Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość Ty_nka
K25i wiem, że ty jesteś już na końcówce ... martwisz się już? Myślisz o porodzie? Wiesz już jak będziesz rodzic? Denerwujesz sie? Jeju... u mnie jeszcze daleko ale ostatnio ciągle słyszę o porodach szpitalach itp i pewnie też dlatego, że źle się czuje cały czas o tym myślę ... :/ I trochę się denerwuje. I tak sobie myślę jak ty się czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoras Mama pisala,ze kupuje czy ma wozek Adamex Barletta. Czy slyszalyscie opinie o tym wozku? Bo na Internecie jest duzo negatywow jak i pozytywow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Ja wlasnie wrocilam od lekarza :) 32 tydzien, szyjka juz sie skraca, maly skierowany glowka w dol. Wcisnal mi żelazo bo jednak mam anemie ciążową. Wazy 1,930kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny a polecacie jakaś masc na poranione sutki podczas karmienia piersia? Slyszalam, ze maltan jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja tez wybieram sie dzisiaj do lekarza:) ciekawe jak tam moje malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
sepik polecam bepanthen nie trzeba zmywać do karmienia i przydaje się również dla dziecka do pupy ja mam w czwartek 33tc równo i torba jeszcze nie spakowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Laura w badaniu ginekologicznym stwierdził, że się skraca czy było usg przez pochwę? ale na tym etapie chyba ma prawo się skracać? jaką masz hemoglobinę? bo ja 10,5 i biorę od prawie 2 tyg żelazo sepik daj znać co po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
U mnie teraz trwa 32 tydzień i jakos jeszcze nie mysle o pakowani nawet jeszcze nie mam wszystkiego ani dla siebie aji dla malego. Chyba pora przyspieszyć chociaż mysle ze pewnie urodze wcześniej yo i tak jakos spokojnie do tego podchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Aniala przy badaniu ginekologicznym. Usg to ja mam juz tylko przez powloki brzuszne co miesiac od 14 tygodnia ciazy. A hemoglobine to mam 9,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja dzis po wizycie Malutka urosla 2700wazy. Lekarz mowi ze jest idealnie ciaza donoszona. Chodzic, ruszac sie, schylac bo nikt mi cesarki nie zrobi wskazan nie mam a dziecko samo nie wyjdzie. A jakby sie cos dzialo to noe pedzic do szpitala tylko najpierw dzwonic do niego. Oczywiscie mowie mu ze sie obczytalam ze szew szyjke rozrywa przy skorczach, zdementowal to i znow powidzial ze mam bie czytac. Szew zdejmie przy porodzie chyba ze skorczy nie bedzie do terminu to w dzien terminu pojde na zdjecie. Mowi ze mam sie ruszac duzo i ze mnie bedzie bolec i ciagnac ale tak ma byc bo jestem w terminie i mam pomoc naturze. Mam zbadac mocz i morfologie i dzis bylam w szpitalu na badaniu GBS. Lekarz powiedzial ze jest idelnie tylko chodzic chodzic i jeszcze raz chodzic. I skwitowal to slowami cel osiagniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
No to dobrze K25i. Mozesz być juz spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
I badanie gbs tez nie wyglada tak jak pisza - straszą,,internety".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja tez juz po wizycie:) Dzidzius wazy 1700 g. Lekarz mowi, ze idealnie, brzuszek idealny (bo ciagle slysze komentarze, ze maly, ale to dlatego, że mam taką posture), szyjka super. Mialam gbs zrobione i dostałam skierowanie na HBS, HCV. Mały dumnie nadal pokazuje co ma między nozkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i ja Nawet nie Czytalam co to za badanie to gbs. Zreszta nie wiedzialam tez, ze wogole dzisiaj będę miała je robione. Zwykly wymaz patyczkiem. Nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ale tylko z pochwy nawet nie tylko z zewnatrz a internety twuerdza ze z pocgwy i z o***tu i jak ktos ma hemoroidy to koniec swiata juz w ogole. A ledwo sie usadzilam z tym brzuchem a juz schodzilam po badaniu. :) a internet tak wyolbrzymia wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
To chyba najwyzsza pora przestać czytac. Ja w pierwszej ciąży mialam w szpitalu i tez nie odebralam tego jako cos okropnego. Teraz mam miec w następny piątek na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussiat
