Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość gośćgosc ANECZKA
Ja spię po 11 12 godzini popołudniu czasem jk mnie mąż do spaceru nie wyciągnie albo jak ma popołudniowa zmiane to jeszcze ze 3 godzinki śpię. Lekarz mi dziś wypisal luteine 100 ale powiedział ze zażyć tylko jak zauważ u siebie częste napady bólu w brzuszku krzyżu. Wykupie ale nie będę narazie brać. Chciałam powiedzieć ze maluch tak brykal ze musieliśmy z ginem czekać żeby uchwycić go w całości. Ja bym chciała cały czas to maleństwo oglądac dziś miało 5cm od główki do pupci heh i ta jedna raczka cały czas w górze. . Mój mąż to się napatrzeć nie mógł na ta raczke; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Zapachy mi już trochę przeszły. Wcześniej nie mogłam znieść zapachu szamponu do wlosow, perfum męża, LODÓWKA - to najgorsza była, i kostki duck do WC bleee. Teraz juz przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Wow to wizyte u lekarza mialas super udaną:) mnie czasami ciagnie po całym dniu ten brzuch u dolu tez mam tą luteine 100 biore id 5tyg i 5dn czyli od pierwszej wizyty dwa razy dziennie kurde w sumie nie wiem czemu ale moze lepiej nie zachodzic w glowe. to z tym spaniem to myslalam, że ze mna cos nie tak, zasne pewnie jak sie nagadam z mezem i wstane kolo 10 tej nieprzytomna a zwleke sie calkiem o 13tej... i po obiadku tez mnie spanie lamie. Jak pojade do rodzicow to tam z mama robie spacer, maz ciagle w pracy a zeby samej gdzies isc to czuje sie slabo i wstyd mi za te wymioty. Sama jestem jak male dziecko potrzebuje towarzytwa, czasem to mam wrazenie ze sie mną opiekują, jak tak wymiotuje i nic zrobic nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A luteine też masz dopochwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ja zasypiam koło 23 a wstaje ok 6 bo na 7 do pracy, po południu trochę muli, w weekend za to śpię do 9-10 ciągle bym coś jadła ale na razie nie przytyłam, też tak macie, ze ciągle czujecie głód? Córka bardzo się cieszy, jak się dowiedziała przytuliła się do brzucha i pocałowała, czasem podchodzi i coś mówi do brzuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
jeszcze tydzien temu to byl 12t, spalam 12 h w nocy i jeszcze z 3-4 w dzien. teraz mniej 8 w nocy a w dzien tylko jak sie gorzej czuje. Czytam ze wiekszosc z was bierze dodatkowe leki. Hela_ela - trzymaj sie, z taka goraczka ! wspolczuje ! Mi glowa boli bardzo czesto i nie wiem co z tym mam robic, wode pije bo musze ale bardzo mi nie smakuje. A co do opowiesci porodowych to bedzie opymistycznie, kolezanka niedawno rodzila 2 dziecko, cieszyla sie ze zdazyla dojechac do szpitala bo po 15 minutach synek byl juz na rekach. Zero bolu, parcia 2 i juz ... marze o tym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam bardzo lekki poród. W zasadzie tylko pól godz miałam takie silniejsze choc znośne skurcze. Jak położna mi powiedziała że przy następnym skurczu zaczynamy przeć to nie mogłam uwierzyć że to juz. I faktycznie trzy parcia i mały był na świecie. Po porodzie czułam się genialnie zero zmęczenia tylko wielka radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
moj porod byl gorszy, bylo minelo, nie zapomina sie ale bede sie martwic w pazdzierniku. bardziej martwi mnie organizacja, boje sie ze zacznie sie jak bede miala odebrac corke z przedszkola a tu do szpitala trzeba. i co z nia sie stanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ja śpię od ok 23 do- i tu zależy kiedy mała wstanie dziś np wiki juz od 6 nie spała. Jeśli chodzi o ruchy to ja delikatne pierwsze ruchy poczułam w 17 tc podobno w następnych ciazach czuje się wcześniej zobaczymy jak teraz będzie. Siostra męża ostatnio urodziła chłopca 3 godzinki i po sprawie wszystkie 3 porody miała takie szybkie. Ja meczylam sie 7 godzin a i tak na koniec cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A dziewczyny, ktore boli glowa mierzycie cisnienie? Bo mnie bolala raz na poczatku to bylo wysokie cisnienie i w zoraj i przed wczoraj i tez to bylo spowodiwane cisnieniem, moze warto sobie sprawdzic. Przed ciazą to mnie bardzo zadko glowa bolala tylko jak byl wiatr duzy. A teraz juz 3razy i mierzylam cisnienie byko wysokie lezalam i miakam krwotok z nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ja miałam cesarkę ze względów neurologicznych - mikrogruczolak i taką decyzję podjął neurolog ciekawe jak będzie tym razem... byłam pokazać wyniki na wątrobę lekarzowi wszystko mam w normie tylko bilirubina lekko podniesiona ale lekarz twierdzi, że nie wskazują na cholestaze, mam nie jeść tłusto i mam pić dużo wody, dodatkowo na stan zpalny przepisał gyno-femidazol brałyście kiedyś to Dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
