Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość karola8912
Kurcze w sobotę mamy 18 mojej siostry i mama mi tu prorokuje ze na pewno nie urodze do soboty. Mam nadzieję że sie myli bo ostatnio mowila ze wydaje jej sie ze w tym tyg to urodze :-D K25i Twoja Marcysia za chwile konczy miesiąc pewnie juz fajna nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Mam wrażenie, ze teraz brzuch twardnieje mi non stop... tez Wam sie tak napina? Jestem padnieta po tej sesji....tydzień przed porodem to zdecydowanie za późno... nie wiem jakie będą efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Gosc30 to już niewiele Ci zostalo do terminu porodu :D tak się zastanawiam czy ja bede sie coraz bardziej denerwowac im bliżej tp bedzie czy raczej na luzaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Chyba zaczynaja mnie bolec sutki znow...jakieś takie bardziej wrazliwe sa. Czy przed porodem tak się dzieje, czy ja sobie cos wkrecam :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
mnie zaczyna łapać stres i to tak na serio ... bardzo chcę już urodzić ale jak pomyślę o szpitalu itp to mnie aż paraliżuje...... boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Sepik to chyba tak po prostu bolą także raczej to nie to :-P Ja parę dni przed tym jak miałam iść do szpitala grałam namiętnie w gry komputerowe,wtedy juz zaczął Odchodzić Czop ale jakoś na luzaka do to tego podeszłam. W piątek zgłosiłam się do szpitala i z tych nerwów miałam ponad 140 ciśnienie ;-) Także nie stresujemy się,choć ja juz mam z tyłu głowy ze to w sumie już,że tak szybko zlecialo a dopiero co tutaj się poznawalysmy. Czas leci,widzę to po córce dopiero była niemowlaakiem a już ma prawie 3 lata i zaczyna mieć swoje zdanie :-P cieszcie się dziewczyny tymi chwilami z maluszkami bo szybko mijają ;-) A tak wql ci u Tynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
No wlasnie Tynka odezwij się:) napisz jak sobie radzisz? Ehhh my jeszcze z brzuszkami a Dzidzius K25i juz ma prawie miesiąc :) Naprawde ten czas leci. .. Day and night ma racje. Trzeba się cieszyć kazda chwila z maluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Mi wczoraj paraliżowało lewą nogę od kolana w dół, chyba mały jakiegoś nerwa mi uciskał. Co do twardnienia brzucha to ja nie wiem kiedy mi NIE twardnieje. Mój facet dziś mi nerwa ruszył od rana- przyniósł mi śniadanie do łóżka a na śniadanie.... Marchewka z cukrem! :P nie dość że już mi tak ciężko bo to końcówka ciąży to jeszcze kopią leżącego! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Witajcie dziewczyny!!! Dawno mnie tutaj nie było bo na nic nie mam czasu... ja nie wiem jak to się dzieje ze dni mi uciekają. :) u nas już wszystko dobrze chociaz mielismy troche stresow. Cale to CC wyniklo tak szybko na szczescie i dzieki Bogu Staszek urodzil sie zdrowy. Za to ja tego bólu i tej strasznej nocy nie zapomnę do końca życia chyba :P strasznie bolało chociaż polozne były kochane i dbaly abyśmy nie cierpiały za dużo. Dopiero na drugi dzień dostałam Staszka i został ze mną na całą noc. Robili nam też jakieś badania ale wszystko ok. Obecnie jesteśmy w domku uczymy się siebie. Stasiu dużo je i cieszę się bo mam dużo pokarmu. Trochę sutki mam poranione ale jakoś przeżyje. Dajcie znaczka jak jest u was z karmieniem czy budzicie dziecko co 3h czy czekacie aż się głodne samo obudzi?? Dajcie też znaczka czy dzieciaki śpią wam w nocy bo u nas z tym ciężko ... nocny Marek :/ trochę jestem już tym zmęczona ... od 00:00 nie raz do 3 nie chce zasnąć :/ Wszystko poza jest ekstra i jestem mega szczęśliwa!