Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość sepik
Ja kupiłam kocyk bambusowy. Bardzo miły w dotyku i dość ciężki, z takim kapturkiem na głowke. Jak się sprawdzi, nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
ale tu cisza. u mnie lepiej, magnez i nic nie robienie pomoglo, kolejna wizyta dopiero 25. chyba ze cos, ale mam nadzieje ze nic sie nie stanie. ale juz wsztstko mam kupione i czeka na dzidziusia, teraz maz zabral sie konkretnie za pranie wsyztskiego. mam nadzieje ze uda sie poprasowac przez tydzien. dzis zamawiam wozek. i zostanie tylko zlozenie wozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Jaka tu cisza na dlugim weekendzie :) mam nadzieję, ze wszystkie poodopoczywalyscie z mezusiami i czujecie się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Cos z ta kafe jest nie tak? Nie dodaje wpisów. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Oj co ja bym dała żeby w końcu przestało boleć albo żeby przespać noc ,dziś ostatni zastrzyk a poprawy brak już się nie łudze że będzie lepiej . Jutro gin i może podejmie kroki dla nas właściwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Luiza to co takie bole Cie zlapaly? Dobrze ze byly 2 dni swiat to nie robilam nic oprocz obiadu.i zmiecenia z podlogi to odpoczelam bo w sobotę ostatkiem sil mylam podłogę u corki zebt moc ja w koncu przenieść do jej pokoju. Jak później padlam to nawet nie mialam sily isc pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Rwa kulszowa ból nie do opisania gorszy od porodowego . Zastrzyki nie pomagają . Już mi nawet się nie chce tego opisywać . Nie życzę nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Laura ja od niedzieli mam co chwilę skurcze, czasem kilka na godzinę nawet jak leżę:( mam nadzieję, że to tylko przepowiadające...mam prywatna wizytę 22 sierpnia mam nadzieję, że wytrzymam Luiza współczuję trzymaj się kochana k25i jak samopoczucie? o już chyba 38tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Witajcie dziewczyny:) tez w weekend nie zaglądałam bo miałam w domu gości. Trochę oprowadzałam po Wrocławiu, trochę łaziliśmy, przygotowania obiad śniadania kolacje o jestem zmęczona. Brzuch się znowu odzywa więc dziś i jutro leżę plackiem. No może pranie zrobię, ale prócz tego nic więcej. Ola mam do ciebie pytanie ... jaki ten wózek kupujesz? Jesteś już zdecydowana? Daj znaczka czy długo będziesz czekać. Moja kuzynka tez ostatnio zamówiła i ponoć czeka 8 tygodni :/ masakra jakaś... Pytam bo sama nie wiem co robić. Zdecydowałam się w sumie na Adamex Barletta lub Aspena 2 w 1. Fotelik do samochodu kupie osobno z Maxi Cosi, chociaż ceny mnie przerażają ale trudno trzeba zainwestować bo chciałabym kupić takie nosidełko na dłużej bo będę musiała często podróżować z dzieckiem. Dajcie znaczka dziewczyny jak jest u was i co wy zamówiłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dziewczyny a mam jeszcze jeden problem... biustonosze poporodowe laktacyjne ... kurcze żaden mi nie pasuje. Mam dosyć duże piersi a rozmiary są 80 D, 85 DD zupełnie nie pasują, mała miska duży pod biustem, gdzie jak kupuje w sklepach to mam problem a co dopiero chcąc kupić taki zwykły. Jakie wy macie staniki i gdzie kupiłyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jak pisalam ze mi w sklepie powiedzieli ze 3,4tyg sie czeka to ktoras mi pocisnela i nazwala mnie wyrocznia a tu prosze czeka sie nawet dluzej. Tynka obejrzyj wozek z wystawki i zaproponuj ze kupisz go np jak 1800kosztuje to powiedz ze za 1600 wezmiesz. Jak sie nie zgodza pojedz za kilka dni i zniw wyskicz ze swoja ceną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala juz bym chciala urodzic. Staram sie chodzic i cos robic ale bardziej po poludniu bo do poludnia raczej mam lenia. Twardnieje