a co do ruchów to pisałam wcześniej, ze też mam wrażenie , że już coś czuję ale nie wiem czy to nie jelita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala tak mi sie wydaje ze czuje glod albo glod albo mdlosci i mysle ze jak nie jem regularnie to przez to tez bardziej wymiotuje. Co do porodu to podobno jak sie wiecej wie to czlowiek sie mniej boi a ja tam wole nie wiedziec chyba co mnie czeka. Kiedys jedna znajoma powiedziala mi ze pierwszy porod jest spoko bo nie wiemy co nas czeka a przed drugim to strach bo pamieta jak bylo ale ze to nie jest koniec swiata skoro ludzie sie decyduja na drugie. Chociaz nie trafilam jeszcze na nikogo kto by mi prawde powiedzial bo albo straszą albo kobietki są tak wstydliwe ze porod to dla nich temat tabu. Generalnie to bardziej sie chyba boje drogi do szpitala i tej organizacji tam na izbie przyjec czy jak to wyglada niz porodu:) i tego czy napewno bedzie sala do porodu rodzinnego itd... takie p*****ly mam w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
uważaj na to ciśnienie jak to sporadyczne przypadki to ok kontroluj sobie byleś tylko ze zdenerwowania nie miała podwyższonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala a nie masz tak ze jak sie polozysz np po jedzeniu i patrzysz na brzuch to Ci drga:) podskakuje:) tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
właśnie jak byłam głodna to wtedy mdliło, wiec pewnie powinnaś jeść często, żeby nie czuć głodu najgorzej z porodu wspominam cewnik:) uważam, ze lepiej nie wiedzieć za dużo - ja wyczytuje różne rzeczy i choroby sobie przypisuje ale nie ma co się nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
czasem mam takie uczucie ale u mnie dopiero 14+1 więc nie wiem:) w pierwszej ciąży pierwsze ruchy zapamietałam jako takie bąbelki, teraz mam wrażenie, ze czasem coś połaskocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jakos ja sie nie denerwuje praktycznie niczym, mam wyje.... na wszystko i tak sobie zyje totalny chillout:) czasem tylko jak tesciowa ma przyjechac to sie wkurzam ale ogolnie nie mam nerwow:) a i kolejka u lekarza mnie irytuje... jakbym bez męzza chodzila to bym pozabijala inne babki... kiedys to bylam nerwowa ale teraz wiem ze to nie ma sensu, moj mąz to oaza spokoju i mi sie udzielilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
zazdroszczę Ci:) ja jestem straszna panikara wszystko widzę w ciemnych barwach i od razu nerwy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
mi ogólnie czas wolno leci, chciałabym, żeby juz lato było, żeby było blizej porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
ja tez chce juz lata, chociaz bedzie goraco i bede bardzo narzekac. nawet bez ciazy puchne bardzo, glowa to mi po 2 minutach na sloncu sie nagrzewa i nic nie dam rady robic. ale byloby blizej pazdziernika to juz przetrwam, teraz jak widze babki z malutkimi dziecmi to tez chce byc po tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja mam na 5go wrzesnia termin ale czepilam sie mam z pazdziernika bo wrzesniowe cos zamulają. Wiec dla mnie lato to bedzie koncowka zupelna. Mnie od upalow jrew z nosa leci, mialam przypalane naczynka itd ale jedna laryngolog w koncu stwierdzila ze taka moja uroda... a w ciazy to moze byc meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala juz porod przezylas to i mowisz ze panikara jestes no co Ty:) trzeba sie ota zac ludzmi z trotulu co ciagna w gore nie narzekaja i wtedy nie ma nerwow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i ja też jestem wrześniowa( termin na 30) ale to bliżej października;) chyba, ze będzie cesarka planowana to pewnie z tydzień wcześniej z upałów na pewno nie będę się cieszyć ale, że coraz blizej końca na pewno;) kupowałam ostatnio ubrania dla córki i jak patrzyłam na te małe ubranka to aż chciałam coś kupić takie słodkie:) u mnie najprawdopodobniej druga dziewczynka więc wiele rzeczy będę mieć chociaż różnica 7 lat ktoś już zna płeć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
jak jestem u lekarza to "zazdroszczę" tym mamom z dużymi brzuchami;) dziś byłam na chwilkę z wynikami ( wyskoczyłam z pracy) to same dziewczyny w zaawansowanych ciażach bo ranne godziny;P ale jeszcze trochę i my też będziemy na końcówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
a kiedy macie następne wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A chodzicie na fundusz czy prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja jeszcze nie wiem kogo nosze w brzuszku:) a kiedy robi sie zakupy dla dzidziusia. Bo ja zamierzam kupic wszystko za jednym wsokiem do sklepu no moze wozek kupie po porodzie a tak to wszystko co trzeba chce naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Ja tez nie wiem kto broi w brzuchu. Rodzina i ja mamy przeczucie ze Alicja ;) chciałabym bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Myślicie że od luteiny są bardziej nasilone wymioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×