Złe mamuśki (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 Opowieść o przykładnych matkach, które postanawiają zerwać się ze smyczy. Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Zakręcone na lokówkę obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i nie chcę Cię martwić ale rozmawiam z Dziewczynami co miały szwy , krążki nawet po zdjęciu akcja porodowa nie chce się zacząć i zazwyczaj rodzą po terminie;) dlatego ruszaj się jak najwięcej:) może lekarz trzyma szew, żeby dziecko jeszcze podrosło:) Sepik super, że wszystko dobrze, ja mam wizytę w piątek a wczoraj czułam takie ukłucia w okolicy szyjki krocza sama nie wiem - mam nadzieję, że to dziecko kopie i nic się z szyjką nie dzieje. Byliśmy oglądać wózki - jestem w szoku bo mąż się upierał, że w życiu nowego wózka nie kupi:P ale tamten nie jest w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ja miałam HBS HCV na początku ciąży, na WZWB byłam szczepiona ale HCV chyba powtórzę, ze względu na wyrywanie tego zęba ale myślę, że stomatolodzy sterylizują wszystko no miejmy nadzieję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Lekarz mowil ze nie ma sie co sygerowac opowisciami z tym jak to idzie po szwie czy szybko czy wolno, bo to nie zalezy od tego tylko ze ktos moze miec np przedpowiadajace id 20tc a w 37macica sie relaksuje i trzeba potem wywolywac. Dlatego po 37 trzeba sie ruszac czy ma sie szew krazek czy nie. Taka natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
W nocy to spie jak suselek a wczoraj jak sie nachodzilam to tak mnie wszystko bolalo ze nawet ulozyc sie nie moglam. Ciezko bylo. Wstalam jakas zmeczona i jeszcze dzis leje i leje, tak mi sie deszczu chcialo ale nie takiej ulewy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala przeciez zarazic sie mozna nie tylko u dentysty ale tez u kosmetyczki czy fryzjera ale napewno nic nie zlapalas u dentysty, nie martw sie. Ja mialam robione jako pierwsze badania a potem wszystko praktycznie powtarzane znow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
do kosmetyczki nie chodzę - jeśli już to bym wybierała te salony które mają autoklaw ale ogólnie unikam. U fryzjera mniejsze ryzyko bo obcina włosy na końcach ewentualnie od szczotki ale to mniejsze prawdopodobieństwo. A jednak u dentysty leje się krew - tyle, że stomatolodzy sterylizują narzędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny ostatnio Was pytalam o jakiś krem na poranione sutki podczas karmienia. Myslalam, że zaopatrze się w maltan. Ale polozna wczoraj powiedziała, żeby nie kupować maltanu, bo powoduje grzybicę. A większość mam wychodząc z apteki kupilo właśnie maltan. Mowila, że bardzo dobra jest lanolina z ziaji. A jak ma się bardzo poranione to octenisept na gazik i zrobić oklad. Przed kamieniem sciagnac, delikatnie umyc piers (bo octeniseptu dziecko nie może do buzki wziąć), cieniutko posmarowac sutki lanolina, ale nie za duzo, bo dziecku będzie ciężko uchwycić sliska piers i mozna karmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Mówiła tez, ze nie wolno pożyczać elektrycznych laktatorow, bo w silniczku gromadza się bakterie. A tego nie wysterylizujemy. Wiec jak pozyczony to tylko reczny, taki który da sie rozłożyć na wszystkie części i dokładnie umyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Kupilam dla dziecka balsam emolient Balbinek. Ktoras wie coś na jego temat? Panie chwalily w hurtowni. Niedrogi, kupilam go za 12,00 zl 275 ml. Chyba będzie wygodny w użyciu, bo ma pompke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
widze ze szal zakupowy trwa :) tez musze dolaczyc, czekam az w koncu troche odswierzymy mieszkanie, poprzestawiamy meble i znajde miejsce na lozeczko. torba juz jest przygotowana, tylko ze jeszcze zawartosci brak. jakaos nie moge sie za to zabrac, bo to bedzie znaczylo ze to juz zaraz. jutro mam wizyte, najbardziej czekam na wiadomosc o wadze dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ola napisz jutro ile maly waży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dziewczyny nie wiem czy już pisały się czy nie, ale jaki proszek lub płyn do prania ciuszków polecacie? Dajcie znaczka... tyle tego jest nie wiem na co się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Tynka ja kupilam kapsulki lovela i płatki mydlane Dzidzius.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×