Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość gość30
Ja kupiłam bephanten bo słyszałam że najlepszy ale to się dopiero okaże! Dziewczyny a jak znosicie pytania .... i co urodziłaś ? Jak tam już na porodówce? Hej już coś się dzieje? Hej kulasz się jeszcze ? Też jesteście takimi zasypywane? Mnie już trochę to irytuje szczególnie jak pyta jedna osoba codziennie. Sepik lepiej jedź... sprawdzić nie zaszkodzi! Lepiej to skontrolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Ola, Karola wielkie gratulacje:) dużo zdrówka:) k25i ja mam bepanthen i po nim skóra ładnie wygląda ze szpitala przyszliśmy z malymi rankami i pięknie się wszystko szybko zagoiło, mam jeszcze sudocrem ale g*****e używam bepanthenu. k25i bo nasze dzieciaczki są w tym samym wieku powiedz mi czy Marcelinka jest spokojna czy też sie wierci, pręży. Mnie trochę niepokoi zachowanie Jaśka bo wygina głowę w tył, pręży się w literę c robi to głównie jak jest głodny. Często się krztusi przy jedzeniu. A jak się naje to też się pręży robi się czerwony trochę ulewa. Poza tym uwielbia przekręcać głowę na jedną stronę, jak tylko mogę przekręcam mu głowę w drugą stronę noszę raz na jednej ręce raz na drugiej, pieluszke zmieniam ******* obrotowymi. Tak się zastanawiam czy to juz problem z napięciem mięśniowym. Mamy wizytę u lekarza w czwartek więc zapytam opowiem o obawach ale jestem ciekawa jak u Was to wygląda. Sepik daj znać co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
dziekuje wszystkim. trzymam za was kciuki. polecam PDA :) ubrany byl w body, pajac, miskowy kombinezon, czapeczke ciepla. mimo ze strasznie zimno nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Ola, Karola gratuluje! Ja wlasnie wrocilam z wizyty. Chyba nigdy nie urodze! Rozwarcie na 2cm jak byly miesiac temu tak dalej sa, mały cały czas wysoko ma główkę i waży 3,955kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Karola gratuluję! Niech rośnie zdrowo ;-) Sepik czyżbyś rodziła? ;-) K25i ja miałam bambino,sudocrem i mąkę ziemniaczaną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
I znowu problemy z przejsciem na kolejna strone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
No i zostwili mnie w szpitalu na patologii :( akurat trafilam na znajoma która jest tu ginekologiem i mowila, ze cos sie juz pomalu zaczyna dziac wiec lepiej zostac. Skurcze nadal mam ale rzadsze niz w nocy...powiedziała mi, ze do terminu napewno nie dotrwam, ale kto to wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Mówią mi, że może w nocy sie cos znow bardziej rozszaleje albo jutro. Z jednej strony może i lepiej spokojnie sobie czekać tu w szpitalu... mam sale z jedną dziewczyna tylko, wiec jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Czyzbym miala zostac tu jako ostatnia rodzaca? :P po powrocie do domu jakos mnie zmeczenie i niechec do wszystkiego wzielo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i nam polozne też polecaly ten bephanten (czy jak sie to pisze;) i jeszcze linomag. Ja akurat linomag kupilam. No ale jeszcze nie przetestowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Laura Twoj Dzidzius rosnie jak na drozdzach :) ja mialam teraz przed przyjęciem usg robione to maly wazy 2970 (wiadomo, ze roznie moze byc), ale juz 4 lekarzy szacowalo wage malenstwa, w tym 3 w ostatnim miesiącu i wszyscy podawali podobna wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
A co używacie do kąpieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Sepik to może lepiej że w szpitalu, a jak Cię nie cofnęli do domu to widocznie już blisko :) Ja mam do pupci nivea baby ale nie wiem kiedy przetestuję ..... nie zanosi się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Sepik zazdroszcze ci, wez se rodź takiego klocka a przez 1,5 tygodnia to w miejscu raczej nie stanie... Mam nadzieje ze jest dlugi i stad ta waga i ze mnie nie zakwalifikuja do cesarki.... Chociaz wszystko mozliwe skoro nawet sie nie obnizyl... Syn jak sie urodzil mial 57cm a corka 59cm to moze teraz tez bedzie dluga glizda :D oby.... Na ktg w ciagu pol godz mialam 3 skurcze ale takie 70-100 i przez caly czas nie schodzily ponizej 30. Ale co z tego ze macica cwiczy jak nawet nie ma sily tego klocka w dół kawałek przesunąć. Juz chcialam lekarzowi powoedziec ze szybciej go wyczuje przez moje gardlo niz od dolu haha... Wszyscy na okolo rodza.... W zeszlym miesiacu gupik i mieczyk a wczoraj glonojad mi zlozyl jajeczka... I wez tu sie czlowieku nie denerwuj... