Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość Ewna3096
Cholera upisalam się i mu ucięło. Pisałam że męczy mnie dalej zgaga u nic nie pomaga więc pewnie już tak do końca zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Chyba przydlugi tekst napisalam bo nie moge go dodac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ewna mnie ten gaviscon pomaga ale boje sie brac codziennie:/ dlatego biore jak juz wytrzymac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ty nka przed ciazą to po kawie z mlekiem lub jablku od razu szlam do wc dzialalo jak czopek. Teraz po kawie to ewentuslnie mam mega wpzdecia. Boje sie czegos jak sliwki zeby nie dostac rozwolnienia bo sie ze biegunka mi sie zrobi. A czy przy zapsrciach boli tak brzuch jak przy biegunce? Napewno na wizycie powiem lekarzowi ale musze dotrwac tej wizyty. Tynka a jakąś konkretnie herbatke koperkową polecisz? Czy moze byc taka jak dla niemowlakow:) bo taką mi siostra juz dawno dala bo jej malemu nie podchodzily takie bez cukrowe. A miala zapas kupiony jest zamknieta i w terminie bo patrzylam juz sie przymierzalam czy pic? Jest jakas stala pora na picie tego koperku? Ze z rana czy po obiedzie czy cos takiego? Ona pomaga na zaparcia czy pita regularnie wspomoze prace jelit? Boje sie zeby sie do biegunki nie doprowadzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i ja dziś miałam ból brzucha rano jakbym miała zaraz mieć biegunkę ale nie załatwiłam się ale wczoraj wieczorem zjadłam paprykę konserwową i pieczarki konserwowe moze mi zaszkodziły. na zaparcia ponoć woda na czczo z cytryną u mnie też jest kiepsko. Byłam dziś na wizycie i płeć pod znakiem zapytania. na usg genetycznym na dobrym sprzęcie była bardziej dziewczynka, teraz jest bardziej chłopiec ale lekarz nie jest pewny, mówił, że mignął mu siusiak ale jądra jeszcze nie zeszły, moze to pępowina była i będzie i tak dziewczynka. muszę czekać na następną wizytę. Tynka odpoczywaj dużo a grzybica w ciąży to częsta przypadłość więc mogłaś naprawdę dbać o przyjmowanie probiotyków a i tak się może przyplątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala widzisz ja nawet nie wiem czy to zaoarcia czy co bo bol brzucha biegunkowy a potem pol h w toalecie i albo sie uda albo nie:( tak wyglądają te zaparcia? to masakra jakas:/ A co do tego jala plec to najpierw dlugo nie wiedzialam a potem czekalam na to polowkowe czy sie potwierdzi plec czy nie, czekalam i czekalam dluzylo sie a od wizyty na ktorej sie dowiedzialam do polowkowego byly tylko dwa tyg. Zawsze przed wizytą sie niepokoje czuje sie nie swoje, martwie sie cxy wszystko ok u dzidziusia juz dzien przed taka dziwna chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
K25i nie bój się zjeść coś co pomoże w zaparciach,śliwki jabłka gotowane nie spowodują u Ciebie biegunki takiej o jakiej myślisz,myślę że mogą pomóc ale żeby od razu biegunka to nie nie... Lactulosum podobno nie można w ciąży ale może zapytaj lekarza. Ja czasami mogę bez problemu zrobić a czasem to o mamo pół godziny w toalecie. Kurcze ale Wam zazdroszczę ze możecie sobie odpocząć kiedy chcecie,przy pierwszym tez tak mogłam a teraz to nie nie.. Na szczęście nie jestem już tak słaba. Co do płci ja dalej mam nadzieje ze to co widział lekarz to kawałek pepowiny i okaże się na polowkowym ze to jednak dziewczyna he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Ja też uważam, że od takich potraw nie dostaniesz biegunki, u mnie zaparcia wyglądają tak, że czuję, że muszę, brzuch się robi wzdęty, gazy a nie chce za nic w świecie wyjść:( Day and night ja już się nastawiłam na dziewczynkę ( mimo, że mam już córkę) ale na chłopca czeka dziadek, mąż pewnie też byłby uradowany. Od strony męża są same dziewczynki - dziadek ma już 4 