Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość Ty_nka
Jeśli chodzi o ruchy dziecka to chyba jeszcze nie czułam ich tak na 100% może z raz mi się zdążyło, ale nie jestem pewna, że to było to. W dodatku nie wiem czy wy też tak macie ale np rano w ogóle nie mam brzucha a kolo południa i wieczorem strasznie rośnie i jest taaak duży. Nie wiem jak z tą suknia ślubna będzie jak ja uszyją żeby pasowała na rano i wieczorem kiedy brzuch tak rośnie. Tez tak macie?? Pani doktor powiedziała mi jeszcze żeby nie brać nospy tak na co dzień kiedy nie czujemy aż takiego bólu bo okazuje się ze skraca szyjkę :/ I tylko magnez mogę jeść i żurawit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Jeśli chodzi o ruchy dziecka to chyba jeszcze nie czułam ich tak na 100% może z raz mi się zdążyło, ale nie jestem pewna, że to było to. W dodatku nie wiem czy wy też tak macie ale np rano w ogóle nie mam brzucha a kolo południa i wieczorem strasznie rośnie i jest taaak duży. Nie wiem jak z tą suknia ślubna będzie jak ja uszyją żeby pasowała na rano i wieczorem kiedy brzuch tak rośnie. Tez tak macie?? Pani doktor powiedziała mi jeszcze żeby nie brać nospy tak na co dzień kiedy nie czujemy aż takiego bólu bo okazuje się ze skraca szyjkę :/ I tylko magnez mogę jeść i żurawit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ja też tak mam ze wieczorem brzuch jest duży,to chyba normalne choć u mnie jeszcze nie widać tak konkretnie,podobnie jak I can mi wybilo brzuch około 6-7 miesiąca. Ja wql jestem przeciwna jak nie trzeba brać to nie brać,słyszałam że jak się bierze leki rozluzniajace czy to nospa czy jakieś inne to dziecko może się urodzić ze słabym napięciem mięśniowym,ile w tym prawdy nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2710
Hej my już po badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2710
No tak pisze z telefonu i się nie dodaje wiadomość. My już po badaniu wszystko bardzo dobrze wręcz książkowo termin potwierdzony na 1.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Milka i jak po badaniu? A z tym brzuchem to tak jest, że rano mniej widoczny a wieczorem wydaje się większy. U mnie też tak było, ale dosłownie od 3 dni widać wyrazny brzuszek:) nawet mój mąż był w szoku jak założyłam obcisla bluzkę:) to chyba prawda ze brzuszek Niewiadomo Kiedy staje sie taki duży:) nic nic nic a nagle bum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Milka a w którym jesteś tygodniu? I przypomnij chłopiec czy dziewczynka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
To teraz nie wiem bo mam nospe zapisana 2x1 :( to brać czy nie brać.. :( ? Ja nie wiem ale mam 4 znajome które są w ciąży podobnym terminem jak ja i wiedzą plec wszystkie a ja nie wiem ... czy w ogóle będzie można zobaczyć na polowkowych oby bo też bym chciała wiedzieć :( mój brzuch jest większy niż był.. może zrobię jutro zdjęcie to wrzucę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Aneczka nie wchodzę w kompetencje lekarza,aczkolwiek ja nie bralabym bez potrzeby,jeśli brzuch nie boli jest normalny to chyba nie ma potrzeby? Milka super ze wszystko Oki ;-) niektóre nie wiedzą do dnia porodu co bedzie a niektóre wiedzą nastawia się na konkretną płeć a tam przy porodzie niespodzianka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Dziewczyny ja wizyta o 16.45 dam znać:) moj brzuch też rano mniejszy a później większy, byłam z córką u okulisty i sie zasmuciłam bo kieruje ją na operację zeza już w czerwcu w lipcu a ja się tak boję, bo to narkoza. Jeszcze w ciąży taki stres. Znacie może dobrego specjalistę od oczu dla dzieci? chciałabym to jeszcze skonsultowac z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
