Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
Wczoraj cos mnie bolalo w brzuchu posiedzialam z nogami na drugim krzesle i mi przeszlo. Grillowalismy gdzies chwile po 16 do 20 to odpoczelam tak siedzac. Pojadlam a nic mi sie nie odbijalo, zadnych wzdec nic. Obudzilam sie o 5w nocy i zasnac nie moglam, musialam zjesc:) pierwszy raz mi sie tak zdazylo, polezalam i o 5,30 jadlam serek danio:) poszlam spac dalej:) wstalam o 9tej:) chyba po prostu bylam glodna i sie obudzilam, dzidzia sie domagala bo bardzo szala w brzuszku zjadlam i byl spokój:) ja tak sie ciesze jak ją czuje, najbardziej to sie cieszylam jak mąz na swojej dloni poczul:) on kilka dni sie przechwalal ze Miki przybila z nim pięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Wczoraj cos mnie bolalo w brzuchu posiedzialam z nogami na drugim krzesle i mi przeszlo. Grillowalismy gdzies chwile po 16 do 20 to odpoczelam tak siedzac. Pojadlam a nic mi sie nie odbijalo, zadnych wzdec nic. Obudzilam sie o 5w nocy i zasnac nie moglam, musialam zjesc:) pierwszy raz mi sie tak zdazylo, polezalam i o 5,30 jadlam serek danio:) poszlam spac dalej:) wstalam o 9tej:) chyba po prostu bylam glodna i sie obudzilam, dzidzia sie domagala bo bardzo szala w brzuszku zjadlam i byl spokój:) ja tak sie ciesze jak ją czuje, najbardziej to sie cieszylam jak mąz na swojej dloni poczul:) on kilka dni sie przechwalal ze Miki przybila z nim pięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Moze cos z innej beczki teraz. Pomozecie? Z racji tego, że są tu same kobiety mysle ze moge na Was liczyc. Zmianami w mieszkani przed przyjsciem na swiat Mikusi chce wprowadzic mininalizm w zeczach moich i Meza. Najpierw w moich. Tylko nie zabardzo lubie wyrzucac i tu jest problem:( drogie mamy jak przechowujecie torebki? Tak by zajely malo miejsca? Obsesja buty i torebki, choroba moja:( jestem zasypana. Troche torebek wydalam, troche lezy u mamy a reszty no nie moge wyrzucic bo mi serce pęklo? Tylko co z nimi zrobic? Jak je przechowywac by zajely malo miejsca? Na wieszakach zajmują duzo miejsca. Powciskac w pudla? Kartonowe na kartonowym nie stanie, bo sie podniecie. Plastikowe? W pudla i na dno szafy? Jak Wy przechowujecie torebki? Nie wiem co z nimi zrobic;( nie chce byc zagracona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Myszka ja nie narzekam i tak mieszkamy daleko i rzadko się widujemy,ale czasami teściowa jest irytująca aczkolwiek z racji teolog ze jest starsza jest moja teściową jest po prostu człowiekiem mam do niej szacunek. K25i ja mam 2 torebki wiec nie pomogę Ci :-P myślę że jak nie używasz części torebek to do pudła i wynieść do szafy bądź nie używanego pokoju. Zazdroszczę Wam juz tych kopniaczkow tez chciałabym juz to poczuć a to dopiero 15 tc. W sobotę mam wizytę. U nas dzisiaj pochmurnie i deszczowo. Czy mi się wydaje czy nas tutaj ubyło? Mam nadzieje ze to tylko przez majówkę i zaraz po wolnym wrocicie do nas. Ps: z dnia na dzień mnie,, wybrzuszylo " :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Pewnie z racji majówki dziewczyny czasu nie mają, bo z Męzami siedzą:) moj nawet wczoraj mial prace, godzinke bo godzinke ale mial. Wiesz fajnie masz ze Twoj lekarz jest w soboty. Wtedy bym mogla chodzic z Mezem zawsze, a tak to noe zawsze moge:( moj we wtorki i czwartki przyjmuje a przed urlopem i po tez zdarza mu sie w poniedzialki. Ale glownie dwa dni w tygodniu. U mnie 22tc i tak sobie myslalam czy to ruchy czy to moze te skórcze ktore przygotowywują macice do porodu? Balam sie ze nie odroznie. Ale to raczej ruchy, bo pukniecie albo kilka puknieć w roznych miejscach albo takie jakby sie dzidzius przeciągal i to tak smera, laskocze to przeciaganie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Musze dzis sie zebrac po prezent dla chrzesniaka Meza na dwa latka, wyslalabym go samego bo bakterie, mnóstwo ludzi zapewnie ale boje sie meza fantazja poniesie i poplynie z kosztami:) sama nie wiem co kupic. Za duzo ma jak na te dwa latka:( :( :( nie mam glowy w tej ciązy do niczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K25i ale Ci zazdroszcze tych kopniaczkow i ruchow,ale kiedys i my sie doczekamy. Ja torebki mam az 3 a i tak wszedzie chodzę z plecakiem jest poreczniej i wygodniej,bo zawsze wrzuce do niego drobne zakupy . Moze sprobuj z pudlami one nie sa zle. My mamy szafe zabudowana i na samej gorze duze pudla z p*****lami ktorych szkoda wyrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
