Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość sepik
Ja niby z usg polowkiwego mam termin na dzisiaj i faktycznie jakies dziwne skurcze wieczorem i w nocy mialam, ale z pewnością nie porodowe :) Aga z a jak Ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Nie chca mi sie wyświetlac posty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Kurcze mam od rana jakies skurcze. Wydaje mi sie na razie ze sa zbyt krotkie. Jak nie ustąpi to musze zaczac notowac co ile sie pojawiaja i ile trwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Aga z a jak z ruchami dziecka? Rusza sie intensywnie czy słabiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Mój Czop wyglądał jak galaretka podbarwiona na brunatny kolor było tego troszkę ale takie plamienia chyba przez 3 dni to bylo;-) Ja myślę że to tylko śluz jak jest biały i jest mało. Wiki nie budzilam na jedzenie spała po 4-5 godzin ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Kurcze co chwile mam takie klucia w brzuchu... juz sama nie wiem czy to te braxtony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
dopiero mi się teraz posty wyświetliły.... skurcze ustały, dziś spokój znowu co do ruchów to się mały ruszał wczoraj przy tych skurczach bardzo dziś spokojniejszy ale on zawsze hula dopiero pod wieczór:) mnie dziś pobolewa troszkę brzuch na dole i tyle brzuch mi się wydaje jakby się troszkę obniżył, tzn jakby mały tak zszedł niżej że mam taki płaski brzuch od góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Achhhh to czekanie :) moze wykończyć a tu poród przed nami, ktory dopiero odbierze sily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Kobietki jeszcze trochę cierpliwości:) pewnie poród przyjdzie z zaskoczenia;) brałam bromergon na zatrzymanie laktacji i zwalam winę na bóle brzucha po lewej stronie na cc a dziś tak sobie myślę, że może jajniki już mi zaczynają pracować? czy to raczej nierealne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Ja jutro mam wizyte i pewnie wreszcie pierwsze ktg... W piatek bedzie pelne 40 tygodni ale termin z usg dopiero na 14.10... Od wczoraj mam dopiero tak ze w trakcie skurczu mam brzuch płaski z przodu jakby mi ktos deską przywalił :D bo wczesniej to byl jak okrągła piłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
29.09 o 23:42 urodzil sie Adrian, 4020 g i 51 cm. juz jestesmy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ola gratulacje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ola gratulacje! 4 kg to duzy chlopczyk :) niech zdrowo rosnie a Ty szybciutko dochodz do siebie !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Laura ja pierwsze ktg mialam kilka dni temu i to kolezanka mi zrobila. Jak jest ok wszystko to chyba lekarze zbytnio nie kwapia się do tego, chyba ze tylko ja na takiego trafilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Dziewczyny a tak z innej bajeczki jak ubralybyscie dzieciaczki na wyjście w taką pogodę jak teraz? Kurde Wiki rodziłam w styczniu i nie miałam z tym problemu kombinezon zimowy i koc a teraz? Napiszcie ;-) Gratulacje nowej mamie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Day and night ja kupilam taki kombinezonik -mis, ale grubszy choc nie jeszcze nie zimowy. Zasuwany na zamek. A pod spod to jakies spodnie body

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Ola gratulacje! Duży chłopczyk... napisz czy urodziłaś normalnie czy cc? Dużo zdrówka dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
Witajcie mamuśki. Pisałam z wami troszkę na początku, za to systematycznie was odwiedzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
koeljny wieczór i znowu to samo :) silne skurcze... dziś dodatkowo jakby takie kłucie w podbrzuszu ... i pewnie znów zaraz minie wszystko. ja też mam na wyjście ze szpitala przygotowany taki kombinezonik z miśka :) i pod to pewnie jakiś pajacyk albo body i spodenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Aga z ja mam to samo. Tylko ja caly dzien czuje te skurcze. Brzuch twardnieje mi co 10 minut. Raz bardziej regularnie raz mniej. I boli mnie tez wtedy. Zastanawiam się ile jeszcze będę czekać na te porodowe. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
mnie też zastanawia, bardzo ciągle myślę że to już NA PEWNO DZIŚ i tak mija dzień za dniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
A my z mezem nadal nie spimy. Maz ze stoperem w telefonie sprawdza co ile mam te skurcze :D teraz sa co okolo 7 minut. Ale czy to te porodowe? Przepowiadajace tez tak wyglądaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Hejo. I godz 00:25 przyszedł na świat mój okruszek Michałek. 2880 i 50 cm długości. ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
O kurcze sie dzieje :) super Karola :) sepik ja bym jechała jak co 7 minut ;) No i zostanę sama hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Karola napisz w wolnej chwili jak u ciebie się akcja rozwinęła i jak poszedł poród ;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Gratulacje Karola :D Aga z jeszcze ja czekam na termin ;) jak nie urodze do jutra to mam wizytę o 8.15 w środę i mam nadzieję że powie mi że coś się już dzieje... to czekanie jest straszne! Sepik 3mam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny próbuje jeszcze jakos wytrzymac w domu ... juz sama nie wiem. .. ciągle wydaje mi się, ze te skurcze sa co 7 minut, ze nie skraca się czas pomiędzy nimi.... jak to długo moze trwac? :( bol juz taki malo znosny...boje się, ze pojade do szpitala i mnie odesla do domu bo za wcześnie przyjechalam :( Gratuluję malego Michałka ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola gratulacje!!! Sepik skoro to juz tyle czasu trwa to moze dla spokoju pojedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jakie macie masci do dzidziusiowej pupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Ja kupiłam bephanten bo słyszałam że najlepszy ale to się dopiero okaże! Dziewczyny a jak znosicie pytania .... i co urodziłaś ? Jak tam już na porodówce? Hej już coś się dzieje? Hej kulasz się jeszcze ? Też jesteście takimi zasypywane? Mnie już trochę to irytuje szczególnie jak pyta jedna osoba codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×