No tak pisałam z telefonu i ucieło jak zawsze...;/ wrrr Ja jestem jutro 22 tydzien według Pani ginekolog skonczony 20 tydzien. Co do płci to potwierdziła ze będzie dziewczynka :D W sumie juz mnie nie dziwi czemu nie mogę się oprzec czekoladzie hheh. A innych zachcianek ciążowych nie mam w ogole nawet nie wiem co to achcianka ciążowa. Tak z wizyty na wizyte ciąża staje się dla mnie coraz bardziej realna, może to głupie co piszę ale jak do tej pory jakoś do mnie to wszystko nie dochodzilo. A teraz.. te kopniaki, juz wiadomo ze dziewczynka to tak inaczej zaczynam sie chyba zakochiwać heh :D:D Uwielbiam wizyty u ginekologa mogłabym chodzic cały czas :D Nawet ładnie tarczyca wrócilła mi do normy... A jak tam u reszty dziewczyn? A czy mi sie wydaje czy przewaga dziewczynek jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Ja też już po, lekarz mówi, ze na bank chłopiec;) no ciekawa jestem:) dziś ważył 395gram, szyjka z usg 6cm, mam płytke z usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
A Ty Aniala masz już córkę? :) to fajnie, że wszystko ok:) ja mam badanie połówkowe w przyszłym tygodniu. Już nie mogę się doczekac ; bo lekarz ostatnio zasial w nas pewne watpliwosci czy aby napewno to chłopiec. Widac bylo tak jakby wargi sromowe. Aniala a takie może dziwne pytanie, ale widziałaś moszne swojego małego mężczyzny? Bo jestem ciekawa czy te wargi sromowe można pomylic z moszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
mam już córkę, teraz w 12 tyg miała byc dziewczynka a ostatnio już 3 lekarz mówi, że chłopiec ja tam nic nie widziałam;) ale lekarz twierdzi, że typowe męskie narządy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Super Aniala :) bedzie parka :) Maz teraz napewno Cie doceni;) i nie bedzie już tak mruczal:) wczoraj po południu i wieczorem tak mnnie głowa Bolala... nie wiem czy to może przez ta glukoze? Aż mnie oczy i nos bolal :/buzi dziewczyny! Miłego słonecznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Dziękuję Sepik:) dwóch poprzednich lekarzy nie było pewnych ale ten wczoraj twierdzi, ze na pewno, mam nadzieję, ze tak już zostanie choć jak mówiłam mi obojętnie:) mnie też coś głowa pobolewa i do tego czuję znów ból gardła muszę szybko zacząć pukać, żeby nic się nie rozwinęło miłego dnia:) trochę mnie zastanawia i martwi czemu k25i się nie odzywa, może ma ktoś z nią kontakt? mam nadzieję, że nie ma internetu w telefonie a może jeszcze jest w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Hej. Net mam ale sily nie mam. Dzis wychodze do domu w srode byl zabieg. Polozne tutaj sa swietne i mowilam im ze sie boje co sie na necie obczytalam a one zartuja ze teraz ja powinnam opisac jak to wyglada zeby inne kobiety sie nie baly. To co pisze na internecie to sadze ze byc moze tak szew wygladal z 15lat temu. Nie ma co sie sugerowac. Dzis doszlam fo takich wnioskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
K25i widzisz a tak się bałaś i już po wszystkim... nie ma tego złego:) daj znaczka jak było i jak to wyglądało :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
juz jestem po polowkowym. 320 g. prawdopodobnie chlopczyk , bo cos tam sie wiecej znalazlo :). co prawda chcialam dziewczynke ale nie ma co wybrzydzac bede miala pare. kupilam spioszki niebieskie i polozylam mezowi w szafce. zobaczymy kiedy zobaczy i jak zareaguje na synka :D K25i - dobrze ze wracasz do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ola daj znać koniecznie jaka była reakcja męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