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka ją kąpe o 20 potem je i zasypia przed 22 czasem o 23 i spi 4h plus minus 10min, zje i spi dalej i potem juz ja budze nie wiem ile by spala ale piersi mam jak kamienie i cieknie z nich to ja budze. Ogolnie budzi sie kolo 6tej i po zjedzeniu nie da sie jej juz odniesc do lozeczka bo skrzeczy, dzis tak zupelnie obudzila sie po 8 i cycek i nosic i gadac*****elucha i tak w kolo:) i teraz oczy przymknela ale czy usnie to nie wiem. Mnie tez sutki bolą, jeden. Jutro mala konczy miesiac a ja jeszcze obolala po porodzie, porod to jednak wycisk dla organizmu. A Ty Tynka jestes juz sama z malenstwem czy z Mezem jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka a Ty w koncu mialas cc zaplanowane czy cc ratunkowe wyniklo? Bo podczytuje forum ale nie koncentruje sie by pamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Kurcze.... Dziewczyny jak u was wygladal czop śluzowy? Bo ja mam za soba 2 porody ale za kazdym razem czop mi odchodzil w trakcie.... A dzis znalazlam u siebie bardzo gęstą białą wydzielinę wielkośc***aznokcia u malego palca u ręki- kolor tak jasno beżowy że prawie biały i sama nie wiem czy to to bo google pokazują mi jakąś galaretkę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Laura możliwe ze to to ale nie musi o niczym swiadczyc. Mi odszedl w kawałkach wiec tez nie bardzo wiem co i jak. Tynka nie zawracaj sobie głowy karmieniem co 3 godz karm jak Stas będzie glodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Laura możliwe ze to to ale nie musi o niczym swiadczyc. Mi odszedl w kawałkach wiec tez nie bardzo wiem co i jak. Tynka nie zawracaj sobie głowy karmieniem co 3 godz karm jak Stas będzie glodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka a co Ty jesz przy tym karmieniu piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
K25i teoretycznie możesz jesc wszystko tylko musisz obserwowac czy nie pojawia się alergia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola tyle to ja wiem:/ chcialabym wiedziec na co sobie mamy pozwalaja a nie teorie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ale to po prostu musisz sprawdzic na malej. Niestety nie hest tak ze to co u jednej jest ok u innej tez bedzie sie sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Właśnie też się zastanawiam od czego zacząć jedzenie przy karmieniu od jakich produktów heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Tynka super, że już wszystko dobrze:) tak myślałam, że szybko Stasia dostaniesz:) nasz Jasiek w czwartek też już kończy miesiąc:) jeśli chodzi o budzenie na karmienie to u nas nie ma takiej opcji bo sam się budzi dziś przespał od 4 do 8 rano sukces:) najgorszy okres to tak od około północy do ok godziny 4 bo albo musi jeść co 1,5h albo nie śpi kręci się itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
K25i a cos sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
najlepiej zaczynać od standardów czyli kurczak gotowany marchewka gotowana:P rosół chudy, wszystko łagodnie przyprawione i bez wzdymających produktów a później stopniowo wprowadzać, Dziewczyny jadły serki danio jak byłam w szpitalu u mnie prawie miesiac po cc a brzuch mnie jeszcze ciagnie z jednej strony ale chyba za mało się oszczędzam oby mi się zrosty nie porobiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny a jak to w końcu u Was bylo? Sprawdziły się terminy porodow z usg czy z okresu? Bo mój lekarz bierze pod uwagę ten z okresu wyłącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny a jak to w końcu u Was bylo? Sprawdziły się terminy porodow z usg czy z okresu? Bo mój lekarz bierze pod uwagę ten z okresu wyłącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
nie wiem który mi się sprawdzi ale mój lekarz bierze ten z usg :) wypada na wtorek ten 4 a z okresu chyba na 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
nie wiem czy się u mnie coś nie zaczyna .... ale nie wiem sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Aga z jakieś objawy? Mnie chwilke brzuch pobolewal a teraz plecy przy każdym twardnieniu brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Sepik bo miałam parę takich mocnych ale na prawdę bardzo mocnych skurczy dosyć długich . Teraz ucichło ale nie wiem co dalej. Zobaczymy :) stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Aga z trzymam kciuki czy by sie cos działo czy tez nie ;) mnie pobolalo i z tego wszystkiego z mezem przed chwilka jeszcze raz ogarnialismy torbe do szpitala :D wszystko mialam w jednej, rozdzielilismy na dwie, dla mnie i Dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×