wnuczki i czekają na wnuka. Nawet się śmieją szwagierki , ze nasze "chłopy" zaprogramowane są na dziewczynki. Więc byłaby niespodzianka. Chciałabym chłopca ale byle zdrowe:) a co dokładnie lekarz Ci powiedział o płci? bo mi dzis, że nie moze mi powiedzieć na 100% ale bardziej chłopak. Ostatnio mi lekarz inny mówił prywatnie, że nie jest pewny ale wygląda mu na dziewczynkę ale z racji tej, że mam już córkę to on nie mówi tego na 100% ;) więc myślę, że to jednak pępowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja wczoraj miałam wizytę. Lekarz powiedział, że na 80% synek. Ostatnio mowil, że na 70% chlopczyk. A więc procenty idą w górę. Potem na usg jak podejrzal od dolu, to powiedział, że troszke zglupial bo na obrazie było widać tak jakby wargi sromowe, ale za chwile wylanial się siusiak:) mowil, ze na polowkowym będzie juz wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Co do zaparć to Wam szczerze Współczuję dziewczyny. .. ja tez czasami mam problem. Załatwiam się tak jakby na raty :) podobno nie wolno na sile, bo może to doprowadzić do żylaków o***tu czyli hemoroidow. Ja bym poprobowala z tymi sliwkami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Ja niestety nie mam problemu z zaparciami. Codziennie rano kupka. 24 idę do gin i mam nadzieję że będę wiedzieć co. Mój brat ma 3 córki. Ja 2 więc może uda się rodzynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Eh... ja już sama nie wiem co lepiej chłopak czy dziewczynka. W sumie na imiona jestem chyba już zdecydowana. Denerwuje się bardziej tym, że dalej nie mam swojego ginekologa a 19 tego idę do lekarza do którego nie mam zaufania w dodatku jestem zapisana na wizytę dodatkową wiec nie wiem ile będę tam czekała. :/ A to ma być już to badanie połówkowe, które jest takie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka czekam jeszcze na Ciebie co z tą herbatka koperkową:) Chyba macie racje musze zobaczuc jak to bedzie z tymi sliwkami. Dzieki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzeiwczyny :) ja dzis po wizycie..z przypuszczen, ze bedzie chlopczyk ..zrobily sie przypuszczenia, ze jednak bedzie dziewczynka. Dobrze widac nie bylo, bo dziecie caly czas bokiem lezalo :P laura.. a to nie od niskiego cisnienia ci tak slabo? powiedz o tym koniecznie swojemu gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
K25i kupiłam swoją herbatkę w sklepie zielarskim. Nie mam takiej w saszetkach ale taka normalna do parzenia. I mam 100% kopru włoskiego. Ma bardzo dobry anyżkowy smak. W każdym sklepie zielarskim taka znajdziesz firma nic mi nie mówi jakąś mało znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dzieki Ty nka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa teraz mi sie przypomnialo- tym, ktore maja zaparcia proponuje codziennie jesc ...siemie lniane. Wystarczy lyzeczke dodac np. do jogurtu, albo musli...powiem wam, ze ja staram sie dorzucac je dosc regularnie do potraw (ze 4 razy w tygodniu) i nie mam zadnych problemow z zaparciami. Moze wam tez pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja pilam siemie ale ale ale glupi net obczytalam no i musze dopytac lekarza a siemie bylo w sumie nsjleosze no i ta oliwa do salatek tez dawala rade. W sumie dzis mi sie udalo bez wiekszych problemow zalatwic ale wczoraj to byl hardcor jakis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Zauwazylam u siebie juz tą ciemniejącą kreske idącą od dolu do pępuszka, moj Maz sie tym zachwyca, nie wiem czym ale sie zachwyca:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