reakcja meza ... powiedzial cytuje - o nie znowu nie trafilismy z typem, poprzednio mial byc chlopczyk. ale corcia powedziala teraz ze nie chce ogladac meczu to troche sie pocieszyl ze moze synek bedzie chcial. najgorzej ze nie mamy pojecia na imie dla chlopca, jakos nic nam nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i super że już w domku:) jak będziesz miała siły to napisz coś więcej:) Ola my tez nie mamy pomysłu na imię dla chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Nawiet nie wiem od czego zacząc by tobopisac, bo jakbym tak wziela od poczatku to znow by bylo ze ,,ksiezniczka dominuje forum" jak okreslil ,,gosc" chociaz dzis polozna do mamy ktora mnie odbierala powiedziala: rodzila pani dzieci to wie pani jak to jest w ciazy ale corka teraz jest ksiezniczką i potrzebuje sluzby:) szczerze to ciezko jest byc jeszcze w takim bezruchu ale dojdzie sie do siebie z czasem jakos to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka pisala ze no spa skraca szyjke, wlasnie kazdy pisze o braniu nospy a nawet ja po tak powaznym zabiegu mam nospe doraznie stosowac, a kazdy wszedzie no spa i no spa kilka razy dziennie na brzuszek. Cos chyba z tą no spą nie tak i nie ma co sie faszerowac bez potrzeby. Moj brzuch sie zmienil po zabiegu a malenstwo juz tak szaleje ze leze i w chwile musze sie zbierac siku i ledwo dochodze, czasem juz w momencie kopniaka mysle ze sie posikam i kazdy juz patrzac na brzuszek widzi te kopniaki. Cos niesamowitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala u Ciebie juz wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ola i Aniala u nas tez spory jeśli chodzi o imie dla chłopca. Ja zawsze chcialam Mikołaja. Ale męża brat ma synka Mikołaja. Mezowi to przeszkadza delikatnie :) Jemu teraz podoba się Miłosz. W sumie mi tez bardzo się podoba. Wiec może ten Miłosz zostanie? Myśleliśmy też o Gabrysiu ale jakoś przestal mi się podobac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i ja też tak mam, że czuje jak mnie kopnie gdzieś w okolicy pecherza i musze biec do łazienki. Na początku myslalam ze może cos jest nie tak. I tez widzę jak Dzidzius wypycha mi skore jak się wierci:) nawet mezus zaobserwowal to :) jak wraca z pracy to już nie mówi Cześć kochanie, ale wita się tez z dzidziusiem i caluje brzuszek :) bycie rodzicami staje się coraz bardziej realne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja sie tyle napatrzylsm na te dzidziusie bo na ssli pooperacyjnej lezalam z mami po cesarkach takie bąbelki slodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i w domku do siebie dojdziesz?:) a masz leżeć non stop? mi tez juz wypycha czasem brzuch jak kopie, Córka najbardziej lubi kłasc raczkę na brzuchu i zadowolona jak poczuje kopniaka:) a wczoraj pwoiedziała do brzuszka już cie kocham choć jesteś jeszcze w brzuszku:) z tym pecherzem to chyba tak własnie jest od tych kopniaków też muszę pędzić i myślę, że popuszczę. U mnie dobrze, muszę pozytywnie myśleć małe bóle brzucha się zdarzają, ginekolog mówił, ze bardzo prawdopodobne , że może mnie kłuć w okolicy blizny po cesarce bo wszystko się naciąga, szyjka na ten moment ok. Własnie mi nikt o nospie w szpitalu nie mówił, więc nie biorę - jadę tylko na 6 tabletkach magnezu. Sepik u Nas myślimy o imionach: Michał, Jaś, Dawid, Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
jeszcze troszkę i też będziesz tuliła takiego bąbelka:) a powiedz mi k25i szybko mamy po cesarkach wstawały bo mi kazali wstać dość szybko ale to było 7 lat temu teraz ponoć dłuzej się leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×