mi brzuch caly strasznie jak chodze i przy tym kluje w kroczu jakby kluje i rozciaga i jak mi sie tak robi to staram sie usiac a jak tylko twardnieje to staram sie ruszac bardziej mimo bolu i ciagniecia. Lekarz powiedzial ze ma btc twardy i ciagniacy brzuch tzn ze macica cwiczy. Wiec nie panikuje. Czasem na lezaco przed snem mocniej rozpycha kluje krocze i wchodzi bol w dol kregoslupa ale wtedy meza mam przy sobie to jakos daje rade. Pod prysznicem to mi strasznie twardnieje az nie mam pelnego zakresu w ruchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Tynka my byliśmy w sobotę w sklepie i zdecydowałam się na wózek adamex barletta kolor 88L dość popularny mieli na wystawce więc widziałam na żywo ale maja tez drugi na magazynie, jutro mamy odbierać. My wzięliśmy ten fotelik do wózka bo następny mamy z maxi cosi. Mąż zamówił ten z prętami bo chce bazę dokupić, żeby nie trzeba było pasami zapinać. Nie wiem czy to konieczne ale jak chciał to niech kupuje. W ogóle mnie zdziwił, że zdecydował się na nowy wózek:P ja mam malutkie piersi więc nie mam problemu ze stanikiem, może gdzieś w sieci poszukaj? zawsze można oddać w razie czego. Kupiłam tylko 1 bo nie wiem jak to z karmieniem będzie. Tynka a Ciebie brzuch boli czy masz dodatkowo skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
K25i jak się teraz chce to akcja nie chce się zacząć tak to jest;) ale najpóźniej za miesiąc na pewno urodzisz bo maksymalnie chyba do 42 tyg trzymają? chociaż życzę, żeby było niedługo:) ja mam te skurcze i trochę się boję bo w czwartek dopiero równo 34tc czyli jeszcze minimum trochę ponad 3 tyg muszę wytrzymać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Gin mowil ze jak do terminu nie urodze to w termin zdejmie mi szew. Czyli pewnie cos zrobią by poszlo. Ale mam nadzieje ze bedzie wczesniej. Bardziej panikowalam jak bylo daleko a teraz to sobie tylko czekam i tyle. Tylko nie wiem czy te twardnienia to skorcze czy co. A zgaga doskwiera mi jeszcze bardziej. No juz nie daje rady z tą zgagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja chce wózek Riko Nano kolor taki morski zielony czy tam turkus:) strasznie mi sie spodobal:) w dodatku jest bardzo tani, bylam przekonana ze wiecej potrzeba na wozek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
wczoraj ogladalam jak na zywo kolory wozkow wygladaja i wybralam cos takiego http://img18.staticclassifieds.com/images_tablicapl/337652741_1_1000x700_wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-dorjan-prestige-ecco-linen-3w1-gratisy-bedzin_rev006.jpg czas dostawy podobno max 1 tydzien wrzesnia. ale to prawda ze na niektore i 2 miesiace sie czeka. kolezanka uzywa ponad pol roku i jest coraz bardziej zachwycona. wiec sie nie bede dluzej zastanawiac. a skurcze to ja po calym brzuchu czulam, caly staje sie calkiem twardy, trwa to chwile i potem spokoj i znowu. Aniala- ja mialam 5 skurczy w czasie pol godz na KTG- i odrazu konska dawka magnezu i pomoglo. luiza8004 - trzymaj sie. oby przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i czyli 2 września zdejmują szew? czy 26 sierpnia? fajne te wózki Dziewczyny:) Ola ale jesteś w domku bo już na ktg nie wychodzą skurcze tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala 2go zdejmą szew tak usg pokazuje termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
My też barletta ale 87 . A co z pompką do kół ,gdzie i za ile można kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