K25i a jakbyś spróbowała worki próżniowe? U mnie sprawdzają się ale na kurtki i zimowe rzeczy. Kartony tez ok. Musisz popróbować. A jak nie spróbuj sprzedać np. Na olx albo allegro. Zawsze parę grosza a będziesz mieć pieniążki żeby kupić nowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do urodzin chrzesniaka to moze jakas fajna kolorowa ksiazka z kolorowankami. Albo domek tekturowy ktory dziecko samo moze zlozyc i pomalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
No bardzo dobrze ze w soboty bo zawsze jadę z nim,zły dojazd tam jest. Hmm my byliśmy ostatnio na urodzinach mojej chrzesniaczki kupiliśmy jej jezdzik,bo gdy jest u nas to okupuje mojej Wiki wiec pomyślałam że jej się spodoba. Plus jakąś książeczka grająca i plecak pluszowy. Jeśli to chłopczyk to może jakieś fajne autko np. Do piasku koparka,albo ciastoline. Nie mam pojęcia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dziewczyny czy któraś z was nabawiła się może grzybicy podczas ciąży? Kurcze nie wiem skąd to się wzięło ale odczuwam swędzenie i pieczenie od rana. W dodatku rano miałam taki dziwny śluz i wydzielinę jakby biała bez zapachu. Kurcze... przed ciążą zmagałam się z grzybicą, ale od jakiegoś czasu miałam spokój a teraz się znowu zaczyna. Oj nieee ee. .. tylko nie to!! Miałam w domu klotrimazol trochę posmarowałam. Martwię się tym. Jak nie urok to sraczka :/ pomocy!!! Jak sobie wy z tym radzicie? Zdążyło się wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ja miałam ale przeważnie brałam globulki od lekarza,ale później spróbowałam globulek propolisowch naturalny wosk pszczeli,i szczerze mogę polecić! Te globulki wystarczyły i jak poszłam do lekarza to w sumie byłam już wyleczona. Ale uwaga niektóre kobiety może szczypac bądź któraś z Was może być uczulona. Ja bym to sprawdziła dopóki nie pójdziesz do Lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ty nka a crotlimazol mozna w ciazy? Kurcze sprawdz ulotke. Ja nigdy nie mialam grzybka, do gina w miesiac w miesiac juz prawie dwa lata to by zauwazyl chyba albo na cytologii by bylo. Gdy boje sie ze moglabym zlapac to smaruje sie provag zelem. Juz o tym pisalam to moj przyjaciel:) przed basenem, po i gdy wiem ze bede korzystac z publucznych toalet to sie smaruje, taka obsesja ale ponoc jak juz raz sie zlapie to mozna juz ciagle lapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ty nka mnie sie cos zdaje ze ten clotrimazol nie mozna w ciazy. Sprawdz, bo ja go zawsze mialam ale w kosmetyczce, smariwalam nim jakies diody jak mi na twarzy wyskoczyly albo jak mialam cos jakby zapalenie mieszka wlosowego po depilatorze lub wosku gdzies na nodze to zawsze tym bralam. Moment schodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Wlasnie chce jak najwiecej upcjac do zabudowanej szafy na korytarzu w ktorej teraz jest haos. Worki prozniowe tez mam na rzeczy w ktorych zadziej chodze ale na torby moze te pudla. Kurcze zostaly same takie co zal sprzedac:) oj joj... a z tym prezentem ten domek fajna sprawa gdzie go znajde? :) ksiazek to ma tyle ze niektorzy dorosli nie posiadają:) myslalam tez o samochodzie na pilota, sterowanym czy jak to sie zwie. Mysl o galerii mnoe przeraza a czas mam do soboty:) a i jeszcze piniate dostanie:) wielkie kinder jajko wypelnione kinder jajkami i zolnierzykami:) bo robie piniaty;) dorabiam tak przyjamnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Na ulotce pisze ze można podczas ciąży za zgodą lekarza ale przeważnie tak pisze myślę że jak posmaruje na zewnątrz to będzie spoko. