Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość gość
Witam. to i ja się dołączę z moją fasolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaKajka
Hej dziewczyny . U mnie synek ma 7 lat w grudniu skonczy 8. Jeszcze nie wie wiele razy chcialam mu juz powiedzieć ale najpierw chce potwierdzić u lekarza. Tak jak pisalam mieszkam w Irl a tu dopiero uznaja ciaze od 12 tyg :-( ale wlasnie sie dowiedzilam ze jest pl ginekolog ktory przyjmuje w co 2 sobote. Kurcze tylko nie wiem czy jak pojde w ta sobote to nie bedzie za wczesnie??Ale znowu 2 tyg to jak wiecznosc :-) Ja sie czuje super nic kompletnie mi nie dolega ;-) zrobilam dzisiaj 3 test heheh bo juz myslalam ze cos nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Majkakajka a który to już tydzień będzie? Ja robiłam jeden test stwierdziłam ze raczej test w ta stronę się nie myli :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaKajka
Day and night sama nie wiem jak to liczyc ;-) pokazuje mi ze 6 tydz teraz 18 stycznia mialam ostatnia miesiączke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Kochana to witaj w klubie tez miałam 18 stycznia @ :-P. Jesteśmy w 6 tyg. Ja idę w sobotę wiec jak masz możliwość do tego Polskiego lekarza to się umów ;-) będzie juz widać serduszko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Właśnie wróciłam od lekarza. Potwierdził ciążę - 5tyg i 4 dni. Widziałam swoją kropeczkę :) Za miesiąc kolejna wizyta aby posłuchać serduszka i założyć kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_32
Dziewczyny.....ja sie mega przeziębiłam - jestem totalnie rozwalona, boli mnie głowa i mam goraczkę nie wiem, co moge brać na chorobę na razie pije sok jem czosnek , proszę dodardzcie jak mam się leczyć, co mogę wziąć bo napawdę zle się czuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Karola super ciesze się ze sobaczylas swojego małego bąbelka. Za miesiąc to już ładnie bd widać rączki nóżki Ah rozmarzylam się. Co do domowych sposobów herbata malinowa ale najlepiej swoja. Jak ja byłam chora to jedynie oscillococcinum ale za dużo mi nie pomógł. Hmm wiem ze można aspiryne tylko jedna na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola877
Ja_32 leć do lekarza, nie ma co się samemu w ciąży leczyć... Dziewczyny ja też byłam u gina, ale jestem smutna :-( zarodka jeszcze nie widać, jest pęcherzyk 3mm, lekarz kazał przyjść za 2-3 tyg, mówił, że mam traktować siebie jakby ciąża była, bo test na pozytywnie się nie myli, mam łykać witaminy i uważać "na nas" martwię się :-( chociaż już oczywiście się naczytałam, że często tak bywa, sama znam 2 podobne przypadki, ale się martwię :-( mam dzisiaj słaby dzień, chyba sobie popłaczę w poduszkę ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
witam wieczorkiem.. majkamajk, jak to bedzie 6 tydzien, to juz conieco powinno byc widac ;) moja corcia ma 6,5 lat, i tak jak pisalam nie moze doczekac sie rodzenstwa ;) ale poki co, trzymam to jeszcze w tajemnicy. wrzesien i pazdziernik to chyba beda wyze demograf. moja znajoma, prawie sasiadka tez jest w ciazy... :) day and night, nie noo testy w te strone sie nie myla :) karola, fajnie, ze lekarz potwierdzil ciaze, teraz na pewno czekasz na kolejna wizyte...jak kazda z nas :D ja32- ja tez bym polecila lekarza, za bardzo domowych sposobow nie znam...jesli masz katar to nie wolno uzywac sprayow do nosa...i na wlasna reke nie brac zadnych tabletek... wiola w ktory m tygodniu jestes? nie martw sie, na pewno bylas jeszcze za wczesnie. Ja tez pobieglam za wczesniej i prawie nic nie bylo widac (a tak sobie obiecywalam, ze przy drugiej ciazy poczekam z wizyta dluzej ..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola877 ja przeżywałam to samo ale w sobotę w końcu zobaczyłam serduszko ale 2 tygodnie stresa miałam ogromnego. Będzie dobrze :) trzymam kciukasy :) i oczywiście jak będziesz coś wiedziała to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj cały dzień zakatarzona i kichająca a z każdym kichnięciem mam skurcz w podbrzuszu i dość dług się utrzymuje. Trochę mnie to niepokoi ale jestem dobrej myśli. Muszę tylko sobie załatwić zwolnienie z pracy a tutaj nie jest łatwo :( jak na razie piję herbatę z cytryną i nic więcej. muszę się jeszcze w miód zaopatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Dziewczyny my jesteśmy w gorącej wodzie kąpane... Chcemy jak najszybciej widzieć swoje maleństwa czekamy na ta mała kropeczke z tykajacym serduchem i to jest całkiem zrozumiałe. Ale dajmy czas naszym skarbom na rozwój Wiola widocznie było za wcześnie i potrzeba czasu chociażby tygodnia wiec tak jak lekarz powiedział odpoczywać i Cieszyć się ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
