Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość gośćgosc ANECZKA
Ja okna umylam w tamtym tygodniu. Mieszkanie mamy małe jeden pokój kuchnia i łazienka z ubikacja także na bieżąco kurze i podłogi także wiele sprzątania nie mam. A na swieta w pierwszy dzien do mlich tesciow a drugi do mamy ; )... tak zawsze uwielbialam jesc na swieta a teraz co nie dam rady?a ty Dasz rade ty to silna jesteś widzę heh nie to co ja mieczak.. ;) a święta święta i po świętach będzie ;) to ty teraz nie pracujesz? Ile latek ma małą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
A w ogóle ile macie lat? Jeśli to nie jest tajemnicą? Ja mam 25 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ja mam 31 u mnie, żeby nie było tak kolorowo lekarz na usg wykrył 2 kamienie w woreczku zółciowym:( mam czasem lekkie bóle trochę się martwie co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
A to powiedział Ci co dalej? Co z tym robić chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz stara jestem ;) 33 wlasnie mi stuknelo. A moja mala tez juz nie taka mala- ma 6,5... :) no wlasni Aniala...co na to powiedzial lekarz?? dobra ide ogarnac troche mieszkanie... odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Witajcie ;-) nie ma bata żeby Ci nie przeszło,zobaczysz skończysz 1 trymestr i bd lepiej ;-) i wtedy to już wszystkie będziemy miały z górki ;-) Ja też mam 25 lat ;-) Aniala co lekarz na to,jak to się leczy wql? Co do świąt to ja u mamy jestem ale nic nie zrobione no nie chce mi się,poza tym mamy tu psa w domu a pogoda za oknem mokra wiec nawet jak pozmywam poodkurzam to i tak bd tak samo (pies husky) wiec sierść mu ładnie leci. Dlatego na razie kurze,pajęczyny zabląkane. Ciasta w piątek a sałatka w sobotę mmm aż mi ślinka pociekla. Dzisiaj jestem nie wyspana moja mała wstała o 3 w nocy i cóż spać juz nie chciała,zasnęła dopiero o 8 i śpi do teraz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Aniala czekamy na wiadomość. Ja to mam czasem taki stres.. przed pierwszym dzieckiem wiecie no to pierwsze ale kocham juz teraz te moje serduszko małe choć cierpię przez nie strasznie... w pracy mam nie ciekawie bo jestem na zwolnieniu od połowy lutego umowa do końca maja od pierwszego czerwca będzie płacił ZUS. ; ( ale tym się nie przejmuje bo mam zaradnego meza który się cały czas stara i kombinuje żeby było nam jak najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość074
Ja mam 31 lat i przyznam że mdłości trochę opuściły ostatnio ie parę dni ( choć znając życie znów się zaczną jak tylko klikne wyślij odpowiedź Hehe ) Dzisiaj mi stuknelo 12 tygodni dokładnie , w poniedziałek miałam usg i wszystko wygląda dobrze , jedyne co mnie martwi to lozysko na przedniej scianie macicy , boje się ze ono wrośnie w stara bliznę po cesarce no i ze nie będę czuła ruchów dziecka bo podobno to się może zdarzyć ( plus problemy z wykryciem tętna dziecka ). Staram się nie nakręcac za bardzo ale ciężko jak większośćczasu spędzam sama. Na święta mamy gości , co mnie nie cieszy za bardzo no ale cóż , to tylko dwa dni i może jakoś przetrwamy Pozdrawiam Was mamy i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Hej. Ja w kwietniu kończę 30 lat a moje córki rocznikowo 7 i 4. Także to moja trzecia i ostatnia ciąża,bo po porodzie podwiązuje co się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Kurde tyle się upisalam i mi ucięło. Przychodź wiosno i 2 trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Witaaamy ! O tak najbardziej na co czekam to II trymestr... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
lekarz mówił, że muszę stosować dietę lekkostrawną nie miałam nigdy takiego typowego napadu kolki żółciowej mam nadzieję, że będzie dobrze choć niektóre wpisy jak się poczyta - włos się jeży:( moze dojść do stanu zapalnego trzustki itp. - zazwyczaj przy napadzie kolki leki rozkurczające kroplówka w szpitalu a w naprawdę cięzkich sytuacjach operacja:/ ja mam lekki kłucia w boku dlatego poprosiłam lekarza, żeby spojrzał na nerki itp. pewnie nawet bym nie wiedziała gdybym sama nie poprosiła ale ja ogólnie jestem po przejściach - przebyta borelioza( leczona ale nigdy nie da się wyleczyć w 100%) chlamydia , mykoplazma, cytomegalia, tarczyca to dziecko to prawdziwy cud - jakiś czas temu modliłam się, że jeśli jest nam jeszcze dane to bardzo pragnęłabym dziecka ( mam córkę niedługo kończy 7 lat) jakiś czas później okazuje się, ze jestem w ciąży - wierzę, że Bóg wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