K25i ja tez czytalam na temat siemia na necie ze moze wywolac porod itp. pytalam lekarza I mowil ze mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja tez cos wlasnie o wplywie na sluz czytalam na szybsxy porod i musze dopytac. Ale zeby przyspieszylo czy wywowalo to chyba tony tego trzeba by jesc, pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Aniala mi na prenatalnych powiedział ze na 80% chłopak,ale wszystko może się zmienić,ja tam nic nie widziałam :-P W ciąży z Wiki to nawet miałam zdj potwierdzające ze to dziewczynka,piękne zdj kroku mojej damy,a tu nic. Zobaczymy na polowkowym. Ja wolałabym dziewczynkę ale najważniejsze żeby zdrowe było. Wydaje mi się ze pomału czuje ruchy jestem w 16 tc. Ja ogólnie zalatwialam się raz na tydzień u mnie działała psychika przez internat w którym byłam. Przed okresem chodziłam codziennie,teraz czasami mam problemy,jak siedzisz pół godziny to już niestety ale trzeba trochę popchac :-S Miłego dnia dziewczyny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela_ela
Hej mamusie Ja dzisiaj po usg na którym nasz maluszek pięknie do nas machal , mierzy 25 cm i wszystko wygląda zdrowo. Postanowiliśmy czekać z poznaniem płci do porodu choć przyznam że mocno wypatrywalam siusiaka Hehe w ostatnich dwóch tygodniach brzuch mi naprawdę urósł i plecy zaczynają boleć nie na żarty. Mam nadzieje ze u was wszystko ok i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Day to zróbmy podmianę;P mi aż tak nie zależy na chłopaku ale wiem, ze mąż cieszyłby się bardzo, no ale nie robię sobie nadziei, że zrobię mu taki prezent;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
mnie dzis bolą plecy ale na wysokosci żołądka, tak zaraz jakby pod stanikiem, taki dziwny ten ból jakby jakiś nerw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Day ja wlasnie pierwsze smerania poczulam w 16 tc pamietam dokladnie bo wtedy w kolejce u lekarza czekalam:) mnie sie wydaje ze jakbysmy same mialy wybierac plec to mnie byloby bardzo trudno:) a Maz marzyl o dziewczynce:) mialam ostatnio pisac jak tam wasze kręgoslupy bo mnie tez pobelewa. A w jakiej pozycji golicie nogi? Bo mnie na stojąco pod prysznicem juz nie wygodnie. a przy miejscach intymnych sie mecze, brzuszek rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Aniala bardzo chętnie Haha tylko mąż by mi tego nie wybaczyl,u Ciebie w rodzinie same dziewczyny u nas od męża strony same chłopaki i jedna dziewczynka :-P On chce synuśia i kropka :-P Będzie co będzie ;-) mnie kręgosłup nie boli,za to kolana znowu szwankuja,choć już nie tak mocno. Gole się na stojąco jeśli chodzi o nogi,brzuszek widać ale jak ktoś nie wie to powie ze mi się przytylo. Oj K25i z Wiki miałam mały brzuch a i tak okolic się tam na dole graniczylo z cudem,lecialam na,, ślepo " bo z zachwalanym lusterkiem mi nie szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela_ela
K25i no plecy bolą i do tego po dłuższym spacerze stopy tez mnie już bolą , właśnie wczoraj narzekałam po prysznic ze nie mogę już nóg golić na stojąco bo jak się zginam w pół to robi mi się słabo , mijsc intymnych juz nie widzialam od paru tygodni i musze się goli na oślep bo zawsze zapominam lusterka pod prysznic żeby sobie ułatwić . No i wczoraj po raz pierwszy miałam wrażenie obrzęku stop po zakupach i łazeniu do szkoły. W pierwszej ciąży puchłam dopiero pod koniec ale może to dlatego że byłam kilka ładnych lat młodsza i znosilam ciążę trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ja już też zaczynam mieć problemy z goleniem, wczoraj przed wizytą było już ciężko a będzie tylko gorzej ja te smyrania czułam dosyć wcześnie, dziś 19+6 i ruchy są juz bardzo dobrze wyczuwalne w zasadzie od około tygodnia czuję je juz dość mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
i tak sobie myślę, że już połowa ciąży:) a tak się martwiłam, że się ciągnie:) byłe wszystko dalej przebiegało bez przeszkód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×