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja mam wlasnie bepathen ale schodzi mi tubka w 5dni:/ Aniala w litete C to naturalne ze sie wygina. Marcelinka to placze tylko przy wyjmowanou z kapieli, albo przez sen czasem jeknie. Glowką rusza we wrzystkie strony wieczorem jak nosze ją na renkach chodze w kolo po pokoju i swiecą sie tylko meble to caly czas macha glowa by patrzec na te swiatelka. Jak kupke robi to skrzeczy jakby miala plakac i marszczy buzie. Na brzuszku jak lezy to bardzo glowke juz dzwiga. Jak po karmieniu jej nie podniose na prosto zeby jej sie odbilo to jej sie wyleje troche z buzi. Zazwyczaj ją podnosze i odbija jej sie dwa razy. A w szpitalu polozne mowily ze po mleku z piersi nie trzeba podnosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Witam, długo nas tu nie bylo ale nie mamy kompletnie na nic czasu. Mała od wyjscia ze szpitala wazy juz 3200 przy wyjsciu miala 2700 i mamy skonczone 2 tygodnie. Karmimy wyłącznie piersia, mały głodomorek z niej, co dwie godziny z zegarkiem w ręku musi byc cyc, jak nie ma jest histeria. Co do odbijania to musimy zawsze to robic, bo mała strasznie ulewała, nawet bym powiedziała tryskała jak fontanna. Uczymy smoczka, bo mała jest najedzona i płacze daje cycka a ta sie wscieka ze tam leci mleko. Ogolnie mleka mam sporo. Macie jakies sposoby zeby dziecko chciało smoka? A no i dopadły nas kolki :( przez łapczywe jedzenie, jak 3 godziny nie je jak sie dorwie to sie smijejemy ze jak taka czarownica jeki wydaje heh. Powietrza sie nałapie i płacze przeokropnie...Macie sposoby na kolki u takich maluszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Aniala, moja mała robi dokładnie to samo, lekarka powiedziala mi ze to prawdopodobnie kolki skoro robi tak po jedzeniu i w trakcie, do tego jeszcze okropnie płacze jakby ja ze skóry obdzierali :( Nie da sie tego słuchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja mam smoczki 3 rozne i nie chce. Tylko po kapieli na cheile bierze smiczka jak robie przy niej w oczekiwaniu na cycka a tak to nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Aga moj porod przebiegal bardzo szybko w domu skurcze mnie meczyly takie dziwne wydawalo mi sie ze sa za krótkie i z regularnoscia tez było tak roznie bo tak np co 5,8,3 min i tak roznie i trwaly 20 sekund. Wiec chodzilam lezalam wzielam prysznic bo myslalam ze przejdzie. Pojechalam do szpitala i urodzilam w ciagu pol godz. Miałam juz rozwarcie 9 cm. Podali mi szybko antybiotyk na ten gbs ale nie wiadomo czy zadziałal w ogole. Robili dzis badania pid tym katem to wyszly dobrze. Takze jestem dobrej myśli. Michałek ladnie je tylko trochę chyba rzadko ale jak cos to go budze ;-) do pupy mam alantan dermoline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Karola no to sprintem poszło :) super pozazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Aga tak naprawdę to ledwo zdazylam dojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
no wyobrażam sobie że ledwo co jak w 30 minut poszło :) a długo w domu miałaś te skurcze zanim pojechałaś? a jak tam dziewczyny te które rodziły już byłyście nacinane? fajnie by było uniknąć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Aga tak naprawdę to od rana ale były tak 2 na godzinę. A tak na dobre to od 14 juz tak częściej ale właśnie nie ze co 10 min później co 7 itd tylko takie wymieszane. Ja nie bylam nacinana. Mam jakieś 2 male szwy bo powstaly otarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Karola można powiedzieć że jesteś Stworzona do rodzenia ;-) fajnie ze juz po wszystkim. Teraz czekamy na wieści od Sepika :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
O matko co za noc... Mały chyba sobie imprezke urządził bo całą noc szalał. A teraz odsypia. To ile z nas tu jeszcze nie urodziło? Meldować się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Ja od niedawna z wami na forum też czekam heheh :-) i trzymam kciuki za wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Jeszcze nas trochę zostało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Sepik się nie odzywa to pewnie też już ma maluszka przy sobie ;) kiedy w końcu nasza kolej będzie ? Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×