hm, wlasnie otworzylam sobie puszke z kiszona kapusta. jak tak dalej pojdzie z moim apetytem, to za 4 miechy sie w drzwiach nie zmieszcze :O postanowilam, ze od przyszlego tygodnia bede chodzic na basen dwa razy w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Oj tam ogórki tam kcl nie ma :-P gorzej jakbyś zjadła paczkę ciastek :-P. Ja tez boje się ze zamiast chodzić będę się kulac z wielkim tyłkiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość102030 kiszona kapusta jeszcze nie jest tak tucząca jak słodycze i ciastka bez których ja nie mogę obecnie żyć. ale takie są uroki ciąży :) ja w tej ciąży mam zachcianki na słodycze i śmieciowe jedzenie ale staram się zastępować moje zachcianki owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Tak Ty o kapuscie ja o ogórkach wybacz :-P tak to jest jak się robi mleko i odpisuje z telefonu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dayandnigcht ja tam najchętniej kupiłabym przenośne usg żeby na moją kruszynkę patrzeć :) tak to jest jak się latami przekonuje męża do kolejnego dziecka a później się miesiącami leczyłam żeby w ogóle było możliwe zajście w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
magdakate, no wlasnie najgorsze jest to..ze ja mam na wszystko ochote... hahaha ale jak zobaczylam wlasnie kapuche..to nie moglam sie oprzec dayandnight..hm..dzis zjadlam paczke ciastek z czekolada. :O musze sie koniecznie ogarnac z tymi slodkosciami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
magdakate, chyba kazda z nas chcialaby miec przenosne usg...wtedy nie potrzebowalybysmy telewizora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaa
Cześć dziewczyny!:) pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 22 styczeń, więc według OM jestem w 5 tygodniu ciąży:) pierwszy test robiony w 29 dniu cyklu pokazał delikatną drugą kreskę, a 30 dnia cyklu już zdecydowanie ciemniejszą. Wizyta u gina dopiero na 3.03 - wtedy będzie końcówka 6 tygodnia. Póki co objawów zero - poza bolącym brzuszkiem i podwyższoną temperaturą ciała (37,2). Udało się w 2 cyklu starań, także chyba rewelacja :) Witam obecne mamy i dużo zdrówka dla nas wszystkich :) Czy któraś z Was ma już inne objawy - wymioty, mdłości, zachcianki? U mnie narazie wszystko odbywa się bardzo łagodnie i 'nic' mi nie dolega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
witaj Izaaaa :) gratulacje :) ja wymiotow nie mam..i chyba sie bez nic obejde (taka mam nadzieje :P) ..ale co jakis czas mdli mnie...no i faktycznie zachcianki czesto mnie nachodza. Np. dzis. Musialam kupic sobie cole :O mimo, ze ja tego w ogole nie pije!!!Dzis to mam taka mieszanke w brzuchu, ze nie zdziwilabym sie, gdybym faktycznie zwymiotowala ;) Fajnie, ze poki co nie masz jakis wiekszych objawow- tylko sie z tego cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izaaaaa pozazdrościć braku objawów. mnie męczą prawie od początku :) Witaj w naszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
dobranoc dziewczyny, ja uciekam spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaladnatakamala
Hejka i ja się dołączam do wątku. Kiedyś na początku pisałam, że narazie cisza i czekamy... no i się doczekaliśmy:) Ostatnia miesiączka była 3 stycznia także już wcześniej wiedziałam, że coś jest na rzeczy ale czekałam aby się upewnić. Chociaż pierwszy test zrobiłam 2 lutego. Słabiuteńka kreska ale była. Mocniejsza pojawiła się 5. Byłam u lekarza piękna fasoleczka serduszko bije. Co do objawów to książką mogę napisać. Pierwszy objaw to ból podbrzusza, pleców i krzyża oraz niesamowite drętwienie nogi. Teraz drugi dzień leżę w łóżku takie okropne mam mdłości i ogólne osłabienie. Zrobienie herbaty to nie lada wyczyn. Z jedzeniem też problem ale dziś np. nie mogłam się objeść ziemniaków gotowanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Magdakate tak to już jest z tymi facetami :-P Ale w końcu się udało i rozwija się w brzuszku to najważniejsze. No ja myślałam że mi też długo zejdzie z zaciazeniem. A tu pierwszy cykl raptem 4 razy,, do" i proszę. A jeśli chodzi o usg to taaak ale to świetnie wymyslilyscie podgladalabym maluszka co chwile. ;-) ja wczoraj robiłam ciasteczka bo mi się zachciało później odechciało hehe no cóż ma prawo :-P Izza super ze dolaczylas im nas więcej tym lepiej ;-) dziewczyny do jutra spokojnej nocy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość074
Cześć dziewczyny , u mnie ostatnia @ była 28.12 , jestem w ósmym tygodniu ciąży , ostatnie usg miałam 1.5 tyg temu i widziałam już bijące serduszko ;). Trochę mnie męczą mdłości i okropne zmęczenie i okropnie bolesne piersi. Mam juz córkę która skończy 8 lat w marcu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość074
Zapomniałam dodać że mam 31 lat i mieszkam w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość night and day
Gość074 Witamy i zapraszamy :) Mam nadzieje że będziemy tutaj razem do końca ;) A teraz już na prawdę w kimono bo będę chodziła jak zombie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
ja spie dobrze narazie, ale wczoraj przelezalam caly dzien, jakas zmeczona. apetytu brak, a cos jesc tzreba bo zoladek sie buntuje. macie juz zalozone ciazy? ja dopiero jutro dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×