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A to jak mozna to mozna:) muszą pisac ze za zgodą lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tamtym miesiacu jak bylam na wizycie dostalam macmirror na problemy intymne. Nigdy nic mi sie nie przytrafilo,a teraz mnie zlapalo. Domek do kolorowania widzialam ostatnio w Auchan i Carrfour. Dziecko ma przynajmniej frajde,ze moze stworzyc cos wlasnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Popatrze za tym domkiem:) ale chyba mnie przeklną bo u nich malo miejsca:-P zobacze tez autka. Jak to zlapalo Cie jak dostalas to, co to wlasciwie jest, zel, plyn do mycia, tabletki czy co? Bo nie znam? To chronuc przed infekcjami czy jak? Uzylas i zlapalas, czy taki zbieg okolicznosci? Napisz nam tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Można tez spróbować delikatnego roztworu nadmanganianu potasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macmirror sa to globulki dopochwowe na infekcje intymne. Wlasnie jak bylam na wizycie to uskarzalam sie lekarzowi na pieczenie i dziwne uplawy. I okazalo sie,ze infekcja intymna ktora w ciazy czesto sie zdarza. Musialam sie 2 tygodnie meczyc z tymi globulkami w dodatku po nich mialam zolte uolawy, ktore wszystko barwily. Ale na szczescie juz po wszystkim i mam nadzieje,ze wiecej zmora mnie nie dopadnie. Globulki skuteczne ale kosztowne 50 zl za 14sztuk czego sie nie robi dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Nie jest nas mniej tylko nie każdy ma tyle czasu by tu cały czas zaglądać. Dlatego wolę fb bo przynajmniej mi przychodzą powiadomienia na Tel. A tak to zanim się tu zjawie mam duże zaległości. Ja 17 tydzień i wczoraj poczuliśmy pierwsze ruchy magia. K25i ty już jesteś za połówką. A co do prezentu to może jakaś koparka albo ciężarówka taka duża w są raz na pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
No ja też nie mam czasu za dużo choć dziś się napisałam podczas drzemki małej. Częściej sprawdzam fcb bo jak mówisz przychodzą powiadomienia. Mam nadzieje ze pogoda do końca tygodnia nie zrobi się tak jak mówią w pogodzie. Jeśli ktoś chciałby wymienić się jakimiś pytaniami albo fcb to podaje e-mail nightmarre20@onet.pl :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Edit: nightmare20@onet.pl przez jedno r tamto źle zapisało ;-) Życzę Wam miłego wieczorku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka0
Ja najczesciej pisze z telefonu stad pojawiaja sie czasem literowki. Chociaz dluzsze wiadomosci jak chce napisac to mi polowe ucina. Wlasnie standardowo leze i mecze sie z mdlosciami. Nawet tabletki ju nie pomagaja. U mnie dzis padalo pol dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
witam, ostatnio nie pisalam, ale znow sie czuje ze leze i spie. Dzidzius szaleje - w koncu,ale glowa mnie boli i jest mi niedobrze. Wogole nie mam apetytu i przez to jem tylko wszytsko na szybko. Mam nadzieje ze polepszy mi sie bo juz mam dosc tego ze nic nie jestem w stanie robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja tez pisze z tel i zjadam literki. Na kafe tez mozna miec powiadomienoa na tel, zeby mail w tel przychodzil ale mnie to wkurzalo i wylaczylam:) ja mam tą strone jako pierszą po wejsciu na neta w tel i klikam po prostu odswiez i widze czy ktos dodal cos nowego:) na prezent kupilam wiadereczko zolnierzykow i sterowany samochod. Nic nie bylo a ceny szkoda gadac. Tylko kurcze zeby zbyt szybko nie zniszczyl bo jak ktos zacznie pilotem sterowac, samochod jezdzic to on zacznie biegac i lapac go:) jest super na licencji Mercedesa :) a domki musze upolowac to pokupie na dzien dziecka jemu i chrzesnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
U mnie dzis deszcz pada, wlasciwie to leje! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
U mnie pogoda taka sobie ale nie pada. Tylko że ja jestem umierająca. Mdłości potworne. Teraz leżę bo wzięłam sobie czopek torrecan tylko chyba nie bardzo działa. Już powinno być lepiej zaraz połowa... Nic tylko się załamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Chyba kazda z nas przechodzi te doly. Mnie ostatnio nic nie smakuje:( zrobie sobie cos zjem troche i juz mi sie nie chce robie cos innego. Obiady gotuje i tez cos mi nie podchodzi. Jakis syf bym zjadla chipsy albo cos bylejakiego albo tylko mi die zdaje:) jutro chyba pojde zrobic badania z krwi te co endo mi zlecil, jak mi sie bedzie chcialo wstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×