ma nosudelko proste. Skoro taxi maja foteliki do roznych wag to moze nosudelko tez. Ale mi sie wydaje ze czy masz nosidelko czy nie to i tak wyjdziesz ze szpitala no bez przesady ze Cie nie wypuszcza:) tylko jazda autem taka noe pewna i kto wie czy mandacik bie bylby podobnej kwoty jak tanie nosidelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Ja mam nosidełko maxi cosi ,znajoma też go ma i do roku czasu z niego korzystała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja bede miec spiworek womar z welny owczej ale nie wiem czy ten spiworek sie w ogole sorawdzi. Luiza mialas juz doczynienia ze spiworkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Tynka nosidełka sa rozne. Do 9 lub do 13 kg. My mieliśmy do 9 i corka korzystała do 10 mcy a zmienilismy nie dlatego że wagowo juz wyrosła tylko dlatego ze siadala w trakcie jazdy. Nosidelko jest potrzebne m jeździcie samochódem? Kup nosidelko teraz a wózek kupisznp 2 w 1 juz bez nosidełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Akurat tak jak ja ogladalam wozki to jest roznica jak bierzesz 2w1 a ten sam 3w1 tak 300-400zl. Tylko ze nosidelko takie tansze to pewnie sie nie przypnie do wozka ale kto co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dziękuję dziewczyny za wasze rady i opinie :) muszę porozmawiać z mężem żeby pojechać poogladać wózki i nosidełka i zdecydujemy. Musze się zastanowić czy nie lepiej może faktycznie kupić 3 w 1 i mieć z głowy. Tylko, właśnie chciałabym żeby tak jak wspomniałyście było na dłużej i żeby można by kupić większe ale to popytam w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Trochę z innej beczki teraz... bo do tej pory czułam się świetnie ale od zeszłego tygodnia ciągle mam jakieś problemy z brzuszkiem. Boli mnie, jakby ciągnie? Stawia się i jest twardy bardzo, większość czasu muszę leżeć bo jak tylko trochę pochodzę od razu tak mnie dziwnie ciśnie na dól brzucha. Biorę nospe aspargin i zakładam luteine ale pomaga tylko doraźnie i na chwilę. Ogólnie mam tnę brzuch taki ciężki. Niby w moczu w miarę ok, szyjka długa i łożysko też ok, to skąd takie dolegliwości?! Czy któraś też tak ma? :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
k25i - naprawde pojechalabys samochodem z dzieckiem bez fotelika/ nosidelka? Tynka - od 2 tygodni mam to samo, wogole nie mam energii, ciagle bym lezala, spacery sobie odpusiclam bo brzuch odrazu boli. W sumie to juz blizej konca niz poczatku wiec bedzie coraz ciezej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Tynka u mnie to samo z brzuchem jeśli jestem w ruchu wstanę pochodze robi się ciężki twardy ciągnie w dół ale jak leżę to też łapią mnie skurcze, ale przy chodzeniu to chyba normalne bo dziecko już swoje waży, brzuch też jest większy więc ciągnie w dół . Póki nie powoduje to skracania szyjki to jest ok. Ale nawet teraz chyba szyjka już się zaczyn a powoli skracać - taki etap ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja bym nie pojechala ale to indywidualna sprawa kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Nie miałam właśnie do czynienia ze spiworkiem ale chcą mi coś kupić na prezent z pracy a wszystko już mam więc pomyślałam o tym śpiworki już nawet mam model wybrany . Mam też kombinezon zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce . Myślę że ten spiworek to na ostrzejsza zimę będzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
A jeszcze odnośnie fotelika kupiłam maxi cosi pebble Nowy ale po wystawowy w dobrej cenie ,wystarczo go wyprać a wózek mam zwykły adamex 2w1 do którego on pasuje z adapterami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Dziewczyny a mi wyszły jakieś różowe krostki na brzuchu trochę swędzi, smarowałam ostatnio brzuch balsamem na rozstępy, jadłam trochę pomidorów ciekawe czy to jakieś uczulenie czy coś gorszego, nie jest dużo tego ale jednak martwi, wizytę mam w piatek myślicie, że mogę poczekać? chyba, że będzie się pojawiało bardzo dużo tego to wtedy zadziałać z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
jeszcze zauważyłam, że skóra jest już bardzo rozciągnieta, czasem mam wrażenie, że mi już jej brakuje , więc to może to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja miewalam tylko biale plamki tak jedna lub trzy i lekarz to jakos fachowo nazwal i mowil ze to sie pojawia i znik i to normalne. Ale co Ty masz to nie wiem. Ja sie wystraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Luiza mnie te wózki z Adamex tez się bardzo podobają i oglądałam ze są 3 w 1 wiec na mowie męża żebyśmy pojechali jakoś na tygodniu zobaczyć. Najwyżej kupie i będę miała już z głowy. Może uda się coś w dobrej cenie kupić. One ogólnie nie są aż takie drogie wiec może być. Byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam 2 smoczek z lovi jakieś uspokajające, butelkę z lovi ta która ma naturalny odruch ssania czy coś. Kupiłam tez wanienke, sliniaczki skarpetki i takie łapki na rączki. Pomału a do przodu :) Obiecuje sobie, że zacznę pakować torbę do szpitala jakoś w tym tygodniu ale zobaczymy jak będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Aniela wypij wapno i nie smaruje się niczym i nie drapieżne tego. Jeśli masz hydrocortyzon w domu to poczytaj czy można posmarować i obserwuj. Może to po prostu tez tzn potówki? W sensie takie krosty od potu? Takie gorące dni ... Jeśli do jutra Ci nie przejdzie to zgłoś się do lekarza. Trudno jesteśmy histeryczki ale lepiej dmuchać na zimne ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Tznka a na kiedy Ty masz tp ze juz chcesz sie pakowac? Do nosidełka można dokupić adaptery i przypnie się do wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Dzieki Dziewczyny. Nie wychodzi tego więcej to takie różowe plamki kiedys miałam cos na nodze podobnego i pokazywałam lekarzowi to mowil ze w ciąży czesto wysypki wychodzą ze zmiany hormonalne itp. A skóra jakby lekko mrowieje wiec pewnie podrażniona od nadmiernego napięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja czytalam ze torba po 31tc powinna byc gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
W takim razie mnie do 31 tygodnia brakuje jeszcze 2 dni :P ... wole niczego nie odkładać na ostatni moment. Tym bardziej, że ostatnio tak źle się czuje. Lepiej być przygotowanym na wszystko. A spakowana i czekająca torba nikomu w koncie nie zaszkodzi a ja będę spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×