K25i dzięki za podpowiedź z tym wózkiem zobaczę jak będzie :) Aniela mnie dokładnie podoba się ten sam wózek :) chyba mamy podobne gusta. Namówie jutro męża żebyśmy pojechali zobaczyć te wózki, może się w końcu na coś zdecydujemy. Dziewczyny mnie też tak twardnie brzuch a jak jeszcze tak chwile pochodzę to już w ogóle mam go taki ciężki i napięty. W dodatku mały strasznie się wypycha i zaczyna mnie to bardzo boleć. No i tak mnie ciągnie w podbrzuszu I szczypie nie wiem dlaczego bo ponoć wszystko ok, ratuje się nospa. K25i jak ja ci zazdroszczę już że jesteś już przy końcówce, też bym tak chciała bo u mnie już tez coraz gorzej. A jesteś już zdecydowana czy SN czy CC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2710
Hej dziewczyny! Coraz bliżej końca a najgorsze że teraz to nic nie wiadomo kiedy dokładnie to nastąpi heh. Ja się już zaczynam stresowac. My mamy właśnie wózek Adamex Barletta do tego nosidełko MaxiCosi. Mnie bardziej zastanawia jak micro wózek gondole mieszkamy na 4 piętrze i na razie nie mam koncepcji jak na spacery będę chciała iść A będę sama w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2710
Ach to pisanie z telefonu masakra. Zastanawia mnie jak ogarne wyjścia na spacer jak będę sama w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka SN dlatego moj lekarz kazal sie ruszac bo mowi ze nikt bez wskazan mi cesarki nie zrobi. Ze za lapowke na cesarke to kryminal ze teraz bardzo duzo jest bezpodstawnych cesarek. Ja bym nie chciala cesarki za bardzo sie napatrzylam po tym szwie na kobiety po CC. Czekam co sie bedzie dzialo. Wszyscy dookola juz czekaja na ten moj porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatypazdziernik
Dziewczyny... a którego Baby joggera byście mi poleciły ? tylko musi być 4-kołowiec http://www.baby-jogger.pl nie moge sie zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
K25i trzymam za ciebie kciuki i oby wszytko się udało pozytywnie :) a swoją drogą śliczny ten wózek Riko muszę o nim poczytać. Bo też bardzo mi się spodobał. I faktycznie tańszy jest od Adsmex, ale nie wiem czy pasują do niego te foteliki z Maxi Cosi? Mąż ma bardzo napięty tydzień, ale już się umówiliśmy, że w sobotę jedziemy oglądać wózki i nosidełka. Może uda się na coś zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dziewczyny od wczoraj mam inny problem ... :( przy wieczornej kąpieli zauważyłam, że wyszedł mi hemoroid!!! :( jestem załamana ... nie wiem skąd i dlaczego?! Jem normalnie, nigdy nie miałam problemów z wyróżnianiem i teraz w ciąży tez regularnie co dzień albo i nawet dwa razy dziennie chodzę do wc i nie mam problemów z zaparciami czy czymś takim. W dodatku ten hemoroid nie boli mnie ani nie krwawi ani w ogóle go nie czuje, jedynie widać go i kiedy się tam dotknę to go czuje po prostu. No i martwię się, że będę miała takie wielkie żylaki a gdzie koniec ciąży i poród. Co robić? Któraś może ma podobny problem? Iść z tym do lekarza? Do kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mi gin zalecil czopki posterisan ale czopkow sie balam i kupilam masc proktis m mowil zeby uzywac ale ze moglam kupic masc posterisan. Uzywam tej proktis m skoro juz kupilam noecale 40zl ta masc i uwazam ze pomogla. Trzeba sie wspomagac bo krwawiacy hemoroid to juz zaawansowane stadium hardkor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
mamy już wózek w domu:) teraz pora spakować torbę do szpitala:P Tynka hemoroidy mogły Ci po prostu wyjść od ucisku, nie chcę Cię martwić ale mi jak wyszły w pierwszej ciąży tak zostały do dziś czasem wypełniają się krwią i wtedy ból dyskomfort swędzenie pieczenie wtedy ratuje się maścią ja akurat mam procto glyvenol byłabym ostrożna z nospą bo ponoć rozmiękcza szyjkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka a co do wozka to mi go sprzedawca polecil w hurtownii i tam jest tanszy niz na necie. W tej hurtowni i tak byl jednym z drozszych ze wzgledu na material z jakiego zostal wykonany. Bardzo tanie są wozki tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×