lekarz wczoraj mówił z uśmiechem, że nie ma ludzi całkowicie zdrowych są tylko niezdiagnozowani;P a ja jestem za to zdiagnozowana:P bardzo miły lekarz byłam u niego pierwszy raz prywatnie własnie ze względu na te prenatalne i nie wiem co robić bo tak chodzę na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja mam 27 lat. To moja pierwsza ciaza:) dziewczyny skoro teraz mam 12+3 tzn że zaczął się 4 miesiąc czy kończy się 3? Aneczka strasznie mi Cie żal... ja ogólnie panicznie boje się wymiotowac wiec strasznie martwilam się jak to będzie w ciazy, bo naprawdę mam istna fobie. .. na szczęście nie zdazylo mi się ani raz. Za to mdlosci. .. ale wydaje mi się ze jest i tak lżej. Mam nadzieje, ze drugi v trymestr będzie o niebo lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Aneczka dasz rade wymioty się kiedyś skończą ;-) a pierwsze dziecko mm pamiętam tyle szczęścia, usg jak macha rączkami,ssie kciuka i pokazuje język :-P Zgadzam się dopóki nam nic większego nie dolega to jesteśmy zdrowi gorzej jak zaczniemy robić badania :-P Jeśli ten na NFZ jest dobry to nie zmienialabym go po co płacić. No no nie wiem czy da się cokolwiek podwiazac,ale po tym dziecku tez juz nie planuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_32
cześć dziewczyny.....pisałam kilka wątków wcześniej dzisiaj wróciłam ze szpitala niestety ale ciąża przestała się rozwijać w 6 tyg. i poroniłam....bardzo mi przykro.....bo miałam nadziję, że będę tutaj z Wami.....Życzę wam i waszym maluszkom dużo zdrowia !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ja_32 bardzo mi przykro z tego powodu,życzę dużo siły,mam nadzieję że się nie zalamiesz tym. Będzie lepiej kochana,ściskam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Cześć dziewczyny! Byłam dzisiaj u lekarza tydzień 13+6 wszystko jest bardzo dobrze ;) Maluch był podczas badania bardoo *****iwy ze lekarz miał problem zrobić pomiary ;) Dziewczyny jak tam wasze brzuszki widać juz? Mi od wcoraj tak nagle wyskoczył ze juz sie zaokrągla i zaczyna być coraz bardziej widoczny ;) waga + 2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Maluch był bardzo *****iwy *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Ja 32 bardzo wspolczuje :(:(:( nie wiem co powiedzieć. Za to ja nie dość że wymiotuje to jeszcze.boli mnie ręką bo sobie stłuczona salaterka rękę przecielam i ledwo pisze ; ( Ja jestem w 10t + 5d ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja_32, bardzo mi przykro 🌻 goscaneczka, to teraz masz wymowke ...ze nie mozesz myc talerzy... ani nic robic bo cie reka boli. maz musi teraz wiecej pomagac ;-) a mi chyba przechodzi spanie...dzis po raz pierwszy od tygodni nie polozylam sie po poludniu do lozka :D sukces :D mam nadzieje, ze to nie bylo jednorazowe wydarzenie. milka... u mnie nic nie widac (raczej tylko tluszczyk na brzuchu :P) W pierwszej ciazy bylo dopiero cos widac ok 20 tygodnia- wczesniej wygladalabym jakbym za duzo zjadla ... ciekawa jestem jak bedzie tym razem, podobno w drugiej szybciej widac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Milka u mnie też płaski jak na razie chyba ze się najem ;-) mnie wybrzuszylo tez późno zobaczymy jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sepik ja mam taka rozpiske: 1 msc 0-4,5tydzien 2 msc 4,5-9tydzien 3 msc 9-13,5 tydzien 4 msc 13,5-18 tydzien 5 msc 18-22,5 tydzien 6 msc 22,5-27 tydzien 7 msc 27-31,5 tydzien 8 msc 31,5-36 tydzien 9 msc 36-40 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Strasznie lecialammi krew ale.chyba nic mi nie będzie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdezynfekowalas i ladnie zabandazowalas? ;-) do wesela sie zagoi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
I_can Dziękuję za rozpiske:) Ja_32 bardzo mi przykro:( lecz nie załamuj się. Będzie dobrze. Niedlugo napewno znów będziesz cieszyc się ciaza:) U mnie jakiś tam powiększony brzuszek jest. Bardziej na taki tlusciutki wygląda. Dużo osób zwróciło mi już uwagę ze jest większy. Tylko, że ja przez całe dzieciństwo byłam strasznie chuda. Wieczna niedowaga. Teraz ważę 48 kg wiec każdy gram widać szczególnie na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_32
Dziękuję Wam za słowa otuchy...Dziewczyny dbajcie o siebie, będę do Was zaglądać::).....ja muszę nabrać sił, odpocząć i wierzę, że uda mi się zostać mamą....Pozdrawiam serdecznie:) Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Ja_32 baaardzo mi przykro:( ale na pewno będziesz wkrótce mamą i uśmiech wróci, trzymam mocno kciuki:) Milka na kiedy masz termin? u mnie brzuch lekko wzdęty jak stoję bo jak się położę to nic nie widać ale w spodnie już się nie mieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Witam słonecznie ale mroźnie ;-) Ja pamiętam ze poprzednio chodziłam w swoich spodniach do 6/7 miesiaca,później mi nagle wyskoczył i juz przywitałam leginsy i ciążowe ubrania. Aaa i z racji ze rodziłam w styczniu to kurtki miałam ciasne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×